Jump to content

Redmi Pro


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα ίδια χρήματα το χει και η Banggood

Coupon redmipro64 Xiaomi Redmi Pro 3/64 λευκό-γκρι 199.99 $ περίπου 180 €

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Λόγω ισοτιμίας έπρεπε να βγαίνει κοντά στα 180 € αλλά συνηθισμένο φαινόμενο το "κλέψιμο"

Ως της 12 πάντως σήμερα το 3/32 το χει η Geekbuying 170 $ αν σε ενδιαφέρει. Το 3/64 δεν το χει σε αξιοσημείωτη προσφορά

3/32 χρυσό

 

----------------------------------------------------------------

 

Coupon redmipro64 Xiaomi Redmi Pro 3/64 λευκό-γκρι Banggood 199.99 $

Coupon redmipro100 Xiaomi Redmi Pro 3/32 χρυσό Banggood 169.99 $

Edited by Yannis_004
Προσθήκη πληροφοριών
http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Λόγω ισοτιμίας έπρεπε να βγαίνει κοντά στα 180 € αλλά συνηθισμένο φαινόμενο το "κλέψιμο"

Ως της 12 πάντως σήμερα το 3/32 το χει η Geekbuying 170 $ αν σε ενδιαφέρει. Το 3/64 δεν το χει σε προσφορά

 

Ναι το είχα δει. Το 3/64 που μ' ενδιέφερε το έχει 195€

Edited by Sotos_gr13
Link to comment
Share on other sites

Ναι το είχα δει. Το 3/64 που μ' ενδιέφερε το έχει 195€

 

Σε αυτά τα χρήματα μπορείς να κοιτάξεις και στο Vickmall χωρίς προσφορά στα 200 € και με Official Rom όχι multi όπως στα άλλα καταστήματα

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτά τα χρήματα μπορείς να κοιτάξεις και στο Vickmall χωρίς προσφορά στα 200 € και με Official Rom όχι multi όπως στα άλλα καταστήματα

 

Γιατί να το κοιτάξω, αφού το έχω παραγγείλει και σε καλύτερη τιμή;

 

Την ROM άμα δω οτι δε με βολεύει υπάρχει τρόπος να την αλλάξω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στα ίδια χρήματα το χει και η Banggood

Coupon redmipro64 Xiaomi Redmi Pro 3/64 λευκό-γκρι 199.99 $ περίπου 180 €

 

Πάντως μέλος του xiaomi-miui.gr παράγγειλε από banggood στις 22/10 και χθες το ακύρωσε γιατί δεν του το έστειλαν λόγω έλλειψης.

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

Πάντως μέλος του xiaomi-miui.gr παράγγειλε από banggood στις 22/10 και χθες το ακύρωσε γιατί δεν του το έστειλαν λόγω έλλειψης.

 

ναι φιλε μου..., εγω ειμαι (και στο Miui.gr..!!).

 

το ειπα και στην προηγουμενη σελιδα...!! απο 22/10 μου ελεγαν οτι περιμεναν στοκ στις 9/11 και στις 9 και 10/11 σε συνομιλια μας στο Chat μου ειπαν οτι ουτε στοκ ειχαν, ουτε γνωριζαν ποτε θα εχουν.

 

και καποια παιδια, ανεφεραν οτι τους απεσταλη το δεμα και Tracking No. ευχομαι να το παραλαβουν. εγω παντως δεν μπορουσα να περιμενω αλλο..!!!!

Mobile: XIAOMI REDMI PRO
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου..., εγω ειμαι (και στο Miui.gr..!!).

 

το ειπα και στην προηγουμενη σελιδα...!! απο 22/10 μου ελεγαν οτι περιμεναν στοκ στις 9/11 και στις 9 και 10/11 σε συνομιλια μας στο Chat μου ειπαν οτι ουτε στοκ ειχαν, ουτε γνωριζαν ποτε θα εχουν.

 

και καποια παιδια, ανεφεραν οτι τους απεσταλη το δεμα και Tracking No. ευχομαι να το παραλαβουν. εγω παντως δεν μπορουσα να περιμενω αλλο..!!!!

