Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:lol: Aρε Q και αυτό πετσοκομένο το δίνεις. Τι στην ευχή είναι αυτό να λήγει στις 3/1 όποια μέρα και αν το ενεργοποιήσεις? :lol:
πρωτότυπουν όπως πάντα

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

MOΛIΣ EΓINAN ΔIKA ΣOY AΠEPIOPIΣTA DATA ΓIA NA ΣEPΦAPEIΣ KAI NA MOIPAZEΣAI XPIΣTOYΓENNIATIKEΣ ΣTIΓMEΣ ME OΣOYΣ EINAI MAKPIA ΣOY! ΓIA TO YΠOΛOIΠO ΣOY & EΠIΠΛEON ΠAKETA MΠEΣ ΣTO MYQ APP https://tinyurl.com/myQapplogin KAΛEΣ ΓIOPTEΣ!

 

 

Αγορασα και το αλλο πιο πριν και οκ θα δουμε τι θα γινει

 

optoStyle

αν δεν ανανεώσεις θα μηδενιστούν,απλά πραγματα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

E εβαλα τελικα και 6ε ανανεωση για σιγουρια

 

A. να χαιρομαι και τα απεριοριστα ρε σεις με τετοιες ταχυτητες και τετοια pings

 

optoStyle

aa49800af8a1e15ec8db6d069feedd5e.jpg

Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

E εβαλα τελικα και 6ε ανανεωση για σιγουρια

 

A. να χαιρομαι και τα απεριοριστα ρε σεις με τετοιες ταχυτητες και τετοια pings

 

optoStyle

aa49800af8a1e15ec8db6d069feedd5e.jpg

τι είναι αυτό ..για όνομα του Θεού

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για το να έχει γίνει ανανέωση τις τελευταίες 30 μέρες δεν ισχύει, δοκίμασα σε νούμερο που έχει να κάνει ανανέωση 2 μήνες, εκτός και αν η επέκταση υπολοίπου από ενεργοποίηση πακέτου μετράει στο σύστημα τους σαν ανανέωση και το έδωσε.

 

Από την άλλη σε νούμερο με μηδενικό υπόλοιπο παραπονιέται ότι χρειάζεται ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

E εβαλα τελικα και 6ε ανανεωση για σιγουρια

 

A. να χαιρομαι και τα απεριοριστα ρε σεις με τετοιες ταχυτητες και τετοια pings

 

optoStyle

aa49800af8a1e15ec8db6d069feedd5e.jpg

 

συμφωνοι και σε καταλαβαινω,αλλα οπως υπαρχει το δικο σου,υπαρχει και αυτο

Screenshot-2020-12-18-16-54-59-243-org-zwanoo-android-speedtest.jpg

Screenshot-2020-12-18-16-55-59-033-org-zwanoo-android-speedtest.jpg

προφανως η χρησιμοτητα της προσφορας δεν ειναι ιδια για ολους γιατι το δικτυο δεν ειναι παντου το ιδιο. Και αυτο ισχυει και στις 3. Οταν η πρασινη εδωσε απεριοριστα,στο σπιτι μου ηταν αχρηστα γιατι για να βρω σημειο να κανω share τα δεδομενα με ταχυτητα της προκοπης (μιλαω για max 10/4 - το upload με ενοιαζε εν προκειμενω) επρεπε να εχω το κινητο στον αερα στη μεση του δωματιου...Δεν υπαρχει απολυτο σε αυτα τα πραγματα δυστυχως ή ευτυχώς...

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

σε cosmote είμαι σε τρύπα,ούτε κλήση μέσα στο σπίτι,έξω κάποτε που είχα 280 κοντά

με Q κοντά στα 50 και cu 90 αλλά μέσα στο σπίτι που έχει και σημασία για μένα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, δεν μ' αφήνει να κάνω ενεργοποίηση πακέτου προσφοράς ομιλίας+sms+data, ούτε στην εφαρμογή ούτε μέσω ιστοσελίδας. Είναι down ο server τους ή πρέπει να κάνω κάτι; Ευχαριστώ!
frastgr
Link to comment
Share on other sites

βγαζει μηνυμα? κανενα ουπς...δεν γινεται τωρα προσπαθηστε αργοτερα?
Link to comment
Share on other sites

Το ping στο παραπάνω screenshot οφείλεται στην εφαρμογή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα τα απεριόριστα και λήγουν 3/1. Καλό αυτό πρακτικά διάρκεια πάνω από 10 μέρες. Από την άλλη όσοι δεν τα χρειάζονται τώρα και τα ενεργοποιήσουν αργότερα θα έχουν λιγότερες μέρες. Όπως κ να έχει ευχαριστούμε wind.
Link to comment
Share on other sites

βγαζει μηνυμα? κανενα ουπς...δεν γινεται τωρα προσπαθηστε αργοτερα?

