Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο f2g2 μου δεν με αφηνει να το ενεργοποιησω ενω σε f2g κανονικο με αφηνει.Εχει τις επιλογες 500mb με 10-19 ευρω ανανεωση και 1.5gb με 20 και ανω.

 

Παιδιά λέει οτι δεν ισχύει για τα παρακάτω πακέτα και θα πρέπει να μεταφερθείτε σε αυτό που ισχύει τώρα για να έχετε την προσφορά με τα MB

 

Το bonus Free2talk είναι διαθέσιμο σε όλους τους F2G συνδρομητές, σε Μomad συνδρομητές αλλά και σε συνδρομητές ΑΒ & Wind International

 

To bonus Free2surf είναι διαθέσιμo μόνο σε F2G με εξαίρεση τα ακόλουθα μη εμπορικά διαθέσιμα προγράμματα F2G: Special Needs, Προγράμματα Δέσμευσης Τιμής (F2G1,F2G2, F2G3, F2G5, F2G6, F2G7, F2G8), Wind Family Control, F2G Albanian, Weekend, Morning, Afternoon, Night. Αν ανήκεις σε κάποιο από αυτά τα προγράμματα, μπορείς να καλέσεις γρήγορα και απλά το 1342, να μεταφερθείς στο εμπορικά διαθέσιμο πρόγραμμα F2G & εφόσον το επιλέξεις να ενεργοποιήσεις το Free2surf bonus ανανέωσης.

Link to comment
Share on other sites

edit: ουτε το νεο πακετο με το 1gb ιντερνετ μπορω να ενεργοποιησω. Για ελεγξτε το παρακαλω, δε κανει τικ μπροστα για την επιλογη του

 

Κανε 2-3 φορες κλικ

Link to comment
Share on other sites

Κανε 2-3 φορες κλικ

οντως ξεκόλλησε αλλά το free2surf δεν ενεργοποιειται στα παλιά οικονομικά πακέτα. Α ρε wind άρχισες τα όμορφα... δε φευγουμε απο το free2go2 με τίποτα φυσικά...

Ρε παιδιά τελικά με 10€ τι δίνει πλέον 100 λεπτά οπως πριν η 300 δε καταλαβαινω ετσι που το λεει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

οντως ξεκόλλησε αλλά το free2surf δεν ενεργοποιειται στα παλιά οικονομικά πακέτα. Α ρε wind άρχισες τα όμορφα... δε φευγουμε απο το free2go2 με τίποτα φυσικά...

Εφόσον το πακέτο του internet έγινε 500+500, μια χαρά είμαστε στο f2g2 :D Δεν μας αγγίζει! Προσπάθησαν αλλά δεν τα κατάφεραν! Μόνο στη χρέωση του sms έχουμε ένα θέμα...

Από την άλλη, αν σε καλύπτουν τα 200' του πακέτου, και να φύγεις από το f2g2 δε θα σου κάνει αίσθηση...

Ρε παιδιά τελικά με 10€ τι δίνει πλέον 100 λεπτά οπως πριν η 300 δε καταλαβαινω ετσι που το λεει

Έτσι όπως τα λέει, και αν συγκρίνεις με την εικόνα του internet δίπλα, είναι 10€ 300 λεπτά!

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί απέκλεισαν το f2g2 απο το bonus των mb αλλά δε με απασχολεί καθώς πάλι το free2talk θα διαλεγα :lol:

@pan82 300 δίνει, δες και εδώ http://www.wind.com.gr/gr/f2g/bonus-f2g/exupnoi-sunduasmoi-me-10/

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί απέκλεισαν το f2g2 απο το bonus των mb αλλά δε με απασχολεί καθώς πάλι το free2talk θα διαλεγα :lol:

@pan82 300 δίνει, δες και εδώ http://www.wind.com.gr/gr/f2g/bonus-f2g/exupnoi-sunduasmoi-me-10/

Eντάξει νομιζω οτι η wind πλέον τα έδωσε όλα!!!! Δεν υπάρχει αυτο πια. Με 10€ έχεις περισσότερα κι από πάγια των 50€ πλέον

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά εισακούστηκαν κάποιες από τις προτάσεις μου!!!:happy:

Βέβαια, στα μη εμπορικά διαθέσιμα πακέτα λιγότερα:blink:, αλλά η ουσία είναι ότι τώρα πια με βάση τις προτάσεις μου έχουμε:

- Μεγαλύτερα bonus στις online ενεργοποιήσεις πακέτων (π.χ. +50%);)

- Ανταγωνιστικά πακέτα data για όλους (όπως πάντα διαφημίζει η Wind) αντίστοιχα (ή και καλύτερα με αυτά του Vodafone CU): π.χ. με ενεργοποίηση πακέτου data με 5€, 5 GB με διάρκεια 30 μέρες.:happy:

- Προσφορά πακέτων για αγορά πακέτων ομιλίας (είτε online είτε συμβατικά) για κλήσεις προς όλα τα εθνικά δίκτυα (κινητά και σταθερά).:)

Οπότε, θετικές οι εξελίξεις!!!

