Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

«Η αποκλειστικη προσφορα που σου δινει δωρεαν 300 λεπτα προς ολους μπλα μπλα...επιπλεον με την επεκταση ελαβες bonus 500MB για 30 ημερες. Η επεκταση προσφορας αξιας 10,4€ μολις αφαιρεθηκε απο το υπολοιπο σου.»

 

Αυτηη επεκταση πριν λιγο καιρο ειχε φτασει να γινεται καθε δυο μηνες, τωρα το αφαιρουν καθε μηνα? Δηλαδη το εχουν κανει παγια χρεωση δινοντας σου καθε μηνα αυτα τα «δωρα» ή μονο σε μενα συμβαίνει?:!:

θες δε θες, θα γινει ο πολος σου κιοφτες
Link to comment
Share on other sites

εσάς ανανεώνονται τα widgets πατώντας το κυκλακι; χειροκίνητα. εμένα εδώ και 2 μήνες όχι! πρέπει να μπω στην εφαρμογή και μετά ανανεώνονται μια χαρά.

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα με το myf2g site. Έχω 4-5 accounts εκεί (τα ελέγχω εγώ όλα τα f2g κινητά της οικογένειας) και μου βγάζει μήνυμα σφάλματος όταν προσπαθώ να μπω σε οποιοδήποτε από τα accounts μου:

Κάτι πήγε στραβά. Παρακαλώ προσπαθήστε αργότερα.

 

Αμάν ρε wind.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ενεργοποίησα το More με €3 και η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου πήγε από 2/4 σε 29/4 (ένα μήνα από σήμερα). :D

Η προηγούμενη ενεργοποίηση του More στις 14/3 στον ίδιο αριθμό δεν είχε επηρεάσει την ημερομηνία λήξης του υπολοίπου.

Νομίζω ότι ο balkos έχει δίκιο. (#45904)

Το βλέπω από τη σκοπιά του προγραμματιστή.

Στον κώδικα του λογισμικού τους θα έχει σίγουρα 2 σετ εντολών.

Το πρώτο σετ ελέγχει αν χρειάζεται να αλλάξει η ημερομηνία λήξης. Σε αυτή την εντολή θα έχουν βάλει 15 ημέρες. Είδε ότι δε χρειάζεσαι παράταση και σταμάτησε.

Αν το ενεργοποιούσες την επόμενη ημέρα θα έβλεπε ότι χρειάζεται παράταση και θα παρέπεμπε στο 2ο σετ εντολών στο οποίο προφανώς έχουν βάλει 30 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

«Η αποκλειστικη προσφορα που σου δινει δωρεαν 300 λεπτα προς ολους μπλα μπλα...επιπλεον με την επεκταση ελαβες bonus 500MB για 30 ημερες. Η επεκταση προσφορας αξιας 10,4€ μολις αφαιρεθηκε απο το υπολοιπο σου.»

 

Αυτηη επεκταση πριν λιγο καιρο ειχε φτασει να γινεται καθε δυο μηνες, τωρα το αφαιρουν καθε μηνα? Δηλαδη το εχουν κανει παγια χρεωση δινοντας σου καθε μηνα αυτα τα «δωρα» ή μονο σε μενα συμβαίνει?:!:

 

#45966

δύο μόλις σελίδες πίσω.

Link to comment
Share on other sites

«Η αποκλειστικη προσφορα που σου δινει δωρεαν 300 λεπτα προς ολους μπλα μπλα...επιπλεον με την επεκταση ελαβες bonus 500MB για 30 ημερες. Η επεκταση προσφορας αξιας 10,4€ μολις αφαιρεθηκε απο το υπολοιπο σου.»

 

Αυτηη επεκταση πριν λιγο καιρο ειχε φτασει να γινεται καθε δυο μηνες, τωρα το αφαιρουν καθε μηνα? Δηλαδη το εχουν κανει παγια χρεωση δινοντας σου καθε μηνα αυτα τα «δωρα» ή μονο σε μενα συμβαίνει?:!:

 

 

#45955

Ο τελευταίος και πιο πρόσφατος αναρτημένος τιμοκατάλος Ιανουάριος 2021 αναφέρει χρέωση ανά δίμηνο για το Bonus Ανανέωσης Free2Talk στα μη εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα. Υπάρχει κάπου αναρτημένο κάτι διαφορετικό;

Τώρα υπάρχει και τιμοκατάλος Φεβρουάριος 2021, αλλά δεν έχει κάποια αλλαγή αναφορικά με το συγκεκριμένο.

