Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγορασα το σημερινό countdown και έγινε η επέκταση του υπολοίπου για 1 μηνα... ελπίζω να συνεχίσει έτσι γιατί τα ανεπίσημα εφαρμοζόμενα ανεπίσημα κοβονται οταν θέλουν...

 

...

 

Τα ανεπίσημα είναι λόγω συμφωνίας κυρίων για να μην ανταγωνίζονται.

Και οι άλλοι έχουν ανεπίσημα πακέτα, απλώς δεν είναι καλύτερα και φορητότητα σε φοιτητικα κάνουν ανεπίσημα.

 

 

Αν δεις πουθενά δεν έχουν διαφημίσεις οι θυγατρικές των μεγάλων πλέον.

 

Θεωρητικά πάντως πρέπει να έφαγε κάποιο πρόστιμο για να το κάνει, αφού χάνει λεφτά έτσι, απλώς ελάχιστοι το γνωρίζουν.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας άλλος πρόβλημα με το login στην εφαρμογή ή στη σελίδα? Ξαφνικά πρωί πρωί εξαφανίστηκε ο αριθμός μου από την εφαρμογή ενώ της μητέρας μου που επίσης ήταν μέσα δουλεύει κανονικά. Εμένα δεν με αφήνει να κάνω login ούτε με κωδικό μιας χρήσης ούτε με κωδικό και όνομα χρήστη. Στη σελίδα μου βγάζει αδυναμία σύνδεσης οταν πατάω το εικονίδιο πανω δεξιά.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με καθυστερήσεις αρχίζει να δουλεύει αλλά κάνει κόλπα η εφαρμογή. Περνάω το λογαριασμό μου και σβήνει της μητέρας μου και μετα ξαναβάζω της μητέρας μου και τους κρατάει και τους δύο τελικά....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Χρόνια πολλά σε όλους.

Είμαι συνδρομητής στην Q όπως και η γυναίκα μου. Θέλουμε να κάνουμε μία νέα συνδρομή για τον μικρό. Πρώτη φορά - νέα sim. Η συνδρομή θα γίνει στο δικό μου όνομα.

Θέλω να ρωτήσω:

1. Ποιος είναι ο πιο εύκολος - γρήγορος τρόπος?

2. Νούμερο παίρνουμε ότι τύχει ή μπορούμε με κάποιο τρόπο να επιλέξουμε?

3. Υπάρχει κάποιος τρόπος - κόλπο ώστε να επωφεληθούμε διάφορα bonus ομιλίας - internet? Π.χ. κονέ?

Ευχαριστώ.

Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Στο όνομα σου, ονλαιν παραγγελια (τυχαίος αριθμός), αγορά και ταυτοποίηση σε κατάστημα (διαλέγεις από τους διαθέσιμους αριθμους), κόλπα μπόνους κλπ στον pavlitakis1.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Χρόνια πολλά σε όλους.

Είμαι συνδρομητής στην Q όπως και η γυναίκα μου. Θέλουμε να κάνουμε μία νέα συνδρομή για τον μικρό. Πρώτη φορά - νέα sim. Η συνδρομή θα γίνει στο δικό μου όνομα.

Θέλω να ρωτήσω:

1. Ποιος είναι ο πιο εύκολος - γρήγορος τρόπος?

2. Νούμερο παίρνουμε ότι τύχει ή μπορούμε με κάποιο τρόπο να επιλέξουμε?

3. Υπάρχει κάποιος τρόπος - κόλπο ώστε να επωφεληθούμε διάφορα bonus ομιλίας - internet? Π.χ. κονέ?

Ευχαριστώ.

 

 

Έχεις προσωπικό μήνυμα !

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί σε μερικούς δεν ανοίγει το app και σε άλλους είναι μια χαρα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω καταλάβει ακόμα γιατί σε μερικούς δεν ανοίγει το app και σε άλλους είναι μια χαρα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Από τις 18 Νοεμβρίου, με έχει ζαλίσει στις αποσύνδεσεις για λόγους ασφαλείας.

