Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mήπως εχεις καμμια ξεχασμένη προώθηση κλήσεων σε αριθμό που μπήκε φραγή? Για απενεργοποίηση όλων των προωθήσεων γραφεις στον dialer *#002# και πατάς κλήση
Link to comment
Share on other sites

ειναι καινουργια η σιμ? σε αναλογο θεμα εδω ειχε συζητηθει κατι παρομοιο και ειχε προταθει αντικατασταση καρτας με αγνωστα αποτελεσματα τελικα ομως (δεν ειχε απαντησει αυτος που ειχε ανοιξει το νημα τοτε εννοω)
Link to comment
Share on other sites

ειναι καινουργια η σιμ? σε αναλογο θεμα εδω ειχε συζητηθει κατι παρομοιο και ειχε προταθει αντικατασταση καρτας με αγνωστα αποτελεσματα τελικα ομως (δεν ειχε απαντησει αυτος που ειχε ανοιξει το νημα τοτε εννοω)

 

Καλησπέρα η Σιμ ναι είναι καινούργια και ενεργή περίπου 5 μήνες,δοκίμασα και τους κωδικούς που μου είπαν τα άλλα παιδιά και μου βγάζει ΠΡΩΟΘΗΣΗ ΚΛΗΣΕΩΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ Η ΜΗ ΕΓΚΥΡΟΣ ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΜΙ.αν τώρα έχετε να μου προτείνετε και κάτι άλλο δεκτό, πάντως αύριο θα πάρω τηλέφωνο το 13700 να δω τι θα μου πουν και αυτοι.

Link to comment
Share on other sites

#002# δοκίμασε για να βγουν οι προωθήσεις, αλλά κατά 99% δεν είναι θέμα προωθησεων. Μπορείς να τους πάρεις δωρεάν στο 13700.
Link to comment
Share on other sites

Ναι , εσυ με μια ανανέωση των 12 ας πούμε παίρνεις σαν μπόνους 500 mb για 15 ημέρες λόγω ανανέωσης + 500 mb για ποση διάρκεια λογο του surf ?

 

Για 15 μερες τα 500 και τα αλλα 500 για 30 μερες. Tων 10 ευρω. Μεχρι να τα ανεβασουν ολα ξανα και να φυγουμε εντελως.

Link to comment
Share on other sites

ειναι καινουργια η σιμ? σε αναλογο θεμα εδω ειχε συζητηθει κατι παρομοιο και ειχε προταθει αντικατασταση καρτας με αγνωστα αποτελεσματα τελικα ομως (δεν ειχε απαντησει αυτος που ειχε ανοιξει το νημα τοτε εννοω)

 

#002# δοκίμασε για να βγουν οι προωθήσεις, αλλά κατά 99% δεν είναι θέμα προωθησεων. Μπορείς να τους πάρεις δωρεάν στο 13700.

 

Το δοκίμασα #002# αλλά τίποτα ,το ξέρω ότι το 13700 είναι δωρεάν ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω εχω παει χρονια στο surf και παρολα αυτα μου ειχαν στειλει ενα τετοιο μηνυμα. Εβαλα 12 ευρω αντι για 10 που θα εβαζα, αλλα δεν μου εδωσαν 300 λεπτα :down:, οποτε καταλαβα οτι τα στελνουν οπου να 'ναι και αφορα μονο οσους εχουν f2talk. Επομενως ΜΗΝ βαλεις 12αρα καρτα.[/Quote]

 

Να είσαι καλά!

Άλλος ένας κτοπονηρος προγραμματισμός από την γουινταρα.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω εχω παει χρονια στο surf και παρολα αυτα μου ειχαν στειλει ενα τετοιο μηνυμα. Εβαλα 12 ευρω αντι για 10 που θα εβαζα, αλλα δεν μου εδωσαν 300 λεπτα :down:, οποτε καταλαβα οτι τα στελνουν οπου να 'ναι και αφορα μονο οσους εχουν f2talk. Επομενως ΜΗΝ βαλεις 12αρα καρτα.
Προσωπικά θα τους έστελνα μήνυμα στη φόρμα παραπόνων και θα ζητούσα την απόδοση του bonus, ειδάλλως είναι παραπλάνηση καταναλωτή.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θέλω να ρωτήσω γιατί ενώ έχω υπόλοιπο μέσα και ενεργό πακέτο ομιλίας δεν μπορούν να με πάρουν και μου λέει ο συνδρομητής πού καλέσατε προσωρινά δεν δεχετε κλήσεις

 

Λοιπόν παιδιά να αναφέρω τι έγινε με το θέμα μου πείρα σήμερα τηλέφωνο το 13700 τους είπα το θέμα μου και μου το έλυσαν πως; κάτι έγινε και κατά λάθος χωρίς να το καταλάβω είχα ενεργοποιήσει την φραγή όλων των εισερχομένων κλήσεων μου το έβγαλαν και μετά με πηρανε τηλέφωνο στον αριθμό που μπήκε η φραγή για να μου πουν ότι έφτιαξε.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν υπάρχει... Απίστευτο!

Μου έστειλαν προσφορά... Δεν έχω πάρει ΠΟΤΕ προσφορά από το F2G!

Ούτε παλιότερα με sms, ούτε μέσω εφαρμογής!

Πίστευα ότι δεν μου έστελναν προσφορές επειδή είχα το Free2Talk, αλλά και την προσφορά 1500' & 1,5GB!