 

Ακριβώς αυτό!! Πρέπει να κάνω κάτι; Έχω δοκιμάσει αρκετές φορές.

 

ΥΓ

Πριν από λίγο το άλλαξε το μήνυμα: "ούπς κάτι πήγε στραβά"

Edited by frastgr
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Κάτι πάει στραβά και εδώ !

Μήπως θα πρέπει να έχει γίνει ανανέωση τις τελευταίες μέρες για να τα δώσει;

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα καλα ο προηγουμενος ειχε γενικα προβλημα με την εφαρμογη δεν μπορουσε να ενεργοποιησει οποιοδηποτε πακετο. Εσυ αναφερεσαι σε αυτο με τα απεριοριστα δεδομενα? θεωρητικα θελει ανανεωση τις τελευταιες 30 μερες,εμενα χτες ομως μου τα εδωσε κανονικα (και σε αλλους) χωρις ανανεωση για πανω απο 30 μερες.
Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα καλα ο προηγουμενος ειχε γενικα προβλημα με την εφαρμογη δεν μπορουσε να ενεργοποιησει οποιοδηποτε πακετο. Εσυ αναφερεσαι σε αυτο με τα απεριοριστα δεδομενα? θεωρητικα θελει ανανεωση τις τελευταιες 30 μερες,εμενα χτες ομως μου τα εδωσε κανονικα (και σε αλλους) χωρις ανανεωση για πανω απο 30 μερες.

 

Μπορεί να ήσουν και τυχερός και τώρα να εφάρμοσαν κανονικά την προϋπόθεση, γιατί έχω λίγο πάνω από 30 μέρες τελευταία ανανέωση και δεν το δίνει το απεριόριστο (με μήνυμα κάτι πήγε στραβά - θα ξαναδοκιμάσω μήπως και...).

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα πήρα σε 4 λογαριασμούς που δεν έχουν βάλει λεφτά για 2-3 μήνες.

Πρέπει να έχετε την τελευταία έκδοση της εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα καλα ο προηγουμενος ειχε γενικα προβλημα με την εφαρμογη δεν μπορουσε να ενεργοποιησει οποιοδηποτε πακετο. Εσυ αναφερεσαι σε αυτο με τα απεριοριστα δεδομενα? θεωρητικα θελει ανανεωση τις τελευταιες 30 μερες,εμενα χτες ομως μου τα εδωσε κανονικα (και σε αλλους) χωρις ανανεωση για πανω απο 30 μερες.

 

Όπως ανέφερα, σήμερα δεν τα έδινε με τίποτα. Στη συνέχεια, μόλις ανανέωσα τα έδωσε κανονικά. Προφανώς, πλεον θα ισχύει η προϋπόθεση.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Όπως ανέφερα, σήμερα δεν τα έδινε με τίποτα. Στη συνέχεια, μόλις ανανέωσα τα έδωσε κανονικά. Προφανώς, πλεον θα ισχύει η προϋπόθεση.

Κι εγώ έτσι καταλαβαίνω.

Κι εγώ τα πήρα σε 4 λογαριασμούς που δεν έχουν βάλει λεφτά για 2-3 μήνες.

Πρέπει να έχετε την τελευταία έκδοση της εφαρμογής.

5.0.4. clear cache, αποσύνδεση, σύνδεση, app, browser myq.gr, τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι καταλαβαίνω.

 

 

 

5.0.4. clear cache, αποσύνδεση, σύνδεση, app, browser myq.gr, τίποτα.

