Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσο έχει το καουνταουν είναι η φθηνότερη στην ομιλία. Στο ίντερνετ παίζει με την κοκκινη για την πρωτιά οικονομιας (καουνταουν vs big bang).
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μην ακούγεται το μήνυμα ότι έχεις λίγα λεφτά υπόλοιπο πριν κάνεις κλήση?
Υπάρχει ακόμα αυτό το πράγμα

 

Tragic

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Στην πρωτη κλήση της ημέρας (νομίζω) ακουγεται μόνο.

ναι, στην πρώτη κλήση, κάθε μέρα.

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος τον κωδικό για να ενεργοποιηθεί με sms η προσωπική προσφορά 200λ/20μ/1gb με 3 ευρώ και για την 60sms 1.5 ευρώ;
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος τον κωδικό για να ενεργοποιηθεί με sms η προσωπική προσφορά 200λ/20μ/1gb με 3 ευρώ και για την 60sms 1.5 ευρώ;
1234567890 12345678900a757367bfe4b0b5244eff37baa863e8.jpg0d8947a1f2ab5b234f4bfe1254039830.jpg
Link to comment
Share on other sites

αν θυμάμαι καλά προσωπική προσφορά είναι αυτή που σε εξυπηρετεί και αγοράζεις

όχι ότιδηποτε βλακεία σου στείλουν

και σε αυτές τις προσωπικές προσφορές η Q είναι το απόλυτο μηδέν όλο το 2020

άρα εμείς δεν τις ξεχνάμε αλλά η εταιρεία μας ξέχασε

η ψαλίδα της Q με άλλες εταιρείες έχει κλείσει με υπεροχη των αλλων πλέον

αν αφαιρέσουμε τα countdown έχει χάσει τον τίτλο της πιο φτηνής καρτοκινητης εδώ και αρκετό καιρό

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Εννοείται πώς αγοράζεις μόνο ότι σε συμφέρει. Δε νομίζω ότι κάποιος μπορεί να έχει συνολική εικόνα των συγκεκριμένων προσφορών από την στιγμή που είναι εξατομικευμένες. Ακόμα κι αυτές που θεωρείς ως "απόλυτο μηδέν" για κάποιους είναι χρήσιμες/συμφέρουσες.:!:

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πώς αγοράζεις μόνο ότι σε συμφέρει. Δε νομίζω ότι κάποιος μπορεί να έχει συνολική εικόνα των συγκεκριμένων προσφορών από την στιγμή που είναι εξατομικευμένες. Ακόμα κι αυτές που θεωρείς ως "απόλυτο μηδέν" για κάποιους είναι χρήσιμες/συμφέρουσες.:!:
το κάνεις επίτηδες ότι και καλά δεν καταλαβαίνεις ?

όταν λέμε προσωπικές είναι προσωπικές

δεν μίλησα για όλους που κάποιοι βολεύονται και άλλοι όχι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι εαν ενεργοποιηθεί πακέτο προσφοράς, μεταφέρεται ο Χρόνος λήξης τού χρηματικού υπολοίπου δηλαδή.

Μόλις έγινε σε εμένα ακριβώς μετά την ενεργοποίηση...

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι εαν ενεργοποιηθεί πακέτο προσφοράς, μεταφέρεται ο Χρόνος λήξης τού χρηματικού υπολοίπου δηλαδή.

Μόλις έγινε σε εμένα ακριβώς μετά την ενεργοποίηση...

 

Αυτό είναι μεγάλο πλεονεκτημα της κιου σε σύγκριση με τις άλλες καρτοκινητές, αφου καμμία άλλη δεν το κάνει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι μεγάλο πλεονεκτημα της κιου σε σύγκριση με τις άλλες καρτοκινητές, αφου καμμία άλλη δεν το κάνει αυτό.
το πιο ? του πληρωμένου πακέτου εννοείται?

γιατι άλλη το κάνει εντελώς δωρεάν,μη λέμε τα ίδια πάλι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι μεγάλο πλεονεκτημα της κιου σε σύγκριση με τις άλλες καρτοκινητές, αφου καμμία άλλη δεν το κάνει αυτό.

