Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκανα μια ανανέωση υπολοίπου σήμερα, μου έδωσε τα 2gb που αναφέρει σε sms ως bonus ανανέωσης πριν το τέλος Μαρτίου και παρατήρησα πως αυτά τα 2gb προστέθηκαν στο προηγούμενο υπόλοιπο το οποίο επεκτάθηκε για 30 μέρες ακόμα, υπόλοιπο που είχα από bonus όταν έδινε 2gb+2gb από αγορά του αντίστοιχου πακέτου δεδομένων. Το αναφέρω διότι δεν ήταν σαφές νωρίτερα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην ενεργοποίηση του πακέτου με τα 2 GB υπάρχει διπλασιασμός;

 

Πλέον όχι νομίζω, έβαλα το πακέτο 26/3 και δεν ήρθε δεύτερο 2gb. Αλλά ποιος ξέρει... τις επόμενες μέρες μπορεί να το επαναφέρουν.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να μου πει, με ανανέωση χρόνου ομιλίας 30€ ( ένα πακέτο,

όχι 10+10+10) τι προσφορά δίνει σε data ? (αν δίνει κάτι).

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να μου πει, με ανανέωση χρόνου ομιλίας 30€ ( ένα πακέτο,

όχι 10+10+10) τι προσφορά δίνει σε data ? (αν δίνει κάτι).

 

Δίνει σίγουρα με online ανανεωση +3€ τωρα data δε νομίζω ότι έχει κάτι επιπλέον σα δώρο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε συμφέρει να βάλεις 30 ευρώ αλλά είναι καλύτερα να βάζεις online 10+10+10 για να πάρεις 3 φορές το δωρεάν internet.

Η online ανανέωση 30 ευρώ θα σου δώσει κέρδος 3 ευρώ. Αυτό είναι το μόνο κέρδος.

Αν όμως μιλάμε για αννέωση από Κατάστημα Cosmote ή Γερμανός Αυτά είναι τα νέα Bonus ανανέωσης.

Β) Από 26/03/2018 ανακοινώνονται οι ακόλουθες αλλαγές για τους συνδρομητές καρτοκινητής

τηλεφωνίας COSMOKAPTA, WHAT’S UP, FROG της COSMOTE:

 Προσφορά στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιούνται στο δίκτυο

καταστημάτων ομίλου ΟΤΕ σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα:

Ποσό ανανέωσης χρόνου ομιλίας

(συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ και τέλος

καρτοκινητής τηλεφωνίας 12%)

Προσφορά

Από 10€ έως 11,99€ -

Από 12€ έως 14,99€ 600ΜΒ για 15 ημέρες

Από 15€ έως 19,99€ 900ΜΒ για 15 ημέρες

Από 20€ έως 100€ 1,2GB για 15 ημέρες

 

Η καλύτερη επιλογή εδώ είναι 15 + 15 αν θές να βάλεις 30.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος να μου πει, με ανανέωση χρόνου ομιλίας 30€ ( ένα πακέτο,

όχι 10+10+10) τι προσφορά δίνει σε data ? (αν δίνει κάτι).

Δε ξέρω εάν θα πάρεις αυτό:

 

ΔΩPO 2GB ΓIA 1 MHNA AΠO TO FROG ΣTHN EΠOMENH ANANEΩΣH XPONOY OMIΛIAΣ. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 31/03/2018 FROG OFFERS YOU 2GB FOR 1 MONTH THE NEXT TIME YOU TOP UP YOUR TIME. THE OFFER IS VALID UNTIL 31/03/2018

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε συμφέρει να βάλεις 30 ευρώ αλλά είναι καλύτερα να βάζεις online 10+10+10 για να πάρεις 3 φορές το δωρεάν internet.

Η online ανανέωση 30 ευρώ θα σου δώσει κέρδος 3 ευρώ. Αυτό είναι το μόνο κέρδος.

Αν όμως μιλάμε για αννέωση από Κατάστημα Cosmote ή Γερμανός Αυτά είναι τα νέα Bonus ανανέωσης.

