Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχεις δικιο φιλος...

Για το f2g2 ξεκινησα να ρωταω προχτες, που ηδη εχω (αχρησιμοποιητο).

Μιας και παω για φορητοτητα ομως απο vodafone συμβολαιο, καποια παιδια προθυμοποιηθηκαν να μου πουν και για τα ωραια της Q, που δεν ηξερα, και τους οποιους ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ιδιαιτερα !!

 

Δεν ξαναενοχλω εδω λοιπον... μην ανησυχεις.. :)

(αν και η Q, Wind ειναι ουσιαστικα..)

 

Κανένα πρόβλημα, απλά για να μην μπλεκόμαστε. Εξάλλου, παρότι η Q είναι WIND (όντως), δεν έχουν τίποτα κοινό (π.χ. κάρτες ανανέωσης, αριθμούς επικοινωνίας & ενεργοποίησης προσφορών, περιοδικές προσφορές κλπ), οπότε πρόκειται για δύο διαφορετικές εταιρείς κάτω από την ίδια "ομπρέλα"... :)

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ειδα μια διαφημιση του Public και Ελεγε Με 20€ ανανεωση Δωρο 1 Used Game Και 300 λεπτα Προς Ολους, αλλα δε Ξερω λεπτομεριες Κ Δεν Ειμαι Σιγουρος Αν Ειναι Για F2g. αμα την Ακουσε Και Κανεις Αλλως Πιο Προσεκτικα..
Link to comment
Share on other sites

Ειδα μια διαφημιση του Public και Ελεγε Με 20€ ανανεωση Δωρο 1 Used Game Και 300 λεπτα Προς Ολους, αλλα δε Ξερω λεπτομεριες Κ Δεν Ειμαι Σιγουρος Αν Ειναι Για F2g. αμα την Ακουσε Και Κανεις Αλλως Πιο Προσεκτικα..

 

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν μπορεις να ανανεωσεις στα παμπλικ τον χρονο ομιλιας και να πληρωσεις με πιστωτικη;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα παρει νεα καρτα ε 10ευρω μεσα και πληρωσα με χρεωστική αρα μπορείς και με πιστωτική
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μία απορία,τα δωρεάν λεπτά, που λένε ότι ισχύουν γιά όλη την wind/q ισχύει???? γιατί παίρνω τηλ. φίλο μου που ειναι wind συμβόλαιο και επειδή δεν έχω υπόλοιπο (περιπου 30 λεπτά του Ευρώ) μου λέει ότι το υπόλοιπό σας δεν φτάνει γιά αυτή τη κλήση,και ας έχω 250 λεπτα δωρεάν χρόνο ομιλίας!!!!!!! ???????????????
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μία απορία,τα δωρεάν λεπτά, που λένε ότι ισχύουν γιά όλη την wind/q ισχύει???? γιατί παίρνω τηλ. φίλο μου που ειναι wind συμβόλαιο και επειδή δεν έχω υπόλοιπο (περιπου 30 λεπτά του Ευρώ) μου λέει ότι το υπόλοιπό σας δεν φτάνει γιά αυτή τη κλήση,και ας έχω 250 λεπτα δωρεάν χρόνο ομιλίας!!!!!!! ???????????????

 

Μήπως έχει αλλάξει εταιρεία ο φίλος σου και δεν το ξέρεις;

Δοκίμασες με άλλον ουιντ ή κιου αριθμό;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μία απορία,τα δωρεάν λεπτά, που λένε ότι ισχύουν γιά όλη την wind/q ισχύει???? γιατί παίρνω τηλ. φίλο μου που ειναι wind συμβόλαιο και επειδή δεν έχω υπόλοιπο (περιπου 30 λεπτά του Ευρώ) μου λέει ότι το υπόλοιπό σας δεν φτάνει γιά αυτή τη κλήση,και ας έχω 250 λεπτα δωρεάν χρόνο ομιλίας!!!!!!! ???????????????

αν περιμένεις μετα το μήνυμα δεν πραγματοποιείται η κλήση?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μία απορία,τα δωρεάν λεπτά, που λένε ότι ισχύουν γιά όλη την wind/q ισχύει???? γιατί παίρνω τηλ. φίλο μου που ειναι wind συμβόλαιο και επειδή δεν έχω υπόλοιπο (περιπου 30 λεπτά του Ευρώ) μου λέει ότι το υπόλοιπό σας δεν φτάνει γιά αυτή τη κλήση,και ας έχω 250 λεπτα δωρεάν χρόνο ομιλίας!!!!!!! ???????????????