 

Δεν είναι αποκλειστική προσφορά της Q, αλά της Wind και την εφαρμόζει και στο f2g.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι μεγάλο πλεονεκτημα της κιου σε σύγκριση με τις άλλες καρτοκινητές, αφου καμμία άλλη δεν το κάνει αυτό.
Εντάξει, θεωρητικά Ναι, αλλά στην ουσία δεν γίνεται με 6ευρη κάρτα να βγάλεις 3 μήνες αγοράζοντας πακέτα.:lol:

Αυτό είναι καλό για αυτούς που έχουν μαζεμένα € για διάφορους λόγους.

Στους περισσότερους χρήστες είναι άχρηστο.

 

 

 

Δεν είναι αποκλειστική προσφορά της Q, αλά της Wind και την εφαρμόζει και στο f2g.

 

Σωστά, απλώς στο f2g δεν έχει τις προφορές της q που μπορείς με 3€ να πάρεις παράταση.

Στα lognwin η στα more δίνει παράταση?

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

και στο f2g υπαρχει (μωβ) δωρακι στην εφαρμογη που βγαζει προσωπικές προσφορές. Νομίζω οτι εχει αναφερθει στο αντιστοιχο νημα παραταση με τις προσφορες αυτες,αλλα και με πακέτα κανονικα αν θυμαμαι καλα.
Link to comment
Share on other sites

Σωστά, απλώς στο f2g δεν έχει τις προφορές της q που μπορείς με 3€ να πάρεις παράταση.

Στα lognwin η στα more δίνει παράταση?

 

Μάλλον, δεν διάβασες σωστά αυτό που έγραψα.

Δεν σύγκρινα τα πλεονεκτήματα/μειονεκτήματα των 2 καρτοκινητών της Wind, αλλά σχολίασα το "Αυτό το μεγάλο πλεονέκτημα της Q" του Monae96.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να βάζεις πια 6€, βάζεις 10 ονλαιν και τον πρώτο μήνα παιρνεις το μπόνους ανανέωσης (δωρεάν ομιλία προς κιου και ίντερνετ) και στον 2ο και 3ο μηνα αγοραζεις πακετα. Και το κυριότερο, δεν χρεώνεται το 1,70€
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον, δεν διάβασες σωστά αυτό που έγραψα.

 

Δεν σύγκρινα τα πλεονεκτήματα/μειονεκτήματα των 2 καρτοκινητών της Wind, αλλά σχολίασα το "Αυτό το μεγάλο πλεονέκτημα της Q" του Monae96.

Σε συνδυασμό με τα πακέτα γίνεται πλεονέκτημα.

Στο f2g δεν έχει αξία γιατί δεν έχει σταθερά φτηνά πακέτα των2- 3-4 € ώστε να περισσεύουν χρήματα.

Αυτό ήθελα να τονίσω μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Σε συνδυασμό με τα πακέτα γίνεται πλεονέκτημα.

Στο f2g δεν έχει αξία γιατί δεν έχει σταθερά φτηνά πακέτα των2- 3-4 € ώστε να περισσεύουν χρήματα.

Αυτό ήθελα να τονίσω μόνο.

 

Έχω sim και από τις δύο και γνωρίζω καλά τα πλεονετήματα/μειονεκτήματά τους.

Οι f2g αγοράστηκαν πριν από αρκετά χρόνια ως "προνομιακές" την εποχή που πληρώναμε 5€ για το πακέτο με τα πολλά λεπτά ομολίας και data.

Link to comment
Share on other sites

Έχω sim και από τις δύο και γνωρίζω καλά τα πλεονετήματα/μειονεκτήματά τους.

 

Οι f2g αγοράστηκαν πριν από αρκετά χρόνια ως "προνομιακές" την εποχή που πληρώναμε 5€ για το πακέτο με τα πολλά λεπτά ομολίας και data.

