Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έξυπνοι συνδυασμοί με 20 Euro!

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/bonus-f2g/exupnoi-sunduasmoi-me-20/

 

Καταλαβαίνω καλά; Με ανανέωση 20 Euro/μήνα μπορώ να έχω:

1,6 GB

600' Wind/Q

600 sms Wind/Q

130 sms προς όλους

200' προς όλους

και να μου μείνουν και 3 Euro...

[ATTACH]28468[/ATTACH]

 

Λογικά μπορώ να κάνω όποιον συνδυασμό θέλω, έτσι δεν είναι;

Αν ναι, τότε τι κάθομαι σε συμβόλαιο...

Ισχύει κάτι αντίστοιχο και στις άλλες καρτοκινητές ή η Wind είναι η μοναδική;

 

Εαν με την ανανεωση των 20€ επιλεξεις το 1,5GB μπορεις να εχεις ταυτοχρονα και τα 300 λεπτα προς όλους ??? η μονο το ενα απ τα δυο μπορεις να χεις???

ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

Εαν με την ανανεωση των 20€ επιλεξεις το 1,5GB μπορεις να εχεις ταυτοχρονα και τα 300 λεπτα προς όλους ??? η μονο το ενα απ τα δυο μπορεις να χεις???

 

οχι επιλεγεις ή το ενα ή το αλλο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εαν με την ανανεωση των 20€ επιλεξεις το 1,5GB μπορεις να εχεις ταυτοχρονα και τα 300 λεπτα προς όλους ??? η μονο το ενα απ τα δυο μπορεις να χεις???

 

Όχι. Μπορείς όμως να αγοράσεις με 5 ευρώ το πακέτο με τα 200 λεπτά προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

ΛΑΘΟΣ. το τρίλεπτο στο πακέτο των 200' κοστίζει 0.075€.

Το λεπτό στο f2go2 0.108€

Άρα η ελάχιστη κληση στο f2go2 είναι ακριβότερη απ' ότι στο πακέτο.

Επίσης στη Q, η ελάχιστη κλήση με το πακέτο κοστίζει 0.05€

Το F2Go2 συμφέρει ΜΟΝΟ αν μιλάς λιγότερο από 28 λεπτά το μήνα. Για παραπάνω συμφέρουν τα πακέτα της Q και του f2go

Δεν είναι 28 αλλά 46 λεπτά το μήνα. Με τη χρέωση 0.108€ ανά λεπτό του F2G2, αν μιλήσεις 46 λεπτά θα πληρώσεις 5€ που κοστίζει το πακέτο των 200 λεπτών. Οπότε όσοι μιλάνε μέχρι και 46'/μήνα δεν τους συμφέρει να ενεργοποιήσουν το πακέτο των 200 λεπτών γιατί θα χάσουν χρήματα. ;)

 

Επίσης όλοι (ακόμα και οι χρήστες του F2G2) έχουν τη δυνατότητα να αγοράσουν το πακέτο των 200' ή να έχουν το bonus των 300' οπότε δεν τίθεται θέμα επιλογής. Όσοι επιλέξουν να φύγουν από το F2G2 για να πάνε στο κανονικό F2G θα το κάνουν μόνο αν θέλουν να έχουν το bonus των MB με κάθε ανανέωση. Αλλά αφού πλέον η Wind δίνει 1GB με 5€, πιστεύω ότι δε συμφέρει να αφήσεις το F2G2 για το F2G.

 

Πρόσθεσε στους δύο παραπάνω λόγους και το γεγονός ότι τα διάφορα bonus μπορεί να μην ισχύουν για πάντα ενώ το 0.108€ ανά λεπτό του F2G2 θα ισχύει πιθανώς για πάντα κι έχεις τρεις λόγους να μην φύγεις από το F2G2 για το F2G. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι 28 αλλά 46 λεπτά το μήνα. Με τη χρέωση 0.108€ ανά λεπτό του F2G2, αν μιλήσεις 46 λεπτά θα πληρώσεις 5€ που κοστίζει το πακέτο των 200 λεπτών. Οπότε όσοι μιλάνε μέχρι και 46'/μήνα δεν τους συμφέρει να ενεργοποιήσουν το πακέτο των 200 λεπτών γιατί θα χάσουν χρήματα. ;)

 

Επίσης όλοι (ακόμα και οι χρήστες του F2G2) έχουν τη δυνατότητα να αγοράσουν το πακέτο των 200' ή να έχουν το bonus των 300' οπότε δεν τίθεται θέμα επιλογής. Όσοι επιλέξουν να φύγουν από το F2G2 για να πάνε στο κανονικό F2G θα το κάνουν μόνο αν θέλουν να έχουν το bonus των MB με κάθε ανανέωση. Αλλά αφού πλέον η Wind δίνει 1GB με 5€, πιστεύω ότι δε συμφέρει να αφήσεις το F2G2 για το F2G.

