Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε συμφέρει σε περίπτωση που κάνεις πολύ μικρές κλήσεις!

 

Π.χ. αν κάνεις κλήσεις 20" τότε με το 1€ θα μπορέσεις να κάνεις 400 κλήσεις ενώ με τα 3,90€ σχεδόν 1200.

Chown the world!!! :cool:

 

iMessage: epaminos@me.com

Link to comment
Share on other sites

Σε συμφέρει σε περίπτωση που κάνεις πολύ μικρές κλήσεις!

 

Π.χ. αν κάνεις κλήσεις 20" τότε με το 1€ θα μπορέσεις να κάνεις 400 κλήσεις ενώ με τα 3,90€ σχεδόν 1200.

 

Ισως αν ηταν και προς Wind κατι να ελεγε,αλλα απο οτι ξερω ειναι μονο προς Q!Αλλα και παλι μεσω myq με 3 ευρω εχεις 1.200 λεπτα προς Wind και Q...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά , τα 50 λεπτά προς όλους με ανανέωση από κατάστημα, καταργήθηκαν;

Ίσχυε ποτέ κάτι τέτοιο ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

λεπτά προς wind/q εδιναν με κάθε ανανέωση από 5 ευρώ στο κατάστημα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω,ποσες ωρες περιπου ειναι τα 30ΜΒ αν υποθεσουμε οτι δεν κατεβαζω τιποτα,απλα μπαινω σε σελιδες και στο facebook μεσω της εφαρμογης για τα κινητα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω,ποσες ωρες περιπου ειναι τα 30ΜΒ αν υποθεσουμε οτι δεν κατεβαζω τιποτα,απλα μπαινω σε σελιδες και στο facebook μεσω της εφαρμογης για τα κινητα;

Δεν μετριέτε σε ώρες αλλά σε ΜΒ , εξαρτάτε από τις σελίδες που μπαίνεις , πόσο μεγάλες είναι , και πόσο συχνά τις αλλάζεις .

Link to comment
Share on other sites

λεπτά προς wind/q εδιναν με κάθε ανανέωση από 5 ευρώ στο κατάστημα.

 

Παιδιά εγώ έπαιρνα και 50' προς όλους. Πως γίνεται;;

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έπαιρνα και 50' προς όλους. Πως γίνεται;;

Δεν γίνεται. εκτός αν μπερδεύεσαι με κάποιο δώρο, κι εμένα μου δίνουν συχνά δώρο 50 λεπτά προς όλους σε ανανεώσεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έπαιρνα και 50' προς όλους. Πως γίνεται;;

 

δεν είμαι σίγουρη, αλλά θυμάμαι τα 50' σε αφίσα σε κατάστημα wind που είχα πάει τον περασμένο Οκτώβριο, ήταν για 5 ευρώ ανανέωση από κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

δεν είμαι σίγουρη, αλλά θυμάμαι τα 50' σε αφίσα σε κατάστημα wind που είχα πάει τον περασμένο Οκτώβριο, ήταν για 5 ευρώ ανανέωση από κατάστημα.

 

Πριν έναν μήνα που έβαλα κατά από κατάστημα wind μου έδωσαν δώρο 1 ώρα προς wind και 50λ προς όλους

Link to comment
Share on other sites

Δεν μετριέτε σε ώρες αλλά σε ΜΒ , εξαρτάτε από τις σελίδες που μπαίνεις , πόσο μεγάλες είναι , και πόσο συχνά τις αλλάζεις .

 

προσθέτω κι αν επιλέξεις να βλέπεις και φωτογραφίες, οι οποίες θα σου φάνε mb

Link to comment
Share on other sites

Πριν έναν μήνα που έβαλα κατά από κατάστημα wind μου έδωσαν δώρο 1 ώρα προς wind και 50λ προς όλους

 

Αρα δεν είμαι η μόνη.

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

εξαιρετικά σπάνιο, μου έχει συμβεί μόνο μία φορά (από τύχη, δεν είναι συστηματικό). Μόνο λεπτά προς wind είναι στανταρ.
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήρα τα 50' στις τελευταίες 3 ανανεώσεις. Στην 4η.. πάπαλα . Λάθος; Δώρο; Ο,τι και να ταν με είχε καταβολέψει!

Επίσης πως γίνεται η κατανάλωση των δωρεάν λεπτών προς wind/ q να είναι ανα λεπτό και να μου δείχνει πχ υπόλοιπο : 198' 31'' ??

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο λεπτό πέφτει κατευθείαν.... Μετά το πρώτο πάει ανά δευτερόλεπτο
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα παιδια,καλη ανασταση και καλο πασχα.Απο το πρωι δεν με αφηνει να μπω στο myq,πληκτρολογω το ονομα και τον κωδικο και μολις παταω για να μπω μου βγαζει παλι την ιδια σελιδα και λεει the form was saved succesfully.Εχει κανενας αλλος το ιδιο προβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήρα τα 50' στις τελευταίες 3 ανανεώσεις. Στην 4η.. πάπαλα . Λάθος; Δώρο; Ο,τι και να ταν με είχε καταβολέψει!

