Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ίδιο συμβαίνει και σε φίλο μου,του είπαν ότι είναι μεχρι να πάρουν τα χαρτιά που υπόγραψε,που μάλλον πάνε στην Πάτρα.... γιατι από εκει του έχουν στείλει το πακέτο,μάλλον λοιπόν λίγη υπομονή....Αν έχεις κάποια άλλη πληροφόρηση πες μας και εμάς.

 

ακριβως αυτο.

 

 

Επομενη ερωτηση.

πακετακι της "προσφορας" με 5 ευρω ανανεωση να δινει 5ευρω χ 6 μηνες, και τα υπολοιπα(350μβ χ 2 μηνες, 50 σμς) στα καταστηματα γουιντ εχει ή μονο απο το σαιτ?μεχρι ποτε ισχύει τουτο?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ακριβως αυτο.

 

 

Επομενη ερωτηση.

πακετακι της "προσφορας" με 5 ευρω ανανεωση να δινει 5ευρω χ 6 μηνες, και τα υπολοιπα(350μβ χ 2 μηνες, 50 σμς) στα καταστηματα γουιντ εχει ή μονο απο το σαιτ?μεχρι ποτε ισχύει τουτο?

 

Το συγκεκριμένο πακέτο μπορείς να το βρεις σε όλα τα καταστήματα WIND, αλλά και στους συνεργάτες της εταιρείας (Public κτλ). Επίσης, τα συγκεκριμένα πακέτα τα μοιράζουν καθημερινά δωρεάν υπάλληλοι της εταιρείας σε διάφορες στάσεις του μετρό (Αττική, Σύνταγμα, Συγγρού και αλλού).

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πακέτο μπορείς να το βρεις σε όλα τα καταστήματα WIND, αλλά και στους συνεργάτες της εταιρείας (Public κτλ). Επίσης, τα συγκεκριμένα πακέτα τα μοιράζουν καθημερινά δωρεάν υπάλληλοι της εταιρείας σε διάφορες στάσεις του μετρό (Αττική, Σύνταγμα, Συγγρού και αλλού).

ειναι θεσσαλονικια η freak:lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να σταματήσουν να παίρνουν τηλέφωνο περίπου 1-2 φορές την εβδομάδα από τα διάφορα γραφεία που έχει αναθέσει η wind για μια προσφορά την οποία δε θέλω; (το ενδεχόμενο να πάρω την προσφορά αποκλείεται)

 

Μείωσα και την αξία των καρτών που έβαζα μήπως έφταιγε αυτό αλλά δε φαίνονται να πτοούνται...

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να σταματήσουν να παίρνουν τηλέφωνο περίπου 1-2 φορές την εβδομάδα από τα διάφορα γραφεία που έχει αναθέσει η wind για μια προσφορά την οποία δε θέλω; (το ενδεχόμενο να πάρω την προσφορά αποκλείεται)

 

Μείωσα και την αξία των καρτών που έβαζα μήπως έφταιγε αυτό αλλά δε φαίνονται να πτοούνται...

 

Παιρνουν απο 2 νουμερα. Βρες τα και βαλτα blacklist και θα τους ξεχασεις αυτο εκανα εγω...

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πακέτο μπορείς να το βρεις σε όλα τα καταστήματα WIND, αλλά και στους συνεργάτες της εταιρείας (Public κτλ). Επίσης, τα συγκεκριμένα πακέτα τα μοιράζουν καθημερινά δωρεάν υπάλληλοι της εταιρείας σε διάφορες στάσεις του μετρό (Αττική, Σύνταγμα, Συγγρού και αλλού).

γτ στα καταστήματα το πληρωνουμε το νουμερο?

ξέρεις μεχρι ποτε ισχυει;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

γτ στα καταστήματα το πληρωνουμε το νουμερο?

ξέρεις μεχρι ποτε ισχυει;

 

Και στα καταστήματα δωρεάν είναι το πακέτο σύνδεσης και μάλλον η προσφορά με τα 30€ ισχύει μέχρι το τέλος του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

νεα διαφημιση στην τηλεοραση η γουιντ.