 

Πρόσθεσε στους δύο παραπάνω λόγους και το γεγονός ότι τα διάφορα bonus μπορεί να μην ισχύουν για πάντα ενώ το 0.108€ ανά λεπτό του F2G2 θα ισχύει πιθανώς για πάντα κι έχεις τρεις λόγους να μην φύγεις από το F2G2 για το F2G. ;)

 

ακριβως ετσι....δεν μπορουμε να συγκρινουμε το f2g2 με τα πακετα....διοτι μπορεις να εχεις και f2g2 και πακετα μαζι....:p

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι 28 αλλά 46 λεπτά το μήνα. Με τη χρέωση 0.108€ ανά λεπτό του F2G2, αν μιλήσεις 46 λεπτά θα πληρώσεις 5€ που κοστίζει το πακέτο των 200 λεπτών. Οπότε όσοι μιλάνε μέχρι και 46'/μήνα δεν τους συμφέρει να ενεργοποιήσουν το πακέτο των 200 λεπτών γιατί θα χάσουν χρήματα. ;)

 

Επίσης όλοι (ακόμα και οι χρήστες του F2G2) έχουν τη δυνατότητα να αγοράσουν το πακέτο των 200' ή να έχουν το bonus των 300' οπότε δεν τίθεται θέμα επιλογής. Όσοι επιλέξουν να φύγουν από το F2G2 για να πάνε στο κανονικό F2G θα το κάνουν μόνο αν θέλουν να έχουν το bonus των MB με κάθε ανανέωση. Αλλά αφού πλέον η Wind δίνει 1GB με 5€, πιστεύω ότι δε συμφέρει να αφήσεις το F2G2 για το F2G.

 

Πρόσθεσε στους δύο παραπάνω λόγους και το γεγονός ότι τα διάφορα bonus μπορεί να μην ισχύουν για πάντα ενώ το 0.108€ ανά λεπτό του F2G2 θα ισχύει πιθανώς για πάντα κι έχεις τρεις λόγους να μην φύγεις από το F2G2 για το F2G. ;)

ΟΧΙ. ξέρω τι λέω. ΕΙΝΑΙ 28 λεπτά, γιατί με 3€ έχεις 60' στη Q προς όλους. και ειναι πακέτα, οχι προσφορές

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πιστεύω ότι είναι θύμα όποιος παρατήσει το φ2γ2 για κάτι που έρχεται και παρέρχεται. Είτε λέγεται πακέτα, είτε προσφορές. Πάρτε 1 δεύτερο νούμερο ρε παιδιά για τις προσφορές :D

 

Α και για κάποιους που ρωτούσαν εδώ για την προσφορά του φ2γ με τα 30 ευρώ δώρο(εγώ δεν έχω πάρει), είδα ότι έχει γεμάτο ράφι στα public Συντάγματος!!!

Edited by greeksalad
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια αλλά χωρίς να με δείρετε και θα έχετε δίκιο.

Πληκτρολόγησα απο λάθος και άλλαξα το f2h2 σε f2g4 .

Πήρα τηλέφωνο αμέσως και τους είπα για το λάθος με το ζόρι η αγενέστατη να προωθήσει

το αίτημα μου για ανάκληση της μαλ@@@@@ας μου, έστειλα και mail στο crm και ζήτησα το ίδιο.

Τι άλλο μπορώ να κάνω? Παλιά είχα διαβάσει κάποια ίδια προβλήματα πως λύθηκαν?

 

Καταπληκτικό,

Σάββατο έγινε η ζημιά, σήμερα 11.00 το πρωί η wind μου επανέφερε το παλιό πρόγραμμα, το f2g2 δηλαδή.

Αμέσως μετά αγόρασα κάρτα 10 € απο το περίπτερο και μου έδωσε τα 300΄προς όλους

και μου διπλασίασε το 10ευρω.

