Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με 3 ευρώ γίνεται αλλαγή από άλλο καρτοκινητό σε FROG στέλνοντας ΑΛΠΑΚ στο 1314 και μετά F
Link to comment
Share on other sites

Στο 1330 το 17317 πλέον σου δίνει 2giga + 2 στα 4.44€?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, πλέον δεν σου δίνει το δώρο.
Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Μπείτε μέσω cosmote app και πάρτε 1 γιγα δώρο σήμερα για 24ωρες

 

Και στο 1330 άν καλέσεις στο δίνει το 1gb

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα να προμηθευτώ από ένα κατάστημα μια κάρτα ανανέωσης χρόνου και μου είπε ότι δεν διαθέτει frog παρά μόνο cosmote what's up.

Μπορώ να κάνω την δουλειά μου αγοράζοντας άλλη κάρτα της cosmote?

 

Θες νεο νούμερο φρογκ? Αν ναι μπορείς να κανεις αυτό που απάντησε ο vasileios, να πάρεις σύνδεση κοσμοτε/whatsup και να την μετατρέψεις σε φρογκ.

Καρτες ανανέωσης δεν εχουν τα καταστήματα κοσμοτε/γερμανος,κανουν μεσω του συστήματος την ανανέωση. Αν ηταν αλλο καταστημα ψιλικών π.χ. και με καρτα ανανέωσης χρονου κοσμοτε κανεις τη δουλειά σου. Οπως επισης και οι κωδικοι απο τα μηχανακια που βγαζουν ειναι γενικα για καρτοκινητά κοσμοτέ και οχι ειδικά για φρογκ.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα να προμηθευτώ από ένα κατάστημα μια κάρτα ανανέωσης χρόνου και μου είπε ότι δεν διαθέτει frog παρά μόνο cosmote what's up.

Μπορώ να κάνω την δουλειά μου αγοράζοντας άλλη κάρτα της cosmote?

 

Δες στο Κοσμοτε Τσιμισκη, συνήθως έχει Φρογκ. Τους πρώτους 6 μήνες σε συμφέρει να βάζεις 10ε/μηνα. Εγώ προτιμώ ονλαιν με χρεωστική.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να το εχει ξεκαθαρισει πως απαντανε ολοι σαν να θελει πακέτο συνδεσης? Ρωταω μηπως δεν βλέπω κατι...
Link to comment
Share on other sites

Θες νεο νούμερο φρογκ? Αν ναι μπορείς να κανεις αυτό που απάντησε ο vasileios, να πάρεις σύνδεση κοσμοτε/whatsup και να την μετατρέψεις σε φρογκ.

Καρτες ανανέωσης δεν εχουν τα καταστήματα κοσμοτε/γερμανος,κανουν μεσω του συστήματος την ανανέωση. Αν ηταν αλλο καταστημα ψιλικών π.χ. και με καρτα ανανέωσης χρονου κοσμοτε κανεις τη δουλειά σου. Οπως επισης και οι κωδικοι απο τα μηχανακια που βγαζουν ειναι γενικα για καρτοκινητά κοσμοτέ και οχι ειδικά για φρογκ.

 

Δες στο Κοσμοτε Τσιμισκη, συνήθως έχει Φρογκ. Τους πρώτους 6 μήνες σε συμφέρει να βάζεις 10ε/μηνα. Εγώ προτιμώ ονλαιν με χρεωστική.

 

Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο "300' προς frog" με 1€ και το πακέτο "300 sms προς frog" με 1€ έχουν καταργηθεί. Δεν είδα να προηγήθηκε σχετική ανακοίνωση. Προς frog ισχύει πλέον μόνο το πακέτο "300' & 300 SMS" με 2,02€.
Link to comment
Share on other sites

ΔΩPO 2GB ΓIA 1 MHNA AΠO TO FROG ΣTHN EΠOMENH ANANEΩΣH XPONOY OMIΛIAΣ. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 31/03/2018 FROG OFFERS YOU 2GB FOR 1 MONTH THE NEXT TIME YOU TOP UP YOUR TIME. THE OFFER IS VALID UNTIL 31/03/2018

Μου ήρθε αυτό το sms,. Δεν ξέρω αν είναι προσφορά μόνο για μένα αλλά δεν μου έχει ξανατύχει από frog.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το sms,. Δεν ξέρω αν είναι προσφορά μόνο για μένα αλλά δεν μου έχει ξανατύχει από frog.

 

Έκανα ανανέωση χωρίς να το ξέρω και μου ήρθαν.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το sms,. Δεν ξέρω αν είναι προσφορά μόνο για μένα αλλά δεν μου έχει ξανατύχει από frog.
Ήρθε και σε μένα το ίδιο!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτό το sms,. Δεν ξέρω αν είναι προσφορά μόνο για μένα αλλά δεν μου έχει ξανατύχει από frog.

 

Για να μη λέει ποσό, θα το δίνει και με ανανέωση των 5€... Ή θέλει από 10€ και πάνω;

Link to comment
Share on other sites

Με 5€ τα έδωσε άλλα έχετε υπόψιν ότι τρώει πρώτα από τα mb του πακέτου γιατί αυτά έχουν διάρκεια ένα μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο "300' προς frog" με 1€ και το πακέτο "300 sms προς frog" με 1€ έχουν καταργηθεί. Δεν είδα να προηγήθηκε σχετική ανακοίνωση. Προς frog ισχύει πλέον μόνο το πακέτο "300' & 300 SMS" με 2,02€.

 

Φυσικά και προηγήθηκε ανακοίνωση, στις 26/5/2017. Μπορείς να την βρεις στον κατάλογο των ανακοινώσεων στην σελίδα του frog, εκεί που λέει 'επικοινωνία->ανακοινώσεις'.

 

Έλαβα και εγώ το sms για δώρο 2gb με ανανέωση χρόνου ομιλίας μέχρι τέλος Μαρτίου. Από την στιγμή που δεν αναφέρει κάποιο συγκεκριμένο ποσό ανανέωσης θεωρώ πως μια ανανέωση 5€ ή 6€ αρκεί. Βέβαια μόνο εφόσον ανανεώσει κάποιος θα ξέρουμε.

 

edit άρα δίνει το δώρο και με ανανέωση 5€ όπως αναφέρει ο φίλος παραπάνω!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με 5€ τα έδωσε άλλα έχετε υπόψιν ότι τρώει πρώτα από τα mb του πακέτου γιατί αυτά έχουν διάρκεια ένα μήνα.

 

Ευχαριστώ! Λογικά ξοδεύονται τα ΜΒ του πακέτου που λήγει πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Μας χαϊδεύουν μέχρι να κοπούν εντελώς τα 2gb δώρο από πάσης φύσεως ανανεώσεις και λοιπά
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

14200 για 5GB με 8.5 ευρώ. Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα ανανεωση 5€ με χρεωστικη μεσω cosmote αλλα δεν μου εδωσε τα 2 γιγα δωρο...περιεργο...
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μην τα δωσουν αμεσα. Σε εμενα μου τα εδωσαν μετα απο 14 ώρες.
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε τελικα το δωρο με 7 ωρες καθυστερηση και πανω που θα αγοραζα πακετο...ευτυχως.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...