Jump to content

Redmi Pro


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.oppomart.com/xiaomi-redmi-pro-pre-order.html/

 

Από 161.92 ευρώ πλέον στο oppomart!

 

Αν πέσει κ σε κάποιο από τα υπόλοιπα αξιόπιστα sites ας το ποστάρει.

210ε περιπου το 64αρι παραδομενο.καλη τιμη

εχεις ψωνισει απο αυτους?

ειναι φερεγυοι?σκεφτομαι να το παραγειλω απο το εν λογω σαιτ

Link to comment
Share on other sites

Αν η ισοτιμία είναι όπως πρέπει και στο geekbuying το ασημί έχει καλή τιμή κάπου στα 200 € το 3/64 !

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Pro-5-5inch-OLED-3GB-64GB-Smartphone---Silver-370491.html

-------------------------------------------------------------

 

Επειδή με ενδιαφέρει το τηλ να ρωτήσω αν μπορεί κάποιος ας μου πει σε ποια έκδοση να προτιμήσω για έχω τυχόν αναβαθμίσεις όποτε και

εάν και εφόσον πάει τα Ελληνικά. Την multi ή την Official ROM ( Support Chinese & English ) ? Και αν πάρω τη δεύτερη έχει play store ?

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν η ισοτιμία είναι όπως πρέπει και στο geekbuying το ασημί έχει καλή τιμή κάπου στα 200 € το 3/64 !

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Pro-5-5inch-OLED-3GB-64GB-Smartphone---Silver-370491.html

-------------------------------------------------------------

 

Επειδή με ενδιαφέρει το τηλ να ρωτήσω αν μπορεί κάποιος ας μου πει σε ποια έκδοση να προτιμήσω για έχω τυχόν αναβαθμίσεις όποτε και

εάν και εφόσον πάει τα Ελληνικά. Την multi ή την Official ROM ( Support Chinese & English ) ? Και αν πάρω τη δεύτερη έχει play store ?

 

Εννοειται πως θα τo παρεις με την δευτερη και οσο για το play store θα το περασεις εσυ μετα. Υπαρχουν και οδηγοι αλλωστε.

Επισης θα το παρεις με την official chinese english στην περιπτωση που θες να ξεκλειδωσεις τον bootloader και να του περασεις ελληνικη rom.

Με την official θα εχεις και ota.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Από Banggood με τον κωδικό redmipro100 βγήκε το 3/32 gold στα 157 ευρώ. Ο ίδιος κωδικός ισχύει για το συγκεκριμενο και για το Mi5s 4/128. Ακολουθήστε το link:

 

http://www.gizmochina.com/2016/10/19/xiaomi-mi5s-redmi-pro-100-off-coupon-banggood/

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αναβάθμιση μεγάλη,την έκανα..πλέον είμαι με 8.0.7.0 stable..

Screenshot_2016_10_24_11_06_13_843_com_android_u.pngimgurl

Edited by Pavletos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό αλλά δυσκολεύομαι να καταλήξω από ποιο κατάστημα ..

Το vickmall θεωρείτε αξιόπιστο? Ποιο θα προτείνατε ?

Και κάτι ακόμα, επειδη έχω καιρό να αγορασω απο ιντερνετ, η πληρωμή με PAYPAL πλέων γίνετε κανονικά όπως γινόταν πριν τα καπιταλ κοντρόλ ή χρειάζεται μεταφορά χρημάτων με δεύτερο E-mail ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε διλημμα μεταξυ note 3 pro και αυτου αξιζει αυτο?

Το ίδιο δίλημμα έχω και εγώ.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο δίλημμα έχω και εγώ.

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν δεις λίγα μνματα ποιο πίσω τα είχα και τα δύο ταυτόχρονα...ένα επίπεδο ποιο πάνω το Redmi Pro..

Link to comment
Share on other sites

το banggood το εχει με την multilanguage rom. Εαν το παρω απο εκει μπορω να βαλω μετα την official για να εχω update? δεν με ενδιαφερει αν δεν εχει ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μου ήρθε σήμερα από vickmall με sg.. Κορυφή κινητό.. πηρα την αγγλοκινεζικη ρομ αλλα τους ειπα να μου περασουν το playstore.. μετα περασα την ελληνική με τη βοηθεια των παιδιων απο το αλλο φορουμ.. πεταει το κινητο! ειλικρινα.. καμερα ακομα δεν εχω δει καλα.. οταν ειναι θα σας ενημερωσω! (Και εγω αναμεσα σε αυτα τα δυο ημουν αλλα με κερδισαν τα 64GB και η Oled οθονη! )

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Παντως, οσον αφορα τη μπαταρια, και σε συγκριση με το Note 3 Pro, το οποιο ειχα πριν, καμια σχεση...πολυ πιο κατω.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Με κριτήριο την απόδοση στις φωτογραφίες, προτείνετε το redmi pro ή το mi5;

 

Nομιζω δεν θελει καν ερωτημα... Mi5

Εγω αναρωτιεμαι απο redmi pro vs redmi note 4 ποιο βγαζει καλυτερες..?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το εχω παραγγείλει και εγώ και θ μου έρθει μαλλον με multi unofficial υπαρχει καπου οδηγος για αλλαγη της ρομ, ισχύει ο οδηγος με sp flashtool?

 

Στάλθηκε από το Lenovo A3000-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το εχω παραγγείλει και εγώ και θ μου έρθει μαλλον με multi unofficial υπαρχει καπου οδηγος για αλλαγη της ρομ, ισχύει ο οδηγος με sp flashtool?

 

Στάλθηκε από το Lenovo A3000-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και μένα με ενδιαφέρει η απάντηση. Από banggood θα το πάρω. Υπάρχει κάποια έτοιμη rom (stable ή dev) να την πετάξω μέσα χύμα στο κινητό?

Επίσης μήπως έχει πάρει κανείς θηκη+tempered από ebay να δώσει κάνα link? Με τα 500 μοντέλα που έχει η xiaomi φοβάμαι μην παραγγείλω για λάθος μοντέλο...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο vickmall θελω να συνεννοηθω για παραγγελια και δεν απαντανε εδω και δυο μερες που προσπαθω να μιλησουμε. Στο geek στελνουν με multilanguage..πιστευετε θα εχω θεματα με αυτη την ρομ? Δεν ειναι για μενα το κιν ειναι της κοπελιας μου και θελω να ειναι αποβληματιστο..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...