Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ξέρετε όταν γίνεται η διαδικασία μετατροπής από συμβόλαιο σε f2g θα πρέπει να γίνει ξανά η διαδικασία ονομαστικοποίησησης για να ενεργοποιηθεί το πακέτο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε όταν γίνεται η διαδικασία μετατροπής από συμβόλαιο σε f2g θα πρέπει να γίνει ξανά η διαδικασία ονομαστικοποίησησης για να ενεργοποιηθεί το πακέτο?

Δεν νομίζω, εγώ έχω κάνει τη διαδικασία αυτή και ο υπάλληλος μου έδωσε τη νέα κάρτα sim που θα την ενεργοποιήσω όταν η άλλη απενεργοποιηθεί (ένα μήνα από την ημέρα αίτησης), Δεν μου είπε τίποτα άλλο για ανομαστικοποίηση πάλι, πιστεύω έχουν τα στοιχεία από τη σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Συνδέθηκα πριν λίγο στο F2G site με το λογαριασμο μου, και είδα ότι προστέθηκε μία νέα επιλογή Online ανανέωση χρόνου ομιλίας. Εκεί μπορείς να πληκτρολογήσεις τον 16ψήφιο κωδικό της κάρτας (που έχεις αγοράσει από αλλού) και να γίνει ανανέωση. Από τη μία καλό είναι, αλλά θα ήταν καλύτερο αν είχε και επιλογή να αγοράσεις μέσω πιστωτικής ή Paypal.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα!!χθες μου ήρθε με courier η κάρτα και το συμβόλαιο-φορητότητα από συμβόλαιο cosmote,έκανα την αίτηση online τη Δευτέρα,την Τρίτη με πήραν τηλέφωνο,την Τετάρτη απέρριψα την αντιπροσφορά της cosmote-.μήπως γνωρίζετε πότε θα ενεργοποιηθεί?επίσης μου ήρθε μόνο η sim, να υποθέσω ότι τα 10 ευρώ είναι ήδη περασμένα μέσα στη sim?δεν μου ήρθε δηλαδή και δεύτερη κάρτα ανανέωσης!η απόδειξη βέβαια γράφει sim + 10 ευρώ κάρτα ανανέωσης!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα!!χθες μου ήρθε με courier η κάρτα και το συμβόλαιο-φορητότητα από συμβόλαιο cosmote,έκανα την αίτηση online τη Δευτέρα,την Τρίτη με πήραν τηλέφωνο,την Τετάρτη απέρριψα την αντιπροσφορά της cosmote-.μήπως γνωρίζετε πότε θα ενεργοποιηθεί?επίσης μου ήρθε μόνο η sim, να υποθέσω ότι τα 10 ευρώ είναι ήδη περασμένα μέσα στη sim?δεν μου ήρθε δηλαδή και δεύτερη κάρτα ανανέωσης!η απόδειξη βέβαια γράφει sim + 10 ευρώ κάρτα ανανέωσης!!!!

 

Αφου πανε τα χαρτια σου και τα 10ευρω στο καταστημα στη Πατρα (2-4 εργασιμες μερες) θα σου τα βαλει το καταστημα αυτοματα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, να κάνω μια ερώτηση, στο site της Wind αναφέρει πως σε περίπτωση φορητότητας αριθμού, δεν θα δίνει δώρο τα 30€ (5€/μηνα για 6 μήνες). Αν τους πάρουμε τηλ και τους ζητήσουμε θα το υλοποιήσουν, υπάρχει κάποια αντίστοιχη προσφορά;

Eμένα και της γυναίκας μου που ηταν και τα 2 τηλ. φορητότητες, μας έβαλαν από 30 ευρώ στην κάρτα μαζεμένα:D(τους ζάλησα βέβαια πρώτα τα @ρμίδια,κάθε μέρα τηλ,παράπονα από την σελίδα τους και πολλά άλλα):mad::mad:

Αν ψάξεις λίγες σελίδες πίσω θα βρείς τα πόστ που έχω κάνει σχετικά με αυτό το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι. Είμαι γραμμένος στο 1242 (όχι στο 1300) και με 10 ευρώ ανανέωση σε κατάστημα έπαιρνα μέχρι τώρα (πέραν των 100' προς Wind/Q & 20 MB) ακόμα 30' προς όλα τα δίκτυα. Πριν λίγο που έκανα ανανέωση δεν μου έδωσε τα 30'. Ξέρετε αν καταργήθηκε;

