Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μια ερωτηση πολυ γρηγορα γιατι με τα καρτοκινητα δε σκαμπαζω

Πες οτι τα χρηματα που εχει μεσα η καρτα μου(3 euro)ληγουν σε 10 μερες.

Αλλα εγω τωρα θελω να αγορασω το countdown ....σε 10 μερες θα ληξει η αγορα μου?? η θα μου φαει απλα τα υπολοιπα χρηματα αλλα θα τρεχει αυτο που θα αγορασω σημερα;

 

optoStyle

όλα θα μηδενιστούν αν δεν ανανεώσεις αγορασμενα και μη

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αγορά που θα κάνεις δεν λήγει, τα χρήματα ληγουν σε 10 μέρες.

Εννοείτε οτι οσα ευρώ βρει αφαγωτα σε 10 ημερες θα τα μηδενισει, αρα θα τα χάσεις...

αγόρασε πακέτο λοιπόν για να για να μην τους τα χαρίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω

 

optoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

https://www.windwholesale.gr/el/web/wind-wholesale/-/new-voice-call-termination-rates-on-wind-mobile-network?redirect=%2Fel%2Fweb%2Fwind-wholesale%2Fnews%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_IfV4cBDiLMoF%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_IfV4cBDiLMoF_delta%3D9%26p_r_p_resetCur%3Dfalse%26_com_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_IfV4cBDiLMoF_cur%3D2

Πολύ σωστά.

 

 

είναι πρακτικά πάρα πολύ μικρό πλέον το κόστος να μιλήσεις από ένα δίκτυο στο άλλο εδώ και χρόνια

Το δίκτυο είναι ικανό να διαχειριστεί εκαντοντάδες MB και το επιπλέον κόστος για φωνή ειναι ελάχιστο.....

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Η αγορά που θα κάνεις δεν λήγει, τα χρήματα ληγουν σε 10 μέρες.

 

Εννοείτε οτι οσα ευρώ βρει αφαγωτα σε 10 ημερες θα τα μηδενισει, αρα θα τα χάσεις...

 

αγόρασε πακέτο λοιπόν για να για να μην τους τα χαρίσεις.

και τα αγορασμενα πακέτα μηδενίζονται στην λήξη του υπόλοιπου στην Q

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυνατό countdown με 3 GB για 30 μέρες στα 2€! Ισχύει μέχρι τις 5 το απόγευμα. Όσοι πιστοί προσέλθετε...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Δυνατό countdown με 3 GB για 30 μέρες στα 2€! Ισχύει μέχρι τις 5 το απόγευμα. Όσοι πιστοί προσέλθετε...

 

ΜΗ το πάρεις !!!!!!!

Αφού δίνει απεριόριστα, ΔΩΡΕΑΝ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Η αγορά που θα κάνεις δεν λήγει, τα χρήματα ληγουν σε 10 μέρες.

 

Εννοείτε οτι οσα ευρώ βρει αφαγωτα σε 10 ημερες θα τα μηδενισει, αρα θα τα χάσεις...

 

αγόρασε πακέτο λοιπόν για να για να μην τους τα χαρίσεις.

δεν ισχύει όλα τα μηδενίζει αν δεν ανανεώσεις την κάρτα μη λέτε ότι να ναι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση πολυ γρηγορα γιατι με τα καρτοκινητα δε σκαμπαζω

Πες οτι τα χρηματα που εχει μεσα η καρτα μου(3 euro)ληγουν σε 10 μερες.

Αλλα εγω τωρα θελω να αγορασω το countdown ....σε 10 μερες θα ληξει η αγορα μου?? η θα μου φαει απλα τα υπολοιπα χρηματα αλλα θα τρεχει αυτο που θα αγορασω σημερα;

 

optoStyle

Η αγορά πακέτου επεκτείνει την λήξη του υπόλοιπου.

Αν αγοράσεις το καουντντάουν, το 1€ θα λήξη μετά από την λήξη του πακέτου.

Οπότε δεν χάνεις τίποτα.

 

 

 

Η αγορά που θα κάνεις δεν λήγει, τα χρήματα ληγουν σε 10 μέρες.

 

Εννοείτε οτι οσα ευρώ βρει αφαγωτα σε 10 ημερες θα τα μηδενισει, αρα θα τα χάσεις...

 

αγόρασε πακέτο λοιπόν για να για να μην τους τα χαρίσεις.

 

Δεν μηδενίζεται το υπόλοιπο πλέον αν υπάρχει ενεργό πακέτο.

Σχόλιο

#24257

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Διάρκεια εως 3/1 λεει. Τι εννοεί ο ποιητής; Διάρκεια δωρου; Ενεργοποιηση μεχρι τότε;

 

μονο στην εφαρμογη φαινεται προς το παρον,εχει αντιστοιχο και στο f2g οπου αναφερεται:

 

Η ισχύς του πακέτου είναι έως τις 3/1 από την στιγμή της ενεργοποίησής, αυτό σημαίνει ότι οποιαδήποτε ημερομηνία και να ενεργοποιηθεί το πακέτο η λήξη του θα είναι στις 3/1.

Το πακέτο είναι δωρεάν.

Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μια φορά ανά συνδρομητή και απαραίτητη προϋπόθεση να έχει πραγματοποιήσει μια τουλάχιστον ανανέωση τις τελευταίες 30 ημέρες.

Τα ενσωματωμένα MB του πακέτου ΔΕΝ μπορούν να καταναλωθούν κατά την περιαγωγή.

Προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα ΜΒ του πακέτου της προσφοράς.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η αγορά πακέτου επεκτείνει την λήξη του υπόλοιπου.

Αν αγοράσεις το καουντντάουν, το 1€ θα λήξη μετά από την λήξη του πακέτου.

Οπότε δεν χάνεις τίποτα.

να μην το δεσουμε και κομπο γιατι αναφερονται περιπτωσεις που δεν εχει συμβει. Αλλά ας το δοκιμασει.

Δεν μηδενίζεται το υπόλοιπο πλέον αν υπάρχει ενεργό πακέτο.

πάλι ταράζεις τα νερά,είναι τσεκαρισμένο?

Link to comment
Share on other sites

μου τα εδωσε αλλα τουλαχιστον στην q δεν φαινεται να λαμβανει υποψη την τελευταια ανανεωση. Λήξη κι εδω 03/01.
Link to comment
Share on other sites

MOΛIΣ EΓINAN ΔIKA ΣOY AΠEPIOPIΣTA DATA ΓIA NA ΣEPΦAPEIΣ KAI NA MOIPAZEΣAI XPIΣTOYΓENNIATIKEΣ ΣTIΓMEΣ ME OΣOYΣ EINAI MAKPIA ΣOY! ΓIA TO YΠOΛOIΠO ΣOY & EΠIΠΛEON ΠAKETA MΠEΣ ΣTO MYQ APP https://tinyurl.com/myQapplogin KAΛEΣ ΓIOPTEΣ!

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

να μην το δεσουμε και κομπο γιατι αναφερονται περιπτωσεις που δεν εχει συμβει. Αλλά ας το δοκιμασει.

 

 

 

πάλι ταράζεις τα νερά,είναι τσεκαρισμένο?

 

Σχόλιο #24257

 

Πιο πάνω αναφέρει κι άλλος που συνέβη.

 

#24395

Link to comment
Share on other sites

17 μερες, not bad.... 7 μερες περισσοτερες απο τους άλλους 2 ανταγωνιστές.
μόλις λήξει αυτή θα ενεργοποιησω την άλλη όμως

για ένα μήνα ταμάμ

Link to comment
Share on other sites

@pavlitakis1

οκ αλλο καταλαβα,νομιζα οτι ειπες οτι δεν μηδενιζεται το πακετο αν μηδενιστει το υπολοιπο...

Link to comment
Share on other sites

μου τα εδωσε αλλα τουλαχιστον στην q δεν φαινεται να λαμβανει υποψη την τελευταια ανανεωση. Λήξη κι εδω 03/01.
τι εννοείς και εδώ στις άλλες μπορείς να την πάρεις έως και 3/1

εδώ λήγει 3/1

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.myq.gr/gr/paketa/data/

το εχει τελικα και στη σελιδα ψιλοκρυμμενο. Στις λεπτομερειες ειναι ακριβως το ιδιο με το f2g οπως τα εγραψα πριν

@akalos συγκριση με το f2g εκανα οχι με τις αλλες εταιριες,απλα δεν το ειχα βρει αρχικα στην σελιδα της q

Link to comment
Share on other sites

Q:Η ισχύς του πακέτου είναι έως τις 3/1 από την στιγμή της ενεργοποίησής, αυτό σημαίνει ότι οποιαδήποτε ημερομηνία και να ενεργοποιηθεί το πακέτο η λήξη του θα είναι στις 3/1.

cu:η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί έως 3/1 και έχει ισχύ για δέκα μέρες από την ενεργοποίηση της

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

:lol: Aρε Q και αυτό πετσοκομένο το δίνεις. Τι στην ευχή είναι αυτό να λήγει στις 3/1 όποια μέρα και αν το ενεργοποιήσεις? :lol:
Link to comment
Share on other sites

@pavlitakis1

οκ αλλο καταλαβα,νομιζα οτι ειπες οτι δεν μηδενιζεται το πακετο αν μηδενιστει το υπολοιπο...

Αν υπάρχει πακέτο δεν μηδενίζεται το υπόλοιπο, οπότε ισχύει και αυτό που κατάλαβες.
Link to comment
Share on other sites

MOΛIΣ EΓINAN ΔIKA ΣOY AΠEPIOPIΣTA DATA ΓIA NA ΣEPΦAPEIΣ KAI NA MOIPAZEΣAI XPIΣTOYΓENNIATIKEΣ ΣTIΓMEΣ ME OΣOYΣ EINAI MAKPIA ΣOY! ΓIA TO YΠOΛOIΠO ΣOY & EΠIΠΛEON ΠAKETA MΠEΣ ΣTO MYQ APP https://tinyurl.com/myQapplogin KAΛEΣ ΓIOPTEΣ!

 

 

Αγορασα και το αλλο πιο πριν και οκ θα δουμε τι θα γινει

 

optoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...