 

:up::up::up::up::up::up::up::up::up:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 20 μερες αναμονης, αποφασισα σημερα να ακυρωσω την παραγγελια απο Banggood, καθως εδω και λιγες μερες ειχα ενημερωθει οτι θα ειχαν παλι παραλαβη εμπορευματος -καθως ηταν out of stock- στις 9 νοεμβριου.

παρ' ολα αυτα σημερα που μιλησα, ακομα δεν γνωριζουν ποτε θα παραλαβουν. ετσι αποφασισα να ακυρωσω την παραγγελια και να ψαχτω σε αλλα καταστηματα.

 

αν γνωριζει καποιος, ποιο μαγαζι, τα εχει σε παρεμφερεις καλες τιμες, οπως το Banggood, η αν παιζει κανα δυνατο εκπτωτικο κουπονι, ας το αναφερει.

Πρέπει να είσαι πολύ άτυχος γιατί κι εγώ από banggood με παραγγελία 27 Οκτωβρίου έγινε shipped χθες 11 Νοεμβρίου...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είσαι πολύ άτυχος γιατί κι εγώ από banggood με παραγγελία 27 Οκτωβρίου έγινε shipped χθες 11 Νοεμβρίου...

 

εγω..? καθολου ατυχος. μαλλον το BG ειναι, .... γιατι εχασε πωλησεις.....!!!

 

δεν ειναι δυνατον να μην γνωριζει στις 9/11, αν την επομενη η μεθεπομενη μερα θα εχει παραλαβη...!!!

 

στο yeso521 -που το συστηνουν παραπολυ και τα παιδια του Miui.gr (κατι θα ξερουν....) την ιδια μερα (11/11) που το παρηγγειλα, εφυγε, και σημερα ειναι Ολλανδια.

Mobile: XIAOMI REDMI PRO
Link to comment
Share on other sites

εγω..? καθολου ατυχος. μαλλον το BG ειναι, .... γιατι εχασε πωλησεις.....!!!

 

δεν ειναι δυνατον να μην γνωριζει στις 9/11, αν την επομενη η μεθεπομενη μερα θα εχει παραλαβη...!!!

 

στο yeso521 -που το συστηνουν παραπολυ και τα παιδια του Miui.gr (κατι θα ξερουν....) την ιδια μερα (11/11) που το παρηγγειλα, εφυγε, και σημερα ειναι Ολλανδια.

ναι έχεις δίκιο, και τελικά μια χαρά σου έκατσε :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε αν εχει ελληνικο μενου?

 

Tο official εχει μόνο Αγγλικά και Κινέζικα. Το unofficial εχει πολλές γλώσσες και Ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, παρειγγειλα το 64αρι απο vickmall σε μαυρο...το εχω παραγγειλει εδω και 6 μερες και δεν το εχουν στειλει ακομα...επισης δε μου απαντανε και στα μαιλ...καμια ιδεα τι παιζει?γιατι δεν απαντανε καθολου?εχεις κανεις καποιον σιγουρο τροπο επικοινωνιας?

 

ειχα κανει επισης πριν 12 μερες παραγγελια απο yeso ο οποιος τελικα δε το χε και μετα απο 5 μερες μου εβαλε τα λεφτα πισω...σωστος τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, παρειγγειλα το 64αρι απο vickmall σε μαυρο...το εχω παραγγειλει εδω και 6 μερες και δεν το εχουν στειλει ακομα...επισης δε μου απαντανε και στα μαιλ...καμια ιδεα τι παιζει?γιατι δεν απαντανε καθολου?εχεις κανεις καποιον σιγουρο τροπο επικοινωνιας?

 

ειχα κανει επισης πριν 12 μερες παραγγελια απο yeso ο οποιος τελικα δε το χε και μετα απο 5 μερες μου εβαλε τα λεφτα πισω...σωστος τουλαχιστον

 

Aν το παρήγγειλες από 11/11 και μετά λογικό ήταν black friday για Κίνα οπότε δέχτηκαν εκατομμύρια παραγγελίες και μάλλον θα γίνεται ο σχετικός χαμός όπως και περσι θυμάμαι. Οπότε υπομονή

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια καλησπερα, παρειγγειλα το 64αρι απο vickmall σε μαυρο...το εχω παραγγειλει εδω και 6 μερες και δεν το εχουν στειλει ακομα...επισης δε μου απαντανε και στα μαιλ...καμια ιδεα τι παιζει?γιατι δεν απαντανε καθολου?εχεις κανεις καποιον σιγουρο τροπο επικοινωνιας?

