Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με καθε ανανεωση εχει κανα δωρο οπωε η wind που δινει 300 λεπτα;

Έχει αν κανείς ανανέωση μέσω καταστήματος,με 5€ 60' προς Wind/Q με 10€ 180' προς Wind/Q και με 20€ 300' και 300 sms προς Wind/Q

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ξεπερασει το οριο των ενεργοποιησεων των λεπτων,μπορω να δω με καποιον τροπο ποτε μπορω να το ενεργοποιησω ξανα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ξεπερασει το οριο των ενεργοποιησεων των λεπτων,μπορω να δω με καποιον τροπο ποτε μπορω να το ενεργοποιησω ξανα;

 

αν δεν έχεις σβήσει τα μηνύματα που σου στέλνει η Q κάθε φορά που ενεργοποιείς πακέτο, τσέκαρε τις ημερομηνίες από τα 4 τελευταία που ενεργοποίησες

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,θελω να κανω φορητοτητα απο f2g στην q σε ενα νουμερο μου.Οταν μεταβω στην q,ισχυει το νουμερο για 1 χρονο απο την ημερομηνια ολοκληρωσης της φορητοτητας η πρεπει να κανω ανανεωση;
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τα εχω σβησει.. :(

Αν πάρεις 12200 νομίζω λέει και πότε λήγουν(μπορεί να κάνω κ λάθος,ειμαι καινούργιος στην Q)

Mikeff δεν γνωρίζω δυστυχώς :( κάποιος άλλος φίλος θα ξέρει καλύτερα..

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τα εχω σβησει.. :(

πάρτους τηλέφωνο στο 2105100100 και θα σου πουν.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει στην Θεσσαλονίκη πάει καλύτερά η ταχύτητα :) [αναφέρομαι σε προηγούμενο ποστ που έγινε η μέτρησή από την Σύρο]

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδεία καλησπέρα. Σήμερα μου στείλανε το εξής μήνυμα ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.Η Q ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ.ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΠΟ 5Ε.

Θέλω να ρωτήσω αν βάλω 20ε θα διπλασιαστούνε και τα 20 η μόνο τα 5 και επίσης είναι για ένα χρόνο λογικά ε γιατί δεν αναφέρει τπτ για διάρκεια ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδεία καλησπέρα. Σήμερα μου στείλανε το εξής μήνυμα ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.Η Q ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ.ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΠΟ 5Ε.

Θέλω να ρωτήσω αν βάλω 20ε θα διπλασιαστούνε και τα 20 η μόνο τα 5 και επίσης είναι για ένα χρόνο λογικά ε γιατί δεν αναφέρει τπτ για διάρκεια ?

 

Και τα 20. Μεχρι 50€ διπλασιαζονται. Ναι για ενα χρονο. Φσσικα αν ανανεωσεις πριν τη ληξη του χρονου δεν θα χαθουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλά η q είναι η καλύτερη. Άμα βάλει και τα 300¨ λεπτά δώρο με ανανέωση από 10ε τις διάλυσε τις άλλες εταιρείες :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Νεάπολη. Άλλα εντάξει η μέτρησή έγινε περίεργη ώρα,ποιος θα σερφαρε.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι νέος στο forum και θα ήθελα να με βοηθούσε κάποιος να κάνω ρυθμίσεις Internet για το Sony Ericsson Neo V με Android 4.0.4 κινητό μου, έχω δοκιμάσει τις ρυθμίσεις από το site της Q αλλά δεν τα κατάφερα....
Link to comment
Share on other sites

... καλπάζει λέμε !!!!

 

Γιατί δε δοκιμάζεις με μια sim από άλλη εταιρεία, να μας δείξεις και από εκείνη screenshot; Μήπως έχει κάποιο πρόβλημα η συσκευή σου; Επειδή, αν θυμάμαι καλά, έχει ξαναpostάρει για την ταχύτητα. Με κάρτα sim της q, σε 3 διαφορετικές συσκευές, δεν είχα ποτέ πρόβλημα με την ταχύτητα ή το 3g σήμα..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

4άρι στο download δεν είναι καλό;

edit ξαναμέτρησα μόλις και ήταν στα 7,12 mbps.(δεν βάζω πάλι screenshot μην γεμίσω ένα θέμα screenshot)

Edited by neutral

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

4άρι στο download δεν είναι καλό;

edit ξαναμέτρησα μόλις και ήταν στα 7,12 mbps.(δεν βάζω πάλι screenshot μην γεμίσω ένα θέμα screenshot)

 

Ουπς.. :O Συγγνώμη.. Θυμόμουν ότι είχες θέματα.. Μια χαρά, δηλαδή. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι νέος στο forum και θα ήθελα να με βοηθούσε κάποιος να κάνω ρυθμίσεις Internet για το Sony Ericsson Neo V με Android 4.0.4 κινητό μου, έχω δοκιμάσει τις ρυθμίσεις από το site της Q αλλά δεν τα κατάφερα....

 

Το πρώτο που πρέπει να κάνεις είναι να βάλεις στο APN την λέξη myq

Το Δεύτερο είναι να επιτρέψεις το data Roaming , διότι η Q κάνει roaming στην WIND .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι νέος στο forum και θα ήθελα να με βοηθούσε κάποιος να κάνω ρυθμίσεις Internet για το Sony Ericsson Neo V με Android 4.0.4 κινητό μου, έχω δοκιμάσει τις ρυθμίσεις από το site της Q αλλά δεν τα κατάφερα....

 

Είχα το Neo V και πόνεσα και γω μέχρι να τις περάσω, εκτός από αυτά που αναφέρει ο από πάνω στο Security αντί για κενό επέλεξε PAP or CHAP ή κάπως έτσι... το είχα γράψει και στο topic του Neo V σχετικά με τη Q και το Internet...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγω που έχω το Ray μου ήρθαν μονες τους οι ρυθμίσεις χωρίς να κάνω τίποτα! :/ Παρεμπιπτόντως υπάρχει κάποιος τρόπος όταν σε παίρνει κάποιος τηλ και είτε δεν το σηκώνεις είτε πατάς απόρριψη κλήσης να μην έρχεται στο δευτερόλεπτο μήνυμα που να λέει οτι σας κάλεσε αυτός;;Είναι σπαστικό...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...