 

Για να πραγματοποιήσεις εξερχόμενη κλήση ακόμα και δωρεάν χρειάζεται ελάχιστο υπόλοιπο 0,09ευρώ αν δεν κάνω λάθος.Εσύ στα 0,30 θα έπρεπε να καλείς κανονικά.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται για τα συγκεκριμενα πακετα, στο public του mediterranean cosmos στη θεσσαλονικη εχει πολλα και τα δινουν 0,01

 

Χθες πηγε ενας φιλος και αγορασε 2 με 0,02

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται για τα συγκεκριμενα πακετα, στο public του mediterranean cosmos στη θεσσαλονικη εχει πολλα και τα δινουν 0,01

 

Χθες πηγε ενας φιλος και αγορασε 2 με 0,02

 

και τι το ξεχωριστό έχει ?? για να τραβιέσαι μέχρι το cosmos για να ξοδέψεις 2 λεπτά :lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

και τι το ξεχωριστό έχει ?? για να τραβιέσαι μέχρι το cosmos για να ξοδέψεις 2 λεπτά :lol:

 

Εαν πας με αμαξι, θα πληρωσεις 1,52 (αφου πια το παρκινγκ κοστιζει 1,5.

 

Το συγκεκριμενο πακετο δινει 5 ευρω επι 6 μηνες, συνολο 30 ευρω. Ετσι μπορεις να εχεις 600' δωρεαν καθε μηνα, για 6 μηνες

Link to comment
Share on other sites

Εαν πας με αμαξι, θα πληρωσεις 1,52 (αφου πια το παρκινγκ κοστιζει 1,5.

 

Το συγκεκριμενο πακετο δινει 5 ευρω επι 6 μηνες, συνολο 30 ευρω. Ετσι μπορεις να εχεις 600' δωρεαν καθε μηνα, για 6 μηνες

 

Βενζίνα δεν θα κάψεις για να πας ξέχασες :p , εγω βεβαία είμαι τζαμπε στην μετακίνηση το μόνο μειονέκτημα είναι χρόνος (ΟΑΣΘ:ninja:)

 

τα 600 λεπτά προφανώς είναι προς την Wind/Q , με τα 5€ το μήνα δεν μπορώ να πάρω κάποιο πακέτο ίντερνετ ??

επίσης εχω 2 πακέτα wind τα πήρα απο την ΔΕΘ και είχαν αυτό το 5€ για 6 μήνες βέβαια πέρασαν 2 μήνες και .. μπορώ να εχω ακόμα αν βάλω κάρτα γιατί τότε δεν έβαλα γιατί βαριόμουν να εχω 4 αριθμούς και να κάνω ανανεώσεις:lol: ?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αυτο που εγω καταλαβα ειναι οτι μετά που κανεις ταυτοποιηση, βαζεις ΜΙΑ ΜΟΝΟ φορα 5ε και μετα καθε μηνα σου μπαινουν αυτοματα 5 ευρω για 6 μηνες. Φανταζομαι οτι θα μπορεις να παρεις και το πακετο 5ε-500mb
Link to comment
Share on other sites

Εαν πας με αμαξι, θα πληρωσεις 1,52 (αφου πια το παρκινγκ κοστιζει 1,5.

 

Το συγκεκριμενο πακετο δινει 5 ευρω επι 6 μηνες, συνολο 30 ευρω. Ετσι μπορεις να εχεις 600' δωρεαν καθε μηνα, για 6 μηνες

 

Το 1.5 ευρω το φανταστηκες η το ειδες ονειρο; Το ακουσες καπου και ειπες ας το πεταξω στο φορουμ;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το 1.5 ευρω το φανταστηκες η το ειδες ονειρο; Το ακουσες καπου και ειπες ας το πεταξω στο φορουμ;

 

Νομίζω υπάρχει μηχάνημα αλλά είναι κλειστό.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται για τα συγκεκριμενα πακετα, στο public του mediterranean cosmos στη θεσσαλονικη εχει πολλα και τα δινουν 0,01

 

Χθες πηγε ενας φιλος και αγορασε 2 με 0,02

 

Δεν υπάρχουν κατ'αποκλειστικότητα τα συγκεκριμένα πακέτα μόνο στα Public. Πλέον, τα πακέτα από Summer Ediition 2012, έχουν γίνει Special Edition 2012 και υπάρχουν σ'όλα τα κατάστημα (WIND, Public και αλλού). Ακόμη και τα πακέτα σύνδεσης που μοιράζουν σε ορισμένες στάσεις του μετρό (Σύνταγμα, Συγγρού-Φιξ, Αττική κτλ) και έξω από τα πανεπιστήμια, είναι Special Edition και προσφέρουν 5€/μήνα για 6 μήνες (για την παραλαβή του bonus είναι υποχρεωτική μία ανανέωση από 5€ και άνω εντός 30 ημερών από την ενεργοποίηση της σύνδεσης).