 

Υ.Γ.: Επαναλαμβανόμενες ακόμα και μετά από τόσο χρόνια, οι προσπάθειες της Wind να μεταβούν ΟΛΟΙ στο νέο F2G...:X

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβαίνω σωστά, το μόνο που δεν ισχύει για F2G2 είναι το free2surf σωστά;

 

Με τα υπόλοιπα μπόνους ξέρουμε τι γίνεται πλέον; Πχ τα μπόνους προς wind με ανανέωση 20€ παραμένουν; Ή τα μόνα μπόνους που έχουμε πλέον είναι το free2talk & free2surf;

 

Σε κάθε περίπτωση πολύ καλή κίνηση και το πακέτο των 200' προς όλους με 5€.. Άντε επόμενο βήμα τώρα να ρίξουμε και την ελάχιστη χρέωση!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Και η εξυπηρέτηση πελατών όπως πάντα δε ξέρει τίποτα! Θα ενημερωθούν αύριο το πρωί όπως μου είπαν!!!!!Ότι να ναι!!!
Link to comment
Share on other sites

Και η εξυπηρέτηση πελατών όπως πάντα δε ξέρει τίποτα! Θα ενημερωθούν αύριο το πρωί όπως μου είπαν!!!!!Ότι να ναι!!!

 

Λογικά περιμένουν δελτίο τύπου από την εταιρεία για να ενημερωθούν.

 

Η WIND έκανε - επιτέλους - το F2G ολοκληρωμένο πακέτο, καθώς μπορεί να έδινε (και συνεχίζει να δίνει) bonus λεπτά ομιλίας προς όλους με κάθε ανανέωση, αλλά η έλλειψη πακέτων με λεπτά ομιλίας προς όλους για αγορά, ήταν κάτι που έπρεπε οπωσδήποτε να προστεθεί. Όσο για τις υπόλοιπες προσφορές, τα λόγια είναι περιττά. :)

Link to comment
Share on other sites

Και να και η συνέχεια που αναρωτιώμασταν!!

 

 

Το διαφημιστικο δεν μου πολυαρεσε, αλλα την γουιντ την λατρευω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει bonus ανανέωση των 5 ευρώ ;

Υπάρχει αυτό, αλλά δεν ξέρω αν θα εξακολουθεί να ισχύει τώρα έτσι όπως διαμορφώθηκε... χλωμό...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει αυτό, αλλά δεν ξέρω αν θα εξακολουθεί να ισχύει τώρα έτσι όπως διαμορφώθηκε... χλωμό...
Μάλλον δεν έχουν ενημερώσει το site
Link to comment
Share on other sites

Για μενα που ενεργοποιουσα καθε μηνα το πακετο με τα 600 λεπτα προς γουιντ και μιλουσα πανω κατω τα 200, πλεον με συμφερει να ενεργοποιω μονο πακετο προς ολους και να γλιτωνω το 5ευρω. Απιστευτη προσφορα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω τα 500+500 με τα 5 ευρω και θα βαλω αυριο μια καρτα των 10 για τα 300, νομιζω πλεον δε το διαχωριζει καταστηματα και μη, εκτος αν στο καταστημα πχ απο καποια μερα και μετα δινει και προς wind !!! για να δουμε !!
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα και εγω τα 500+500 με τα 5 ευρω και θα βαλω αυριο μια καρτα των 10 για τα 300, νομιζω πλεον δε το διαχωριζει καταστηματα και μη, εκτος αν στο καταστημα πχ απο καποια μερα και μετα δινει και προς wind !!! για να δουμε !!

 

Στο φεισμπουκ ειπαν οτι απο το καταστημα παιρνεις κανονικα το μπονους προς γουιντ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο φεισμπουκ ειπαν οτι απο το καταστημα παιρνεις κανονικα το μπονους προς γουιντ

Βοnus για wind ομως ειχε καταργηθει πλεον στα 10€ μονο στα 20€ έδινε οπότε δεν αξίζει το κοπο να βαλει καποιος 20€ πλέον θεωρώ

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλα η προσφορα ειναι τελεια...μαλιστα χθες μου ηρθε και μηνυμα διπλασιασμου, οποτε ολα καλα. Αντιμετωπισα ομως το εξης προβλημα, μπηκα στο myf2g και ειδα οτι η υπηρεσια free2surf με το 1,5 gigabyte δεν ειναι λεει διαθεσημη για το προγραμμα μου (f2g2), ξερει κανεις να μου πει τι μπορω να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Καλα η προσφορα ειναι τελεια...μαλιστα χθες μου ηρθε και μηνυμα διπλασιασμου, οποτε ολα καλα. Αντιμετωπισα ομως το εξης προβλημα, μπηκα στο myf2g και ειδα οτι η υπηρεσια free2surf με το 1,5 gigabyte δεν ειναι λεει διαθεσημη για το προγραμμα μου (f2g2), ξερει κανεις να μου πει τι μπορω να κανω?

 

Καλείς το 1342 και κάνεις αλλαγή στο νέο F2G χάνοντας την χαμηλή χρέωση του F2G2 , αλλά πιστεύω δεν έχει καμμία αξία πλέον οποιαδήποτε χρέωση έξω από πακέτα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν ξερω τι να κάνω.. ακύρωση καρτοσυμβολαίου wind που έχω και καπάκι να πάρω νεο free2go ή αλλαγή πακέτου από καρτοσυμβόλαιο σε free2go και να περιμένω έναν αναθεματισμένο μήνα? (δεν με νοιάζει να αλλάξω αριθμό)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...