Για να μην γκρινιάζουμε μόνο ας πω και ενα μπράβο για την ταχύτητα της wind και πολύ θα ήθελα αυτή τη στιγμή να με διαβάζει η υπάλληλος που δεν ήθελε να προωθήσει το αίτημα μου λέγοντας μου ότι είναι παλιό πρόγραμμα το f2g2.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια αλλά χωρίς να με δείρετε και θα έχετε δίκιο.

Πληκτρολόγησα απο λάθος και άλλαξα το f2h2 σε f2g4 .

Πήρα τηλέφωνο αμέσως και τους είπα για το λάθος με το ζόρι η αγενέστατη να προωθήσει

το αίτημα μου για ανάκληση της μαλ@@@@@ας μου, έστειλα και mail στο crm και ζήτησα το ίδιο.

Τι άλλο μπορώ να κάνω? Παλιά είχα διαβάσει κάποια ίδια προβλήματα πως λύθηκαν?

 

Καταπληκτικό,

Σάββατο έγινε η ζημιά, σήμερα 11.00 το πρωί η wind μου επανέφερε το παλιό πρόγραμμα, το f2g2 δηλαδή.

Αμέσως μετά αγόρασα κάρτα 10 € απο το περίπτερο και μου έδωσε τα 300΄προς όλους

και μου διπλασίασε το 10ευρω.

Για να μην γκρινιάζουμε μόνο ας πω και ενα μπράβο για την ταχύτητα της wind και πολύ θα ήθελα αυτή τη στιγμή να με διαβάζει η υπάλληλος που δεν ήθελε να προωθήσει το αίτημα μου λέγοντας μου ότι είναι παλιό πρόγραμμα το f2g2.

 

Πως μπορεσες και μεταφερθηκες στο F2G4 ??? απ οσο ξερω το F2G4 δεν ειναι εμπορικα διαθεσιμο... :blink:

ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορεσες και μεταφερθηκες στο F2G4 ??? απ οσο ξερω το F2G4 δεν ειναι εμπορικα διαθεσιμο... :blink:

 

Το F2G4 είναι το μοναδικό εμπορικά διαθέσιμο πακέτο από την "Δέσμευση τιμής" και τις χρεώσεις του έχει το απλό F2G που κυκλοφορεί σήμερα. Όποιος αγοράσει νέο πακέτο σύνδεσης ή κάνει φορητότητα, κάθε φορά που θα καλεί για να μάθει το υπόλοιπό του θα ακούει, "Το οικονομικό σας πακέτο είναι το F2G4".

Link to comment
Share on other sites

Το F2G4 είναι το μοναδικό εμπορικά διαθέσιμο πακέτο από την "Δέσμευση τιμής" και τις χρεώσεις του έχει το απλό F2G που κυκλοφορεί σήμερα. Όποιος αγοράσει νέο πακέτο σύνδεσης ή κάνει φορητότητα, κάθε φορά που θα καλεί για να μάθει το υπόλοιπό του θα ακούει, "Το οικονομικό σας πακέτο είναι το F2G4".

 

Δεν το ηξερα... αν και σε μενα λεει οτι το οικ. πακετο που εχω ειναι σκετο WIND F2G χωρις το 4 δηλαδη...

ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορεσες και μεταφερθηκες στο F2G4 ??? απ οσο ξερω το F2G4 δεν ειναι εμπορικα διαθεσιμο... :blink:

 

πήρα το 1342 και στην ερώτηση αν θέλω να αλλάξω πρόγραμμα πάτησα ναι και αμέσως μου είπε η φωνή οτι μεταφέρθηκα στο f2g4

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα!να ρωτήσω.έκανα χθες αίτηση -online-φορητότητας για τη μία από τις δύο γραμμές του οικογενειακού από cosmote στο νεο f2g και μέχρι τώρα ούτε φωνή ούτε ακρόαση?να ανησυχώ?πότε να περιμένω νέα τους?ευχαριστώ πολύ!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,ξερει κανεις τα f2g με δωρο 30ευρω(5 καθε μηνα με διαρκεια 30 μερες) μπορουν να χρησιμοποιηθουν για αγορα online πακετων;(5 ευρω-200').Αν γινετε ερωτηση 2:Αν ληγει το μπονους πχ σε 5 μερες και ενεργοποιησω πακετο 30 ημερων τι γινετε;Ευχαριστω εκ τον πρωτερων!:).
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φύγω από συμβόλαιο Κοσμοτέ και να πάω στο F2G.