Edited by GraveDigger
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Μια ερώτηση αν είναι εύκολο. Η προσωπική προσφορά που δίνει 400 λεπτά προς όλους και 1 γίγα για 30 μέρες με 5 ευρώ θυμάται κάποιος αν κάνει επέκταση υπολοίπου για ενα μήνα; Εννοείται αν το υπόλοιπο λήγει σύντομα. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

[quote

Το πακέτο των 3GB με 3,00 € έρχεται με δωράκι στην εφαρμογή (όποτε τους κατέβει) από όπου και ενεργοποιείται - εναλλακτικά ενεργοποιείται και με sms 71 στο 12410)

 

Γνωρίζει κάποιος αν το ενεργοποιήσουμε με sms 71 στο 12 410, δίνει επίσης παράταση υπολοίπου;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα σε όλους. Μια ερώτηση αν είναι εύκολο. Η προσωπική προσφορά που δίνει 400 λεπτά προς όλους και 1 γίγα για 30 μέρες με 5 ευρώ θυμάται κάποιος αν κάνει επέκταση υπολοίπου για ενα μήνα; Εννοείται αν το υπόλοιπο λήγει σύντομα. Ευχαριστώ

 

Από ότι θυμάμαι αυτή η προσφορά ονομάζεται μαύρο πρόβατο, γιατί δεν δίνει επέκταση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Μια ερώτηση αν είναι εύκολο. Η προσωπική προσφορά που δίνει 400 λεπτά προς όλους και 1 γίγα για 30 μέρες με 5 ευρώ θυμάται κάποιος αν κάνει επέκταση υπολοίπου για ενα μήνα; Εννοείται αν το υπόλοιπο λήγει σύντομα. Ευχαριστώ

 

Σε εμένα δεν είχε κάνει επέκταση, όταν το δοκίμασα σχετικά πρόσφατα. Όντως είναι αυτό που λέμε "μαύρο πρόβατο" - καλή προσφορά αλλά χωρίς επέκταση υπολοίπου.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Από πότε άλλαξε ρε παιδιά, το 1269 σε 1265;

Πρώτη φορά μετά από χρόνια που πήρα τηλ να ακούσω το υπόλοιπο γιατί δεν έπιανα σήμα και άκουσα το νέο μήνυμα. Παρ'όλα αυτά, συνεχίζει - προς το παρόν - να το λέει κανονικά και στο 1269

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Από πότε άλλαξε ρε παιδιά, το 1269 σε 1265;

Πρώτη φορά μετά από χρόνια που πήρα τηλ να ακούσω το υπόλοιπο γιατί δεν έπιανα σήμα και άκουσα το νέο μήνυμα. Παρ'όλα αυτά, συνεχίζει - προς το παρόν - να το λέει κανονικά και στο 1269

 

Ναι το άκουσα κ εγώ χθες. Και στο 1268 ξεκινάει με μήνυμα που σε πληροφορεί ότι πλέον η ανανέωση θα γίνεται μέσω του 1265. Στα μυνήματα δεν άλλαξε κάτι αν στείλεις sms Υ στο 1265 σου στέλνει μήνυμα για το πως να ενεργοποιήσεις την ειδοποίηση κλήσεων. Λειτουργούν κανονικά και το 1268 και το 1269 για την ώρα και τα δύο λογικά για ένα μεταβατικό χρονικό διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Σε συζήτηση που είχα σήμερα σε κατάστημα της Wind με πωλητή, για ανανέωση ενός προγράμματος που έχω με το σταθερό του σπιτιού και το κινητό μου με καρτοσυμβόλαιο, όταν του ανέφερα ότι σκέφτομαι να αλλάξω το καρτοσυμβόλαιο σε καρτοκινητό, μου είπε ότι δεν με συμφέρει διότι θα αυξηθεί το ελάχιστο ποσό που θα μπορείς να βάλεις σε καρτοκινητό από 12€ που είναι τώρα, σε 18€.