Επίσης, η προσφορά ισχύει και για όσους αγοράσουν πακέτο ηλεκτρονικά (μέσω της ιστοσελίδας της WIND) και διατίθενται δωρεάν.

 

Υ.Γ: Όπως έχει αναφερθεί και σε προηγούμενα μηνύματα, τα δωρεάν 5€ προστίθενται στο υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας και μπορούν να χρησιμοποιηθούν με οποιοδήποτε τρόπο (αγορά πακέτου ομιλίας, μηνυμάτων, internet κτλ) και πρώτα καταναλώνονται αυτά και εν συνεχεία, καταναλώνεται ο χρόνος ομιλίας της κάρτας ανανέωσης.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω υπάρχει μηχάνημα αλλά είναι κλειστό.

 

Οχι ενα, πολλα. Αλλα ειναι εκτος λειτουργιας.

Πηγα σημερα σε παμπλικ ανανεωσα με 20 ευρω και πληρωσα με πιστωτικη χωρις κανενα προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται για τα συγκεκριμενα πακετα, στο public του mediterranean cosmos στη θεσσαλονικη εχει πολλα και τα δινουν 0,01

 

Χθες πηγε ενας φιλος και αγορασε 2 με 0,02

 

Πλάκα έχει αν πάει κάποιος να πάρει 10 νούμερα και του ζητήσουν 0,10€

Παντού όλοι δωρεάν τα δίνουν. Το 0,01€ σημαίνει πως κάτι φεύγει από το κατάστημα με μηδενική αξία. Δεν είμαι σίγουρος αν μπορεί να σε βάλει να το πληρώσεις έστω 0,01€ αν πάρεις έναν αρθμό!

 

Δεν υπάρχουν κατ'αποκλειστικότητα τα συγκεκριμένα πακέτα μόνο στα Public. Πλέον, τα πακέτα από Summer Ediition 2012, έχουν γίνει Special Edition 2012 και υπάρχουν σ'όλα τα κατάστημα (WIND, Public και αλλού). Ακόμη και τα πακέτα σύνδεσης που μοιράζουν σε ορισμένες στάσεις του μετρό (Σύνταγμα, Συγγρού-Φιξ, Αττική κτλ) και έξω από τα πανεπιστήμια, είναι Special Edition και προσφέρουν 5€/μήνα για 6 μήνες (για την παραλαβή του bonus είναι υποχρεωτική μία ανανέωση από 5€ και άνω εντός 30 ημερών από την ενεργοποίηση της σύνδεσης).

Επίσης, η προσφορά ισχύει και για όσους αγοράσουν πακέτο ηλεκτρονικά (μέσω της ιστοσελίδας της WIND) και διατίθενται δωρεάν.

 

Υ.Γ: Όπως έχει αναφερθεί και σε προηγούμενα μηνύματα, τα δωρεάν 5€ προστίθενται στο υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας και μπορούν να χρησιμοποιηθούν με οποιοδήποτε τρόπο (αγορά πακέτου ομιλίας, μηνυμάτων, internet κτλ) και πρώτα καταναλώνονται αυτά και εν συνεχεία, καταναλώνεται ο χρόνος ομιλίας της κάρτας ανανέωσης.

 

Αφού φαίνεσαι ψαγμένος με την προσφορά. Κάποιος ανέφερε πως με φορητότητα 2 νούμερα σε F2G ενώ αρχικά δεν του είχαν βάλει την προσφορά, του πίστωσαν και στους 2 αριθμούς από 30€ Όλα αυτά ONLINE

Καλά έκανε η Wind πιστεύεις;;; Εγώ γνωρίζω πως για φορητότητες δεν ισχύει! Μόνο για νέα νούμερα με τη σήμανση!

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο φιλος...

Για το f2g2 ξεκινησα να ρωταω προχτες, που ηδη εχω (αχρησιμοποιητο).

Μιας και παω για φορητοτητα ομως απο vodafone συμβολαιο, καποια παιδια προθυμοποιηθηκαν να μου πουν και για τα ωραια της Q, που δεν ηξερα, και τους οποιους ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ιδιαιτερα !!

