Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε το εργαλείο αλλά είμαι εκτός και το ζήτησα Δευτέρα! Αντε με το καλό!!!

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για 10 λεπτα την ημερα ανοιγει η αγορα για το λευκο κ ειναι αμεσα διαθεσιμο κ παραδοση 6 days,μολις το εκανα.

Τι ώρα το τσίμπησες;

 

Sent from my 1+1

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τι ώρα το τσίμπησες;

 

Sent from my 1+1

 

κατα τις 5 κ μιση,να φανταστεις ουτε 2 λεπτα δεν το αφησαν ανοιχτα για το λευκο,διαβασα στο φορουμ οτι μεσα στη ημερα για πολυ ελαχιστο το ανοιγουν για το λευκο,το εψαχνα 3 ημερες κ μου εκατσε το απογευμα,αποστολη την τριτη,τωρα για το χρωμα θα δειξει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θέλω να παραγγείλω τον oneplus 3 Από την επίσημη ιστοσελίδα αλλά θα ήθελα να ρωτήσω είναι μέσα το φπα μέσα στα 399 ευρώ η θα περάσει τελωνειο και θα το χρεώσουν εκεί το φπα + τα έξοδα εκτελωνισμού?
Link to comment
Share on other sites

399 τελική τιμή με ΦΠΑ. δεν έχει τίποτα άλλο ούτε τελωνείο ούτε τίποτα

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

399 τελική τιμή με ΦΠΑ. δεν έχει τίποτα άλλο ούτε τελωνείο ούτε τίποτα

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Ευχαριστω για την βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα μολις στο site τους κ το graphite λεει available,το soft gold out of stock
Don't cry because it's over.Smile because it happened.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Παρήγγειλα το χρυσό + θήκη + φορτιστή αυτοκινήτου στις 14/9. Το dispatch είναι για 5/10 και παράδοση 12/10. Μόλις είδα ότι το στάτους μου άλλαξε σε processing και μετά από παρακολούθηση και του διεθνούς φόρουμ έχω την εντύπωση πως οι ημερομηνίες που δίνουν είναι ακριβείς. Άντε να παραλάβεις και μια μέρα νωρίτερα! Οπότε όσοι θέλετε να παραγγείλετε οπλιστείτε με υπομονή! Νομίζω ότι αξίζει.
Link to comment
Share on other sites

εαν το αγορασεις απο uk υπαρχουν διαφορες στις μπαντες απο το eu? η κατι αλλο?η μονο η διαφορα ειναι στον φορτιστη?

Μόνο ο φορτιστής διαφέρει.

 

*SM-G930F*

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ενώ τόσες μέρες έγραφε για το gold, out of stock, μπήκα σήμερα τυχαία το πρωί και το στάτους είχε αλλάξει σε άμεση αποστολή.Εριξα την παραγγελία ,και το μεσημέρι που ξαναμπηκα ήταν πάλι out of stock.

Τι γίνεται σε δεκάδες τα φέρνουν κάθε φορά;

Link to comment
Share on other sites

Οι ευρωπαϊκές συσκευές είναι όλες ίδιες, στα πάντα, με μόνο διαφορά ότι για Αγγλία και Κύπρο έχουν άλλο φορτιστή
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει. Ο φορτιστής έρχεται με την τριπολική - αγγλική- εφαρμογή.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

αφού EU είναι και αυτή.2 συσκευές υπάρχου, CN και EU, ότι είναι στην ευρώπη είναι EU.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε mail ότι έγινε shipped. Πολύ γρήγορα θα έλεγα, καθώς χθες το πρωί το παρήγγειλα σε soft gold.

Άντε να δούμε τι λέει το android μετά από τόσο καιρό με windows...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε mail ότι έγινε shipped. Πολύ γρήγορα θα έλεγα, καθώς χθες το πρωί το παρήγγειλα σε soft gold.

Άντε να δούμε τι λέει το android μετά από τόσο καιρό με windows...

 

E φυσικά είναι πολύ γρήγορα!

Τι να πουμε κι εμείς με το Graphite με 5 εβδομάδες αναμονής μέχρι το shipping! :confused:

 

Με το καλό να το παραλάβεις.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Και πριν λίγη ώρα παραδόθηκε... 11 πρωί έγινε η παραγγελία, σήμερα το μεσημέρι παραδόθηκε.

Τρομερό :P To μόνο κακό είναι ότι είμαι εκτός, και θα το παίξω αργά σήμερα ή αύριο.. :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...