Ξέρετε πόσες φορές μου έχει ζητήσει τον 6ψηφιο κωδικό ? 47 !!!

Link to comment
Share on other sites

Και μενα και απο το κινητό και απο το τάμπλετ , η εφαρμογή αποσυνδέεται και ζητάει συνεχώς σύνδεση..έχει μέρες που το κάνει αυτό τώρα..Θα δούμε με καμιά αναβάθμιση..
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πάνω από 1 μήνα με την έκδοση 5.0.4 της εφαρμογής (η νεότερη δηλαδή) και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα με την εφαρμογή, ούτε στην προηγούμενη συσκευή μου, ούτε στην καινούργια που την δουλεύω τις τελευταίες ημέρες. Δείτε μήπως έχετε παλιότερη έκδοση όσοι έχετε προβλήματα και αναβαθμίστε στην νεότερη.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Συνδεεσαι με κωδικο μιας χρήσης ή με τα username-pass? Το ίδιο πρόβλημα έχουνε και στην εφαρμογή του F2G κυρίως με τον κωδικό μιας χρήσης. Με τα στοιχεία εγγραφής δουλεύουν όλα εντάξει
Link to comment
Share on other sites

Με username-pass συνδέομαι μια φορά και δεν χρειάζεται ξανά. Αλλά και στον αριθμό της πεθεράς μου που διαχειρίζομαι από την συσκευή της με κωδικό SMS δεν είχε προβλήματα. Πάντα φροντίζω όμως να έχω την τελευταία έκδοση της εφαρμογής σε όποια συσκευή την δουλεύω.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Με τα στοιχεία εγγραφής δουλεύουν όλα εντάξει
δεν ισχύει,κάποιες φορές μουλαρωνει

πρέπει να ναι πρόβλημα εφαρμογής ίσως από chrome κατά 99,9% μπαίνω σε αυτές τις περιπτώσεις

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Καλά στο "δουλευουν ολα οκ" δεν περιλαμβανω τα γενικότερα κολληματα συστήματος (οπως αυτό που περιεγραψα χτες) που συμβαίνουν κατά διαστήματα. Σε σύγκριση με τον προσωρινό κωδικό αυτες τις ωρες φαίνεται οτι ο παλιος τρόπος δουλεύει πιο καλά.
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα πάνω από 40 φορές από εχθές να δω τι παίζει και ήταν όλα άψογα.

Υποψιάζομαι ότι πρέπει να είναι πρόβλημα δικτύου που κάτι κλειδώνει για λόγους ασφαλείας.

Δοκιμάσατε να καθαρίσετε την μνήμη και να δοκιμάσετε επανεκκίνηση ώστε να μην τρέχουν εφαρμογές στο παρασκήνιο.?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βαζει countdown με τοσο λιγο περιθωριο να τα παρεις ?

Καθε ποτε βαζει τωρα ?

Εμενα ληγουν τα λεπτα ομιλιας στις 2/1

Θα προλαβω αλλο πακετο ή πρεπει να παρω απο σημερα ?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω την προηγουμένη εβδομάδα πάλι είχε δωσει λιγων ωρών καουνταουν για να ξαναδώσει τα Χριστούγεννα. Μάλλον την ιδια λογική θα ακολουθήσει. Ρισκάρεις και περιμένεις ή αγοράζεις σήμερα. Δική σου η απόφαση.
Link to comment
Share on other sites

COUNTDOWN TO ALL & SURF

200ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ

400 MB €3

 

λήγει σε λίγες ώρες

 

και η λήξη πήγε στις 27.1 μόλις το αγόρασα

Edited by CoyoteD
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Γιατι βαζει countdown με τοσο λιγο περιθωριο να τα παρεις ?

Καθε ποτε βαζει τωρα ?

Εμενα ληγουν τα λεπτα ομιλιας στις 2/1

Θα προλαβω αλλο πακετο ή πρεπει να παρω απο σημερα ?

