Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, νέος χρήστης του φοιτητικού πακέτου εδώ και δεν μπορώ να βρω πακέτα που να έχουν μπόλικα sms προς όλους
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να αλλάξω τον f2g αριθμό μου σε what's up?

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν έχεις αυτοκτονικές τάσεις, ναι! Αλλά καλό θα ήταν να το ξανασκεφτείς, η ζωή είναι ωραία!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις κάλεσα στο 1265. Για δύο δευτερόλεπτα χάθηκε το σήμα και κόπηκε η γραμμή. Ξανακάλεσα, αλλά λύγο έλειψε να καλέσω 1252! Τρομερή ομοιότητα, προς στιγμήν νόμισα πως βρισκόμουν στην κόκκινη. Ακόμη και η καινούργια φωνή, αλλά και ο τρόπος που μιλάει, τα πάντα (σχεδόν) ολόιδια με κόκκινη.

Άλλαξα στις επαφές το 1269 σε 1265 και το κινητό εμφάνισε SMS κάτω από το 1265 SMS από το παρελθόν: "Η Vodafone σας αποστέλλει δωρεάν τις ρυθμίσεις ..."

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται το νούμερο το χρησιμοποιεί και η Vodafone στο δίκτυο της και στο παρελθόν είχες βάλει κάποια κάρτα της

 

Δεν σημαίνει κάτι αυτό όμως

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω γιατί το έκανε, απλά το έγραψα για τον φίλο που έλεγε πως του θύμισε πολύ την Vodafone ο νέος αριθμός!
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Το υπόλοιπό μου έληγε σήμερα (Δευτέρα 5 Απριλίου). Πριν από λίγα λεπτά (μόλις άλλαξε η ημέρα), ενεργοποίησα την προσφορά με 1500' προς όλους+1,5GB για 25 ημέρες με 8,57€. Το υπόλοιπό μου πήρε παράταση έως τις 30 Απριλίου, τσίμπησα και τα 18 flames, τα ποντάρησα στο διαγωνισμό για το iPhone 12 και όλα μία χαρά!
Link to comment
Share on other sites

Είδα σε κάποια πακέτα smart data ότι μπορείς να εξαργυρώσεις και flames για την αγορά τους. Ξέρει κανείς πώς γίνεται;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Είδα σε κάποια πακέτα smart data ότι μπορείς να εξαργυρώσεις και flames για την αγορά τους. Ξέρει κανείς πώς γίνεται;

Αυτό από όσο ξέρω, δεν γίνεται.

Εξαργυρωνοντας flames παίρνεις μέρος σε διαγωνισμούς με δώρο Data.

Δεν μπορείς να τα εξαργυρώσεις προσθέτοντας data.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είδα σε κάποια πακέτα smart data ότι μπορείς να εξαργυρώσεις και flames για την αγορά τους. Ξέρει κανείς πώς γίνεται;

Φίλε μου, μάλλον έχεις μπερδέψει τα flames του F2G με τους big bang κρυστάλλους της κόκκινης.

Link to comment
Share on other sites

Προχθές ήθελα να δώ πόσες φορές μπορώ να ενεργοποιήσω το ημερήσιο πακέτο data και πήγα στις παρατηρήσεις. Έγραφε ότι αν το ενεργοποιήσω μόνο με εξαργύρωση flames ή € + flames μπορώ μόνο μία φορά τον μήνα ενώ αν το αγοράσω κανονικά δεν υπάρχει περιορισμός . Για αυτό ρώτησα. Αυτή η διευκρίνιση ήταν μόνο στα πακέτα smart data. Μπήκα ξανά τώρα να δω και την έχουν αφαιρέσει αυτήν τη διευκρίνιση όπως θα δείτε παρακάτω. Μήπως ετοιμάζουν κάτι μελλοντικά ή ήταν καμιά προσφορά με περιορισμένη χρονική διάρκεια;

 

Screenshot-2021-04-05-16-22-02-140.jpg

 

Το βρήκα τελικά αυτό που είχα διαβάσει προχθές

 

Screenshot-2021-04-05-17-20-20-731.jpg

 

Screenshot-2021-04-05-17-31-04-085.jpg

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον αυτό.