Επίσης πως γίνεται η κατανάλωση των δωρεάν λεπτών προς wind/ q να είναι ανα λεπτό και να μου δείχνει πχ υπόλοιπο : 198' 31'' ??

 

Το πρώτο λεπτό πέφτει κατευθείαν.... Μετά το πρώτο πάει ανά δευτερόλεπτο

 

Η χρεωση στο χρονο ομιλιας των πακετων ειναι ανα λεπτο. Σε καποιους, λιγους, παει ανα δευτερολεπτο μετα το πρωτο λεπτο αλλα το κανονικο ειναι ανα λεπτο.

 

Χρονια πολλα παιδια,καλη ανασταση και καλο πασχα.Απο το πρωι δεν με αφηνει να μπω στο myq,πληκτρολογω το ονομα και τον κωδικο και μολις παταω για να μπω μου βγαζει παλι την ιδια σελιδα και λεει the form was saved succesfully.Εχει κανενας αλλος το ιδιο προβλημα;

 

Και εγω εχω προβλημα. Ειναι γενικο.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα παιδια,καλη ανασταση και καλο πασχα.Απο το πρωι δεν με αφηνει να μπω στο myq,πληκτρολογω το ονομα και τον κωδικο και μολις παταω για να μπω μου βγαζει παλι την ιδια σελιδα και λεει the form was saved succesfully.Εχει κανενας αλλος το ιδιο προβλημα;

 

Χρόνια πολλά και καλή ανάσταση φίλε!!Υπάρχει πρόβλημα από το πρωί στο myq αλλα και στο myf2g.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι εμενα μου εφαγαν 9 ευρω με το προβλημα αυτο.Ηθελα να ενεργοποιησω τα 400 λεπτα και τα 240ΜΒ και μου ενεργοποιησαν 3 φορες το πακετο του ιντερνετ.Τους πηρα τηλ. και μου ειπαν οτι υπαρχει προβλημα με το σαιτ.Μια ανακοινωση δεν μπορουσαν να βγαλουν;Μου ειπαν οτι θα το κοιταξει το αρμοδιο τμημα και οτι θα δουν αν θα πρεπει να πιστωθουν η οχι,καλα κρασα δηλαδη. Edited by Aachen
Link to comment
Share on other sites

Αναγκάστηκα σήμερα να μιλήσω με το cc της Wind για ενα bugs που εχει το δίκτυο της Wind και της Q όταν κάποιος κάνει χρήση της υπηρεσίας συνδιάσκεψης.Συγκεκριμένα κάλεσα σήμερα το πρωί απο το κινητό μου δυο αριθμούς Wind και τους ένωσα για να μιλάμε και οι τρείς μαζί, κάνοντας χρήση την κλήση συνδιάσκεψης,μετά απο λίγα λεπτά η μια κλήση απο τις δυο διεκόπη και πρός εκπληξή μου για μια ακόμη φορα διαπίστωσα ότι είχε ''φαγωθεί'' το υπόλοιπο της κάρτας μου,αλλά και τα αναπομείναντα λεπτά του χρόνου ομιλίας που είχα απο αγορασμένο πακέτο.Συνέπεια όλων αυτών ηταν να κλήσει η μια απο τις δυο γραμμές και να μείνω με 0.01ευρώ!!!Το σκηνικό το εχω ξαναζήσει αρκετές φορές και στα δυο δίκτυα Wind και Q , αλλα ποτε δεν το είχα κάνει θέμα στο c.c των εταιρειών.Το πρόβλημα εντοπίζεται όταν εγω απο το κινητό wind η Q καλώ και ενώνω τους δυο αριθμούς Wind και Q ή εναν και εναν.

 

Καλή ανάσταση και Πάσχα σε όλους!!!

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιασμός με sms που έχει έρθει για ανανέωση απο 10€ ισχύει για 1 έτος ή έχει περιορισμό;

 

εαν στο sms δε γραφει οτι ''ισχυει για 30 μερες και δε χρησιμοποιειται για αγορα πακετων'', οπως αρχισε να κανει το f2g, τότε ισχυει για 1 χρονο και το χρησιμοποιεις οπως θελεις.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οι 4 ενεργοποιησεις του πακετου 60 προς ολους γινονται

Καθς ημερολογιακο μηνα? Η απο οταν ενεργοποιησεις το πρωτο ας πουμε μετρα εναν μηνα?

Γιατι εγω σε 15 μερες τα ενεργοποιω κ τα 4 καθε μηνα κ μετα μενω ρεστος για καιρο..:confused::confused:

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Οι 4 ενεργοποιήσεις είναι για 30 ημέρες και όχι για έναν ημερολογιακό μήνα

δηλαδή αν ενεργοποιήσεις στις 5 , 10 ,17 ,24 του μήνα , θα μπορέσεις πάλι στις 5 του επόμενου να ενεργοποιήσεις ένα πακέτο και στις 10 ένα δεύτερο.

Θα πρέπει να κάνεις οικονομία έχοντας ταυτόχρονα ενεργοποιημένο και ένα πακέτο wind + Q , ίσως και ένα πακέτο προς σταθερά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...