Ξέρει κανείς να μου απαντήσει εδώ;;

Link to comment
Share on other sites

Συνδέθηκα πριν λίγο στο F2G site με το λογαριασμο μου, και είδα ότι προστέθηκε μία νέα επιλογή Online ανανέωση χρόνου ομιλίας. Εκεί μπορείς να πληκτρολογήσεις τον 16ψήφιο κωδικό της κάρτας (που έχεις αγοράσει από αλλού) και να γίνει ανανέωση. Από τη μία καλό είναι, αλλά θα ήταν καλύτερο αν είχε και επιλογή να αγοράσεις μέσω πιστωτικής ή Paypal.

Πρακτικά είναι 99% άχρηστο καθώς άμα πάρεις κάρτα γιατί να πρέπει να μπείς και στο internet να κανεις logın. Γιατί να μην την ενεργοποιήσεις απ'ευθείας από το κινητό σου? :confused:

 

Ομως 1% έχει μια χρησιμότητα να περνάς κάρτα στο καρτοκινητό κάποιου άλλου (πχ του παπού στο χωριό). Πάει ο ανιψιός παίρνει κάρτα από το περίπτερο, μπαίνει στο web και την ενεργοποιεί για τον παπού που δεν ξέρει τετοια πράγματα. Βοηθάει αυτό, ειδικά για μερη που δεν εχει windstores.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Με προβληματίζει και μένα το γεγονός μήπως κάποια στιγμή ξεμείνω από μονάδες και δεν μπορώ να κάνω τηλέφωνο. Όμως πιστεύω πως όλα είναι θέμα οργάνωσης και πως και με την κάρτα θα προσαρμοστώ στις πραγματικές μου ανάγκες. Το λέω αυτό γιατί με την ‘’ασφάλεια’’ ας πούμε που σου δίνει η σύνδεση μπορείς να ξεφύγεις λίγο κάποια στιγμή.

 

Είσαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης;

 

Θέλεις παραπάνω χρόνο ομιλίας και τον θέλεις τώρα; Με την υπηρεσία WIND SOS Recharge μπορείς να επεκτείνεις το υπόλοιπο σου με 2,5€ χρόνο ομιλίας άμεσα, καλώντας απλά το 1268.

 

SOS

Για να χρησιμοποιήσεις την υπηρεσία, θα πρέπει να έχεις πραγματοποιήσει τουλάχιστον μία ανανέωση χρόνου ομιλίας τον τελευταίο μήνα.

Η χρέωση της υπηρεσίας είναι 0,35€ για κάθε επέκταση υπολοίπου τα οποία αφαιρούνται από την επόμενη ανανέωση του χρόνου ομιλίας σου, μαζί με το ποσό της επέκτασης των 2,5€. Από τη στιγμή που θα ανανεώσεις τον χρόνο ομιλίας σου και θα αφαιρεθούν τα 2,85€ από την καινούργια κάρτα ανανέωσης, τότε θα μπορείς να ξαναχρησιμοποιήσεις την υπηρεσία.

 

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/upiresies/wind-sos-recharge/

Link to comment
Share on other sites

Τωρα δίνει 300 λεπτά προς όλους. Νομίζω καταργήθηκε αυτό.

Αυτό απαιτεί να είσαι γραμμένος στο 1300.

Αν είσαι στο 1242, έχει καμιά έννοια πια να ανανεώνεις από το κατάστημα ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό απαιτεί να είσαι γραμμένος στο 1300.

Αν είσαι στο 1242, έχει καμιά έννοια πια να ανανεώνεις από το κατάστημα ή όχι;

Το bonus ανανέωσης που χαρίζει δωρεάν λεπτά προς WIND/Q και δωρεάν ΜΒ σε κάθε ανανέωση από 10€ εξακολουθεί να ισχύει;

To συγκεκριμένο bonus δεν ισχύει για εγγραφές μετά τις 27/02/2012. Ωστόσο όσοι συνδρομητές είχαν εγγραφεί μέχρι τις 27/02 μπορούν να κερδίζουν σε κάθε ανανέωση από 10€ , δωρεάν λεπτά προς WIND/Q και δωρεάν ΜΒ και καλώντας 1242 να πληροφορούνται το υπόλοιπό τους.