 

Στην Κοσμοτέ έχω με ~45 ευρώ τελικό ποσό στο λογαριασμό:

- 1500' προς Κοσμοτέ/Σταθερά (καταναλώνονται όλα με τη συντριπτική πλειοψηφία τους σε έναν αριθμό Κοσμοτέ)

- 220' προς τα άλλα δίκτυα (τις περισσότερες φορές καταναλώνονται όλα)

- 750MB ίντερνετ (καταναλώνεται το μεγαλύτερο μέρος)

(τα sms δεν τα μετράω γιατί στέλνω ελάχιστα και δε θα κάνει διαφορά είτε τώρα που τα έχω δωρεάν είτε να μην τα έχω)

 

Στο F2G θα έχω με 10 ευρώ κάρτα:

- 300' προς τα πάντα (θα μιλάω όμως 600' γιατί μέχρι τώρα έπαιρνα τη σύντροφο μόνο εγώ με τα 1500' της Κοσμοτέ, ενώ τώρα θα με παίρνει και αυτή με το F2G που έχει για δεύτερο τηλέφωνο)

- 500MB ίντερνετ (με πακέτο ενεργοποίησης 5 ευρώ)

- 5 ευρώ ρέστα (για τα sms πχ)

 

Δηλαδή με τρεις κάρτες των 10 ευρώ θα έχω 900' προς τα πάντα, 500MB ίντερνετ και 25 ευρώ για να τα κάνω ό,τι θέλω (πχ πακέτα ομιλίας, sms κλπ).

 

Αξίζει, ε; :D

 

Ερώτηση: το online bonus που αναφέρεται σε διάφορα πακέτα, προϋποθέτει ανανέωση μεσω ίντερνετ (πχ Paypal) ή ισχύει με κανονική κάρτα που απλά θα την βάλεις από την ιστοσελίδα τους;

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φύγω από συμβόλαιο Κοσμοτέ και να πάω στο F2G.

 

Στην Κοσμοτέ έχω με ~45 ευρώ τελικό ποσό στο λογαριασμό:

- 1500' προς Κοσμοτέ/Σταθερά (καταναλώνονται όλα με τη συντριπτική πλειοψηφία τους σε έναν αριθμό Κοσμοτέ)

- 220' προς τα άλλα δίκτυα (τις περισσότερες φορές καταναλώνονται όλα)

- 750MB ίντερνετ (καταναλώνεται το μεγαλύτερο μέρος)

(τα sms δεν τα μετράω γιατί στέλνω ελάχιστα και δε θα κάνει διαφορά είτε τώρα που τα έχω δωρεάν είτε να μην τα έχω)

 

Στο F2G θα έχω με 10 ευρώ κάρτα:

- 300' προς τα πάντα (θα μιλάω όμως 600' γιατί μέχρι τώρα έπαιρνα τη σύντροφο μόνο εγώ με τα 1500' της Κοσμοτέ, ενώ τώρα θα με παίρνει και αυτή με το F2G που έχει για δεύτερο τηλέφωνο)

- 500MB ίντερνετ (με πακέτο ενεργοποίησης 5 ευρώ)

- 5 ευρώ ρέστα (για τα sms πχ)

 

Δηλαδή με τρεις κάρτες των 10 ευρώ θα έχω 900' προς τα πάντα, 500MB ίντερνετ και 25 ευρώ για να τα κάνω ό,τι θέλω (πχ πακέτα ομιλίας, sms κλπ).

 

Αξίζει, ε; :D

 

Ερώτηση: το online bonus που αναφέρεται σε διάφορα πακέτα, προϋποθέτει ανανέωση μεσω ίντερνετ (πχ Paypal) ή ισχύει με κανονική κάρτα που απλά θα την βάλεις από την ιστοσελίδα τους;

 

η κοπελα σ τι εχει τωρα? και τα 300 με 10ευρω κατσε να ειναι κ απο τον Γεναρη.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχει ένα WU στο οποίο την παίρνω εγώ (η ίδια δεν μπορεί να με πάρει αφού έχω συμβόλαιο) και ένα F2G.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

μόλις με πήραν!!ολα οκ!!προχωράει!!

αν αύριο δεν σε πάρουν κατευθείαν ΕΕΤΤ γιατί ετσι καταλαβαίνουν μόνο
Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.com.gr/files/temp/3C9B181E51A6C9A34A98E145D62D0CD7.jpg

 

Οσοι συνδρομητές Καρτοκινητής* (παλιοί και νέοι), θα ανανεώνουν τον χρόνο ομιλίας τους με €10 και πάνω, θα συμμετέχουν στις κληρώσεις για να τριπλασιάσουν το ποσό της ανανέωσης! Και μάλιστα, κάθε ανανέωση θα ισοδυναμεί με ξεχωριστή συμμετοχή!