Μακάρι να το κάνουν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νέα φρούτα στην αγορά :)

 

Για να δούμε τι εκπλήξεις μας ετοιμάζει η wind

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαφορά το σήμα αν έχεις συμβόλαιο η f2g?Ισχύει κάτι τέτοιο και για το 5G?δηλαδή αν έχεις συμβόλαιο να πιάνεις και αν είσαι f2g όχι?

 

Στάλθηκε από το SM-N981B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Το υπόλοιπό μου έληγε σήμερα (Δευτέρα 5 Απριλίου). Πριν από λίγα λεπτά (μόλις άλλαξε η ημέρα), ενεργοποίησα την προσφορά με 1500' προς όλους+1,5GB για 25 ημέρες με 8,57€. Το υπόλοιπό μου πήρε παράταση έως τις 30 Απριλίου, τσίμπησα και τα 18 flames, τα ποντάρησα στο διαγωνισμό για το iPhone 12 και όλα μία χαρά!

το δικο μου υπολοιπο εληγε σημερα 6 Απριλιου και μπηκα τωρα και βλεπω οτι πηγε στις 30/4.:D

Στις 31/3 εβαλα το πακετο 3GB=3€.

Link to comment
Share on other sites

Νέα φρούτα στην αγορά :)

 

Για να δούμε τι εκπλήξεις μας ετοιμάζει η wind

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Χα χα χα ίδωμεν ✌

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την άλλη μου είχαν μείνει υπόλοιπο 5,41€. Η εφαρμογή έγραφε λήξη υπολοίπου στις 18/4. Έβαλα το πακέτο προσφοράς με 5€, με κόπο, διότι δεν το δεχόταν, ούτε από την εφαρμογή, ούτε μέσω sns. Έκανα restart τη συσκευή και τελικά το πήρε.

Η λήξη του υπολοίπου όμως παρέμεινε στις 18/4. Τί εννοούν τώρα δηλαδή; Ότι θα μου κόψουν, πριν το τέλος του μήνα, πακέτο που έχω πληρώσει;;!

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο των 5 ευρώ είναι το μαύρο πρόβατο της υπόθεσης

 

καλό πακέτο μεν αλλά για κάποιον λόγο δεν παρατείνει τον χρόνο λήξης

 

εχει γίνει πολύ κουβέντα στο νήμα για αυτό και βλέπω δεν έχει αλλάξει συμπεριφορά

 

φοβάμαι δεν έχεις άλλη επιλογή από το να ανανεώσεις

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

@noisex Όχι φυσικά απλά θα χάσεις αυτό το ελάχιστο υπόλοιπο που σου έμεινε από την ανανέωση.

Υποσημείωση, αυτό το πακέτο που επέλεξες είναι το γνωστό μαύρο πρόβατο όπως το λέμε εμείς εδώ για αυτόν ακριβώς το λόγο, επειδή δεν επεκτείνει το υπόλοιπο όπως και στην δική σου περίπτωση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για πες μας τι υπόλοιπο data & ομιλίας σου γράφει όταν μπεις εκεί που λέει αναλυτικά.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το "μαύρο πρόβατο" που λέτε τελικά; Νόμιζα το more.

Τα 41 λεπτά χρηματικού υπολοίπου χάρισμα τους. Εκείνοι δεν τα τα χάριζαν βέβαια, αλλά τέλος πάντων. Δεν σκοπεύω να κάνω ανανέωση. Ο μόνος λόγος που έβαλα αυτό το πακέτο είναι για να μην πάνε χαμένα τα 5€ που είχαν απομείνει.

Στην πρώτη οθόνη της εφαρμογής γράφει λήξη υπολοίπου 18/4 και στα αναλυτικά του πακέτου γράφει λήξη του πακέτου 4/5. Τα data τα έχω σχεδόν όλα και 393/400 λεπτά ομιλίας. Έχω χάσει τη δουλειά μου, λόγω της κατάστασης, οπότε δεν χρησιμοποιώ ιδιαίτερα το κινητό, εφόσον, είμαι σχεδόν πάντα, σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Το more είναι το αγαπημένο ;)

 

Διάβασε στο νήμα παλιότερα ποστ και θα καταλάβεις το γιατί :)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...