Β) Από 26/03/2018 ανακοινώνονται οι ακόλουθες αλλαγές για τους συνδρομητές καρτοκινητής

τηλεφωνίας COSMOKAPTA, WHAT’S UP, FROG της COSMOTE:

 Προσφορά στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιούνται στο δίκτυο

καταστημάτων ομίλου ΟΤΕ σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα:

Ποσό ανανέωσης χρόνου ομιλίας

(συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ και τέλος

καρτοκινητής τηλεφωνίας 12%)

Προσφορά

Από 10€ έως 11,99€ -

Από 12€ έως 14,99€ 600ΜΒ για 15 ημέρες

Από 15€ έως 19,99€ 900ΜΒ για 15 ημέρες

Από 20€ έως 100€ 1,2GB για 15 ημέρες

 

Η καλύτερη επιλογή εδώ είναι 15 + 15 αν θές να βάλεις 30.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για την διευκρίνηση. Ξέχασα να αναφέρω ότι η ανανέωση μου είναι πάντα από κατάστημα.

Τώρα όσον αφορά τις 15αρες κάρτες, αν μπορείς να μου πεις πόσο είναι και το καθαρό υπόλοιπο που μένει μέσα, θα σου ήμουν υπόχρεος....

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δε ξέρω εάν θα πάρεις αυτό:

 

ΔΩPO 2GB ΓIA 1 MHNA AΠO TO FROG ΣTHN EΠOMENH ANANEΩΣH XPONOY OMIΛIAΣ. H ΠPOΣΦOPA IΣXYEI EΩΣ 31/03/2018 FROG OFFERS YOU 2GB FOR 1 MONTH THE NEXT TIME YOU TOP UP YOUR TIME. THE OFFER IS VALID UNTIL 31/03/2018

 

Σ' 'ευχαριστώ. Τα 2 GB τα έχω πάρει ιδη γι 'αυτό τον μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε συμφέρει να βάλεις 30 ευρώ αλλά είναι καλύτερα να βάζεις online 10+10+10 για να πάρεις 3 φορές το δωρεάν internet.

Η online ανανέωση 30 ευρώ θα σου δώσει κέρδος 3 ευρώ. Αυτό είναι το μόνο κέρδος.

Αν όμως μιλάμε για αννέωση από Κατάστημα Cosmote ή Γερμανός Αυτά είναι τα νέα Bonus ανανέωσης.

Β) Από 26/03/2018 ανακοινώνονται οι ακόλουθες αλλαγές για τους συνδρομητές καρτοκινητής

τηλεφωνίας COSMOKAPTA, WHAT’S UP, FROG της COSMOTE:

 Προσφορά στις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιούνται στο δίκτυο

καταστημάτων ομίλου ΟΤΕ σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα:

Ποσό ανανέωσης χρόνου ομιλίας

(συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ και τέλος

καρτοκινητής τηλεφωνίας 12%)

Προσφορά

Από 10€ έως 11,99€ -

Από 12€ έως 14,99€ 600ΜΒ για 15 ημέρες

Από 15€ έως 19,99€ 900ΜΒ για 15 ημέρες

Από 20€ έως 100€ 1,2GB για 15 ημέρες

 

Η καλύτερη επιλογή εδώ είναι 15 + 15 αν θές να βάλεις 30.

Με 30 ευρώ σε what's up δηλαδή 6 5αρες περνεις 3600mb + 600mb από πάρε μοίρασε. 4200 δωρεάν για 1 μήνα. Συν ακόμα 1800mb για να στείλει όπου θέλει.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το πρωί έκανα ανανέωση online με PayPal τα 2gb που λέγεται πιο πίσω δεν ήρθαν....

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ για την διευκρίνηση. Ξέχασα να αναφέρω ότι η ανανέωση μου είναι πάντα από κατάστημα.

Τώρα όσον αφορά τις 15αρες κάρτες, αν μπορείς να μου πεις πόσο είναι και το καθαρό υπόλοιπο που μένει μέσα, .