 

Συγκεκριμένα οι ανανεώσεις 10€- 19€ κερδίζουν 100’ προς WIND/Q και 20 δωρέαν ΜΒ ενώ οι ανανεώσεις από 20€ κερδίζουν 120’ WIND/Q και 120 ΜΒ. Υπενθυμίζεται τέλος ότι όσοι συνδρομητές γραφτούν στο νέο bonus μέσω του 1300 ή του MyF2G ξεγράφονται αυτόματα από το bonus του 1242.

Link to comment
Share on other sites

Το bonus ανανέωσης που χαρίζει δωρεάν λεπτά προς WIND/Q και δωρεάν ΜΒ σε κάθε ανανέωση από 10€ εξακολουθεί να ισχύει;

To συγκεκριμένο bonus δεν ισχύει για εγγραφές μετά τις 27/02/2012. Ωστόσο όσοι συνδρομητές είχαν εγγραφεί μέχρι τις 27/02 μπορούν να κερδίζουν σε κάθε ανανέωση από 10€ , δωρεάν λεπτά προς WIND/Q και δωρεάν ΜΒ και καλώντας 1242 να πληροφορούνται το υπόλοιπό τους.

 

Συγκεκριμένα οι ανανεώσεις 10€- 19€ κερδίζουν 100’ προς WIND/Q και 20 δωρέαν ΜΒ ενώ οι ανανεώσεις από 20€ κερδίζουν 120’ WIND/Q και 120 ΜΒ. Υπενθυμίζεται τέλος ότι όσοι συνδρομητές γραφτούν στο νέο bonus μέσω του 1300 ή του MyF2G ξεγράφονται αυτόματα από το bonus του 1242.

Αυτά τα ξέρω. Ρωτάω αν υπάρχει κανένα κέρδος για ανανέωση από το κατάστημα, όπως υπήρχε μέχρι πριν λίγες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε λοιπόν:

 

- Παίρνω μία κάρτα των 10 ευρώ

- Ενεργοποιώ τo Talk 600 με 5 ευρώ (άρα παίρνω 600 λεπτά προς Wind και 300 sms προς Wind online bonus)

- Μου μένουν 3.94 ευρώ

- Παίρνω άλλη μία κάρτα των 10 ευρώ

- Ενεργοποιώ το Unlimited Surf με 5 ευρώ (άρα παίρνω 500MB και 500MB online bonus)

- Μου μένουν 7.88 ευρώ

- Ενεργοποιώ το Text to All με 5 ευρώ (άρα παίρνω 100 sms προς όλους και 30 sms προς όλους online bonus)

- Μου μένουν 2.88 ευρώ

 

Άρα στο τέλος, με 2 κάρτες των 10 ευρώ που θα έχω βάλει θα έχω για 30 ημέρες:

- 600 λεπτά προς όλους

- 600 λεπτά προς Wind

- 130 sms προς όλους

- 300 sms προς Wind

- 1000MB ίντερνετ

- 2.88 ευρώ στην κάρτα

 

Ναι, με συμφέρει. Στην Κοσμοτέ πλήρωνα 44 ευρώ (Κοσμοτέ 55, μετά από έκπτωση αντί επιδότησης, έκπτωση λόγω οικογ. παγίου και έκπτωση 15% λόγω προσφοράς ανέργου). Ακόμη και να καταργήσουν την προσφορά των 300 δωρεάν λεπτών προς όλα τα δίκτυα πάλι βλέπω ότι θα με συμφέρει (θα δίνω άλλα 10 ευρώ σε κάρτα προκειμένου να έχω τα λεπτά αυτά που τώρα τα έχω σαν bonus).

 

Ευτυχώς που δε βιάζομαι για τη μετάβασή μου (δεύτερη εργάσιμη σήμερα που επεξεργάζονται το αίτημα φορητότητας). Έχω πολλά προπληρωμένα λεπτά ακόμη να τα μιλήσω προς Cosmote. :lol:

 

Ευτυχώς επίσης που το penalty προκειμένου να φύγω από την Κοσμοτέ δεν είναι μεγάλο (ανανέωσα μόλις πριν δύο μήνες το συμβόλαιο για άλλους 12). Γύρω στα 15 ευρώ έχω σαν ποινή, ενώ και το πάγιο της άλλης γραμμής (της μητέρας μου που απλά είναι στο όνομά μου λόγω οικογενειακού και για την έκπτωσή μου ως άνεργος) από 22 ευρώ που ήταν τώρα θα πάει στα 25 (δε θα έχει την έκπτωση του οικογ. συμβολαίου). Κρίμα που η μητέρα μου δε θέλει να αλλάξει αλλά το σέβομαι γιατί δε θέλω να μπλέξει με κάρτες και να τύχει σε περίπτωση που να θέλει να κάνει ένα τηλεφώνημα και να μην μπορεί λόγω έλλειψης χρόνου στο καρτοκινητό.

