Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι μπορεις να βάλεις οποιοδήποτε ακέραιο ποσό.
.. πάνω από 5€ :rolleyes:
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

.. πάνω από 5€ :rolleyes:

Και κάτω των 30Ε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΔΩPO MONO ΓIA ΣENA! 1GB INTERNET ΣTO KINHTO & 300Λ ΠPOΣ OΛOYΣ ΣTHN EΛΛAΔA ME ΔIAPKEIA 15MEPEΣ. ANANEΩΣE ME 10€ MEΣA ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ KAI KEPΔIΣE

 

Σιγά τα ωά κιου

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα την άλλη εβδομάδα πάω Βουλγαρία...

Τι παίζει εκεί με πακέτα ροαμινγκ κλπ..;

Ευχαριστώ!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Οχι,ισχύει κανονικά,αν και κάποια καταστήματα για δικούς τους λόγους ζητάνε 10-11 ευρώ ως ελάχιστη ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

ΔΩPO MONO ΓIA ΣENA! 1GB INTERNET ΣTO KINHTO & 300Λ ΠPOΣ OΛOYΣ ΣTHN EΛΛAΔA ME ΔIAPKEIA 15MEPEΣ. ANANEΩΣE ME 10€ MEΣA ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ KAI KEPΔIΣE

 

Σιγά τα ωά κιου

 

Αυτό είναι extra από το 1GB και 1000' προς Q που ήδη δίνουν με την ανανέωση €10?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ξεχωριστα,θα παρεις και τα μπόνους ανανέωσης,και αυτά του sms.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι extra από το 1GB και 1000' προς Q που ήδη δίνουν με την ανανέωση €10?

 

Είναι extra.

Το ένα εχει 15 μερες διάρκεια και το άλλο 30

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα την άλλη εβδομάδα πάω Βουλγαρία...

Τι παίζει εκεί με πακέτα ροαμινγκ κλπ..;

Ευχαριστώ!!!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ειμαι στην Κύπρο.

Τα τηλεφωνηματα που κανω σε αριθμούς Κυπρου χρεωνονται στο χρηματικο υπολοιπο της καρτας μου

Τα τηλεφωνήματα που κανω σε αριθμούς Ελλαδας αφαιρουνται απο τα λεπτα του χρονου των 120' που εχω δωρο λογω σταθερου.

Τα sms χρεωνονται στο χρηματικό υπόλοιπο της κάρτας μου

Τα mb που χρησιμοποιω αφαιρουνται απο το 1 Gb που εχω αγορασει με 8€ για 8 μηνες. Οχι απο τα 1024 mb που πηρα δωρο με αναναιωση.

Τηλεφωνηματα προς Q δεν εκανα και δεν ξερω πως χρεωνονται

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

ΔΩPO MONO ΓIA ΣENA! 1GB INTERNET ΣTO KINHTO & 300Λ ΠPOΣ OΛOYΣ ΣTHN EΛΛAΔA ME ΔIAPKEIA 15MEPEΣ. ANANEΩΣE ME 10€ MEΣA ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ KAI KEPΔIΣE

 

Σιγά τα ωά κιου

 

Έεεεελλλεεεοοοοοςςς:

 

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤ€ΡΑ....

 

Screenshot_2017_09_14_23_09_45.png

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ το πακέτο Q economy που μπορεί να ενεργοποιηθεί αποκλειστικά μέσα απο την εφαρμογή πήγε και επίσημα στα 4€ με 150' προς όλους, 150' προς Wind/Q και 150ΜΒ προφανώς για να "χρυσώσουν το χάπι"...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ το πακέτο Q economy που μπορεί να ενεργοποιηθεί αποκλειστικά μέσα απο την εφαρμογή πήγε και επίσημα στα 4€ με 150' προς όλους, 150' προς Wind/Q και 150ΜΒ προφανώς για να "χρυσώσουν το χάπι"...

150=0,50€

1024=3,41€

Σαν 150 δε λένε πολλά, αλλά για 0,50€ είναι αρκετά φτηνά. Μόνο ο Βάτραχος έχει φτηνότερο ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ το πακέτο Q economy που μπορεί να ενεργοποιηθεί αποκλειστικά μέσα απο την εφαρμογή πήγε και επίσημα στα 4€ με 150' προς όλους, 150' προς Wind/Q και 150ΜΒ προφανώς για να "χρυσώσουν το χάπι"...

Αν ειναι έτσι και είναι μόνιμο μια χαρά με βολεύει προσωπικά. Παντού wifi έχουμε οπότε 150 για τον "δρόμο" είναι (οκ για μένα).

 

Άλλωστε το ενεργοποιώ κάθε 20 μέρες οπότε για μένα θα είναι δλδ 150mb για 20 μέρες. Βέβαια ακόμα έχουμε το 8ευρω σε ισχύ οπότε για 5 μήνες τσάμπα θα δίνουμε το 0,5

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Με 4€ να έχεις 150' προς όλους (ανα δευτερόλεπτο), 150' προς Q (ανα δευτερόλεπτο) και 150 data δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι φτηνότερο από άλλη εταιρία.
Link to comment
Share on other sites

Με 4€ να έχεις 150' προς όλους (ανα δευτερόλεπτο), 150' προς Q (ανα δευτερόλεπτο) και 150 data δεν νομίζω ότι υπάρχει κάτι φτηνότερο από άλλη εταιρία.

