Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η εφαρμογή του Μίχα για την Q από σήμερα το πρωί δεν λειτουργεί σε μένα...

Το widget ήταν κενό τελείως...

Βρήκα ενημέρωση στο play store, την έκανα, αλλά πλέον δεν μπαίνει καν...

Μου πετάει πως το user name ή το password είναι λάθος, χωρίς βέβαια αυτό να συμβαίνει...

Μέσω opera δηλαδή, στο site της Q, μπαίνω κανονικά με τα στοιχεία μου...

Έχει κανείς αντίστοιχο πρόβλημα ;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου, εστειλε μήνυμα η Q για διπλασιασμό χρόνου ομιλίας αλλά μου λέει ότι ο διπλασιασμός ισχύει για ένα μήνα και δεν ισχύει για αγορά πακέτων.!!! Τι έγινε το άλλαξαν το τροπάρι τώρα;;

 

Ενα καλο ειχε και η q και το κοβουν τωρα και αυτο. Θα κοψουν και στο f2g τα 300 min με την 10€ και δενει το γλυκο. Οσους μαζεψαν, μαζεψαν. Φαινεται θα ειχαν αρκετες διακοπες συμβολαιων τους και ηρθε η ωρα να τα σταματησουν.

Link to comment
Share on other sites

Ενα καλο ειχε και η q και το κοβουν τωρα και αυτο. Θα κοψουν και στο f2g τα 300 min με την 10€ και δενει το γλυκο. Οσους μαζεψαν, μαζεψαν. Φαινεται θα ειχαν αρκετες διακοπες συμβολαιων τους και ηρθε η ωρα να τα σταματησουν.

 

εαν κοψουν και τα 300' (και απο τους παλιους), νομιζοντας οτι ο κοσμος θα επιστρεψει στα συμβολαια, ειναι γελασμενοι....

Link to comment
Share on other sites

θα βρεθεί η λύση, μην άνγχεστε. κι αν λαλακιστεί εντελώς και η Q & το F2G θα δούμε τι θα προσφέρουν οι άλλοι και θα επιλέξουμε, και εννοείτε όχι συμβόλαιο.
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του Μίχα για την Q από σήμερα το πρωί δεν λειτουργεί σε μένα...

Το widget ήταν κενό τελείως...

Βρήκα ενημέρωση στο play store, την έκανα, αλλά πλέον δεν μπαίνει καν...

Μου πετάει πως το user name ή το password είναι λάθος, χωρίς βέβαια αυτό να συμβαίνει...

Μέσω opera δηλαδή, στο site της Q, μπαίνω κανονικά με τα στοιχεία μου...

Έχει κανείς αντίστοιχο πρόβλημα ;

Λειτουργεί κανονικά εδώ. Κάνε εκκαθάριση των δεδομένων της εφαρμογής

Ενα καλο ειχε και η q και το κοβουν τωρα και αυτο. Θα κοψουν και στο f2g τα 300 min με την 10€ και δενει το γλυκο. Οσους μαζεψαν, μαζεψαν. Φαινεται θα ειχαν αρκετες διακοπες συμβολαιων τους και ηρθε η ωρα να τα σταματησουν.
Έρχεται κι η Cyta..:p
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή 1 ευρώ τέλος;

 

 

Πάντως εγώ έχω την επιλογή για τι 1 ευρώ σου Μίχα την εφαρμογή

Edited by vrwmiaris
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία πολύ το χαλάει η Wind!Γενικά ειναι αρκετά φθηνή,αλλα κανει τελείως άστοχες κινήσεις που μόνο κέρδος δεν βλέπω να της προσφέρουν.Ελπίζω να μην ξαναπερασουμε στην 3η θέση.....άντε ρε Wind πρόσεχε λιγο !!Μην το χαλάς γιατι σε σχέση με τις άλλες 2 είσαι πολύ πιο οικονομική :/
Link to comment
Share on other sites

Έρχεται κι η Cyta..:p

 

Χανω καποιο νταραβερι wind-cyta ή προσφορα της cyta; Γιατι δεν καταλαβα το παραπανω. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Χανω καποιο νταραβερι wind-cyta ή προσφορα της cyta; Γιατι δεν καταλαβα το παραπανω. :confused:

Αυτή ειναι η είδηση που κυκλοφορεί

http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=26519&subid=2&pubid=113030441

Link to comment
Share on other sites

καλώς να έρθει και η cyta, αν και off topic.

