Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ χθες ενεργοποίησα το πακέτο των 2GB και μου ήρθε δώρο μετά από λίγα λεπτά ακόμα 2 GB .Σήμερα ενεργοποίησα την προσφορά με τα 3 GB αλλά μου καταναλώνει Mega byte από το πακέτο των 2 GB.το κάνει κ σε εσάς αυτό ;
Link to comment
Share on other sites

3 γιγα απο το φρογκ καθε σ/κ.το πακετο giga weekend εντελως δωρεαν για τα επομενα 2 σ/κ μεχρι 4/3,για 3 γιγα δωρο αυτο το σ/κ καλεσε 1330

 

Με μήνυμα ενεργοποιείται;

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τραγικοι

Γυρισα τρεις γερμανους κ δυο cosmote

Δεν ειχαν frog

Ολοι σε προτρεπουν να παρεις whats up

Μονο που το whats up στο πασαρουν ολοι με 10€ κ οχι με 5€ που εχει το frog

Εγω νευριασα μιας κ το ηθελα μονο για data

Οποτε να πανε να ....

Θα παραμεινω με την προσφορα της q που εχει για data

Στη λαϊκές ή στο παζάρι την Κυριακή πουλάνε φρογκ με 1€ ταυτοποιημενες σε άσχετο όνομα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με τις τιμολογιακές αλλαγές που θα γίνουν, πλέον θα πρέπει να βάζουμε κάθε 2 μήνες κάρτα για να μην χάνεται το υπόλοιπο;
Link to comment
Share on other sites

Κομπλέ τότε, γιατί το είδα από άλλη εταιρεία και νόμιζα πως σε όλες γενικά θα ισχύουν τα "βασικά" και ότι η μόνη διαφοροποίησή τους, θα ήταν στις αυξήσεις.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, απο προχτες δεν μου δουλευει το whatsup android up, οπου εβλεπα το υπολοιπο που ειχα στην Frog, υπαρχει αλλο application που να δουλευει?
Pac Pac
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, απο προχτες δεν μου δουλευει το whatsup android up, οπου εβλεπα το υπολοιπο που ειχα στην Frog, υπαρχει αλλο application που να δουλευει?

 

 

 

Αυτή εγώ δουλεύω

https://play.google.com/store/apps/details?id=gr.cosmote.myaccount.widget&hl=el

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγω ενεργοποιησα ενα cosmote αριθμο που ειχα με 10€ και περασε αυτοματα το προγραμμα με τα 250 για 1 μηνα. Αν θελω να περασω στο frog ακουσα οτι γινεται με καποιο sms ..?
Link to comment
Share on other sites

Στείλε ΑΛΠΑΚ στο 1314. Στην συνέχεια θα σου ζητήσει να στείλεις F στο 1314. Εχεις δύο λεπτά να απαντήσεις.
Link to comment
Share on other sites

στο πακετο με τα 5GB, ποσο δωρο κανουν?

 

2GB δινει και εκει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Το 2gb + 2 gb ισχύει ακόμη?

 

Δεν ισχύει επίσημα

Αγοράζεις τα 2GB και μετά σου δίνει δώρο αλλά 2GB

Εμένα έτυχε να μου έρθει το δώρο μετά από 2 μέρες. Ίσως δεν σου έρθει κατευθείαν

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Δε με αφήνει να ενεργοποιήσω το πακέτο των 2giga. Ούτε αυτό με τα 4. Τί να κάνω; τα σκ τη βγάζω αλλά τώρα τίποτα

 

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Δε με αφήνει να ενεργοποιήσω το πακέτο των 2giga. Ούτε αυτό με τα 4. Τί να κάνω; τα σκ τη βγάζω αλλά τώρα τίποτα

 

Δε σε αφήνει με ποια δικαιολογία; Στέλνεις δηλαδή SMS και σου απαντάει τι;

Link to comment
Share on other sites

2 φορές τον μήνα μπορεις να το ενεργοποιήσεις .

Δοκίμασε το εβδομαδιαίο ή το ημερήσιο πακέτο Σε λίγο τελειώνει ο μήνας

Link to comment
Share on other sites

Στο mycosmote app δεν μπορώ να δω ημερομηνία λήξης υπολοίπου. Παταω πάνω στα χρήματα και με στέλνει σε ανανέωση χρόνου. Έστειλα Υ στο 1330 και δεν έρχεται κανένα μήνυμα ενημέρωσης.

Έχασα επεισόδια;

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ήρθαν τα σμσ με τρελή καθυστέρηση. Και στο mycosmote.internet φαίνεται η ημερομηνία λήξης. Μου φαίνεται θα σβήσω το app, αφού δεν προσφέρει κάτι στο φρογκ.

Link to comment
Share on other sites

Στο mycosmote app δεν μπορώ να δω ημερομηνία λήξης υπολοίπου. Παταω πάνω στα χρήματα και με στέλνει σε ανανέωση χρόνου. Έστειλα Υ στο 1330 και δεν έρχεται κανένα μήνυμα ενημέρωσης.

Έχασα επεισόδια;

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ήρθαν τα σμσ με τρελή καθυστέρηση. Και στο mycosmote.internet φαίνεται η ημερομηνία λήξης. Μου φαίνεται θα σβήσω το app, αφού δεν προσφέρει κάτι στο φρογκ.

Φένεται και στο app. Αν πατήσεις το γρανάζι πάνω στα αρχικά σου και μετά επιλέξεις το νούμερο σου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...