Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς από πότε θα ακριβύνει το πακέτο €3,5 που δίνει 150' όλους+150' wind/q;

 

Γιατί να ακριβυνει; Μια χαρά δεν είναι;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

14/9 μαζί με την αλλαγή της φραγής. Θα πάει στα 4 ευρώ με τις ίδιες παροχές.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί να ακριβυνει; Μια χαρά δεν είναι;

 

Ειναι , αλλα εχει βγει επισημη ανακοινωση ανατιμησης.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι , αλλα εχει βγει επισημη ανακοινωση ανατιμησης.

 

Μπορούμε, αν θέλουμε, να μην το επιστρέψουμε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Να μην το επιτρέψουμε εννοείς? Με ποιον τρόπο?

Μαζικές επιστολές διαμαρτυρίας λέω για αρχή.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Κατέβασα την εφαρμογή στο κινητό και μου έδωσε 1gb δώρο. Τα κατανάλωσα και μέχρι να μου έρθει sms ότι τελείωσαν μου τράβηξε 2ευρω από το υπόλοιπο μου.

Υπάρχει κάποια ασφάλεια για να μην ξανασυμβεί αυτό;

Πχ στο γουατσ απ στέλνεις ΜΙ στο 1333 και δεν σου τραβάει χρήματα από το υπόλοιπο.

Έχει η Q κάτι ανάλογο;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει δυστυχώς,πρέπει να προσέχεις :(

Αν δεν σου ήρθε sms για τη κατανάλωση των mb κάνε αίτημα μέσω του chat αύριο μήπως και σου επιστρέψουν τα 2 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, εβαλα κάρτα στην Q μου μέσω του

application. Είχα σκοπό να βάλω 12€ ούτως ώστε να βγουν με τον φόρο 10,71€ και να μπορέσω έτσι να ενεργοποιήσω το summer data,όμως από βιασύνη μπερδεύτηκα και έβαλα 11€, οπότε αναγκαστικά έβαλα πάλι και άλλα 5€ για να κάνω την δουλειά μου. Με μεγάλη μου χαρά όμως το myq app μου έδωσε 500mb μπόνους για την χρησιμοποιηση της εφαρμογής! Σημειωτέον πως είχα ξαναπαρει το ίδιο μπόνους, από τον ίδιο q αριθμό, αλλά όχι από την ίδια συσκευή! Να ένα δημιουργικό bug!

 

http://imageupload.co.uk/images/2017/08/28/Screenshot_2017-08-28-02-15-19.png

http://imageupload.co.uk/images/2017/08/28/Screenshot_2017-08-28-02-15-29.png

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα λεπτά ομιλίας από την ανανέωση που έκανα είναι προς Q και μόνο προς Q!

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

καποτε ηταν 1000 προς wind&q,τωρα μονο προς q,λες και ειναι ασχετες μεταξυ τους,τραγικοι...
Link to comment
Share on other sites

καποτε ηταν 1000 προς wind&q,τωρα μονο προς q,λες και ειναι ασχετες μεταξυ τους,τραγικοι...
Γιατί οι άλλες καρτοκινητες το ίδιο δεν κάνουν; έχει δωρεάν το what's up στο frog η την cosmokarta η το cu στο καρτοκινητό της Vodafone ;

 

Τουλάχιστον η wind όταν αγοράζεις χρόνο ομιλίας προς όλο το δίκτυο μιλάς και σε q και σε συμβόλαια και σε f2g ενώ στους άλλους τρως χρόνο από κλήσεις προς όλα τα δίκτυα.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

σωστα,απλα αν θυμαμαι καλα,οι αλλοι το ειχαν ετσι εξ αρχης,ενω εδω αλλαξε στην πορεια,δεν νομιζω οτι τους χαλαει το 10αρικο
Link to comment
Share on other sites

Τα 500 mb υποτίθεται οτι δίνονται σε κάθε νέα εγκατάσταση της εφαρμογής. Τώρα πως ακριβώς το κάνουν για τους συνδρομητές που την έχουν ηδη δεν εχω καταλάβει.

Σε 2-3 μέρες θα κάνω κι εγώ ανανέωση,να δούμε αν συσχετίζεται με αυτό.