 

Εμένα δεν θυμάμαι να μου έχει έρθει μήνυμα διπλασιασμού ποτέ στην Q μου οπότε...

Όσο για τις χρεώσεις εξακολουθούν να είναι καλές. Ας κρατήσει τα πακέτα που έχει και εγώ είμαι ευχαριστημένος και χωρίς διπλασιασμούς. Αυτοί (οι διπλασιασμοί) ξανάρχονται όταν η εταιρία έχει cashflow θέματα ή έχει να πιάσει στόχους και εμφανίζονται κατά τα λκαι πριν τα Χριστούγεννα (συνήθως). Προς το καλοκαίρι παραδοσιακά μαζεύονται οι εταιρίες στις προσφορές τους ώστε α) να κρατήσουν εύρος και για το roamming εκατομμυρίων τουριστών που κερδίζουν τρελά (μειώνεται η χρήση των Ελλήνων), β) και οι Ελληνες δουλεύουν το κινητό περισσότερο το καλοκαίρι (είναι μακρυά από τα σταθερά τους) οπότε συμφέρει να βαρέσουν.

 

Αυτό έχω καταλάβει προσωπικά.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Αυτή ειναι η είδηση που κυκλοφορεί

http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=26519&subid=2&pubid=113030441

 

Μαλιστα, ευχαριστω. Ενδιαφερουσα ειδηση και μακαρι να την δουμε και στην πραξη.

Link to comment
Share on other sites

εαν κοψουν και τα 300' (και απο τους παλιους), νομιζοντας οτι ο κοσμος θα επιστρεψει στα συμβολαια, ειναι γελασμενοι....

ξέρουν ότι δεν θα χάσουν πελάτες γιατί παραμένουν οι φθηνότεροι, οπότε δεν τους νοιάζει.

@vrwmiaris δεν μιλάμε για τα πακέτα

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί κανονικά εδώ. Κάνε εκκαθάριση των δεδομένων της εφαρμογής

Έρχεται κι η Cyta..:p

 

Πολύ σημαντική είδηση αυτό για τη cyta που λέτε. Κάτι λέγανε κάποτε και για το viva (ότι θα έκανε αυτό που κάνει και η cyta).

Γενικά παίζονται πολλά κάτω από το τραπέζι για να μην σπάσει το κυρίαρχο καρτέλ των 3 βασικών εταιριών. Εγώ αυτό νομίζω. Εξαγοράζουν κάποιον που ΘΕΛΕΙ να γίνει εικονικός πάροχος ώστε να ΜΗΝ γίνει τελικά και να συνεχίσουν να αλωνίζουν. Μακάρι να πάει καλά το θέμα με τη cyta. Θα χρησιμοποιεί το δίκτυο της vodafone αλλά θα παρέχει δικά της προϊόντα απ' ότι καταλαβαίνω.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις έβαλα μια κάρτα της Q αλλά θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις αν ξέρεις κανείς να μου απαντήσει...

Καταρχήν το κινητό μου είναι Galaxy S3

 

01. Γιατί στα sms επιτρέπει μόνο 70 χαρακτήρες;;; μπορώ με κάποιον τρόπο να γίνουν πάλι 160?

02. Γιατί πάνω απο το σήμα εμφανίζεται ένα R; χρεώνει κάτι παραπάνω; και αν ναι πώς το απενεργοποιώ;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις έβαλα μια κάρτα της Q αλλά θέλω να κάνω 2 ερωτήσεις αν ξέρεις κανείς να μου απαντήσει...

Καταρχήν το κινητό μου είναι Galaxy S3

 

01. Γιατί στα sms επιτρέπει μόνο 70 χαρακτήρες;;; μπορώ με κάποιον τρόπο να γίνουν πάλι 160?

02. Γιατί πάνω απο το σήμα εμφανίζεται ένα R; χρεώνει κάτι παραπάνω; και αν ναι πώς το απενεργοποιώ;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

1. Οι χαρακτήρες είναι θέμα του Android. Τσέκαρε την επιλογή GSM αλφάβητο στις ρυθμίσεις μηνυμάτων.