 

Παιδιά να ρωτήσω κάτι επί του θέματος ?

 

Ισχύει ότι η χρέωση είναι με ελάχιστη χρέωση τα 3 λεπτά της ώρας ?

Δηλαδή τα 300 λεπτά προς όλους ουσιαστικά είναι το πολύ 100 κλήσεις ?

 

Κι αν ναι, τότε δε συμφέρει περισσότερο να πάει κάποιος στην Q παρά στο F2G ?

 

Το λέω επειδή η Q χρεώνει με ελάχιστη κατανάλωση το 1 λεπτό κι όχι τα 3. Μου φαίνεται πιο τίμιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι επί του θέματος ?

 

Ισχύει ότι η χρέωση είναι με ελάχιστη χρέωση τα 3 λεπτά της ώρας ?

Δηλαδή τα 300 λεπτά προς όλους ουσιαστικά είναι το πολύ 100 κλήσεις ?

 

Κι αν ναι, τότε δε συμφέρει περισσότερο να πάει κάποιος στην Q παρά στο F2G ?

 

Το λέω επειδή η Q χρεώνει με ελάχιστη κατανάλωση το 1 λεπτό κι όχι τα 3. Μου φαίνεται πιο τίμιο.

Δεν υπάρχει θέμα τιμιότητας γιατί πολύ απλά κάποιος θα μπορεί να πει οτι στη Q τα πληρώνεις τα 60 λεπτά ενώ στο free2go τα παίρνεις δωρεάν αφου απο την ανανεωση σου μενουν τα χρηματα στη κάρτα και τα 0€ που δίνεις στη είναι σίγουρα πιο συμφέρον από τα 3€ που σου παίρνει η Q ! Αλλά η συγκριση πρέπει να γινει με το αντιστοιχο νεο πακετο του free2go. Στη Q με 3€ λοιπόν παίρνεις 60 λεπτά σε μονόλεπτες κλήσεις ενώ στο free2go με 5€ παίρνεις 200 λεπτά αλλά σε τρίλεπτα, τώρα τι συμφέρει τι καθένα για μένα δε τίθεται θέμα σύγκρισης πάντως

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ειμουνα στην βονταφον καρτοκινητο και μολις ειδα το spot στην τηλεοραση με τα 300 λεπτα προς ολους αμεσως εκανα online αιτηση για να το αποκτησω. μετα απο 2 μερες με παιρνουνε τηλ απο την βονταφον μια κοπελα και μου λεει πιος ο λογος που θελετε να φυγετε απο εμας ? της λεω ξεκαθαρα οτι ο λογος ειναι τα 10ε --> 300 λεπτα που δινει η wind και οτι η βονταφον μου δινει μονο 200 λεπτα προς βονταφον με 10ε. τρελλη κλεψια. anyway.

 

και καπακι μου λεει: -Γνωριζετε οτι η προσφορα της wind ειναι μονο για τον μηνα ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ? ειστε σιγουρος οτι θελεται να αλλαξετε εταιρια για να χαρειτο το προνομοιο μονο για 20 μερες? γιατι πολλοι συνδρομητες μας κανανε αιτηση μεταφορας αλλα δεν το γνωριζανε και ουτε τους το ειπε η wind ουτε περναει με ψιλα γραμματα απο την TV.

 

και μου εβαλε 80 λεπτα προς ολους και νομιζω μου ειπε οτι με 10ε θα εχω 150 προς ολους απο εδω και περα με το νεο καρτοκινητο της V.

 

τωρα δεν ξερω εχω μπερδεφτει πολυ. εχει ερθει το πακετο με ΑCS και δεν το δεχτηκτα οταν ηρθε το παιδι να μου το δωσει.

 

Επερνα την wind τηλεφωνο σε ενα κινητο που εχουνε για εξυπηρετηση πελατων (ΕΛΕΟΣ) και δεν το σηκωνε κανεις.. για γελια και για κλαμματα.

