Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4/19 λέει

Οι τηλεφωνικές εταιρείες όμως έχουν το δικαίωμα να αλάζουν τους όρους , όταν απλά τους δημοσιεύσουν στην σελίδα τους.

4/19 λέει παραγωγή αλλά βγήκε στην αγορά αργότερα.

Όταν αγοράζεις αυτή την κάρτα με αυτούς τους όρους δεν μπορούν να αλλάξουν τίποτα μέχρι να συμφωνήσει και ο χρήστης.

Αυτά λοιπόν ισχύουν κανονικά μέχρι τώρα.

Δεν είναι κόστος πακέτων που μπορούν όντως να αλλάξουν, αλλά όροι της συνδρομής, που δεν γίνεται να αλλάξουν μονομερώς.

Εάν δηλαδή σου βάλουν φραγή εισερχομένων στο δίμηνο ή στο τρίμηνο θα μπορείς να τους τρέξεις, αν έχεις όρεξη και αξίζει τον κόπο.

Μέχρι στιγμής πάντως τηρούν τους όρους.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,καποιος που εχει κερδισει στους διαγωνισμους flames,μπορει να ενημερωσει εαν τον ειδοποιησαν τηλεφωνικα και την ωρα ?

γιατι εχω καποια νουμερα δευτερευοντα f2g και δεν μπορω να εχω συνεχεια το αλλο τηλεφωνο μαζι μου.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,καποιος που εχει κερδισει στους διαγωνισμους flames,μπορει να ενημερωσει εαν τον ειδοποιησαν τηλεφωνικα και την ωρα ?

 

γιατι εχω καποια νουμερα δευτερευοντα f2g και δεν μπορω να εχω συνεχεια το αλλο τηλεφωνο μαζι μου.

 

ευχαριστω

Παίζω πολύ καιρό και δεν έχω κερδίσει τίποτα ούτε και στους καθημερινούς διαγωνισμούς ούτε έχω ακούσει κάποιον να έχει κερδίσει τίποτα.

Υποψιάζομαι όμως από άλλες παρόμοιες καταστάσεις ότι θα σου στείλουν ένα e-mail στο e-mail που έχεις δηλώσει κατά την εγκατάσταση της εφαρμογής.

Εκεί που στέλνουνε και τα newsletters.

Link to comment
Share on other sites

Παίζω πολύ καιρό και δεν έχω κερδίσει τίποτα ούτε και στους καθημερινούς διαγωνισμούς ούτε έχω ακούσει κάποιον να έχει κερδίσει τίποτα.

Υποψιάζομαι όμως από άλλες παρόμοιες καταστάσεις ότι θα σου στείλουν ένα e-mail στο e-mail που έχεις δηλώσει κατά την εγκατάσταση της εφαρμογής.

Εκεί που στέλνουνε και τα newsletters.

 

Εmail δεν ειναι σιγουρο οτι θα στείλουν, αλλωστε μπορεί να παει στα spam και να μη τα δει ποτε ή όταν ειναι αργα. Εκτροπή κλήσης δεν παίζει;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,καποιος που εχει κερδισει στους διαγωνισμους flames,μπορει να ενημερωσει εαν τον ειδοποιησαν τηλεφωνικα και την ωρα ?

γιατι εχω καποια νουμερα δευτερευοντα f2g και δεν μπορω να εχω συνεχεια το αλλο τηλεφωνο μαζι μου.

ευχαριστω

 

Κάλεσαν απόγευμα περίπου 17:00 για εισιτήρια σινεμά τον περασμένο Νοέμβριο.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο πήρα αυτό το μήνυμα...

 

ΔΩPO AΠO TO F2G! MOΛIΣ AΠOKTHΣEΣ 2GB ME ΔIAPKEIA 7 HMEPEΣ! ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTO http://WWW.F2G.GR, H ΣTO MYF2G APP H TO 1269.

 

Αλλά μάλλον είναι από τα flames... Ωωωω κέρδισα σε διαγωνισμό των Flames του F2G!!!!

 

Screenshot-20200226-210357.png

 

Και κάτι άσχετο... Η "πράσινη" 6GB δωρεάν για τις απόκριες... Και απεριόριστα για μια εβδομάδα στα συμβόλαια!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε μου, συγχαρητήρια και πάντα τέτοια!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στο fb τους πριν καμμιά εβδομάδα,είχαν βάλει φωτό με μια γυναίκα που την παρουσίαζαν ως την νικήτρια του αυτοκινήτου
Link to comment
Share on other sites

Στο fb τους πριν καμμιά εβδομάδα,είχαν βάλει φωτό με μια γυναίκα που την παρουσίαζαν ως την νικήτρια του αυτοκινήτου

 

Έχουν ξαναβάλει και μάλιστα βίντεο με νικήτρια αυτοκινήτου, η οποία φαινόταν και αρκετά άνετη μπροστά στο φακό μάλιστα...