 

Τα countdown είναι ειδικά πακέτα που έχουν το στοιχείο της έκπληξης. Δεν μπορούμε να παραπονιόμαστε για τίποτα... Αν πας να βασιστείς πάνω τους, θα χρειαστεί να πάρεις ρίσκα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βαζει countdown με τοσο λιγο περιθωριο να τα παρεις ?

 

Καθε ποτε βαζει τωρα ?

 

Εμενα ληγουν τα λεπτα ομιλιας στις 2/1

 

Θα προλαβω αλλο πακετο ή πρεπει να παρω απο σημερα ?

ότι θα βάλει θα βάλει οπότε γράφει στην εφαρμογή,το τι θα βάλει ειναι άγνωστο

λογικά λεπτά ομιλίας λόγω απεριόριστου ίντερνετ,αλλά wind είναι αυτή ποτέ δεν ξέρεις

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα countdown είναι ειδικά πακέτα που έχουν το στοιχείο της έκπληξης. Δεν μπορούμε να παραπονιόμαστε για τίποτα... Αν πας να βασιστείς πάνω τους, θα χρειαστεί να πάρεις ρίσκα.

 

Αν δε βασιστείς στα countdown, πολύ απλά δεν κάνεις οικονομία.

Να υπενθυμίσω τις εναλλακτικές: Αππ Πακ @ 6,9€, Κιου Σταρ @ 8,5€ & Ειδική προσφορά @ 10,40€

Το σύστημα σε "σπρώχνει" στην ειδική προσφορά.

Η οποία έχει πολύ καλό λόγο απόδοσης τιμής ΑΝ αξιοποιείς τα λεπτά.

Αν δε μιλάς πολύ, ΠΡΕΠΕΙ να βασιστείς στα countdown.

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Αν δε βασιστείς στα countdown, πολύ απλά δεν κάνεις οικονομία.

Να υπενθυμίσω τις εναλλακτικές: Αππ Πακ @ 6,9€, Κιου Σταρ @ 8,5€ & Ειδική προσφορά @ 10,40€

Το σύστημα σε "σπρώχνει" στην ειδική προσφορά.

Η οποία έχει πολύ καλό λόγο απόδοσης τιμής ΑΝ αξιοποιείς τα λεπτά.

Αν δε μιλάς πολύ, ΠΡΕΠΕΙ να βασιστείς στα countdown.

 

Ας μην ξεχνάμε και στις προσωπικές προσφορές που είναι ενεργές για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα:

q.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Η οποία έχει πολύ καλό λόγο απόδοσης τιμής ΑΝ αξιοποιείς τα λεπτά.

 

Αν δε μιλάς πολύ, ΠΡΕΠΕΙ να βασιστείς στα countdown.

 

Τα καουντντάουν έχουν χρέωση ανά δευτερόλεπτο ενώ οι προσωπικές προσφορές ελάχιστο 3λεπτο.

Οπότε αν κάποιος κάνει πολλές σύντομες κλήσεις συνιστάται το καουντντάουν και μπορεί να αγοράζει και περισσότερα του ενός πακέτα.

Αν μιλάει πολύ πάει σε φοιτητικό μάλλον, ανεξάρτητα εταιρείας.

Link to comment
Share on other sites

Ας μην ξεχνάμε και στις προσωπικές προσφορές που είναι ενεργές για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα:

αν θυμάμαι καλά προσωπική προσφορά είναι αυτή που σε εξυπηρετεί και αγοράζεις

όχι ότιδηποτε βλακεία σου στείλουν

και σε αυτές τις προσωπικές προσφορές η Q είναι το απόλυτο μηδέν όλο το 2020

άρα εμείς δεν τις ξεχνάμε αλλά η εταιρεία μας ξέχασε

η ψαλίδα της Q με άλλες εταιρείες έχει κλείσει με υπεροχη των αλλων πλέον

αν αφαιρέσουμε τα countdown έχει χάσει τον τίτλο της πιο φτηνής καρτοκινητης εδώ και αρκετό καιρό

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...