Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι πληροφορίες που αναφέρονται σχετικά με τις αλλαγές που αναμένουμε υπάρχουν κάπου γραμμένες όλες μαζί ή από διαρροές έχουν γραφτεί εδώ;

Θέλω να διαβάσω τι μας περιμένει να δούμε πως θα κινηθούμε

 

http://www.frogmobile.gr/el/media/ANAKOINOSI_16_10_2017.pdf

 

Ανακοινώνεται ότι από 20/11/2017:

 

Cosmote_frog_2_GB_10_2017.jpg

 

Να ρωτήσω:

Αυτή η βδομάδα (23-29 Οκτωβρίου 2017) ή η επόμενη βδομάδα (30/10 με 5/11/2017) είναι διπλασιασμού του πακέτου των 3,02€ για 60΄προς όλους (+60΄προς όλους);

Link to comment
Share on other sites

http://www.frogmobile.gr/el/media/ANAKOINOSI_16_10_2017.pdf

Να ρωτήσω:

Αυτή η βδομάδα (23-29 Οκτωβρίου 2017) ή η επόμενη βδομάδα (30/10 με 5/11/2017) είναι διπλασιασμού του πακέτου των 3,02€ για 60΄προς όλους (+60΄προς όλους);

Μαλλον η επομενη. Η περασμενη μεχρι κυριακη 22/10 ηταν διπλασιασμου.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον η επομενη. Η περασμενη μεχρι κυριακη 22/10 ηταν διπλασιασμου.

 

Ευχαριστώ. :)

Να δούμε, βέβαια, γιατί στο διπλασιασμό των 60΄ όταν μεσολαβούν 2 και όχι 1 βδομάδα,

όταν δλδ δεν ισχύει βδομάδα παρά βδομάδα:

 

Η βδομάδα που παραλείπεται είναι βδομάδα που τουλάχιστον 2 μέρες της ανήκουν σε άλλο μήνα.

Και στην επόμενη βδομάδα η Δευτέρα και η Τρίτη ανήκουν στον Οκτώβρη και μετά μπαίνει Νοέμβρης.

Link to comment
Share on other sites

Χθες, έκανα μια ανανέωση 6€ προκειμένου να βάλω το πακέτο δεδομένων με τα 4giga. Μετά την ανανέωση, μεταξύ άλλων, μου ήρθε ένα sms, που έλεγε "MOΛIΣ KEPΔIΣEΣ 500MB & 60' ΠPOΣ EΛΛAΔA & ΔHMOΦIΛEIΣ ΔIEΘNEIΣ ΠPOOPIΣMOYΣ ΓIA 1 MHNA! ANANEΩΣE TON EΠOMENO ME 10€ & ΘA ΛABEIΣ EΠIΠΛEON 500MB & 100' ΠPOΣ OΛOYΣ". Στο υπόλοιπο μου όμως έχω 2€ και κάτι ψιλά, 4giga, και δεν φαίνονται πουθενά τα 60 λεπτά και τα 500mb. Μήπως ξέρει κάποιος τι έχει συμβεί ή αν κατάλαβα λάθος;
Αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι στον επόμενο μήνα θα κερδίσεις 500 και 60' με οποιαδήποτε ανανέωση, και αν κάνεις από 10 ευρώ και πάνω + όλα τα άλλα

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eλαχιστη ανανεωση τα 10ε τωρα? Αν κανω online ανανεωση η ονομα της πιστωτικης καρτας πρεπει να ειναι στο ονομα του κατοχου του αριθμου?
Take five..
Link to comment
Share on other sites

Eλαχιστη ανανεωση τα 10ε τωρα? Αν κανω online ανανεωση η ονομα της πιστωτικης καρτας πρεπει να ειναι στο ονομα του κατοχου του αριθμου?

 

Ναι,για καταστηματα και περιπτερα.

Η Online ανανεωση ειναι και με 5€,οσο για τα στοιχεια της καρτας δεν παιζουν ρολο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχουν στο site. Πας ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ>ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ>ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 16/10/2017 επιλέγεις την συγκεκριμένη ανακοίνωση και σου ανοίγει pdf αρχείο με τις αλλαγές.

