Jump to content

Redmi Pro


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατι που δεν καταλαβαινω με την xiaomi ειναι οτι οκ αφού βαλανε μπροστά το κουμπακι θα έπρεπε να μπορεί να κανει και την αναγνωση δακτυλικου αποτυπωματος και έτσι να καταργουσαν το πισω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και κάτι ακόμα παίδες. επειδή ήμουν έτοιμος να παραγγείλω το xiaomi redmi note 3 pro 32 αξίζει λετε να δώσω επιπλέον 70-80 ευρώ για να παρω το redmi pro?..

Link to comment
Share on other sites

κατι που δεν καταλαβαινω με την xiaomi ειναι οτι οκ αφού βαλανε μπροστά το κουμπακι θα έπρεπε να μπορεί να κανει και την αναγνωση δακτυλικου αποτυπωματος και έτσι να καταργουσαν το πισω....
Μπροστά είναι ο αισθητήρας για το δακτυλικο αποτύπωμα, από πίσω είναι οι δύο κάμερες.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν πέσει κάτω από 200 ευρώ η έκδοση με snapdragon που θα βγάλουν, εάν βγάλουν (και αν ήταν να την βγάλουν γιατί δεν την έβγαλαν? :wacko:), όλοι θα συνεχίσουν να αγοράζουν το redmi note 3 pro, το οποίο αποδείχθηκε συσκευάρα και ειδικά στην τιμή που το βρίσκεις πλέον (150 ευρώ την έκδοση 32/3GB).

 

Με λίγα λόγια, μάλλον την έκανε την πατάτα η xiaomi.

 

Όπως σχεδόν την έκαναν και με τον αισθητήρα του RN3 PRO, σε σχέση με τις νυχτερινές φώτο και βίντεο, αλλά τους έσωσε ότι η συσκευή γενικώς τα σπάει.

 

Έτσι και ήταν λίγο πιο προσεκτικοί σε αυτό το κομμάτι, θα μπορούσαν να την πουλούσαν ελάχιστα πιο ακριβά και να ήταν η απόλυτη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Το ειχαν πει απο την αρχη οτι θα ειναι το πιο ακριβο redmi. Και γω δεν βλεπω να πεφτει κατω απο 200€, εκτος απο την πρωτη εκδοση με τον Χ20.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι ο X20 , τι φαγωθήκατε με τους Snapdragon !

Στα συν η καλή κάμερα και η Oled κυρίως λόγο καλής θέασης στον ήλιο.

 

Υπάρχει κάτι κακό στην Oled οθόνη ? Έχει ακούσει κανείς τίποτα ...

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι κακό στην Oled οθόνη ?

 

Η OLED του ειναι κατασκευασμενη απο μια σχετικα αγνωστη κινεζική εταιρία.

 

Αν και σιγουρα δε θα φτανει τα επιπεδα των οθονών της Samsung, απο διαφορα hands-on φαίνεται πως θα είναι καλυτερη απο αυτη των προκατόχων του (RN 2/3).

 

Θεωρώ πως αν ειναι καποιος να παρει την εκδοση με τον X20, πως τον συμφερει να παρει το RN3 Pro. Ειδαλλως, ο X25 ειναι ελαφρως καλυτερος ακομα κι απο τον Snapdragon 652, με τον τελευταιο να εχει καλυτερη αυτονομια λογω χαμηλοτερου χρονισμου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ηθελα τον Χ25 αλλα δεν βλεπω να πεφτει ουτε κατω απο 250€ η εκδοση με τα 3gb Ram απο την αλλη αν πεσει γρηγορα το Χ20 τοτε θα με βαλει σε σκεψεις.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι ο X20 , τι φαγωθήκατε με τους Snapdragon !

Στα συν η καλή κάμερα και η Oled κυρίως λόγο καλής θέασης στον ήλιο.

 

Υπάρχει κάτι κακό στην Oled οθόνη ? Έχει ακούσει κανείς τίποτα ...

 

δεν εχει καλή κάμερα... να χαμε να λέγαμε είναιαπο τα samples που εχω δει

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν άμα βγάλουν έκδοση με snapdragon θα είναι πιο ακριβή αυτή τη στιγμή το κινητό είναι πιο ποιοτικό από το redmi note 3 pro και φυσικά επεξεργαστής που φοράει είναι ανώτερος από τον προκάτοχό του όσο για την τιμή άμα θυμάστε όταν βγήκε το redmi note 3 pro είχε τα ίδια λεφτά οπότε όποιος θέλει να περιμένει σε ένα χρόνο θα πωλείται και αυτό 180 ευρώ
Link to comment
Share on other sites

Μπηκε η παραγγελία στο Honorbuy EU ,τετάρτη το αργότερο θα το έχω στα χέρια μου .
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση και πόσο το εχει?

Καλημέρα , πήρα το 3/32 το gray αυτο είχε προς το παρόν διαθέσιμο στην ευρωπαϊκή αποθήκη ,θα μείνω εκει περιμένοντας το Mi Note 2 .

280 euros με μια θηκη και τα μεταφορικά τελική τιμή .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καί εγώ σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά θα ήθελα να δω κάποιο τεστ για τη μπαταρία πρώτα. Οπότε όποιος το πάρει ας μας πεί πώς τα πάει
Link to comment
Share on other sites

Καί εγώ σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά θα ήθελα να δω κάποιο τεστ για τη μπαταρία πρώτα. Οπότε όποιος το πάρει ας μας πεί πώς τα πάει

 

Και εγώ το σκέφτομαι αν και έρχεται το rn3 pro μου. Οποίος το πάρει πρώτος θα φάει ανάκριση :P

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

To oppomart το έχει απο 225€ επίσης, http://www.oppomart.com/xiaomi-redmi-pro-pre-order.html/#review-form

Δεν έχω πάρει συσκευή απο αυτούς , μόνο μικροπράγματα θήκες κλπ.

Δεν είναι vickmall φυσικά αλλά νομίζω είναι αξιόπιστοι.

Link to comment
Share on other sites

Αν και απο γλωσσες εχει μονο Αγγλικα και Κινεζικα .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους..Εχω κατι χρονια να μπω στο φορουμ και ελπιζω να γραφω στο σωστο θεμα..Ανυπομονω πως και πως να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο αλλα διαβαζω διφορουμενες κριτικες..Σκεφτομαι για την εκδοση με τον H25, και δεν εχω προβλημα να δωσω τα λεφτα..Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω τι παιζει με τις ρομ και με την υποστηριξη της εταιριας(updates κτλ κτλ)..Δεν καιγομαι για ελληνικο μενου, καιγομαι ομως για ελληνικο πληκτρολογιο στα μηνυματα πχ..Επισης, βλεπω οτι προτιματε Vickmall αλλα δεν εχει εχει επιλογη αγορας μεσω debit card, μονο μεσω paypal οποτε λεω να το αγορασω απο το geekbuying..Ελπιζω να μην κουρασα..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...