Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθαν 2GB δώρο για μια εβδόμαδα σε όλα τα f2g μου μόλις μπήκα στην εφαρμογή.

Και σε μένα το ίδιο, το είχα γράψει και χθες. :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

για μια ακόμη φορά δοκίμασα με την χρεωστική της alpha bank να κάνω ανανέωση μέσω της εφαρμογής f2g και απέτυχε. με χρεωστική Πειραιώς όλα καλά. η πλάκα είναι ότι μέσω PayPal που προεπιλεγμενη είναι Η ΊΔΙΑ χρεωστική της alpha bank περνάει μια χαρά!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για μια ακόμη φορά δοκίμασα με την χρεωστική της alpha bank να κάνω ανανέωση μέσω της εφαρμογής f2g και απέτυχε. με χρεωστική Πειραιώς όλα καλά. η πλάκα είναι ότι μέσω PayPal που προεπιλεγμενη είναι Η ΊΔΙΑ χρεωστική της alpha bank περνάει μια χαρά!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παρε στο 8005000200 να το αναφέρεις ειναι πολυ καιρό το θεμα. Και με την ΕΤΕ υπήρχε θέμα. Το ανέφερα στο chat της q και προχτες πρώτη φορά κατάφερα με την εφαρμογή της q να κάνω συναλλαγή. Από το site δουλεύουν όλα οκ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

εχω 5.44 σε ενα f2g

 

δεν παιζει πακετο προς ολους με αυτα τα λεφτα ε?

 

Όχι, από 6 ευρώ αρχίζουν τα βασικά πακέτα.

Αν ενεργοποιήσεις ένα τέτοιο, τότε μέσα σε 24 ώρες μπορείς να βάλεις κάποιο από τα turbo πακέτα με 2,5 ευρώ και για ένα μήνα ανοίγουν (πάλι με 2,5 ευρώ αλλά με τα μισά λεπτά ομιλίας, sms, mb) τα πακέτα More.

Για τα turbo και τα More όμως, απαραίτητη προϋπόθεση είναι η αγορά πακέτου των 6 ευρώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνει frog ή Q θα χάσει το υπόλοιπο που έχει. Φαντάζομαι ενδιαφέρεται να αξιοποιήσει ότι έχει και για αυτό ρωτάει.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Μα ο άνθρωπος ρωτάει για F2G...

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

εχω 5.44 σε ενα f2g

 

δεν παιζει πακετο προς ολους με αυτα τα λεφτα ε?

 

1GB με 4,44€.

60 στο 12410.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

1GB με 4,44€.

60 στο 12410.

Ενδιαφέρεται για ομιλία, όχι για ίντερνετ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δύο νέα, πολύ ενδιαφέροντα πακέτα, που τα είδα στην εφαρμογή.

 

300' προς όλους

350' προς WIND / Q

500 ΜΒ

και bonus 50' προς όλους +250 mb + 35 sms προς όλους

 

με 8,5 ευρώ

 

και

 

2 gb ιντερνετ + bonus (διάρκειας 15 ημερών) άλλα 500 mb

πάλι με 8,5 ευρώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/smart-combo/new-talk-to-all-data/

Το πακέτο NEW Talk to All & Data βρίσκεται σε promo και θα είναι διαθέσιμο έως και 15.11.2017 (15.00μμ).

παντως για καποιον που δεν εχει τη δυνατοτητα ενεργοποιησης του ειδικού πακέτου ίσως είναι η καλύτερη εναλλακτική.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Δύο νέα, πολύ ενδιαφέροντα πακέτα, που τα είδα στην εφαρμογή.

 

300' προς όλους

350' προς WIND / Q

500 ΜΒ

και bonus 50' προς όλους +250 mb + 35 sms προς όλους

 

με 8,5 ευρώ

 

και

 

2 gb ιντερνετ + bonus (διάρκειας 15 ημερών) άλλα 500 mb

πάλι με 8,5 ευρώ.

 

Τα "γνωστά" της Wind. Το πακέτο με 300' προς όλους και 200' προς Wind με 6 ευρω, τώρα σας βάλαμε λιγάκι internet και μερικά sms και σας το "δίίνουμε" 8,5 ευρώ...ας πούμε τώρα για 2,5 gb με 8,5 ευρώ είναι να μην τρέχει κάποιος να προλάβει;

Link to comment
Share on other sites

Βολεύει όταν έχεις την προσφορά με τα 10 ευρώ και 300 και 500 τον επόμενο μήνα να τα έχεις όλα!