 

To live chat που έχουν στο site τους το έχεις προσπαθήσει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως 11/11 εκανα παραγγελια απο vickmall

αλλα και παλι, ο χαμος ηταν μονο εκεινη την ημερα, και δε δικαιολογειται να μη μου εχουν απαντησει σε κανενα μαιλ απο τοτε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερετε πως μπορω να αγοράσω το unofficial xiaomi redmi pro

Και αν αυτο το μοντελο που εχει το Best price ειναι official ή unofficial?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, παρειγγειλα το 64αρι απο vickmall σε μαυρο...το εχω παραγγειλει εδω και 6 μερες και δεν το εχουν στειλει ακομα...επισης δε μου απαντανε και στα μαιλ...καμια ιδεα τι παιζει?γιατι δεν απαντανε καθολου?εχεις κανεις καποιον σιγουρο τροπο επικοινωνιας?

 

ειχα κανει επισης πριν 12 μερες παραγγελια απο yeso ο οποιος τελικα δε το χε και μετα απο 5 μερες μου εβαλε τα λεφτα πισω...σωστος τουλαχιστον

 

Μην αγχώνεσαι και εγώ έκανα την παραγγελία στις 7/11 στο Banggood και έγινε shipped στις 11/11 και δεν είχαν στοκ. Τώρα αναμονή άφιξης λογικά αρχές του άλλου μήνα θα το έχω στα χέρια μου εννοείται πως ήμασταν σε επικοινωνία και με email και με Iive chat .

Edited by hotgr
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έχει κάνει μόλις δύο φορτίσεις. Φόρτιση έχθες κατά τις 9 και σήμερα ή εικόνα τώρα είναι ή εξής τραγικήScreenshot_2016_11_17_10_02_17_com_miui_security.png

Screenshot_2016_11_17_10_02_04_com_miui_security.png

 

Screenshot_2016_11_17_10_02_25_com_miui_security.png

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ εχτές το 3GB/32GB σε χρυσό,το πήρα από το vickmall με παραγγελία 1 Νοεμβρίου.

Το φόρτισα αλλά ακόμη δεν έβαλα sim.

Ωραία κατασκευή αλλά στο πιάσιμο είναι ελάχιστο πιο βολικό το redmi note 3 pro της γυναίκας μου.

Φοράει την Miui 8.0.1.0.0 και μου λέει ότι δεν υπάρχουν upadates.

Έχει ελληνικά που ήθελα αλλά δεν είναι όλα στο μενού μεταφρασμένα, πολλά είναι στα αγγλικά.

Η μπαταρία έχω την αίσθηση ότι μειώνεται γρήγορα.

Φοβάμαι να ασχοληθώ γιατί έχω ανάμεικτα συναισθήματα από την πρώτη μου επαφή μαζί του.

Edited by athanaso77
Αγγελία
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα , να ρωτησω κατι η κυρια καμερα του κινητου αυτου ειναι καλυτερη απο την κυρια του redmi note 3 pro??
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ εχτές το 3GB/32GB σε χρυσό,το πήρα από το vickmall με παραγγελία 1 Νοεμβρίου.

Το φόρτισα αλλά ακόμη δεν έβαλα sim.

Ωραία κατασκευή αλλά στο πιάσιμο είναι ελάχιστο πιο βολικό το redmi note 3 pro της γυναίκας μου.

Φοράει την Miui 8.0.1.0.0 και μου λέει ότι δεν υπάρχουν upadates.

Έχει ελληνικά που ήθελα αλλά δεν είναι όλα στο μενού μεταφρασμένα, πολλά είναι στα αγγλικά.

Η μπαταρία έχω την αίσθηση ότι μειώνεται γρήγορα.

Φοβάμαι να ασχοληθώ γιατί έχω ανάμεικτα συναισθήματα από την πρώτη μου επαφή μαζί του.

 

Κατά πάσα πιθανότητα έχεις unofficial rom! για αυτό έχεις αυτό το θέμα με τα ελληνικά! Η μπαταρία σε εμένα, με την ελληνική rom από το ελληνικό φόρουμ, μου κρατούσε 1,5 μέρα (με κανονική χρήση) και 1 μέρα με πολύ έντονη χρήση!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...