τι φοβασε περισσοτερο ρωταει. κατι καλο υποθετω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νεα διαφημιση στην τηλεοραση η γουιντ.

τι φοβασε περισσοτερο ρωταει. κατι καλο υποθετω

Να και το teaser:

Link to comment
Share on other sites

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ωχ καμια παπάτζα για το σήμα το κόβω να ναι....

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

ΜΑλλον καμια προσφορα λεω εγω. Οι αλλοι 2 εχουν κανει ηδη τις προσφορες του μονο το f2g εμεινε απ'εξω
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να ειναι προσφορα και οχι κατι για το σημα

 

Μπα αν μπορω να μαντεψω, τι φοβασαι δε λεει;Η απαντηση ειναι μη τελειωσει ο χρονος ομιλίας σου;( εξ ου και που σταματαει το καρο απο προκες στην ασφαλτο). Γιατι με το F2G ποτε δε σταματας να μιλας γιατι με 10 ευρώ έχεις π.χ. 300' προς ολους και δειχνει το καρο να φευγει!!!!

Μιλάμε για σενάριο όχι αστεία :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωχ καμια παπάτζα για το σήμα το κόβω να ναι....

 

Μπα, αφού δεν είναι για wind γενικά αλλά για το f2g...

Link to comment
Share on other sites

Μπα αν μπορω να μαντεψω, τι φοβασαι δε λεει;Η απαντηση ειναι μη τελειωσει ο χρονος ομιλίας σου;( εξ ου και που σταματαει το καρο απο προκες στην ασφαλτο). Γιατι με το F2G ποτε δε σταματας να μιλας γιατι με 10 ευρώ έχεις π.χ. 300' προς ολους και δειχνει το καρο να φευγει!!!!

Μιλάμε για σενάριο όχι αστεία :lol:

 

το ιδιο σεναριο σκεφτηκα και εγω... απο Δευτερα βραδυ να περιμενουμε το ολοκληρο γιατι παντα η wind μετα τα κεντρικα δελτια κανει πρεμιερα lol

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνετε login στο myf2g έχει κάποιες νέες προσφορές.

 

Απ'οτι κατάλαβα θα έχουμε την επιλογή για δωρεάν ομιλία ή data με κάθε ανανέωση. Το σημαντικότερο (για μένα) είναι νέο online πακέτο 200 λεπτά προς όλους με 5 ευρώ! :wacko: Επίσης για τα 300 λεπτά πλέον αρκεί ανανέωση 10 ευρώ (μάλλον!) .

Edited by Nrg
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο widget για πληροφορίες σε χρόνο ομιλίας, SMS, md για Android; :confused:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα το πρωί πήγα σε κατάστημα wind στην Πάτρα και έκανα αίτηση μετατροπής της σύνδεσης μου σε καρτοκινητό. Μου έδωσε την καινούργια κάρτα ο υπάλληλος και μου είπε ότι η διακοπή θα γίνει σε ένα μήνα από τώρα. Εκείνο που δεν ρώτησα είναι όταν θα γίνει η διακοπή και θα βάλω τη νέα κάρτα sim δεν θα έχει καθόλου μονάδες; Βασικά εκείνο που με ενδιαφέρει είναι εάν θα ενεργοποιηθεί αμέσως η νέα κάρτα ώστε να μπορούν να με παίρνουν τηλέφωνο. Γιατί μπορεί ας πούμε η διακοπή να γίνει Σάββατο απόγευμα ή Κυριακή και να μην μπορώ να πάω σε κατάστημα για ανανέωση χρόνου.
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνετε login στο myf2g έχει κάποιες νέες προσφορές.

