Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχύει μόνο για ανανέωση από κατάστημα ή online. Από περίπτερο για παράδειγμα δεν παίρνεις τα 500 mb.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει μόνο για ανανέωση από κατάστημα ή online. Από περίπτερο για παράδειγμα δεν παίρνεις τα 500 mb.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει μόνο για ανανέωση από κατάστημα ή online. Από περίπτερο για παράδειγμα δεν παίρνεις τα 500 mb.

 

Οκ....Εκεί την πάτησα εγώ...Από κάρτα περιπτέρου

Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωί μια μου βγάζει το υπόλοιπο στα μεγαμπάιτ και μια όχι η εφαρμογή....
Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωί μια μου βγάζει το υπόλοιπο στα μεγαμπάιτ και μια όχι η εφαρμογή....

Αν κάνεις refresh διορθώνεται.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ένα ευγενικό αίτημα στην φόρμα επικοινωνίας για να περάσουν την ειδική προσφορά στο νούμερο μου και σήμερα έγινε αποδεκτό! Να σημειώσω οτι παλαιότερα είχα την ειδική προσφορά σε αυτό το νούμερο αλλά την έχασα γιατί έκανα φορητότητα για λίγες μέρες, επίσης τους ανέφερα οτι μου έστειλε η κοσμοτε 3 αριθμούς ειδικής προσφοράς.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου είπαν θέλουμε ταυτότητα και πάσο. Δεν μου είπαν νέο νούμερο. Βέβαια την έχω στην κιου μου, αλλά στην Γουιντ, έχω και τα 300 λεπτά με 10 ευρώ ανανέωση και την θέλω στην Γουιντ f2g μου. Edited by MPOMP
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Αν θελετε το συγκεκριμένο πακετο στο υπάρχων νούμερο θα ζητατε το πακετο ειδικής προσφορας με τα 1500'. Ειναι διαφορετικό (τυπικά),αν ζητατε φοιτητικό θα παρετε αρνητική απάντηση ή θα ζητάνε πάσο και νέο νούμερο. Τα έχουμε γραψει διεξοδικά στο αντίστοιχο θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που τους ζήτησα να μου δώσουν το ίδιο με την cosmote, χωρίς να αναφέρω φοιτητικό, παρά μόνο ότι μου δίνουν ένα Wu με 1500+1500 με 8,5€, και αν θέλουν να χρησιμοποιώ το f2g αντί να πάω εκεί, μου απάντησαν πως αυτό είναι το φοιτητικό και μόνο με πάσο μου το δίνουν.

 

Sent from my Moto E4

Link to comment
Share on other sites

Μπα? Νέα κόλπα. Είτε υπάρχουν "περίεργοι" υπαλληλοι είτε θέλουν να σταματήσουν τη διάθεση του ειδικού πακέτου και να δίνουν μόνο σε φοιτητές σιγά σιγά.

Πιο πολλές πιθανότητες να το δινουν σε q βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Ε δε λέει έτσι. Μόνο αν δώσουν την ειδική προσφορά τότε. Που δε το βλέπω. Πολύ σφιχτοι είναι
Link to comment
Share on other sites

με πήραν πίσω από άλφα μπανκ που τους είχα γράψει προ 10ημερου ότι δεν περνάει συναλλαγή μέσω f2g εφαρμογής και μου είπαν ότι δεν φταίει η τράπεζα αλλά η wind. η οποία 10 μέρες ούτε που έχει απαντήσει! ενώ στο email ανέφερε ότι απαντάνε σε 2 εργάσιμες τα ζώα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει θεμα με alpha (amex) η εφαρμογή. Και ΕΤΕ επισης,(δεν ξερω αν διορθωθηκε ,στην εφαρμογή της q είχα καταφέρει να κάνω τελευταία). Απο το site ομως δουλεύουν όλα κανονικά.

Αυτό με τις 2 μερες ειναι παλιο,τώρα στα email θελουν τουλάχιστον εβδομάδα (αν απαντήσουν).

Link to comment
Share on other sites

Μπα? Νέα κόλπα. Είτε υπάρχουν "περίεργοι" υπαλληλοι είτε θέλουν να σταματήσουν τη διάθεση του ειδικού πακέτου και να δίνουν μόνο σε φοιτητές σιγά σιγά.