 

13.39 ευρώ στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το πρωί έκανα ανανέωση online με PayPal τα 2gb που λέγεται πιο πίσω δεν ήρθαν....

 

Τα 2gb του bonus λόγω ανανέωσης πριν τις 31/3 θα σου έρθουν (λογικά) με κάποιες ώρες καθυστέρηση. Εγώ έκανα ανανέωση χθες στις 11 το πρωί και γύρω στις 12:40 ήρθαν και προστέθηκαν στο προηγούμενο υπόλοιπο με bonus που είχα. Εάν διαβάσεις προηγούμενα posts και άλλα παιδιά ανέφεραν χρονική καθυστέρηση στην αποστολή του bonus.

Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εάν εννοείς του διπλασιασμού δεν θα έρθουν αφού το έκοψαν σαν bonus. Εάν εννοείς τα 2gb του bonus λόγω ανανέωσης πριν τις 31/3, θα σου έρθουν (λογικά) με κάποιες ώρες καθυστέρηση. Εγώ έκανα ανανέωση χθες στις 11 το πρωί και γύρω στις 12:40 ήρθαν και προστέθηκαν στο προηγούμενο υπόλοιπο με bonus που είχα.
Τα GB από την ανανέωση λέω... από της 7 το πρωί την έχω κάνει... Για να δούμε

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Τα GB από την ανανέωση λέω... από της 7 το πρωί την έχω κάνει... Για να δούμε

 

Ναι ναι με συγχωρείς το διόρθωσα και εγώ. Το στέλνουν με καθυστέρηση. Και άλλα παιδιά αναφέρουν πως μετά από ώρες τους ήρθαν τα 2gb.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς αν τα 2GB του δώρου από την ανανέωση ως το τέλος του μήνα, δουλεύουν και σε περιαγωγή στην ΕΕ; Τώρα που έρχονται οι διακοπές, θα χρειαστούν :)
Link to comment
Share on other sites

14200 στο 1330

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακουστηκε (γραφτηκε δλδ) απο πολλους πως τα 2γιγα δωρο με την ανανεωση μεχρι 31/3 κανουνε ωρες να ερθουν αναφερω πως σε εμενα εκαναν 5 ολοκληρα λεπτα με ανανεωση 5 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ακουστηκε (γραφτηκε δλδ) απο πολλους πως τα 2γιγα δωρο με την ανανεωση μεχρι 31/3 κανουνε ωρες να ερθουν αναφερω πως σε εμενα εκαναν 5 ολοκληρα λεπτα με ανανεωση 5 ευρω.
εμένα πάντως με ανανέωση 5€ με PayPal τα GB δεν ήρθαν από εχτές το πρωί στης 7 που έκανα την ανανεωση

 

 

Τι προτείνετε να κάνω να πάρω το 1290 και να δηλώσω πρόβλημα...?

 

 

1e3171096b4ec91a7c6253a7e9cadf80.jpg

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως με ανανέωση 5€ με PayPal τα GB δεν ήρθαν από εχτές το πρωί στης 7 που έκανα την ανανεωση

 

 

Τι προτείνετε να κάνω να πάρω το 1290 και να δηλώσω πρόβλημα...?

 

 

1e3171096b4ec91a7c6253a7e9cadf80.jpg

 

Έκανες ανανέωση χρόνου ομιλίας η απλά έβαλες 5 ευρώ στο νούμερο σου; Με ανανέωση χρόνου ομιλίας δίνεται το δώρο.

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Έκανες ανανέωση χρόνου ομιλίας η απλά έβαλες 5 ευρώ στο νούμερο σου; Με ανανέωση χρόνου ομιλίας δίνεται το δώρο.
τι ρωτάς δεν κατάλαβα....?

.

 

ανανέωση έκανα 5€ με PayPal

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

τι ρωτάς δεν κατάλαβα....?

.

 

ανανέωση έκανα 5€ με PayPal

 

Εγώ τα φοβήθηκα τα 5 ευρώ και έκανα ανανέωση 10€

Το δώρο μου ήρθε μετά από μερικά λεπτά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...