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα αν μου χαρίσουν αμάξι μια χαρά μπορώ να είμαι άνετος στην κάμερα και να πω οτι η wind ειναι η καλύτερη εταιρεία στην Ελλάδα και όχι μόνο :lol:
Link to comment
Share on other sites

Νικητές εννοείται θα υπάρχουν, αλλά δε θα είμαστε εμείς. Οι "δικοί" τους.

 

Ειδικά σε αυτοκίνητα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Κανένα δωράκι "παίζει " γι αυτό το 3ήμερο....ή πάλι τίποτα από την WIND ?
Link to comment
Share on other sites

Κανένα δωράκι "παίζει " γι αυτό το 3ήμερο....ή πάλι τίποτα από την WIND ?

 

 

Για όσους παίξανε χθες έστω και 1 flame έδωσε 2 GB/7ημέρες.

Ενημέρωσε με sms σχετικά .

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν βαλω 10 ευρω θα μου τα παρει για τα 300?

Θελω να βαλω μια απο τις προσφορές και το σκέφτομαι

 

Αν έχεις την παλιά προσφορά και την έχεις ρυθμίσει στο free2talk θα στα πάρει αν βρει υπόλοιπο 10,4€.

Αν θες σιγουριά, γύρισέ το σε free2surf πρώτα. Για να πάρεις και τα δεδομένα.

Να πάρεις τα 300 και να μην πληρώσεις το 3μηνο δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την προσφορά με τα 300 αλλα δεν τα θέλω.

θέλω απλά να βάλω ενα πακέτο επιλεκτικό αλλά το σκέφτομαι γιατί βάζοντας κάρτα 10€ ισως μου τα πάρει και δεν προλάβω.

Link to comment
Share on other sites

Γύρισε το πριν βάλεις τα χρήματα σε free2surf όπως ήδη γράφτηκε και θα είσαι οκ

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι τα 300 πλέον δίνονται με ανανέωση άνω των 12.
Link to comment
Share on other sites

Χθες μου έστειλε μέσω sms, προσφορά 2gb για 7 ημέρες αρκεί να κατανάλωνα τα Flames μου

(που δεν ήταν και πολλά) σε κάποιο διαγωνισμό. Σήμερα όντως ενεργοποιήθηκαν τα 2gb.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την προσφορά με τα 300 αλλα δεν τα θέλω.

θέλω απλά να βάλω ενα πακέτο επιλεκτικό αλλά το σκέφτομαι γιατί βάζοντας κάρτα 10€ ισως μου τα πάρει και δεν προλάβω.

Εάν σου τα πάρει στείλε email μέσου φόρμα επικοινωνίας, πες τους ότι θα αλλάξεις την εταιρία. Εγώ έτσι έκανα και μου έκαναν επιστροφή τα 10.4.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να περάσω σε free2surf Απλά ψάχνω τρόπο για μια ενεργοποίηση ενος φτηνού πακέτου.

Τους είχα στείλει παλιότερα στο Facebook κσι τα είχα πάρει πισω αλλά δεν μπορώ να κάνω αυτό συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Το καλό είναι ότι μπορείς να επιστρέψεις πάλι πίσω στο Free to talk όποτε θέλεις
Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον ανακοινώνεται, ότι η εταιρεία ανακαλεί την από την 9η Αυγούστου ανακοίνωση περί τροποποίησης του μη εμπορικά διαθέσιμου σχήματος Free2Talk. Από την 1η Ιανουαρίου 2020, το τέλος ανανέωσης της προσφοράς θα ανέρχεται από 10€ σε 10,40€ και θα εφαρμόζεται αυτόματα μία φορά ανά ημερολογιακό τρίμηνο αντί για μία φορά ανά ημερολογιακό τετράμηνο, στην πρώτη ανανέωση χρόνου ομιλίας αξίας 12€ και άνω. Με την αυτόματη καταβολή του τέλους ενεργοποίησης θα αποδίδονται 500MB για 30 ημέρες, καθώς και 300 δωρεάν λεπτά ομιλίας προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα, στις δύο (2) πρώτες ανανεώσεις αξίας από 12€ και άνω κάθε ημερολογιακού μήνα.

https://www.wind.gr/gr/wind/media/anakoinoseis/anakoinosi/1526315274063/

αρα αν βαλετε 10 και τραβηξει 10,40 θα ειναι λαθος. Με 10 αν καταλαβαινω καλα,δεν δινει τα 300'

Link to comment
Share on other sites

Στην πράξη τσιμπάει τα 10.40 απ'όπου τα βρει (υπόλοιπο ή υπόλοιπο και κάρτα ή κάρτα) και ακόμα και με ανανέωση 10ρας κάρτας δίνει τα 300. Τώρα αν αλλάξει και αυτό και ζητάει 12ρα, απλά θα φύγουν και τα τελευταία νούμερα της οικογένειας που έχουν μένει στη wind για άλλο δίκτυο, ο μόνος λόγος που τα κρατάω είναι γιατί έχουν υπόλοιπο από παλιά και το τρώμε σιγά σιγά.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...