καποτε ηταν 1000 προς wind&q,τωρα μονο προς q,λες και ειναι ασχετες μεταξυ τους,τραγικοι...

Δεν θυμάμαι να έδινε 1000' προς wind/q σαν μπόνους ανανέωσης ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

σωστα,λαθος μου,αντι για "καποτε ηταν 1000",επρεπε να γραψω "θα μπορουσαν να εδιναν"
Link to comment
Share on other sites

Η Κιού έχει το πολύ συμφέρον πακέτο 150' προς όλους + 150 ' προς Κιού με €3,5 από την εφαρμογή. Δυστυχώς ανακοίνωσε ότι θα το ανεβάσει στα €4 , οπότε πιο πολύ συμφέρει το Φρογκ που δίνει με €3 120' προς όλους (2 φορές το μήνα) + 600' προς φρογκ δώρο με την ανανέωση πενταευρου.
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο των 3.5 (οσονούπω 4€) δίνει 150 προς wind/q. Το αν συμφέρει κάποιον εξαρτάται από το αν έχει πολλές επαφές wind/q. Επίσης φυσικά το σήμα και οι ανάγκες του χρήστη παίζουν ρόλο. Αναλογικά σε σύγκριση με το άλλο πακέτο νομίζω πανω κατω τα ίδια δίνει προς όλους
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο των 3.5 (οσονούπω 4€) δίνει 150 προς wind/q. Το αν συμφέρει κάποιον εξαρτάται από το αν έχει πολλές επαφές wind/q. Επίσης φυσικά το σήμα και οι ανάγκες του χρήστη παίζουν ρόλο. Αναλογικά σε σύγκριση με το άλλο πακέτο νομίζω πανω κατω τα ίδια δίνει προς όλους

 

Απλά το Φρογκ θα ζητάει 1 ευρω λιγοτερο και θα δινει 450' περισσοτερα προς το ιδιο πακετο.

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο των 3.5 (οσονούπω 4€) δίνει 150 προς wind/q. Το αν συμφέρει κάποιον εξαρτάται από το αν έχει πολλές επαφές wind/q. Επίσης φυσικά το σήμα και οι ανάγκες του χρήστη παίζουν ρόλο. Αναλογικά σε σύγκριση με το άλλο πακέτο νομίζω πανω κατω τα ίδια δίνει προς όλους

 

Η Q ομως δεν μεταφερει (ακομη τουλαχιστον) τα λεπτα και τα mb.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Αχαριστοι και προκλητικοι στην Q

 

ΔΩPO MONO ΓIA ΣENA! 1GB INTERNET ΣTO KINHTO & 300Λ ΠPOΣ OΛOYΣ ΣTHN EΛΛAΔA ME ΔIAPKEIA 15MEPEΣ. ANANEΩΣE ME 10€ MEΣA ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ KAI KEPΔIΣE

 

Ρε βάλτε τα προς όλους, 16€ σας έσκασα και θέλετε και άλλα;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εκανα μλκια που πήγα στην Q ?

 

Ελπίζω να μην σου απαντήσει κανείς καταφατικά, γιατί τότε, θα είναι σαν να μας λέει όλους Μαλ....ες που είμαστε τόσα χρόνια στην Q και οι περισσότεροι έχουν κατεβάσει το κόστος της κινητής, σε κάτω από 10€ τον μήνα.

Σε συνδυασμό με την μεταφορά των δικών μας ανθρώπων στην Wind/Q.

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο των 3.5 (οσονούπω 4€) δίνει 150 προς wind/q. Το αν συμφέρει κάποιον εξαρτάται από το αν έχει πολλές επαφές wind/q. Επίσης φυσικά το σήμα και οι ανάγκες του χρήστη παίζουν ρόλο. Αναλογικά σε σύγκριση με το άλλο πακέτο νομίζω πανω κατω τα ίδια δίνει προς όλους

 

το πακετο που λες δινει 150 λεπτα προς ολους + 150 λεπτα προς Wind/Q κ μονο μεσα απο το app

 

απο την σελιδα τους με 4€ δινει 120 λεπτα προς ολους

 

τα τσεκαρα πριν λιγο

 

δεν ξερω τωρα τελευταια αν εχουν ανακοινωσει καποια επικειμενη αλλαγη

Edited by Redshift
Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...