 

Ξέχασα να αναφέρω χθες που πειραματιζόμουν με τις μεταφορές λεπτών κτλ στην ανανέωση που έκανα 10€ από κατάστημα ψιλικών, έχει μηχανή που βγάζει κωδικούς ανανέωσης, μου έδωσε 500' προς όλους και 500mb bonus. Πρώτη φορά μου έστειλε τέτοιο bonus από το πουθενά το frog.

 

Ευχαριστώ πολύ

Θα είμαστε λίγο χαμένοι αλλά πάλι καλά είναι σε σχέση με τα συμβόλαια που κυκλοφορούν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. :)

Να δούμε, βέβαια, γιατί στο διπλασιασμό των 60΄ όταν μεσολαβούν 2 και όχι 1 βδομάδα,

όταν δλδ δεν ισχύει βδομάδα παρά βδομάδα:

 

Η βδομάδα που παραλείπεται είναι βδομάδα που τουλάχιστον 2 μέρες της ανήκουν σε άλλο μήνα.

Και στην επόμενη βδομάδα η Δευτέρα και η Τρίτη ανήκουν στον Οκτώβρη και μετά μπαίνει Νοέμβρης.

 

Ή το 30/10-5/11 θα είναι ή το 6/11-12/11. Άλλη ειναι η φορμουλα που ακολουθειται η οποια μεχρι και το 2017 επεφτε μέσα 100%. Το 2017 χαλασε καπως. Εχουν-ειχαν 5 διπλασισμους ανα 2 εβδομαδες και η 6η ανα τρεις. Τωρα καποιες φορες το εχουν κανει 4 διπλασιασμους ανα 2 εβδ. και η 5η ανα τρεις και καποιες αλλες φορες ακολουθουν την παλια μεθοδο.

Edited by runner70
Link to comment
Share on other sites

Για να το σιγουρέψω, εαν στείλω 17317 στο 1330:

-στις 19/11 θα πάρω 4gb για 30 μέρες

-στις 20/11 θα πάρω 2gb για 25 μέρες.

Σωστά;

 

Ναι φίλε μου.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από 20/11 γίνονται 2gb με τα ίδια χρήματα

 

Και διάρκεια 25 μέρες αντί για 30

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην εφαρμοστεί στη πράξη.

Έχει ανακοινωθεί επίσημα, οπότε θα εφαρμοστεί και προφανώς θα ακολουθήσουν σύντομα και οι υπόλοιποι.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην εφαρμοστεί στη πράξη.

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αφού βγήκε ανακοίνωση ,τόσο καιρό δεν φαινόταν η προσφορά,διάβασε τις τελευταίες 2 σελίδες από το φόρουμ εδώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μια ερώτηση υπάρχει όριο για το πακέτο των 60 λεπτών?, είναι όντως τέσσερα δηλαδή αν τα τελειώσεις μετά χρέωση στο κεφάλι?

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν χρειάζεται και data και πακέτα ομιλίας, γιατί δεν θα λήγει σε 30 μέρες αλλά όταν τελειώσουν τα χρήματα

 

OK. Αλλά data χρειάζεσαι. Επιπλέον, αν δε χρησιμοποιεί κάποιος 120'/30 ημέρες με 3€, ίσως κακώς ασχολείται να βρει πιο φθηνούς τρόπους!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κάπου μαζεμένα τι πρέπει να στέλνουμε και που για να ενεργοποιούμε τα mb?

 

60MΒ sto 1330 για 120 MB με 3,02 ευρώ

200 στο 1330 για 500 ΜΒ με 5 ευρώ

17317 στο 1330 για 4GB με 4,44 ευρώ.

gigaday στο 1330 1 ευρώ 24 ώρες 1GB

gigask στο 1330 2 ευρώ 3GB ςweekend

3GB στο 1330 για 3 GB με διάρκεια 7 ημέρες με 4 ευρώ.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...