Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ και λίγη ώρα είναι out of stock σε όλη την Ευρώπη

 

Μάλλον το αμερικάνικο έβλεπες... Μόλις μπήκα στο 'ελληνικό' store μου έγραψε "Estimated availability: Ships within 7 days" :)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλλον το αμερικάνικο έβλεπες... Μόλις μπήκα στο 'ελληνικό' store μου έγραψε "Estimated availability: Ships within 7 days" :)

 

"out of stock"...

Link to comment
Share on other sites

οντως δεν υπαρχει ενω το πρωι που ειδα κι εγω ειχε με αναμονη 8 μερες.

 

σημερα εφυγε και το δικο μου και τη δευτερα θα ναι εδω...

Link to comment
Share on other sites

Με το paypal και κάρτα Πειραιώς ελπίζω να μην έχω πρόβλημα, σωστά; Εννοώ ότι πλέον δέχονται κανονικά τις ελληνικές κάρτες.

Το χρυσό είναι τόσο πολύ δυσεύρετο; Περιμένω αυτό για να παραγγείλω.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Χθες ήρθε και το δικό μου!!! Κινητάρα!!!

Έχω παρατηρήσει ότι σε γενικές γραμμές οι παραγγελίες παίρνουν κανα μήνα (μάλλον όταν το παραγγελνεις από Ευρώπη το παραγγελνουν κι αυτοί από Κινα.. Δεν έχουν stock στις αποθήκες τους δλδ). Εκτός από κάτι έκτακτα που λένε σε 11-12-13 μέρες που υποπτεύομαι ότι απλά κάποιος ακυρωνει την παραγγελία του οπότε όποιος το παραγγείλει τότε το παίρνει πιο γρήγορα.....

Τώρα το out of stock τι να σημαίνει?? Λετε να γίνει δυσεύρετο για να προωθήσουν το καινούριο που θα βγει???

Link to comment
Share on other sites

Χθες ήρθε και το δικό μου!!! Κινητάρα!!!

Έχω παρατηρήσει ότι σε γενικές γραμμές οι παραγγελίες παίρνουν κανα μήνα (μάλλον όταν το παραγγελνεις από Ευρώπη το παραγγελνουν κι αυτοί από Κινα.. Δεν έχουν stock στις αποθήκες τους δλδ). Εκτός από κάτι έκτακτα που λένε σε 11-12-13 μέρες που υποπτεύομαι ότι απλά κάποιος ακυρωνει την παραγγελία του οπότε όποιος το παραγγείλει τότε το παίρνει πιο γρήγορα.....

Τώρα το out of stock τι να σημαίνει?? Λετε να γίνει δυσεύρετο για να προωθήσουν το καινούριο που θα βγει???

 

Aυτή τη στιγμή το παίρνεις με παράδοση 17/11

Link to comment
Share on other sites

Aυτή τη στιγμή το παίρνεις με παράδοση 17/11

 

Απογοητευτική η Oneplus σε αυτό το θέμα, έχουν υπάρξει ακυρώσεις ή με κάποιο άλλο τρόπο έχουν απόθεμα.

Αντί να εξυπηρετήσουν όσους έχουν παραγγείλει εδώ και εβδομάδες, εξυπηρετούν νέες παραγγελίες πρώτα..

 

Αν σήμερα ακύρωνα την παραγγελία μου από τις 23/10 θα παραλάμβανα νωρίτερα. :mad:

Αλλά δεν μπορώ στο processing να ακυρώσω

μου είπαν στο σαπορτ.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος! Κάνω την παραγγελία 21 Οκτωβρίου, το dispatch γίνεται 11 Νοεμβρίου και ενώ στο site της oneplus μου έδινε εκτιμώμενη παράδοση 18 Νοεμβρίου η Dhl μου δίνει 24 Νοεμβρίου! Με τα πόδια να ερχόταν πιο γρήγορα θα έφτανε
Link to comment
Share on other sites

Μη ανησυχεις. Και σε μενα ηρθε πιο νωρις απο οτι ελεγαν και η oneplus και η dhl

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν είναι διαθέσιμο από την επίσημο site αν το παραγγείλω από vickmall υπάρχει κάποιο θέμα ;δεν θα έχει ελληνικό μενού η κάτι αλλο;

