Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1)Και με ανανέωση 5€ δίνει τα 2gb σύμφωνα με τα παιδιά στα posts #9316 και #9322.

 

2) Φίλε oxxy μάλλον πρέπει να τους ενοχλήσεις εάν δεν στο έχουν στείλει ακόμα το δώρο (το μέγιστο που διάβασα μέχρι να σταλεί το δώρο ήταν 14 ώρες εάν δεν κάνω λάθος από προηγούμενα σχόλια) αλλά προτείνω να τους στείλεις ένα μήνυμα στη σελίδα του frog στο facebook, εκεί απαντούν γρήγορα και θα σε καλέσουν εκείνοι και δεν θα χρεωθείς την κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών.

 

 

Link to comment
Share on other sites

πήρα και εγώ την προηγούμενη εβδομάδα δώρο τα 2 gb.

Μπορώ π.χ. να κάνω άλλη μία ανανέωση?

Μέχρι πότε ισχύει η προσφορά? μήπως δηλαδή το κάνω τελευταία στιγμή και κρατήσουν παραπάνω... :)

Εάν ανανεώσω πάλι αυτά θα προστεθούν στα ήδη 2 gb τα προηγούμενα ή θα "σπάσουν" σε άλλη ημερομηνία λήξης?

Link to comment
Share on other sites

πήρα και εγώ την προηγούμενη εβδομάδα δώρο τα 2 gb.

Μπορώ π.χ. να κάνω άλλη μία ανανέωση?

Μέχρι πότε ισχύει η προσφορά? μήπως δηλαδή το κάνω τελευταία στιγμή και κρατήσουν παραπάνω... :)

Εάν ανανεώσω πάλι αυτά θα προστεθούν στα ήδη 2 gb τα προηγούμενα ή θα "σπάσουν" σε άλλη ημερομηνία λήξης?

 

Αν το δοκιμάσεις ενημέρωσε. Λογικά πάντως αν σου δώσει θα προστεθούν στα προηγούμενα με νεα ημερομηνία λήξης.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αν τα 2GB του δώρου από την ανανέωση ως το τέλος του μήνα, δουλεύουν και σε περιαγωγή στην ΕΕ; Τώρα που έρχονται οι διακοπές, θα χρειαστούν :)

 

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με την εξυπ. πελατών, μου είπαν πως όχι...

Link to comment
Share on other sites

Αν το δοκιμάσεις ενημέρωσε. Λογικά πάντως αν σου δώσει θα προστεθούν στα προηγούμενα με νεα ημερομηνία λήξης.

 

H εμπειρία (πριν τα σκάσω) τι λέει σε αυτές τις περιπτώσεις?

Link to comment
Share on other sites

Με 30 ευρώ σε what's up δηλαδή 6 5αρες περνεις 3600mb + 600mb από πάρε μοίρασε. 4200 δωρεάν για 1 μήνα. Συν ακόμα 1800mb για να στείλει όπου θέλει.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Ενημερωτικά επειδή το έχω κάνει αυτό που λες τα δυο επόμενα reloadit με 30€ μεσω χρεωστικης τα 2 επόμενα reloadit μπορείς να τα πάρεις ως 2gb για μια εβδομάδα και προστίθενται συνολικά στα 1.2gb το μήνα οποτε έχουμε 5.2gb το μήνα συν τα 600 από το πάρε μοίρασε και όλο το ποσο στην κάρτα. Το μεγαλο πρόβλημα αυτή την στιγμή στο wu είναι τα πανάκριβα πλεον πακέτα ομιλίας.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ οτι το δώρο των 2GB ισχύει και με ανανέωση των 5€.

Ανανέωσα 2 αριθμούς και το δώρο ήρθε σε 45 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανα 2 μηνο που πηρα καρτα frog.!υπαρχει πακετο για Internet με 5 ευρω?

Να δοκιμασω και τι παιζει απο σημα!

Ευχαριστω! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ οτι το δώρο των 2GB ισχύει και με ανανέωση των 5€.

Ανανέωσα 2 αριθμούς και το δώρο ήρθε σε 45 λεπτά.

 

Στον ίδιο αριθμό 2ο δώρο "παίζει"?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Επιβεβαιώνω κι εγώ οτι το δώρο των 2GB ισχύει και με ανανέωση των 5€.

Ανανέωσα 2 αριθμούς και το δώρο ήρθε σε 45 λεπτά.

Κάλεσα και μου λένε ότι δεν υπάρχει τέτοια προσφορά της διάβασα και μηνύματα από εδώ το βιολί της... Του τα χαρίζω... Δεν θα σκάσω κιόλας

 

1)Και με ανανέωση 5€ δίνει τα 2gb σύμφωνα με τα παιδιά στα posts #9316 και #9322.

 

2) Φίλε oxxy μάλλον πρέπει να τους ενοχλήσεις εάν δεν στο έχουν στείλει ακόμα το δώρο (το μέγιστο που διάβασα μέχρι να σταλεί το δώρο ήταν 14 ώρες εάν δεν κάνω λάθος από προηγούμενα σχόλια) αλλά προτείνω να τους στείλεις ένα μήνυμα στη σελίδα του frog στο facebook, εκεί απαντούν γρήγορα και θα σε καλέσουν εκείνοι και δεν θα χρεωθείς την κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών.

Ότι και εάν είπα δεν υπάρχει τέτοια προσφορά μου έλεγε ... Δεν θα σκάσω κιόλας αλλά δεν ήρθαν τα 2GB όπως έπρεπε....

 

FACEBOOK δεν έχω την εξυπηρέτηση πελατών κάλεσα

 

 

Το λέω περισσότερο μήπως συμβεί και σε κανένα άλλο να το ξέρει....

