Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα. Θέλω σήμερα να το παραγγειλω το oneplus3 και θέλω μαζί να παραγγειλω ενα powerbank και ενα φορτιστή αυτοκινήτου.

Να ρωτησω τώρα αν το powerbank κανει για το 3 λόγω του type-c?? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και ενας φιλο μου που θελει να το παραγγελει γραφει μετα απο 5 εβδομαδες..πανε καλα?

Στην αγγλια υπαρχει αμεσα διαθεσιμο,οποτε μεσω forward to me το εχεις στην ελλαδα,αλλα εχεις αλλο φορτιστη που νομιζω δεν εχεις θεμα με ανταπτορακι,αλλα επειδη ειναι uk Version θα εχει ελληνικα?

Link to comment
Share on other sites

ο φορτιστης με ανταπτορακι eu δεν θα εχει θεμα ε?

 

ας το πάρει μέσω γερμανιας να μην εχει θέμα

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Ειναι φυσιολογικο που εγω εκανα παραγγελια 12/9 που ανοιξανε οι παραγγελιες και μου βγαλανε ημερομηνια παραλαβης 10/10;

πως γινεται αρκετα ατομα που κανανε παραγγελια πιο μετα να τους ερχεται το κινητο σε 7 μερες και εμενα σχεδον σε 1 μηνα; Μπορω λετε να κανω κατι για αυτο;

 

Ισως παίζει ρόλο το χρώμα, το δικό μου είναι Γραφίτης.

Αυτή την ημερομηνία μου την έδωσε την στιγμή της αγοράς.

Edited by soleman
Link to comment
Share on other sites

ας το πάρει μέσω γερμανιας να μην εχει θέμα

 

και απο γερμανια σε 5 weeks λεει,τι στο καλο,40 ημερες κανανε stop sales και μετα απο μια εβδομαδα δεν εχουν αποθεμα παλι.

Link to comment
Share on other sites

και απο γερμανια σε 5 weeks λεει,τι στο καλο,40 ημερες κανανε stop sales και μετα απο μια εβδομαδα δεν εχουν αποθεμα παλι.

Που την βγάζει την ημερομηνία ρε παιδιά? Αφού ολοκληρώσεις την αγορά?? η πριν??

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Που την βγάζει την ημερομηνία ρε παιδιά? Αφού ολοκληρώσεις την αγορά?? η πριν??

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Kαι πριν την ολοκληρωση της παραγγελιας,αλλα και αφου την κανεις σου βγαζει τις ημερομηνιες στο status της παραγγελιας

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Kαι πριν την ολοκληρωση της παραγγελιας,αλλα και αφου την κανεις σου βγαζει τις ημερομηνιες στο status της παραγγελιας

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Ξέρεις αν το powerbank κανει για το 3??

Αν κ βλέπω οτι ουτε το powerbank αλλά ουτε κ ο φορτιστής αυτοκινήτου είναι διαθέσιμοι.

Και παλι ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

και απο γερμανια σε 5 weeks λεει,τι στο καλο,40 ημερες κανανε stop sales και μετα απο μια εβδομαδα δεν εχουν αποθεμα παλι.

 

καλύτερα βάλε παραγγελία για εδώ κατευθείαν να μην μπλέκεις, ας αργήσει λιγο, σιγά.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Ξέρεις αν το powerbank κανει για το 3??

Αν κ βλέπω οτι ουτε το powerbank αλλά ουτε κ ο φορτιστής αυτοκινήτου είναι διαθέσιμοι.

Και παλι ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κάνει όπως και οποιοδήποτε powerbank αν έχεις usb type c καλώδιο αλλά δεν υποστηρίζει την γρήγορη φόρτιση. Καλύτερα μη πάρεις τίποτα ακόμα επειδή μάλλον θα βγάλει στο άμεσο μέλλον powerbank που θα υποστηρίζει τη γρήγορη φόρτιση. Προσωπικά κανένα καλώδιο type c έψαχνα να παραγγείλω αλλά ήταν Out of stock οταν πηρα το κινητό. Τελικά πήρα έξτρα φορτιστή γιατί ποτέ δε ξέρεις. Επίσης συστήνω τη sandstone θήκη που προσφέρει πολύ καλό κράτημα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ισως παίζει ρόλο το χρώμα, το δικό μου είναι Γραφίτης.

Αυτή την ημερομηνία μου την έδωσε την στιγμή της αγοράς.

 

Ισως τελικα να φταιει το χρωμα. Εγω εκανα παραγγελια το χρυσο και κατι ακουσα πως τωρα δεν ειναι καν διαθεσιμο. Μαλλον αυτος ειναι ο λογος..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μπορω να αγοράσω με paypall?