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

*A G I O S*

www.epiplak.gr

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πριν λίγο που μπηκα ήταν διαθέσιμο και με άμεση αποστολή.. τωρα έγινε και πάλι μη διαθέσιμο. θέλει παρακολούθηση
Link to comment
Share on other sites

Έλεος! Κάνω την παραγγελία 21 Οκτωβρίου, το dispatch γίνεται 11 Νοεμβρίου και ενώ στο site της oneplus μου έδινε εκτιμώμενη παράδοση 18 Νοεμβρίου η Dhl μου δίνει 24 Νοεμβρίου! Με τα πόδια να ερχόταν πιο γρήγορα θα έφτανε

 

Σήμερα το βράδυ λογικά θα είναι Βουδαπέστη άρα μπορεί και να φτάσει Παρασκευή, τις να πω....

Link to comment
Share on other sites

Από άλλο κατάστημα έκτο από το επίσημο δεν αξίζει δεν έχει αγοράσει κανένας γιατί στο vickmall το έχει ίδια τιμη

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

*A G I O S*

www.epiplak.gr

Link to comment
Share on other sites

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου φτάνει την Παρασκευή. Θα φταίω να το γυρίσω πίσω(15days return policy) και να παραγγείλω το 3Τ?
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου φτάνει την Παρασκευή. Θα φταίω να το γυρίσω πίσω(15days return policy) και να παραγγείλω το 3Τ?

Την ιδια σκεψη κανω και γω, που το (ξανα)παρελαβα μια βδομαδα πριν! (Την περασμενη Τεταρτη) :grin:

 

:rolleyes::rolleyes:

Soyons réalistes, nous demandons l'impossible!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Την ιδια σκεψη κανω και γω, που το (ξανα)παρελαβα μια βδομαδα πριν! (Την περασμενη Τεταρτη) :grin:

 

:rolleyes::rolleyes:

Καλά αν γίνεται αυτό το έχω ήδη πακεταρει :p

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το δικο μου φτάνει την Παρασκευή. Θα φταίω να το γυρίσω πίσω(15days return policy) και να παραγγείλω το 3Τ?

 

Την ιδια σκεψη κανω και γω, που το (ξανα)παρελαβα μια βδομαδα πριν! (Την περασμενη Τεταρτη) :grin:

 

:rolleyes::rolleyes:

 

Καλά αν γίνεται αυτό το έχω ήδη πακεταρει :p

 

Σοφή σκέψη... φροντίστε να το δρομολογήσετε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει όμως τον κόπο?

Το oneplus 3 είναι αποδεδειγμένα καλό τηλέφωνο και απροβλημάτιστο. (το παραλαμβάνω Παρασκευή)

1)Ο 821 θα αποδειχτεί αξιόπιστος? Αν είναι απλά ένας υπερχρονισμένος 820 μήπως να υπερχρονίσουμε τον 820?

2)Η μπαταριά είναι που με καίει αλλά διαβάζω ότι η χωρητικότητα αυξήθηκε μόνο και μόνο με την αύξηση της τάσης. Αν ισχύει αυτό, ευχαριστώ δεν θα πάρω! (ο μονός λόγος να έδινα τα 40€ παραπάνω)

3)Selfie δεν βγάζω ποτέ

4)Το oneplus 3 το έχω παραγγέλλει από 20 Oκτώβρη. Η διαδικασία γύρισε το πίσω, παρήγγειλε το καινούργιο, (αν θα υπάρχει stock για άμεση αποστολή στις 28/11) και μια εβδομάδα να έρθει θα με φτάσει κοντά στο 2μηνο από όταν αποφάσισα να πάρω τηλέφωνο. (έχουν σπάσει λίγο τα νευρά μου με το περίμενε της Oneplus)

 

Ποια είναι η γνώμη σας?

Edited by spirosta2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να τα γυρίσετε πίσω όλοι τα 3άρια, για να έχει μεγάλο στοκ για σκότωμα η oneplus, μήπως ρίξει επιτέλους την τιμή.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...