Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω παλι το παραγγειλα στις 7/8,μου ειπαν οτι ειναι σε στοκ.αλλα δεν βγαζω ακρη την μια μου λενε οτι ειναι ετοιμο για αποστολη κ σημερα μου λενε οτι,οτι θα το στειλουν στις 25 σεπτεμβριου η γρηγοροτερα,δεν βγαζω ακρη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παίδες, όποιος παρέλαβε, ας κάνει ένα κόπο να σκανάρει/φωτογραφίσει την απόδειξη που στέλνουν από την Oneplus να δω άμα έχει ευρωπαϊκό ΑΦΜ και αν βάζει ΦΠΑ, θενξ!
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το θέμα είναι λίγο τραγικοί

 

Εγω παλι το παραγγειλα στις 7/8,μου ειπαν οτι ειναι σε στοκ.αλλα δεν βγαζω ακρη την μια μου λενε οτι ειναι ετοιμο για αποστολη κ σημερα μου λενε οτι,οτι θα το στειλουν στις 25 σεπτεμβριου η γρηγοροτερα,δεν βγαζω ακρη.
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό το θέμα είναι λίγο τραγικοί

 

δεν ξερω τι κανω κ ποιον να πιστεψω,πριν το παραγγειλω την κυριακη 7/8 μιλησα μαζι τους κ μου ειπαν οτι υπαρχει σε στοκ κ να προχωρησω,εχθες το απογευμα μιλησα στο chat και μου ειπαν οτι λογικα θα φυγει σημερα,ακομη στο pending shippent ειναι,κ ξαναμιλαω πριν απο λιγο μαζι τους κ μου λενε οτι θα φυγει την ημερ/νια που μου ηρθε το στο mail,δλδ 25 σεπτεμβριου.αλλα λεει ο ενας κ αλλα ο αλλος.δεν ξερω τι να κανω.ενω ελεγαν οτι μεσα αυγουστου θα το εχω.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έφυγε χθες από Πολωνία. Έκανε ένα τουρ στη Γερμανία. Και αυτή τη στιγμή από ότι βλέπω ει αι Αθήνα. Οπότε ελπίζω αύριο μέσα στη μέρα να το έχω.
Link to comment
Share on other sites

Έρωτηση..Αν πατήσω Cancel Order παίρνω πίσω τα χρήματα μου αμέσωςι?

 

και γω αυτο θελω να ξερω τι παιζει,γινεται κατευθειαν refund?

Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν off topic ποστ. Δεν είναι το αντικείμενο μας εδώ αν και σε ποια τιμή πωλούνται σε αγγελίες μεταχειρισμένες συσκευές.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!. Ευτυχης κατοχος και εγω της συσκευης απο εχθες το μεσημερι. Το πηρα σε Χρυσο μαζι με μια Karbon θηκη. Το τρελο της υποθεσης ειναι αλλο ομως.

Εκανα την παραγγελια μεσω PayPal Δευτερα βραδυ-Ξημερωματα Τριτης (νομιζω 1 παρα ηταν). Δηλαδη 8 του μηνος, μια μερα πριν σταματησει η εταιρια τις παραγγελιες για ελλαδα.

Το κινητο εφτασε στα χερια μου απο εχθες το μεσημερι!!!!

Δεν εχω ιδεα πως εγινε αυτο. Το δεμα εφτασε με UPS. Σας παραθετω και την διαδρομη απο το tracking number απο το site

 

ATHENS, GR 10.08.2016 13:54 Παραδόθηκε

Athens, Greece 10.08.2016 10:38 Για παράδοση

10.08.2016 9:52 Σάρωση άφιξης

Spata, Greece 10.08.2016 9:42 Σάρωση αναχώρησης

10.08.2016 9:07 Σάρωση άφιξης

Muenchen, Germany 10.08.2016 5:48 Σάρωση αναχώρησης

10.08.2016 5:09 Σάρωση άφιξης

Koeln, Germany 10.08.2016 3:56 Σάρωση αναχώρησης

Koeln, Germany 09.08.2016 22:44 Σάρωση άφιξης

Gorzow Wielkopolski, Poland 09.08.2016 14:54 Σάρωση αναχώρησης

09.08.2016 13:01 Σάρωση προέλευσης

Poland 09.08.2016 3:35 Έγινε επεξεργασία της παραγγελίας: Έτοιμη για την UPS

 

 

P.S.:Εχω παθει μεγαλη πλακα με το τηλεφωνο. Αξια για ακομη μια φορα η Oneplus

CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!. Ευτυχης κατοχος και εγω της συσκευης απο εχθες το μεσημερι. Το πηρα σε Χρυσο μαζι με μια Karbon θηκη. Το τρελο της υποθεσης ειναι αλλο ομως.