Έχετε ακούσει κι εσείς κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Σε συζήτηση που είχα σήμερα σε κατάστημα της Wind με πωλητή, για ανανέωση ενός προγράμματος που έχω με το σταθερό του σπιτιού και το κινητό μου με καρτοσυμβόλαιο, όταν του ανέφερα ότι σκέφτομαι να αλλάξω το καρτοσυμβόλαιο σε καρτοκινητό, μου είπε ότι δεν με συμφέρει διότι θα αυξηθεί το ελάχιστο ποσό που θα μπορείς να βάλεις σε καρτοκινητό από 12€ που είναι τώρα, σε 18€.

 

Έχετε ακούσει κι εσείς κάτι τέτοιο;

Ναι και αμα πας σε αλλον θα σου πει οτι θα παει στα 20 ευρώ.. Ο, τι θελει λεει ο καθένας για να πουλήσει συμβόλαια. Η αλήθεια βέβαια ειναο οτι τα πακέτα πλέον ειναι ακριβά και αναγκαστικά πας για 12ευρη και πάνω κάρτα απο μόνος σου. Δεν χρειάζεται να το κάνουν αυτοί

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 χρονια τουλαχιστον ειχαν σαν επιχειρημα αυξηση στα 15 συντομα για να σε πεισουν για καρτοσυμβολαιο. Το 15 δεν εγινε ποτε,και τωρα το ιδιο παραμυθι εχει παει στα 18....και εις ανωτερα.
Link to comment
Share on other sites

Καλά το ψυλλιάστηκα...

Μου φάνηκε λίγο υπερβολικό και "ύποπτο"!:p

Link to comment
Share on other sites

Οτι κάποια στιγμή θα φύγουν και τα πακέτα των 10€ και θα πάμε απο 12€ και άνω είναι σχεδόν δεδομένο ότι θα συμβεί αλλά όχι όποτε το λένε αυτοί οι τύποι για να πουλήσουν το (καρτό)συμβόλαιο τους
Link to comment
Share on other sites

Από πότε άλλαξε ρε παιδιά, το 1269 σε 1265;

Πρώτη φορά μετά από χρόνια που πήρα τηλ να ακούσω το υπόλοιπο γιατί δεν έπιανα σήμα και άκουσα το νέο μήνυμα. Παρ'όλα αυτά, συνεχίζει - προς το παρόν - να το λέει κανονικά και στο 1269

Μόλις κάλεσα στο 1265. Για δύο δευτερόλεπτα χάθηκε το σήμα και κόπηκε η γραμμή. Ξανακάλεσα, αλλά λύγο έλειψε να καλέσω 1252! Τρομερή ομοιότητα, προς στιγμήν νόμισα πως βρισκόμουν στην κόκκινη. Ακόμη και η καινούργια φωνή, αλλά και ο τρόπος που μιλάει, τα πάντα (σχεδόν) ολόιδια με κόκκινη.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι ότι παλαιότερα υπήρχε κάποιο πρόγραμμα επιβράβευσης που ανάλογα με τα ποσά ανανέωσης που βάζαμε σου επέστρεφε ένα ποσό... το θυμάται κανείς πως λέγονταν και αν υπάρχει ακόμη?
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι ότι παλαιότερα υπήρχε κάποιο πρόγραμμα επιβράβευσης που ανάλογα με τα ποσά ανανέωσης που βάζαμε σου επέστρεφε ένα ποσό... το θυμάται κανείς πως λέγονταν και αν υπάρχει ακόμη?

 

To Win Club πρέπει να λές - και έχει καταργηθεί.

Edited by geoponer
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να αλλάξω τον f2g αριθμό μου σε what's up?

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά λείπουν 3 ευρώ από τα χρήματα που είχα μέσα,γιατί έγινε αυτό?

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικά λείπουν 3 ευρώ από τα χρήματα που είχα μέσα,γιατί έγινε αυτό?

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν είναι ακριβώς 3 ευρώ, μπορεί να ενεργοποίησες πακέτο More ή κάποια προσωπική προσφορά των €3 μέσα από την εφαρμογή. Αλλιώς μήπως σου τα έφαγαν τα δεδομένα χωρίς να έχεις πακέτο?

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...