 

5.0.3 έχω. Στον αριθμό αυτόν το έβαλα 3 φορές και το πήρε, γιατί η παλιότερη έκδοση δεν έδειχνε το σηματακι, χωρίς να αλλάξει τίποτα από την πρώτη φορά.:lol:

Μάλλον το φτιάξανε. Ευτυχώς που προλάβαμε.

b2c904635bc3cf266c5fceef2fff0342.jpg

Link to comment
Share on other sites

καντήλι άναψες και μόνο στον Άγιο Φανούριο και μόνο σε εκκλησία του που έχει 12 κολώνες και 8 τρούλους ..

 

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλά στη cu ισχύει για 10 μέρες από την στιγμή ενεργοποίησης ακόμα και στις 3/1!!!
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

καλά στη cu ισχύει για 10 μέρες από την στιγμή ενεργοποίησης ακόμα και στις 3/1!!!
Άμα είναι να το ενεργοποιήσω στις 3/1 για μέχρι τις 13, άστο.

Εγώ το έχω από τώρα και θα κάνω γιορτές με αυτό.

Να κάνω τηλεδιασκέψεις με τα φιλαράκια από το εξοχικό μου.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Στις 17/12 αγόρασα το qountdown extra data (φοβερή κίνηση :) μη χάσω την ευκαιρία ) που λήγει στις 17/01.

Στις 18/12 ήρθε το πακέτο με τα απεριόριστα data που το ενεργοποίησα και λήγει στις 03/01.

Το ερώτημα είναι ποια data καταναλώνονται πρώτα;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Στις 17/12 αγόρασα το qountdown extra data (φοβερή κίνηση :) μη χάσω την ευκαιρία ) που λήγει στις 17/01.

 

Στις 18/12 ήρθε το πακέτο με τα απεριόριστα data που το ενεργοποίησα και λήγει στις 03/01.

 

Το ερώτημα είναι ποια data καταναλώνονται πρώτα;

Καταναλώνονται πάντα αυτά που λήγουν νωρίτερα.

Στην προκειμένη περίπτωση τα απεριόριστα.

Επίσης αυτά τα γενικά δώρα τύπου απεριόριστα έχουν προτεραιότητα στην κατανάλωση. Σε όλες τις εταιρείες.

Τώρα αν ενδιάμεσα λήγει κάποιο πακέτο, χάνεται.

Αν όλα πάνε όπως πρέπει.:lol:

Δεν νομίζω να μας κάνει κανένα κόλπο και μας αφήσει χωρίς δεδομένα αυτή την φορά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχει συμβεί σε κάποιον όταν είναι κατηλλειμένος ή εκτός δικτύου να λέει το ηχητικό μήνυμα "Ο ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ ΠΟΥ ΚΑΛΕΣΑΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΣ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΣΑΣ"; Αυτό συμβαίνει όταν με καλούν κ είμαι κατειλλημένος ή εκτός δικτύου. Μίλησα με το 13700 αλλά δύο μέρες τώρα δεν με ειδοποίησαν αν και μου είπαν χαρακτηριστικά "μέχρι εντός 4ωρου θα έχετε ενημέρωση μας". Δεν ξέρω αν έχει σημασία αλλά την ίδια μέρα είχα ζητήσει να μου ενεργοποιήσουν στο volte (νόμιζα ίσχυε και για Q).
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχει συμβεί σε κάποιον όταν είναι κατηλλειμένος ή εκτός δικτύου να λέει το ηχητικό μήνυμα "Ο ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ ΠΟΥ ΚΑΛΕΣΑΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΣ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΣΑΣ"; Αυτό συμβαίνει όταν με καλούν κ είμαι κατειλλημένος ή εκτός δικτύου. Μίλησα με το 13700 αλλά δύο μέρες τώρα δεν με ειδοποίησαν αν και μου είπαν χαρακτηριστικά "μέχρι εντός 4ωρου θα έχετε ενημέρωση μας". Δεν ξέρω αν έχει σημασία αλλά την ίδια μέρα είχα ζητήσει να μου ενεργοποιήσουν στο volte (νόμιζα ίσχυε και για Q).

 

 

Ναι σε εμένα . Προσπαθούσαν να το φτιάξουν δυο μήνες και στο τέλος τους λέω μήπως να μου απενεργοποιήσετε το volte μιας και δε δουλεύει . Και το κάνουν και ξαφνικά έφτιαξαν τα παντα . Επίσης δεν έπαιρνα μηνύματα ειδοποίησης . Πες τους να στο απενεργοποιήσουν και θα φτιάξει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...