 

Φαίνεται ότι το "ξανασκέφτηκαν":

 

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=469

 

Q_15_9_2017.jpg

 

Θα επιμείνω ότι Μπορούμε καλύτ€ρα.

Link to comment
Share on other sites

<<150Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 150Λ ΠPOΣ W/Q ANA ΔEYTEPOΛEΠTO +150MB INTEPNET MONO ME 4€ AΠOKΛEIΣTIKA AΠO TO Q MOBILE APP! TO AΓAΠHMENO ΣOY ΠAKETO AΛΛAΞE KAI ΔINEI ΠEPIΣΣOTEPA! ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO KAΘE MHNA MEΣA AΠO TO MYQAPP!>>

 

Ξεχάσατε να πείτε "το πακέτο άλλαξε και τα δίνει ακριβότερα"

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εσύ δεν διάβασες.

Έχει ήδη αναφερθεί.

 

edit: Τώρα κατάλαβα. Στην wind πήγαινε το σχόλιο. Καλά τα λες.

 

Meizu m2 με Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,μου ηρθε μηνυμα ,200 λεπτα προς ολους & 1γβ ιντερνετ μονο με 3,02 ευρω & διαρκεια 30 ημερες,αν και σχετικα καινουργιος στην Q,πιστευω ειναι απ τις καλυτερες προσφορες,δεδομενου οτι η cosmote για τα ιδια λεπτα και 100 μβ μονο θελει 6 ευρω.Βεβαια ειναι και το σημα στη μεση,αλλα εγω που ζω κυριως στην πολη ειναι οκ,οταν πηγαινω στα χωρια τριγυρω εχει θεμα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,μου ηρθε μηνυμα ,200 λεπτα προς ολους & 1γβ ιντερνετ μονο με 3,02 ευρω & διαρκεια 30 ημερες,αν και σχετικα καινουργιος στην Q,πιστευω ειναι απ τις καλυτερες προσφορες,δεδομενου οτι η cosmote για τα ιδια λεπτα και 100 μβ μονο θελει 6 ευρω.Βεβαια ειναι και το σημα στη μεση,αλλα εγω που ζω κυριως στην πολη ειναι οκ,οταν πηγαινω στα χωρια τριγυρω εχει θεμα.
Ναι είναι . Πολύ καλή προσφορά

 

Στάλθηκε από το Redmi 4A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 Lite 128 GB Aurora Blue

COSMOTE WHATS UP

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,μου ηρθε μηνυμα ,200 λεπτα προς ολους & 1γβ ιντερνετ μονο με 3,02 ευρω & διαρκεια 30 ημερες,αν και σχετικα καινουργιος στην Q,πιστευω ειναι απ τις καλυτερες προσφορες,δεδομενου οτι η cosmote για τα ιδια λεπτα και 100 μβ μονο θελει 6 ευρω.Βεβαια ειναι και το σημα στη μεση,αλλα εγω που ζω κυριως στην πολη ειναι οκ,οταν πηγαινω στα χωρια τριγυρω εχει θεμα.

 

Χτυπά το.και βάλε αν χρειαστείς Giga Day στην πράσινη.

Η Q όπου αναβάθμισε ακόμα και στη Λέσβο είναι εντάξει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

<<150Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 150Λ ΠPOΣ W/Q ANA ΔEYTEPOΛEΠTO +150MB INTEPNET MONO ME 4€ AΠOKΛEIΣTIKA AΠO TO Q MOBILE APP! TO AΓAΠHMENO ΣOY ΠAKETO AΛΛAΞE KAI ΔINEI ΠEPIΣΣOTEPA! ENEPΓOΠOIHΣE TO ΠAKETO KAΘE MHNA MEΣA AΠO TO MYQAPP!>>

 

Ξεχάσατε να πείτε "το πακέτο άλλαξε και τα δίνει ακριβότερα"

 

Άλλαξε αλλά δεν είναι άσχημο.

Με 10€ μπορείς να πάρεις

1GB και 1000' προς Q

300' προς όλους,300' προς Wind/Q και 300Mb.

Για μένα ισως συμφέρει παραπάνω από το F2G.

Το F2G με 10€ δίνει 500Mb

300' προς όλους και 200' προς Wind/Q με 6€

2,5€ βάζεις τα 350MB και 120 λεπτά/ sms προς Wind/Q

Και με Log n win 150Mb 4 φορές τη βδομάδα.

Άρα

1.450MB

300' προς όλους

320' προς Wind/Q

120 sms προς Wind/Q

Edited by XP130TD

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,μου ηρθε μηνυμα ,200 λεπτα προς ολους & 1γβ ιντερνετ μονο με 3,02 ευρω & διαρκεια 30 ημερες,αν και σχετικα καινουργιος στην Q,πιστευω ειναι απ τις καλυτερες προσφορες,δεδομενου οτι η cosmote για τα ιδια λεπτα και 100 μβ μονο θελει 6 ευρω.Βεβαια ειναι και το σημα στη μεση,αλλα εγω που ζω κυριως στην πολη ειναι οκ,οταν πηγαινω στα χωρια τριγυρω εχει θεμα.

 

ΑΝ θες τέτοια (και παρόμοια όπως 120΄ όλους με 2,02€) και στο μέλλον "πρέπει" να έχεις κι εσύ ειδική "τακτική" στην ενεργοποίησή τους όταν σου στέλνει τέτοιες προσφορές.

 

Ψάξτο.

Δεν είναι "θέμα" 3-4 μηνών, ούτε καν 1-2 ετών, αλλά περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...