 

Ανανεωνουμε σε καταστημα με 10ευρω και βλεπουμε αν κερδισαμε τριπλασιασμο. X-mas Gift!!!

Link to comment
Share on other sites

μερικες ερωτησεις για να δω εαν εχω καταλαβει καλα... :lol:

 

ενεργοποιω την συνδεση μου

παω αγοραζω μια καρτα 10€.

αυτοματα παιρνω 300' προς ολους και 500ΜΒ.

τον επομενο μηνα, αγοραζω μια καρτα 5€, και μπορω να ενεγοποιησω αλλα 200' προς ολους με 5€ συν αλλα 5€ για 500ΜΒ, και θα μου μεινει υπολοιπο περιπου 3€. Σωστα;

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

μερικες ερωτησεις για να δω εαν εχω καταλαβει καλα... :lol:

 

ενεργοποιω την συνδεση μου

παω αγοραζω μια καρτα 10€.

αυτοματα παιρνω 300' προς ολους και 500ΜΒ.

τον επομενο μηνα, αγοραζω μια καρτα 5€, και μπορω να ενεγοποιησω αλλα 200' προς ολους με 5€ συν αλλα 5€ για 500ΜΒ, και θα μου μεινει υπολοιπο περιπου 3€. Σωστα;

Δεν μπορείς να έχεις και τα 300 λεπτά και τα 500 ΜΒ , Θα έχεις ένα από τα δύο BONUS, Όμως με νέο πακέτο θα πάρεις δώρο 350 ΜΒ για δύο μηνες ( 350 + 350 )

 

 

Γεια σας,ξερει κανεις τα f2g με δωρο 30ευρω(5 καθε μηνα με διαρκεια 30 μερες) μπορουν να χρησιμοποιηθουν για αγορα online πακετων;(5 ευρω-200').Αν γινετε ερωτηση 2:Αν ληγει το μπονους πχ σε 5 μερες και ενεργοποιησω πακετο 30 ημερων τι γινετε;Ευχαριστω εκ τον πρωτερων!:).

Ναι μπορούν να χρησιμοποιηθούν για αγορά online πακέτων

Αν λήγει το Bonus και αγοράσεις πακέτο , το πακέτο θα ισχύει για 30 ημέρες.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

παιδιά να ρωτήσω γιατί μπερδεύτηκα λίγο...θα κάνω ανανέωση 10 ευρώ,θα πάρω 300' προς όλους και θα μου μείνουν τα 10 στην κάρτα,σωστά?με αυτά τα 10 εγώ θα ήθελα επιπλέον χρόνο προς όλους και κάποια sms προς όλους?πως μπορώ να τα έχω αυτά???αυτά τα online πακέτα που λέει μπορώ να τα ενεργοποιήσω και να αφαιρεθούν από την κάρτα?μπορώ δηλαδή να πάρω με 5 ευρώ 100+100 λεπτά προς όλους και με τα υπόλοιπα 5 100+30 sms προς όλους?ευχαριστώ πολύ!!
Link to comment
Share on other sites

Η online προσφορά με 5€ 100 λεπτά προς όλους (+100 bonus) θα συνεχίσει και τους επόμενους μήνες;

Γιατί αν σταματήσει η προσφορά με τα 300 να μας μείνει τουλάχιστον αυτή.

Σκέφτομαι και εγώ να κάνω την σύνδεση μου f2g..

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν μόλις το έκανα με ένα φίλο που είχε μέσα υπόλοιπο!!!τα πήρε!!με 5 ευρώ 100+100!!

σε αυτό που ρωτάς γνώμη μου είναι ότι εφόσον μειώνονται τα τέλη τερματισμού κλήσεων μόνο προς το καλύτερο θα πάνε οι προσφορές της wind...γνώμη μου πάντα..

Η online προσφορά με 5€ 100 λεπτά προς όλους (+100 bonus) θα συνεχίσει και τους επόμενους μήνες;

Γιατί αν σταματήσει η προσφορά με τα 300 να μας μείνει τουλάχιστον αυτή.

Σκέφτομαι και εγώ να κάνω την σύνδεση μου f2g..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...