Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.Δεν μου έχουν δώσει το 1 γιγα από την προσφορά 1 γιγα /μήνα.Μήπως επειδή έχω υπολοιπο λογαριασμού 0,23 ευρώλεπτα;;

Εαν εξαιρέσουμε τον πρώτο μήνα οπου αργησε να μπει το δευτερο γιγα, κανένας δεν είχε πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν παίζει ρόλο που έχω υπολοιπο χρόνου ομιλίας 0,23 cents;;

 

Οχι φιλε μου επρεπε να το ειχες παρει

Link to comment
Share on other sites

Q COUNTDOWN! 100Λ ΠPOΣ OΛOYΣ ANA ΔEYT/ΠTO + 300MB ME 3€! COUNTDOWN ΠAKETO MONO ΓIA ΛIΓEΣ ΩPEΣ! ENEPΓOΠOIHΣETO EΔΩ bit.ly/Q_CountdownOffers H ΣTO MYQAPP!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Συμφερει και μαθηματικα να αγορασω την προσφορα 10€/15GB εναντι των υπολοιπων, καλυψης θεμα δεν υπαρχει.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να βγω εκτός θέματος, ακούω από αρκετούς φίλους που είτε είχαν Q με το ειδικό πακέτο είτε όχι, να είναι πολύ ζεστοί στο να μεταπηδήσουν στο ειδικό φοιτητικό που έδωσε πολύ πρόσφατα το What's up. Η Cosmote υπερτερεί κατά πολυ στο ίντερνετ εκτός μεγάλων πόλεων και με αυτά τα χαζά που κάνει η Wind, που ακριβαίνει τα πακέτα διαρκώς, που πέφτουν τα μονόευρα για "χρήση ίντερνετ", βλέπω κύμα φυγής το επόμενο διάστημα.

Δεν ειναι μονο στην Q οι αυξησεις, η ανιουσα των τιμων θα συνεχιστει σε ολο τον κλαδο, οσονουπω εξελιξεις, αυτη τη φορα ποοσωπικη μου εκτιμηση ειναι οτι θα αφορα τα βασικα πακετα (που ενδεχομενως να συνοδευτει και με αυξηση παροχων ως καροτο).

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Οκ απλα σε απολυτη τιμη το κοστος ανα gb βγαινει πολυ φθηνοτερα (περισσοτερο απο το διπλασιο) στο νυχτερινο (12ωρο) ανταγωνιστριας. Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να μου εξήγησει πώς δουλεύει αυτό με το δωρεάν whatsapp ?

 

επειδη οταν ειμαι εξω το χρησιμοποιω πολυ το whatsapp και θελω να ξερω

Mi 9 Lite 128 GB Aurora Blue

COSMOTE WHATS UP

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να μου εξήγησει πώς δουλεύει αυτό με το δωρεάν whatsapp ?

 

επειδη οταν ειμαι εξω το χρησιμοποιω πολυ το whatsapp και θελω να ξερω

χρειαζεται να εχεις ενεργο πακετο ιντερνετ,μιας και αποκλειεται να τραβαει δεδομενα το whatsapp μονο.Αυτο που γινεται ειναι οτι η κινηση μηνυματων και αρχειων μεσω whatsapp δεν υπολογιζεται στην χρηση των δεδομενων σου,ειναι δωρεαν. Εχεις π.χ. 150 mb υπολοιπο,αν στειλεις φωτο 2 mb, θα εξακολουθεις να εχεις 150.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια ερώτηση, μετά από πόσους μήνες από την τελευταία ανανέωση γίνεται φραγή κλήσεων και σβήνετε το υπόλοιπο ;; Στη cosmote που είμαι τώρα το έκαναν 4 μήνες για φραγή και 3 μήνες για να σβηστεί το υπόλοιπο, και σκέφτομαι να πάω προς Q γι' αυτό ρωτάω. Ευχαριστώ !! Edited by bep1995
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και στην q. Στους 3 χάνεται το υπόλοιπο,στους 4 η φραγή.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, ενημερωτικά, αυτό για τους 4 μήνες στην Q από πότε ισχύει ;; Καμιά άλλη εταιρεία που να μην είναι στους 4 μήνες ;;
Link to comment
Share on other sites

Καμία. Ο ανταγωνισμός διαμορφώνει ίδια προϊόντα σε ίδιες τιμές
Link to comment
Share on other sites

Ναι το φαντάστηκα είναι η αλήθεια, όλο μ@λακίες... Τέλος πάντων, ευχαριστώ για τις απαντήσεις !!
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα μην ξεχνάμε το εξής . το θέμα είναι στην Q οτι έχεις χρεώση ανα δευτερολέπτο και όχι ανα τριλέπτο που έχουν οι αλλοι .. για αυτό στα πακέτα είναι πολύ λιγότερα με όσοα δίνουν οι αλλοι . αλλα είναι ολόκληρα λεπτά

Mi 9 Lite 128 GB Aurora Blue

COSMOTE WHATS UP

Link to comment
Share on other sites

απο τις 14/9 νομιζω ισχυει στην q,στην cyta πρεπει να εχουν παραμεινει στο προηγούμενο καθεστως προς το παρον.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, ενημερωτικά, αυτό για τους 4 μήνες στην Q από πότε ισχύει ;; Καμιά άλλη εταιρεία που να μην είναι στους 4 μήνες ;;

Ναι υπαρχει η cyta και η οποια δεν εχει κοστος να τους μεταφερεις αριθμο με φορητοτητα

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει η cyta και η οποια δεν εχει κοστος να τους μεταφερεις αριθμο με φορητοτητα.

 

Γιατί, στην Q θα χρεωθώ έξτρα για να μεταφέρω τον αριθμό μου ;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα χρεωθεις 10€.

 

Ναι το ειδα αυτο, αλλα τουλαχιστον θα μεινουν τα 10 ευρω στην καρτα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...