Πολυ καλό κατά τη γνώμη μου.

Τα "γνωστά" της Wind. Το πακέτο με 300' προς όλους και 200' προς Wind με 6 ευρω, τώρα σας βάλαμε λιγάκι internet και μερικά sms και σας το "δίίνουμε" 8,5 ευρώ...ας πούμε τώρα για 2,5 gb με 8,5 ευρώ είναι να μην τρέχει κάποιος να προλάβει;
Link to comment
Share on other sites

Βολεύει όταν έχεις την προσφορά με τα 10 ευρώ και 300 και 500 τον επόμενο μήνα να τα έχεις όλα!

Πολυ καλό κατά τη γνώμη μου.

Οχι φθηνό ειναι το πακέτο ομιλίας και ειδκά σε συνδιασμό με την προσφορά που έχεις. Εγω σχολίασα απλως την "τακτική" της Wind. Και μάλιστα ότι είναι διαθέσημο ΜΟΝΟ μέχρι τον Νοέμβριο! Αυτό όντως είναι για γέλια. Το πακέτο για Internet εντάξει τώρα 8,5 ευρώ για 2,5 Gb?

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν το συζητάμε.

Απλά σε μια μάλλον γενικευμένη τάση αυξήσεων κοιτάμε πως θα τη βγάλουμε πιο οικονομικά.

Μάλλον ήρθε η ανάπτυξη και δεν το έχουμε καταλάβει.

:)

Οχι φθηνό ειναι το πακέτο ομιλίας και ειδκά σε συνδιασμό με την προσφορά που έχεις. Εγω σχολίασα απλως την "τακτική" της Wind. Και μάλιστα ότι είναι διαθέσημο ΜΟΝΟ μέχρι τον Νοέμβριο! Αυτό όντως είναι για γέλια. Το πακέτο για Internet εντάξει τώρα 8,5 ευρώ για 2,5 Gb?
Link to comment
Share on other sites

για μια ακόμη φορά δοκίμασα με την χρεωστική της alpha bank να κάνω ανανέωση μέσω της εφαρμογής f2g και απέτυχε. με χρεωστική Πειραιώς όλα καλά. η πλάκα είναι ότι μέσω PayPal που προεπιλεγμενη είναι Η ΊΔΙΑ χρεωστική της alpha bank περνάει μια χαρά!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και με καρτα της εθνικης αποτυχια ενω πειραιως οκ

Link to comment
Share on other sites

Και με καρτα της εθνικης αποτυχια ενω πειραιως οκ

Με χρεωστική ή πιστωτική;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το νέο app μόλις το έβαλα στο BlackBerry. Ελαφρύ και γρήγορο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Πήγα προχθές και έκανα διακοπή συμβολαίου και να γίνει free2go.μου έδωσαν μία κάρτα και μου είπαν όταν κλείσει να βάλω την καινούργια και να πάω ξανά στο κατάστημα. Τι γίνεται; ξέρει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Εχει πέσει η online ανανεωση;

Εβαλα το πρωι λεφτα τα τράβηξαν απο την καρτα και δεν τα περασανε στο νουμερο.

Τωρα βλεπω οτι μου τα γύρισαν πισω στην καρτα της τραπεζας.

Μπαινω στην εφαρμογη και γραφει η υπηρεσια δεν ειναι δαθεσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα προχθές και έκανα διακοπή συμβολαίου και να γίνει free2go.μου έδωσαν μία κάρτα και μου είπαν όταν κλείσει να βάλω την καινούργια και να πάω ξανά στο κατάστημα. Τι γίνεται; ξέρει κανείς;

τι εννοείς τι γίνεται? σου είπαν φαντάζομαι οτι η ενεργοποίηση του καρτοκινητού κοστίζει 30 ευρώ,τα οποία θα δώσεις όταν ξαναπάς,για να το ενεργοποιήσουν.Τα λεφτά αυτά μένουν στην κάρτα με διάρκεια 1 μήνα για να τα χρησιμοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...