Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε μένα λειτουργεί μια χαρα και η εφαρμογή και το widget, δοκιμασμένο σε δύο κινητά στο ενα η παλιά εφαρμογή στο αλλο η νέα....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα μια xαρά λειτουργούν, τόσο η εφαρμογή όσο και το widget.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το λιγότερο που πρέπει να κάνει η wind είναι να πάει ξανά το φοιτητικό στης 30 μέρες. Και να προσθέτει τα λεπτά πού μένουν από τον προηγούμενο μήνα... Στον επόμενο

 

Αλλιώς δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα θα χάσει συνδρομητές αν σκεφτεί κανείς ότι το 4G της δεν είναι και τίποτα σπουδαίο θα έχει κάθε λόγο κάποιος να πάει αλλού

 

Φυσικά δεν λέω για μένα όσο έχω μαζί 3 προσφορές 300-120-1500 σε ένα νούμερο δεν με συμφέρει να πάω αλλού

 

Εάν μιλάμε όμως για απλή καρτοκινητη χωρίς προσφορές φυσικά και οι άλλες είναι καλύτερες ειδικά τώρα που προσθέτουν τα λεπτά στο επόμενο μήνα

 

 

Και επιτέλους να ξυπνήσουν και να βάλουν twin Sim στην καρτοκινητη τους να εξυπηρετήσει τους συνδρομητές της έλεος πια... Φωνάζουμε μιλάμε κλήσεις φόρμα επικοινωνίας και κοιμούνται το ύπνο του δικαίου

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

"Καταστρέφει" τη συλλογιστική σου ,

ΑΝ είναι πολλοί (ίσως κ πάρα πολλοί σαν εσένα): ΟΧΙ ότι εγώ ούτε έτσι θα το διατηρούσα...Για τους περισσότερους συμπολίτες μας (ΑΑΑΑΝΝΝ είχαν ό,τι εσύ, λέω):

 

 

Φυσικά δεν λέω για μένα όσο έχω μαζί 3 προσφορές 300-120-1500 σε ένα νούμερο δεν με συμφέρει να πάω αλλού

 

 

ΑΣ το "σκεφτούμε", ΓΙΑΤΙ "τρενάρει" η Wind κάτι που θα έπρεπε ήδη να έχει κάνει (σύμφωνα με το συλλογισμό σου): Ξαναλέω ΟΧΙ ότι εγώ θα έκανα ό,τι εσύ (και οι συντριπτικότατη πλειοψηφία των συμπολιτών μας) , ΑΝ "είχα" ό,τι "εσύ"....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σαφή όλα αυτά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς με γρίφους γέροντα...

 

Sent from my Honor 6X

Με γρίφους και την δική του λογική και της δικές του ανάγκες . χωρίς να λαμβάνεται υπόψη τον άλλον της ανάγκες το ότι έχω περάσει και 3μηνες με μια ανανέωση 10€ με της παραπάνω προσφορές ούτε που το σκέφτεται και ότι είναι η φτηνότερη λύση με πολλά λεπτά.

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Με γρίφους και την δική του λογική και της δικές του ανάγκες . χωρίς να λαμβάνεται υπόψη τον άλλον της ανάγκες το ότι έχω περάσει και 3μηνες με μια ανανέωση 10€ με της παραπάνω προσφορές ούτε που το σκέφτεται και ότι είναι η φτηνότερη λύση με πολλά λεπτά.

 

Και ΔΕΝ είσαι ο ΜΟΝΟΣ που το "σκέφτεται" (και το έχει "έτσι"): Αυτό θέλω να πω.

Ίσως η πλειοψηφία...δλδ τί; ...Το "έχει" κ το "σκέφτεται" "έτσι":

ΑΝ δε γίνεται κατανοητό τι θέλω να πω: Τί να πω;

 

Νομίζουμε: Είμαι ο ένας που το "έχει" "έτσι"...Και είναι το >30% των καρτοκινητών που το "έχει",

ΑΡΑ: Και "σκέφτεται"...."έτσι"....

 

"Γρίφοι γέροντα"??? ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι από το F2G:

2 gb για μια εβδομάδα, μπαίνοντας στο app.

Πολύ καλό!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το νου σας σε όσους λήγουν τα mb από ανανέωση /πακέτο νωρίτερα από την ημερομηνία που λήγει το δώρο 19/10 τρώει από τα πρώτα τα mb

 

 

Δεν ξέρω γενικά εάν σε άλλες περιπτώσεις εάν έχει προτεραιότητα το δώρο δοκιμάστε και πείτε μας...

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Ερώτηση που φυσικά μάλλον θα έχει απαντηθεί: Φίλος πήρε νούμερο q αλλά μένει στην Κύπρο. Έχω f2g με τα 1500 σε 3 νούμερα. Αν τον προσθέσω σε ένα από αυτά μιλάμε κανονικά χωρίς αφαίρεση από τον χρόνο του πακέτου ;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα .εχω ενα νουμερο f2g παρατημενο.πως μπορω να μαθω ποιες ατομικες προσφορες ειναι διαθεσιμες (πχ 10gb με 8 ευρω) ωστε να βαλω μοναδες?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι προσφορές έρχονται μέσω SMS.