 

2. Το R είναι επειδή η Q χρησιμοποιεί το δίκτυο της Wind.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με το θεμα της ωρας στην σελιδα myq.gr ;

Εκει που λεει η "τελευταια ενημερωση εγινε" απο διπλα που γραφει ημερομηνια και ωρα μου γραφει παντα 3 ωρες πριν. Στην κεντρικη σελιδα που δειχνει τα υπολοιπα των λογαριασμων.

Υπαρχει τροπος να ερθει στην σωστη ωρα; και αν ναι πως γινεται; Δεν βρηκα τροπο οσο και να εψαξα.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί παίρνει δεδομένα και η εφαρμογή για το υπόλοιπο και δείχνει λάθος ώρα σήμερα...

Λογικά θα το φτιάξουν σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει καιρό που μου δείχνει λάθος ώρα.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Έχει καιρό που μου δείχνει λάθος ώρα.

 

Από εκεί παίρνει δεδομένα και η εφαρμογή για το υπόλοιπο και δείχνει λάθος ώρα σήμερα...

Λογικά θα το φτιάξουν σύντομα.

 

Εχει κανεις προβλημα με το θεμα της ωρας στην σελιδα myq.gr ;

Εκει που λεει η "τελευταια ενημερωση εγινε" απο διπλα που γραφει ημερομηνια και ωρα μου γραφει παντα 3 ωρες πριν. Στην κεντρικη σελιδα που δειχνει τα υπολοιπα των λογαριασμων.

Υπαρχει τροπος να ερθει στην σωστη ωρα; και αν ναι πως γινεται; Δεν βρηκα τροπο οσο και να εψαξα.

το ιδιο προβλημα υπηρχε και στο myf2g,τους εστειλα email και σε 2 μερες το εφτιαξαν.ας στειλει καποιος και για το myQ και θα το φτιαξουν.το δικο μου email ειχε και εναν τονο "απειλητικο"γιατι τους τα ειχα μαζεμενα και για αλλους λογους :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για το ιντερνετ της Q

 

το 0.facebook.com χρεωνεται?????

μπηκα εχθες απο το κινητο μου μονο σε αυτη τη σελιδα και με χρεωσε 1 ευρω. μου ηρθε και μυνημα οτι επειδη μπηκα στο ιντερνετ χρεωνεται 1ευρω /20mb

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για το ιντερνετ της Q

 

το 0.facebook.com χρεωνεται?????

μπηκα εχθες απο το κινητο μου μονο σε αυτη τη σελιδα και με χρεωσε 1 ευρω. μου ηρθε και μυνημα οτι επειδη μπηκα στο ιντερνετ χρεωνεται 1ευρω /20mb

Από όσο ξέρω δεν χρεώνετε.

Αλλά μπαίνοντας εσύ στο 0.facebook.com άνοιξες το internet . Όλο και κάποια εφαρμογή μπήκε στο internet , και χρεώθηκες.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για το ιντερνετ της Q

 

το 0.facebook.com χρεωνεται?????

μπηκα εχθες απο το κινητο μου μονο σε αυτη τη σελιδα και με χρεωσε 1 ευρω. μου ηρθε και μυνημα οτι επειδη μπηκα στο ιντερνετ χρεωνεται 1ευρω /20mb

χρεώνεται και σε wind και σε vodafone, δοκιμασμένο σε κινητό που δεν μπαίνει άλλη εφαρμογή στο ιντερνετ (dumphone) στο οποίο η κοσμοτέ δεν χρέωσε το 0.fb
Link to comment
Share on other sites

1. Οι χαρακτήρες είναι θέμα του Android. Τσέκαρε την επιλογή GSM αλφάβητο στις ρυθμίσεις μηνυμάτων.

 

2. Το R είναι επειδή η Q χρησιμοποιεί το δίκτυο της Wind.

 

01. Χρησιμοποιώ το Go SMS Pro που βρίσκεται το GSM Αλφάβητο; στην Stock εφαρμογή μηνυμάτων είναι εκεί που λές αλλά μου βγάζει προειδοποίηση ότι το μήνυμα θα σταλεί κατεστραμένο στον παραλύπτη.......................

Link to comment
Share on other sites

.... μόλις πρίν απο 2 λεπτά λεπτά έκανε ένα update το go sms και τώρα υποστηρίζει τους 160 χαρακτήρες......... τρέχα γύρευε

 

:) ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...