"kicked by console"
Link to comment
Share on other sites

ειμουνα στην βονταφον καρτοκινητο και μολις ειδα το spot στην τηλεοραση με τα 300 λεπτα προς ολους αμεσως εκανα online αιτηση για να το αποκτησω. μετα απο 2 μερες με παιρνουνε τηλ απο την βονταφον μια κοπελα και μου λεει πιος ο λογος που θελετε να φυγετε απο εμας ? της λεω ξεκαθαρα οτι ο λογος ειναι τα 10ε --> 300 λεπτα που δινει η wind και οτι η βονταφον μου δινει μονο 200 λεπτα προς βονταφον με 10ε. τρελλη κλεψια. anyway.

 

και καπακι μου λεει: -Γνωριζετε οτι η προσφορα της wind ειναι μονο για τον μηνα ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ? ειστε σιγουρος οτι θελεται να αλλαξετε εταιρια για να χαρειτο το προνομοιο μονο για 20 μερες? γιατι πολλοι συνδρομητες μας κανανε αιτηση μεταφορας αλλα δεν το γνωριζανε και ουτε τους το ειπε η wind ουτε περναει με ψιλα γραμματα απο την TV.

 

και μου εβαλε 80 λεπτα προς ολους και νομιζω μου ειπε οτι με 10ε θα εχω 150 προς ολους απο εδω και περα με το νεο καρτοκινητο της V.

 

τωρα δεν ξερω εχω μπερδεφτει πολυ. εχει ερθει το πακετο με ΑCS και δεν το δεχτηκτα οταν ηρθε το παιδι να μου το δωσει.

 

Επερνα την wind τηλεφωνο σε ενα κινητο που εχουνε για εξυπηρετηση πελατων (ΕΛΕΟΣ) και δεν το σηκωνε κανεις.. για γελια και για κλαμματα.

 

Kαταρχας σου ειπαν ψεματα οτι ειναι προσφορα για ενα μηνα!!! Θα λεγοταν Χριστουγενιατικη Προσφορα και οσες φορες εχει ερωτηθει η wind επισημα εχει απαντησει οτι ειναι χωρις ημερομ. ληξης επειδη επεσαν τα τελη...

 

Το κινητο που καλεσες δεν ειναι της εξ. πελατων αλλα των υπαλληλων της WIND Πατρας που καλουν για επιβεβαιωση στοιχειων.

 

Για εμενα κακως δεν δεχθηκες το πακετο γιατι και ¨0,01% να ειναι για ενα μηνα η προσφορα μπορεις να κανεις φορητοτητα οποτε θελεις. Ειναι κολπο των ανταγωνιστων και των καταστηματων να λενε οτι ειναι προσφορα του μηνα για να μην γινονται φορητοτητες...

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο έλαβα το παρακάτω:

«Σας ενημερώνουμε ότι το bonus των 300Λ ισχύει για 2 φορές/μήνα. Στην επόμενη ανανέωση από 10Ε μέσα στο μήνα το bonus δε θα αποδοθεί»

Πήρα την εξυπηρέτηση και μου το επιβεβαίωσαν όπως και το οτι τα λεπτά της ανανέωσης δε μεταφέρονται αν κάνω άλλη ανανέωση αλλά διατηρούν την ημερομηνία λήξης τους. Άλλα είπαν την προηγούμενη βδομάδα, άλλα τώρα!!!

Γ

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο έλαβα το παρακάτω:

«Σας ενημερώνουμε ότι το bonus των 300Λ ισχύει για 2 φορές/μήνα. Στην επόμενη ανανέωση από 10Ε μέσα στο μήνα το bonus δε θα αποδοθεί»

Πήρα την εξυπηρέτηση και μου το επιβεβαίωσαν όπως και το οτι τα λεπτά της ανανέωσης δε μεταφέρονται αν κάνω άλλη ανανέωση αλλά διατηρούν την ημερομηνία λήξης τους. Άλλα είπαν την προηγούμενη βδομάδα, άλλα τώρα!!!