 

Screenshot-20200207-001534.png

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση αυτό.

Πολύ καλη η συγκεκριμένη προσφορά!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς μέχρι και αύριο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς μέχρι και αύριο.

 

Η ΛΟΓΙΚΗ αυτό λέει, αφού γράφει πάνω 08-02-20.

Θυμήθηκα, όμως ότι την προηγούμενη φορά ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ, οπότε το έστειλα, για καλό και για κακό.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, σωστά έπραξες.

Για σιγουριά, μια μέρα πριν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως για το tap and get it έχει αναφερθεί πως μπορείς να το ενεργοποιήσεις έως 7 μέρες ΑΚΡΙΒΩΣ μετά την ανανέωση χρόνου, με ακρίβεια λεπτού. Έβαλες πχ κάρτα 10 του μήνα στις 2μμ, το έχεις διαθέσιμο μέχρι 17 του μήνα στις 2μμ.

 

Στάλθηκε από το MI CC 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To tap and get είναι άλλη μία απόδειξη της ανικανότητας αυτής της εταιρίας να κάνει τα απλά πράγματα...

Γραφει την ημερομηνία λάθος και όλοι την πατάνε....

 

Ειναι ακατανόμαστοι. γι αυτό το ενεργοποιούμε μία μέρα πριν.... Ειναι το μόνο προιόν της που είναι μία μέρα πριν.... καμία λογική καμία συνέπεια

 

Αυτός που είναι διευθυντής ή δε ξέρω τι στον έλεγχο αυτών των πραγμάτων... δεν κοιτάει τα απλά καθημερινά

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως για το tap and get it έχει αναφερθεί πως μπορείς να το ενεργοποιήσεις έως 7 μέρες ΑΚΡΙΒΩΣ μετά την ανανέωση χρόνου, με ακρίβεια λεπτού. Έβαλες πχ κάρτα 10 του μήνα στις 2μμ, το έχεις διαθέσιμο μέχρι 17 του μήνα στις 2μμ.

 

Στάλθηκε από το MI CC 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γράφει απλά ημερομηνία. (08-02-20).

ΥΓ. Έχεις απόλυτο δίκιο. Αυτή είναι η εξήγηση.

Link to comment
Share on other sites

10GB ME 8€ K ΔIAPKEIA 30 HMEPEΣ! ΣTEIΛE 100 ΣTO 12410 H BPEΣ TH MONAΔIKH ΠPOΣΦOPA ΣTHN ANANEΩMENH EKΔOΣH TOY MyF2G APP EΔΩ https://tinyurl.com/ybj9dgrs EΩΣ KAI 12/2! ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Εμένα μου στέλνει αυτό τον τελευταίο καιρό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

350 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ + 2GB + 350 ΛEΠTA ΠPOΣ WIND/Q + 35 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 8,5€! ΣTEIΛE 6 ΣTO 1343 H MΠEΣ ΣTO MYF2G APP https://tinyurl.com/ybj9dgrs ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH MEXPI KAI 13/2. ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Την συγκεκριμένη την στέλνει συχνά και την ενεργοποιώ.

Την προηγούμενη ποτέ.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως τι βολεύει στον καθένα.

Και οι δύο είναι ωραίες προσφορες

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10GB ME 8€ K ΔIAPKEIA 30 HMEPEΣ! ΣTEIΛE 100 ΣTO 12410 H BPEΣ TH MONAΔIKH ΠPOΣΦOPA ΣTHN ANANEΩMENH EKΔOΣH TOY MyF2G APP EΔΩ https://tinyurl.com/ybj9dgrs EΩΣ KAI 12/2! ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Εμένα μου στέλνει αυτό τον τελευταίο καιρό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

350 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ + 2GB + 350 ΛEΠTA ΠPOΣ WIND/Q + 35 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 8,5€! ΣTEIΛE 6 ΣTO 1343 H MΠEΣ ΣTO MYF2G APP https://tinyurl.com/ybj9dgrs ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH MEXPI KAI 13/2. ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Την συγκεκριμένη την στέλνει συχνά και την ενεργοποιώ.

Την προηγούμενη ποτέ.

 

Προσωπικές πρέπει να είναι αυτές οι προσφορές

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε στο 2020 κι ακόμη η Wind δεν έχει ρυθμίσεις ίντερνετ στα iPhone...! Το μενού "κινητό δίκτυο δεδομένων" που υπάρχει στις σιμ κάρτες της Vodafone-Cosmote απουσιάζει στη Wind. Για να έχεις δηλαδή Ίντερνετ πρέπει να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων του κινητού. Έλεος...
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε στο 2020 κι ακόμη η Wind δεν έχει ρυθμίσεις ίντερνετ στα iPhone...! Το μενού "κινητό δίκτυο δεδομένων" που υπάρχει στις σιμ κάρτες της Vodafone-Cosmote απουσιάζει στη Wind. Για να έχεις δηλαδή Ίντερνετ πρέπει να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων του κινητού. Έλεος...
Υπάρχει σε δύο iPhone που κοίταξα τώρα ...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σε δύο iPhone που κοίταξα τώρα ...

 

Κι εγώ 2 iPhone έχω και εξαφανίζεται όταν βάζω τη σιμ της Wind. Μόνο όταν βάζω τις σιμ των άλλων δύο τότε εμφανίζεται.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...