Αν θυμάσαι από εδώ ξεκίνησαν τα φοιτητικά της wind και ήμουν από τους πρώτους πανελλαδικά που το πήρα, αλλά όταν πήγε στο τέλος στις 25 μέρες το εγκατέλειψα και γύρισα στην κιου.

Υπάρχει ακόμα το κανάλι που είχαμε φτιάξει για να βρίσκουμε τους πωλητές.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάσαι από εδώ ξεκίνησαν τα φοιτητικά της wind και ήμουν από τους πρώτους πανελλαδικά που το πήρα, αλλά όταν πήγε στο τέλος στις 25 μέρες το εγκατέλειψα και γύρισα στην κιου.

Υπάρχει ακόμα το κανάλι που είχαμε φτιάξει για να βρίσκουμε τους πωλητές.:lol:

 

Είχα 2 χρόνια περίπου να αγοράσω τέτοιο πακέτο και το αγόρασα την 4/12/20 για να δοκιμάσω την παράταση της λήξης του υπολοίπου και δούλεψε.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση, είχα κάνει ανανέωση 10 ευρώ στις 30 Οκτωβρίου , έκτοτε δε ξαναέκανα ανανέωση παρα μόνο τα πακέτα που αγόρασα!Σήμερα είχα την εντύπωση πως έπρεπε να κάνω ανανέωση διμήνου , μπαίνω στην εφαρμογή και βλέπω πως τα 2,64 ευρώ που υπολείπονται λήγουν 27/01 2021 , 27 Δεκέμβρη αγόρασα ένα countdpwn με 3 ευρω!!

Λέω καποιο κόλλημα της εφαρμογής είναι γιατί μου κάνει τέτοια χαζά, παίρνω το 1225 να ακούσω το υπόλοιπο ομιλίας και μου λεει πως τα 2,64 ευρώ λήγουν στις 27/01/2021..

Τι έγινε ρε παιδιά :rolleyes: χαρίσανε κάτι και δε το ξέρω?Ουτε sms έχω λάβει ότι πρέπει να βάλω λεφτά ούτε τίποτα..τι γίνεται?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

με ενεργοποιηση προσφορας,countdown (ή και κανονικού πακέτου με μια επιφύλαξη),το υπολοιπο παιρνει την ημερομηνια λήξης του πακέτου.Εφοσον το πακετο βεβαια ληγει αργοτερα απο την ληξη που ειχε το υπολοιπο πριν την ενεργοποίησή του. Ανεπίσημα γινεται,κανεις δεν ξερει ως ποτε. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, έφερα τελικά τον πατέρα μου σε Q (Μού πήραν 20 ευρώ για την μεταφορά, μού φαίνεται λίγο ακριβό, ας ελπίσουμε ότι θα αποδώσει συν τω χρόνω).

 

Κάπου διάβασα ότι παίρνεις 1500' προς wind & Q και 1GB με την ανανέωση των 10 ευρώ από το app. Ισχύει; Γιατί στο site τους λένε μόνο για Q.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, έφερα τελικά τον πατέρα μου σε Q (Μού πήραν 20 ευρώ για την μεταφορά, μού φαίνεται λίγο ακριβό, ας ελπίσουμε ότι θα αποδώσει συν τω χρόνω).

 

 

 

Κάπου διάβασα ότι παίρνεις 1500' προς wind & Q και 1GB με την ανανέωση των 10 ευρώ από το app. Ισχύει; Γιατί στο site τους λένε μόνο για Q.

Μόνο για κιου είναι τα λεπτά.

Επίσης μην ξεχάσεις το κονέ.

Μέσα σε 15 μέρες μετά την ενεργοποίηση να γίνει.

Αν τα 20€ τα έχουν πιστώσει στον λογαριασμό κανένα πρόβλημα.

Θα τα καταναλώσεις σιγά σιγά. Αν ήταν νταβατζιλικι να γράψεις παράπονο στην φόρμα στο σάιτ να στα επιστρέψουν.

Για πληροφορίες ρωτάς εδώ και όχι στα καταστήματα. :lol:

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...