Επομένως θα πρέπει να ελέγξεις τα μηνύματα σου και αναλόγως.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

μόλις άνοιξα την εφαρμογή αυτόματα μου ήρθε ειδοποίηση για τα 2 γιγα δώρο και στα 2 νούμερα!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μόλις άνοιξα την εφαρμογή αυτόματα μου ήρθε ειδοποίηση για τα 2 γιγα δώρο και στα 2 νούμερα!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τη νέα εφαρμογή f2go, έτσι;

 

Όταν "ανοίξω" την παλιά (που σε αριθμό f2go δεν έχω αναβαθμίσει ποτέ) θα σας πω ΑΝ ισχύει και για το "παλιό" app!!! :)

 

Υ.Γ.:

Μόλις το "άνοιξα" το παλιό (και ποτέ στο συγκεκριμένο αριθμό αναβαθμισμένο) app,

Τα έδωσε:

 

app_wind_f2go_12_10_2017.jpg

 

"Οργανωμένους" τους βλέπω!!!!

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Και στην παλιά έρχεται το δωράκι.

Κι εγώ σήμερα, άνοιξα για να ελέγξω το υπόλοιπο από δύο νούμερα και καπάκι ήρθε το sms που ενημέρωνε για τα δύο γίγα.

Όταν ξαναμπήκα στην εφαρμογή, φαινόταν και το δώρο.

 

Meizu m2 με Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα gb αφαιρούνται από το δώρο της μίας εβδομάδας και αυτό είναι καλό.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Απ΄όταν άρχισε να δίνει τσάμπα gb χάθηκε και το σήμα 4G. Απίστευτοι είναι. Ενω πριν είχα μόνιμα 4G άρχισε τα δώρα και έχω μαζέψει 6,5 γίγα αλλά το σήμα πλέον είναι Ε .. .

Επίτηδες το κάνουν ; :(:mad:

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το λιγότερο που πρέπει να κάνει η wind είναι να πάει ξανά το φοιτητικό στης 30 μέρες. Και να προσθέτει τα λεπτά πού μένουν από τον προηγούμενο μήνα... Στον επόμενο

 

Αλλιώς δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα θα χάσει συνδρομητές αν σκεφτεί κανείς ότι το 4G της δεν είναι και τίποτα σπουδαίο θα έχει κάθε λόγο κάποιος να πάει αλλού

 

Φυσικά δεν λέω για μένα όσο έχω μαζί 3 προσφορές 300-120-1500 σε ένα νούμερο δεν με συμφέρει να πάω αλλού

 

Εάν μιλάμε όμως για απλή καρτοκινητη χωρίς προσφορές φυσικά και οι άλλες είναι καλύτερες ειδικά τώρα που προσθέτουν τα λεπτά στο επόμενο μήνα

 

 

Και επιτέλους να ξυπνήσουν και να βάλουν twin Sim στην καρτοκινητη τους να εξυπηρετήσει τους συνδρομητές της έλεος πια... Φωνάζουμε μιλάμε κλήσεις φόρμα επικοινωνίας και κοιμούνται το ύπνο του δικαίου

 

Κι εγώ πιστεύω ότι αυτό με τη μεταφορά των λεπτών ομιλίας που μένουν στον επόμενο μήνα το έχει καθυστερήσει αρκετά, μιας και οι άλλες δύο το έχουν κάνει. Εκτός αν δεν έχει σκοπό να το πραγματοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Ερώτηση που φυσικά μάλλον θα έχει απαντηθεί: Φίλος πήρε νούμερο q αλλά μένει στην Κύπρο. Έχω f2g με τα 1500 σε 3 νούμερα. Αν τον προσθέσω σε ένα από αυτά μιλάμε κανονικά χωρίς αφαίρεση από τον χρόνο του πακέτου ;

λογικά ναι... αν τον καλείς εσύ και τον έχεις γράψει στο 1500....θα τρώει απο τα 1500 ενώ αυτός δεν θα χρεώνεται

 

αν σε καλεί αυτός απο Κύπρο και σε έχει γράψει αυτός ατα 1500, λογικά όχι θα τρώει απο το υπόλοιπο των χρημάτων του ενω εσύ φυσικά δεν θα χρεώνεσαι....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πες και τι στέλνουμε εκεί,αν και θα είναι για όσους λαμβάνουν το μήνυμα...
Link to comment
Share on other sites

Πες και τι στέλνουμε εκεί,αν και θα είναι για όσους λαμβάνουν το μήνυμα...

 

 

Μην παραλείψετε να "διαβάσετε" τα υπογραμμισμένα!!!!

 

 

Wind_100_28_9_2017.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...