Γ

Το γράφαν από την αρχή στην σελίδα τους , αλλά υπολόγισε με δύο φορές μπορείς μετά να κάνεις 3 αγορές των 200 λεπτών

Συνολικά έχεις 1200 λεπτά προς όλους

Θα μπορούσες την μία από τις 3 αγορές να τις δώσεις για F2G Οπότε θα έχεις 600 προς WIND και Q και 1000 πρός όλους σύνολο 1600 . Μια χαρά είναι

επιπλέον δικαιούσε δύο φορές να πάρεις τον χρόνο ομιλίας και άλλες δύο το Internet

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μόλις ενεργοποιήθηκε η γραμμή μου στο f2g.γράφτηκα και στο free2talk-1300- και στο site αλλά το υπόλοιπο μου είναι 1 ευρώ!!!πως θα ενεργοποιηθεί η κάρτα που μου έστειλαν?είχα κάνει αίτηση για φορητότητα κοα μου έφερε το courier μια sim την παρασκευή!!πρέπει να πάω από κατάστημα wind?ευχαριστώ πολύ!!
Link to comment
Share on other sites

το τηλ εξυπ πελατων πιο ειναι?

το πακετο δεν το δεχθηκα γιατι ηθελα να σιγουρευτω πρωτα οτι δεν ειναι για ενα μηνα , αλλα δεν μπορω να τους βρω σε κανενα τηλεφ.

 

το ταβανι οπως τα κοιταξα της VF ειναι με 10ε 100 λεπτα με ολλους και σου τρωει αλλα 8ε απο την καρτα για να μιλησεις extra 80'

 

συνολο 180' και σου μενουνε 2ε στην καρτα. και απο MB το απολυτο μηδεν.

 

αισχρο μπροστα σε αυτο της wind αλλα η τηλεφωνητρια ψεμματα μου ειπε οτι δεν ισχυει και ειναι μονο για τον Δεκεμβρη?

"kicked by console"
Link to comment
Share on other sites

το τηλ εξυπ πελατων πιο ειναι?

το πακετο δεν το δεχθηκα γιατι ηθελα να σιγουρευτω πρωτα οτι δεν ειναι για ενα μηνα , αλλα δεν μπορω να τους βρω σε κανενα τηλεφ.

 

το ταβανι οπως τα κοιταξα της VF ειναι με 10ε 100 λεπτα με ολλους και σου τρωει αλλα 8ε απο την καρτα για να μιλησεις extra 80'

 

συνολο 180' και σου μενουνε 2ε στην καρτα. και απο MB το απολυτο μηδεν.

 

αισχρο μπροστα σε αυτο της wind αλλα η τηλεφωνητρια ψεμματα μου ειπε οτι δεν ισχυει και ειναι μονο για τον Δεκεμβρη?

2105100100 η εξυπηρετηση. και μονο η wind μπορει να ξερει πότε θα το διακόψει
Link to comment
Share on other sites

Το γράφαν από την αρχή στην σελίδα τους , αλλά υπολόγισε με δύο φορές μπορείς μετά να κάνεις 3 αγορές των 200 λεπτών

Συνολικά έχεις 1200 λεπτά προς όλους

Θα μπορούσες την μία από τις 3 αγορές να τις δώσεις για F2G Οπότε θα έχεις 600 προς WIND και Q και 1000 πρός όλους σύνολο 1600 . Μια χαρά είναι

επιπλέον δικαιούσε δύο φορές να πάρεις τον χρόνο ομιλίας και άλλες δύο το Internet

 

Δεν το έγραφαν, για την ακρίβεια έγραφαν οτι όσες φορές κάνουμε ανανέωση θα πάρουμε το αντίστοιχο bonus, τώρα προέκυψε αυτό με τις 2 φορές :mad:

Link to comment
Share on other sites

Το γράφαν από την αρχή στην σελίδα τους , αλλά υπολόγισε με δύο φορές μπορείς μετά να κάνεις 3 αγορές των 200 λεπτών

Συνολικά έχεις 1200 λεπτά προς όλους

Θα μπορούσες την μία από τις 3 αγορές να τις δώσεις για F2G Οπότε θα έχεις 600 προς WIND και Q και 1000 πρός όλους σύνολο 1600 . Μια χαρά είναι

επιπλέον δικαιούσε δύο φορές να πάρεις τον χρόνο ομιλίας και άλλες δύο το Internet

 

Δεν το γραφαν Βασίλη αλλά το θέμα είναι οτι δεν ειναι η πρώτη φορά που η wind τροποποιεί την προσφορά της και τόσο σύντομα μάλιστα!! Μάλιστα απο την εξυπηρέτηση που τους τα πα, μου παν οτι μπορει να τη διακοψουν οποια στιγμη θελουν!!Ετσι απλά! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...