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Ισως τελικα να φταιει το χρωμα. Εγω εκανα παραγγελια το χρυσο και κατι ακουσα πως τωρα δεν ειναι καν διαθεσιμο

 

Ναι είναι ξεκάθαρα το χρώμα...

update για την παράδοση σε Θεσσαλονίκη...Η DHL στην Ελλάδα ή έχει πολύ δουλειά ή ξύνεται..

 

Τετάρτη, Σεπτέμβριος 21, 2016 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

15 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 17:05

1 Τεμάχιο

14 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 05:29

1 Τεμάχιο

 

Οπότε μπορεί να μου έρθει και μεθαύριο

Link to comment
Share on other sites

Φιλέ με paypal το αγορασες??

Ας πει κάποιος ρε παιδιά γιατί έχω μείνει στην μέση της παραγγελίας.

Ο λογαριασμός μου στην paypal δεν μου αφήνει να αγοράσω γιατί λέει οτι πήγε μα γίνει πριν απο καιρό παραβιάση κ τώρα θέλει να κάνω επιβεβαίωση στοιχείων.

Με προπληρωμενη της πειραιως είναι ασφαλές?γίνεται??

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Μεσω PayPal το αγόρασα εγώ, με Amex

 

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με κλείδωσε λόγω λάθος κωδικού που έβαλε ο ανηψιός μου όταν ήθελε να αγοράσει κάτι κ τώρα δεν μπορώ. Θέλει επαληθευσει.

Μέσω προπληρωμενης θέλω της Πειραιώς αλλά είναι ασφαλές??

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Με κλείδωσε λόγω λάθος κωδικού που έβαλε ο ανηψιός μου όταν ήθελε να αγοράσει κάτι κ τώρα δεν μπορώ. Θέλει επαληθευσει.

Μέσω προπληρωμενης θέλω της Πειραιώς αλλά είναι ασφαλές??

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

μόνο με πιστωτική νομίζω, οχι προπληρωμένη ή χρεωστική

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα μετα απο 3 ώρες κατάφερα κ τελειωσα την παραγγελία. Με προπληρωμενη της Πειραιώς WEBUY. Πρεπει να κάνω κάτι άλλο τώρα?

 

Edit: μου ήρθε κ το mail απο την oneplus. Όλα ok :D

 

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

μόνο με πιστωτική νομίζω, οχι προπληρωμένη ή χρεωστική

 

Τι να σου πω μεγάλε, εγώ με χρεωστική Πειραιώς μια χαρά την έκανα την δουλειά μου..

 

Τετάρτη, Σεπτέμβριος 21, 2016 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

16 Αναχώρησε από τον σταθμό ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 19:51

1 Τεμάχιο

 

Ε Ε ΕΡΧΕΤΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Με κλείδωσε λόγω λάθος κωδικού που έβαλε ο ανηψιός μου όταν ήθελε να αγοράσει κάτι κ τώρα δεν μπορώ. Θέλει επαληθευσει.

Μέσω προπληρωμενης θέλω της Πειραιώς αλλά είναι ασφαλές??

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κανε ενα νεο paypal και προσθεσε την Πειραιως που εχεις στο νεο paypal. Λογικα θα σου κανει την συναλλαγη κανονικοτατα.

Εμενα ειναι mastercard και το κανε κανονικα. Η τελευταια Λυση εαν δε σου περναει η καρτα ειναι να εχεις 2 paypal.

Στο ενα να εχεις συνδεδεμενη κανονικα μια καρτα και στο αλ΄λο να μην εχεις καμια καρτα.

Κανεις request money το ποσο που θελεις απο το account του paypal που δεν εχει καμια συνδεδεμενη καρτα με αιτιολογια for goods οταν θα σε βαλει να επιλεξεις τον λογο.

Μπαινεις μετα στο αλλο account paypal με την καρτα για να αποδεχθεις να αποστειλεις τα χρηματα που ζητησες και με αυτο τον τροπο τα χρηματα μεταφερονται στο balance του paypal απο την στιγμη που δεν υπαρχει καρτα για να περαστουνε. Με αυτο τον τροπο επειδη η αγορα θα γινει με τα χρηματα που εχει μεσα το account και οχι με καρτα δεν τρως φραγη απο κανενα capital control και κανεις οτι αγορα θες απο οπου θες κανονικα. απλα αν χρησιμοποιησεις αυτη την μεθοδο το paypal κραταει 4-5 ευρω περιπου για καθε 100 ευρω που μεταφερεις . Οποτε για να εισαι σιγουρος ζητησε 420 ευρω αντι για 399.

 

Ελπιζω να μην σε κουρασα και να βοηθησα οσο μπορουσα.

 

update : μολις τωρα ειδα πως ολοκληρωσες την παραγγελια οποτε μια χαρα

Edited by marcus2gre
ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΠΩς ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΟΚ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα,ειναι να παραλαβω σημερα..ξερετε με ποια μεταφορικη συνεργάζονται στην ελλαδα;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...