 

Δεν ξαναενοχλω εδω λοιπον... μην ανησυχεις.. :)

(αν και η Q, Wind ειναι ουσιαστικα..)

 

ΤΟ F2G2 ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ ΠΟΤΕ!!!!

γιατί δεν θα το ξαναβρείς αν αλλάξεις πακέτο/καρτοκινητό

 

Οι προσφορές της κιου και των άλλων φ2γ, σήμερα είναι, αύριο δεν είναι!!! Μην τολμήσεις και μετατρέψεις το φ2γ2 σε άλλη καρτοκινητή. Άλλωστε 1 ευρω κοστίζει να διατηρήσεις το χρόνο το νούμερο!

 

Πάρε άλλο αριθμό να κάνεις τη δουλειά σου με κιου ή ουιντ!:happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ F2G2 ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ ΠΟΤΕ!!!!

γιατί δεν θα το ξαναβρείς αν αλλάξεις πακέτο/καρτοκινητό

 

Οι προσφορές της κιου και των άλλων φ2γ, σήμερα είναι, αύριο δεν είναι!!! Μην τολμήσεις και μετατρέψεις το φ2γ2 σε άλλη καρτοκινητή. Άλλωστε 1 ευρω κοστίζει να διατηρήσεις το χρόνο το νούμερο!

 

Πάρε άλλο αριθμό να κάνεις τη δουλειά σου με κιου ή ουιντ!:happy::happy:

 

Πολύ σωστά!!!Μακράν το καλύτερο οικ πακέτο ακόμη και απο τα καλύτερα εταιρικά και μάλιστα χωρίς τον επιπλέον φόρο κινητής τηλεφωνίας και το ΦΠΑ αυτού.................

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Αφού φαίνεσαι ψαγμένος με την προσφορά. Κάποιος ανέφερε πως με φορητότητα 2 νούμερα σε F2G ενώ αρχικά δεν του είχαν βάλει την προσφορά, του πίστωσαν και στους 2 αριθμούς από 30€ Όλα αυτά ONLINE

Καλά έκανε η Wind πιστεύεις;;; Εγώ γνωρίζω πως για φορητότητες δεν ισχύει! Μόνο για νέα νούμερα με τη σήμανση!

 

Ισχύει και για φορητότητες αν κάνεις παρεγγελία μεσω internet. Στη σελίδα τους λέει ελα στο f2g με τον δικό σου η με νέο αριθμό...

Από ότι διάβασα την πίστωση την έχουν κάνει και σε αλλο χρήστη όχι μόνο σε εμένα και την γυναίκα μου.:D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει αλλάξει εταιρεία ο φίλος σου και δεν το ξέρεις;

Δοκίμασες με άλλον ουιντ ή κιου αριθμό;

Μάλλον έχεις απόλυτο δίκιο,πήρα τηλ. τη wind(περίμενα και 1-2 ωρες) και μου είπαν ότι τα δωρεάν λεπτα ισχύουν για όλη τη wind/Q

Πρέπει να έχει αλλάξει εταιρεία και να μην το έμαθα.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθα στην παρέα του F2G! Μια γρήγορη απορία: Είδα σε έναν πίνακα ότι εάν κάνω ανανέωση 5 ευρώ από κατάστημα, θα έχω 50 λεπτά προς όλους. Χρειάζεται να κάνω κάποια κίνηση πριν κάνω την ανανέωση ή όχι; Πήρα στο 1300, αλλά μου λέει ότι παίρνω δωρεάν χρόνο προς όλους μόνο εαν βάλω πάνω από 10 ευρώ...

 

Ποιό από τα 2 ισχύει; Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθα στην παρέα του F2G! Μια γρήγορη απορία: Είδα σε έναν πίνακα ότι εάν κάνω ανανέωση 5 ευρώ από κατάστημα, θα έχω 50 λεπτά προς όλους. Χρειάζεται να κάνω κάποια κίνηση πριν κάνω την ανανέωση ή όχι; Πήρα στο 1300, αλλά μου λέει ότι παίρνω δωρεάν χρόνο προς όλους μόνο εαν βάλω πάνω από 10 ευρώ...

 

Ποιό από τα 2 ισχύει; Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

αφου πήρες τηλ το 1300 τοτε δεν έχεις προβλήμa ισχύει ότι διάβασες . Τώρα αρκεί να βάλεις την καρτα ανανέωσης.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...