 

Απ'οτι κατάλαβα θα έχουμε την επιλογή για δωρεάν ομιλία ή data με κάθε ανανέωση. Το σημαντικότερο (για μένα) είναι νέο online πακέτο 200 λεπτά προς όλους με 5 ευρώ! :wacko: Επίσης για τα 300 λεπτά πλέον αρκεί ανανέωση 10 ευρώ (μάλλον!) .

 

Το νεο, αποκλειστικα online πακετο, προσφερει 200 λεπτα προς ολους με 5 ευρω. Δηλαδη με 11,20 ευρω εχεις 700 λεπτα προς ολους. Ακομα και με ελαχιστη διαρκεια κλησης τα 3 λεπτα το θεωρω εξαιρετικο. Μπραβο στην γουιντ. Μακραν οτι καλυτερο.

Edited by pexths
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το νεο, αποκλειστικα online πακετο, προσφερει 200 λεπτα προς ολους με 5 ευρω. Δηλαδη με 11,20 ευρω εχεις 700 λεπτα προς ολους. Ακομα και με ελαχιστη διαρκεια κλησης τα 3 λεπτα το θεωρω εξαιρετικο. Μπραβο στην γουιντ. Μακραν οτι καλυτερο.

 

Μετά απο αυτο, δεν υπαρχει πια λόγος ύπαρξης συμβολαίων.

 

Για άλλη μια φορά η wind επιβεβαιώνει τη διαφορά της απο το καρτέλ..

 

Στο δικαρτο μου, με βλεπω να εχω f2g+q..

Link to comment
Share on other sites

Το νεο, αποκλειστικα online πακετο, προσφερει 200 λεπτα προς ολους με 5 ευρω. Δηλαδη με 11,20 ευρω εχεις 700 λεπτα προς ολους. Ακομα και με ελαχιστη διαρκεια κλησης τα 3 λεπτα το θεωρω εξαιρετικο. Μπραβο στην γουιντ. Μακραν οτι καλυτερο.

Eπιτέλους πολύ το άργησε η wind πια. Με 5€ 200 λεπτά προς ολους, μια χαρά αν και θα προτιμούσα και συνδυαστικά με free και προς wind και προς ολους! Aλλά για αρχή καλά είναι. Να ρωτήσω μέσα στο site μου λεει οτι το bonus με ιντερνετ 1,5gb δεν ειναι διαθεσιμο για το οικονομικό πακέτο μου. Τι εννοεί ο ποιητής έχουν αποκλείσει το free2go2 η απλά δεν έχει ολοκληρωθεί για να μπορει να το ενεργοποιήσει κάποιος;;

ΥΓ: επίσης δε διευκρινιζει ποσα δίνει με 10€ ανανέωση λεει μονο για 1,5gb που προφανως θα δινει με 20€ οπως και η voda

 

edit: ουτε το νεο πακετο με το 1gb ιντερνετ μπορω να ενεργοποιησω. Για ελεγξτε το παρακαλω, δε κανει τικ μπροστα για την επιλογη του

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Eπιτέλους πολύ το άργησε η wind πια. Με 5€ 200 λεπτά προς ολους, μια χαρά αν και θα προτιμούσα και συνδυαστικά με free και προς wind και προς ολους! Aλλά για αρχή καλά είναι. Να ρωτήσω μέσα στο site μου λεει οτι το bonus με ιντερνετ 1,5gb δεν ειναι διαθεσιμο για το οικονομικό πακέτο μου. Τι εννοεί ο ποιητής έχουν αποκλείσει το free2go2 η απλά δεν έχει ολοκληρωθεί για να μπορει να το ενεργοποιήσει κάποιος;;

ΥΓ: επίσης δε διευκρινιζει ποσα δίνει με 10€ ανανέωση λεει μονο για 1,5gb που προφανως θα δινει με 20€ οπως και η voda

 

Στο f2g2 μου δεν με αφηνει να το ενεργοποιησω ενω σε f2g κανονικο με αφηνει.Εχει τις επιλογες 500mb με 10-19 ευρω ανανεωση και 1.5gb με 20 και ανω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...