Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδες.

 

Εμενα ειναι γαλλικης προελευσης γνωριζετε ποτε θα παρω την αναβαθμιση;;:)

Not everyone understands house music..it's a spiritual thing..a body thing..a soul thing..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μεχρι σημερα εχει κυκλοφορησει για Ιρλανδια και Ελβετια. Μεσα στην εβδομαδα θα βγει και για τις υπολοιπες χωρες λογικα.

 

Ε καλα κοιτα η Ελλαδιτσα μας θα ειναι απο τις τελευταιες οπως παντα...:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λύστε μου μια απορία. Εχω περασμένα γενέθλια στις επαφές, αλλά δεν έχω κάποια ειδοποίηση όταν γιορτάζει κάποιος παρά μόνο αν τον καλέσω και δω το εικονίδιο πάνω στην επαφή με την τούρτα και το κεράκι. Τη δεν κάνω σωστά?

Πώς γίνεται να κάνει κανονική ειδοποίηση για το πότε έχει κάποιος γενέθλια?

Edited by agriniopk
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εμείες το είδαμε.

Εσύ ότι αναφέρεται στο επίσημα firmwares θέμα το είδες; :cool:

Τι σημαίνει αυτό; Εδώ δεν μιλάμε για επίσημα firmwares

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η 4,3 για ελλαδα Vodafone

 

την κατεβασες η απλα στο ειπαν ; Γιατι πολλα λενε αλλα λιγα γινονται τελικα !

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα. Κατεβαζω το update ΟΤΑ αλλα μου λεει "σφαλμα υλικολογισμικου". Το εχω κανει 4 φορες μεχρι στιγμης και μου βγαζει συνεχεια το ιδιο σφαλμα. Τι αλλο μου προτεινετε να κανω? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μου 'ρθε και μένα ειδοποίηση για ΟΤΑ 4.3.Κατεβαίνει βέβαια λίγο αργά..Ελληνικό απο Vodafone.
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή μου δεν ξέρω αν είναι Vodafone η κάτι άλλο. Ίσως να είναι από πλαίσιο,λόγω ότι είναι δώρο από αδερφό μου. Πως μπορώ να δω αν και πότε θα λάβω το update;;
Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν , οι φίλοι που έβαλαν την αναβάθμιση 4.3 , να μπορούσαν να μας πουν εντυπώσεις και διαφορές που παρατήρησαν

σε σχέση με την 4.1.2 , κι' αν αξίζει τον κόπο να την κάνουμε οι υπόλοιποι όταν μας έλθει .

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα. Κατεβαζω το update ΟΤΑ αλλα μου λεει "σφαλμα υλικολογισμικου" με το πέρας της εγκατάστασης. Το εχω κανει 4 φορες μεχρι στιγμης και μου βγαζει συνεχεια το ιδιο σφαλμα. Τι αλλο μου προτεινετε να κανω? Ευχαριστω

 

Κανείς????

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σου λέει ότι έχεις αναβάθμιση να κάνεις αλλά δεν την κατεβάζει;

 

Κατεβαζω κανονικα την αναβαθμιση, την κανει εγκατασταση, το κινητο κανει επανεκιννηση και μολις ανοιγει μου λεει "σφαλμα υλικολογισμικου η εγκατασταση απετυχε" :wacko:

Δοκιμασα και μεσω Kies αλλα τα ιδια... :wacko:

Ευχαριστω για οποια βοηθεια :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

Κάτοχος και εγώ s3 μέσω vodafone έκανα χθες την αναβάθμιση σε 4.3. Δεν έχω παρατηρήσει προς το παρόν κάποια πολύ σημαντική βελτίωση, πιστεύω ότι θα δείξει στην πορεία. Υπάρχει όμως κατ'εμέ ένα πολύ σημαντικό μειονέκτημα.

Στο πληκτρολόγιο της Samsung έχοντας προσθέσει κλασικά 2 γλώσσες (ελληνικά και αγγλικά) δεν μου εμφανίζει στο space τα βελάκια για να μπορώ να κάνω εναλλαγή γλώσσας. :mad:

Έχω δοκιμάσει τα πάντα και δεν έχω βγάλει άκρη. Ή ελληνικά θα είναι ή αγγλικά.Το κινητό είναι με stock rom δεν το έχω πειράξει καθόλου.

Κάθε βοήθεια / πρόταση ευπρόσδεκτη.

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...