Πιο πολλές πιθανότητες να το δινουν σε q βλέπω.

 

με πηραν τηλ και ειπαν μονο το φοιτητικο υπαρχει και μονο σε αυτους οτι στελνουν μηνυμα για τα 1500. αλλα νταλλα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σόρρυ αν γελάσετε, αλλά είχα παλιά το f2g2 (με το 2 στο τέλος) που θεωρούνταν ένα προνομιακό πακέτο.

Τώρα έχω το πακέτο με 300' ομιλίας για κάθε 10 ευρώ που βάζεις.

 

Τα f2g2, f2g3 κλπ υπάρχουν ακόμα ως διαφορετικά είδη "f2g" καρτοκινητής; Ή έχουν καταργηθεί αυτά τα είδη f2g;

Το ρωτάω γιατί εάν έχουν καταργηθεί, μπορώ να κάνω φορητότητα σε άλλη εταιρία χωρίς κίνδυνο να χάσω το προνομιακό f2g2.

Ισχύει;

THANKS

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σόρρυ αν γελάσετε, αλλά είχα παλιά το f2g2 (με το 2 στο τέλος) που θεωρούνταν ένα προνομιακό πακέτο.

Τώρα έχω το πακέτο με 300' ομιλίας για κάθε 10 ευρώ που βάζεις.

 

Τα f2g2, f2g3 κλπ υπάρχουν ακόμα ως διαφορετικά είδη "f2g" καρτοκινητής; Ή έχουν καταργηθεί αυτά τα είδη f2g;

Το ρωτάω γιατί εάν έχουν καταργηθεί, μπορώ να κάνω φορητότητα σε άλλη εταιρία χωρίς κίνδυνο να χάσω το προνομιακό f2g2.

Ισχύει;

THANKS

 

Έχουν καταργηθεί εδώ και πολύ καιρό

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ Ευχαριστώ, άμα κάνω φορητότητα το f2g μου σε άλλο δίκτυο και επιθυμήσω να επιστρέψω μετά από λίγους μήνες, το πακέτο με τα 300' με 10 ευρώ ανανέωση θα το έχω ή θα το χάσω;
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά έχω μια απορία.

Δηλαδή οι καινούριοι πελάτες f2g πώς την παλεύουν χωρίς αυτό το bonus; Βάζουν χρήματα, δεν τους δίνει τίποτα και μετά ΠΡΕΠΕΙ να αγοράζουν πακέτα για να μπορούν να χρησιμοποιούν το κινητό τους;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά έχω μια απορία.

Δηλαδή οι καινούριοι πελάτες f2g πώς την παλεύουν χωρίς αυτό το bonus; Βάζουν χρήματα, δεν τους δίνει τίποτα και μετά ΠΡΕΠΕΙ να αγοράζουν πακέτα για να μπορούν να χρησιμοποιούν το κινητό τους;

 

Πως , γιατί νέοι f2go, "άλλο" καπέλο.

Και όταν "καταλάβουν" τι έχουν....πάλι άλλο καπέλο....Πολλοί και με διάφορους τρόπους νέοι f2go έχουν διάφορα "λιχούδια".

 

Που (όπως όλοι οι συμπολίτες μας, όπως την εποχή του Χρηματιστηρίου) νομίζουν ότι είναι οι ΜΟΝΟΙ "μάγκες" που τα έχουν.

Και παραμένουν f2go.

Το "πάιζει" πολύ καλά το Παίγνιο η Wind στο f2go της...Και για νέους και για παλιούς. Ταιριαστό για μας τους Έλληνες.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά έχω μια απορία.

Δηλαδή οι καινούριοι πελάτες f2g πώς την παλεύουν χωρίς αυτό το bonus; Βάζουν χρήματα, δεν τους δίνει τίποτα και μετά ΠΡΕΠΕΙ να αγοράζουν πακέτα για να μπορούν να χρησιμοποιούν το κινητό τους;

Σκληρή που είναι η ζωή ε;

 

Sent from my HT3 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...