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανα 2 μηνο που πηρα καρτα frog.!υπαρχει πακετο για Internet με 5 ευρω?

Να δοκιμασω και τι παιζει απο σημα!

Ευχαριστω! :)

Τα 2gb για 25 μέρες με 4,44€ (μαζί με κρατήσεις φτάνουν τα 5) + αυτό το δώρο που γράφουν τα παιδιά.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάλεσα και μου λένε ότι δεν υπάρχει τέτοια προσφορά της διάβασα και μηνύματα από εδώ το βιολί της... Του τα χαρίζω... Δεν θα σκάσω κιόλας

 

Ότι και εάν είπα δεν υπάρχει τέτοια προσφορά μου έλεγε ... Δεν θα σκάσω κιόλας αλλά δεν ήρθαν τα 2GB όπως έπρεπε....

 

FACEBOOK δεν έχω την εξυπηρέτηση πελατών κάλεσα

 

 

Το λέω περισσότερο μήπως συμβεί και σε κανένα άλλο να το ξέρει....

 

Σε εμένα ήρθε το παρακάτω μήνυμα.

ΔΩPO 2GB ΓIA 1 MHNA AΠO TO FROG ΣTHN EΠOMENH ANANEΩΣH XPONOY OMIΛIAΣ. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 31/03/2018 FROG OFFERS YOU 2GB FOR 1 MONTH THE NEXT TIME YOU TOP UP YOUR TIME. THE OFFER IS VALID UNTIL 31/03/2018

 

Βέβαια ήρθε εφόσον είχα κάνει την ανανέωση και είχα πάρει τα 2gb.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανα 2 μηνο που πηρα καρτα frog.!υπαρχει πακετο για Internet με 5 ευρω?

Να δοκιμασω και τι παιζει απο σημα!

Ευχαριστω! :)

 

Ναι, ενεργοποίησε το Giga week.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανα 2 μηνο που πηρα καρτα frog.!υπαρχει πακετο για Internet με 5 ευρω?

Να δοκιμασω και τι παιζει απο σημα!

Ευχαριστω! :)

 

Υπάρχει το πακέτο με 2gb με διάρκεια 25 ημέρες και κόστος 4.44€. Στέλνεις 17317 στο 1330.

 

Όσον αφορά το σήμα δεν υπάρχει κάποια διαφοροποίηση, είναι cosmote.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Μπορούμε να βάλουμε 5αρα κάρτα μέσω PayPal?

 

Oneplus 5 Beast Unleashed

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορούμε μέσω του http://www.whatsup.gr ανανέωση χρόνου - ανανέωση χωρίς login.
Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορούμε μέσω του http://www.whatsup.gr ανανέωση χρόνου - ανανέωση χωρίς login.
Ευχαριστώ! Οπότε τα 5 ευρώ αρκούν για το πακέτο?

 

Oneplus 5 Beast Unleashed

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Οπότε τα 5 ευρώ αρκούν για το πακέτο?

 

Oneplus 5 Beast Unleashed

 

για το πακετο ιντερνετ με 2 γιγα ναι,σου μενουν και 2 σεντς νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Οπότε τα 5 ευρώ αρκούν για το πακέτο?

 

Oneplus 5 Beast Unleashed

Και από το my cosmote app μπορείς να κάνεις ανανέωση! Μπορείς να πάρεις και το πακέτο απευθείας από το app!!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by cfotis13
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνεται? Έβαλα τον ποηγούμενο μήνα τα 5 gb 2 φορές και δεν πήρα καθόλου δώρο. Βάζω σήμερα που μου τελείωσαν το πακέτο των 2 gb και μου δίνει δώρο άλλα 2 GB. Τι γίνεται ξέρουμε? να καρφώσω και άλλο ένα πακέτο με 5 gb μήπως και πάρω και εκεί άλλα 2 και βγει άνετα ο μήνας?
Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί στην προηγούμενη σελίδα ότι στείλανε αυτό το Μήνυμα: ΔΩPO 2GB ΓIA 1 MHNA AΠO TO FROG ΣTHN EΠOMENH ANANEΩΣH XPONOY OMIΛIAΣ. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 31/03/2018 FROG OFFERS YOU 2GB FOR 1 MONTH THE NEXT TIME YOU TOP UP YOUR TIME. THE OFFER IS VALID UNTIL 31/03/2018
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να ήταν απο αυτό, γτ είχα ξανακάνει ανανέωση πριν λίγες μέρες 10 ευρω και δεν έδωσαν

 

Το μήνυμα αναφέρεις: ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΕΣ 2GB INTERNET ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ. YOU JUST GOT 2GB OF MOBILE INTERNET FOR 1 MONTH

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνεται? Έβαλα τον ποηγούμενο μήνα τα 5 gb 2 φορές και δεν πήρα καθόλου δώρο. Βάζω σήμερα που μου τελείωσαν το πακέτο των 2 gb και μου δίνει δώρο άλλα 2 GB. Τι γίνεται ξέρουμε? να καρφώσω και άλλο ένα πακέτο με 5 gb μήπως και πάρω και εκεί άλλα 2 και βγει άνετα ο μήνας?

 

Κόπηκε το δώρο με την ενεργοποίηση πακέτου

Μόνο όταν βάζεις κάρτα δίνει δώρο

Δεν ξέρουμε και αυτό για πόσο θα ισχύει όμως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα έχει απαντηθεί, αλλά μου είναι αδύνατο να ψάξω τόσα μηνύματα.:X

Εχω cosmocarta, μπορώ να χρησιμοποιήσω κάρτα της FROG (περισσότερο για internet προσφορές της frog)????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...