Εκανα την παραγγελια μεσω PayPal Δευτερα βραδυ-Ξημερωματα Τριτης (νομιζω 1 παρα ηταν). Δηλαδη 8 του μηνος, μια μερα πριν σταματησει η εταιρια τις παραγγελιες για ελλαδα.

Το κινητο εφτασε στα χερια μου απο εχθες το μεσημερι!!!!

Δεν εχω ιδεα πως εγινε αυτο. Το δεμα εφτασε με UPS. Σας παραθετω και την διαδρομη απο το tracking number απο το site

 

ATHENS, GR 10.08.2016 13:54 Παραδόθηκε

Athens, Greece 10.08.2016 10:38 Για παράδοση

10.08.2016 9:52 Σάρωση άφιξης

Spata, Greece 10.08.2016 9:42 Σάρωση αναχώρησης

10.08.2016 9:07 Σάρωση άφιξης

Muenchen, Germany 10.08.2016 5:48 Σάρωση αναχώρησης

10.08.2016 5:09 Σάρωση άφιξης

Koeln, Germany 10.08.2016 3:56 Σάρωση αναχώρησης

Koeln, Germany 09.08.2016 22:44 Σάρωση άφιξης

Gorzow Wielkopolski, Poland 09.08.2016 14:54 Σάρωση αναχώρησης

09.08.2016 13:01 Σάρωση προέλευσης

Poland 09.08.2016 3:35 Έγινε επεξεργασία της παραγγελίας: Έτοιμη για την UPS

 

 

P.S.:Εχω παθει μεγαλη πλακα με το τηλεφωνο. Αξια για ακομη μια φορα η Oneplus

εγω την εκανα την κυριακη 7/8 για το μαυρο κ ακομη στο pending shipped ειναι,μιλησα αρκετες φορες μαζι τους,αλλα δεν βγαζω ακρη,μια λενε θα το στειλουν το συντομοτερο κ την αλλη λενε οτι αναγραφει το site,πριν το παραγγειλω την κυριακη μου ειπαν οτι δεν ισχυει οτι θα το παραλαβω 25 σεπτεμβριου κ οτι ναι σε stock.

Link to comment
Share on other sites

εγω την εκανα την κυριακη 7/8 για το μαυρο κ ακομη στο pending shipped ειναι,μιλησα αρκετες φορες μαζι τους,αλλα δεν βγαζω ακρη,μια λενε θα το στειλουν το συντομοτερο κ την αλλη λενε οτι αναγραφει το site,πριν το παραγγειλω την κυριακη μου ειπαν οτι δεν ισχυει οτι θα το παραλαβω 25 σεπτεμβριου κ οτι ναι σε stock.

 

Εαν εχω καταλαβει και απο διαφορα αλλα ποστ εδω μαλλον το γενικοτερο κακο το ειχαν με τις μαυρες συσκευες και οχι με το χρυσο χρωμα. Μαλλον τα χρυσα ερχονται πιο γρηγορα. Βεβαια αυτο π ετυχε σε εμενα δεν ξερω ακομα πως εγινε. Δε το περιμενα με τιποτα.

CURRENT DEVICES: ONEPLUS 3 64GB, Nexus 5X 32GB, iPad 2, Macbook Pro 13'' (Early 2015)
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι το χρυσό τώρα ξεκίνησε η διάθεση του και δεν νομίζω ότι έχει τόση ζήτηση όσο το Ασημί...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγω την εχω κανει σκεψου από τις 4/8 και ειναι ακόμα pending shipment

 

εγω την εκανα την κυριακη 7/8 για το μαυρο κ ακομη στο pending shipped ειναι,μιλησα αρκετες φορες μαζι τους,αλλα δεν βγαζω ακρη,μια λενε θα το στειλουν το συντομοτερο κ την αλλη λενε οτι αναγραφει το site,πριν το παραγγειλω την κυριακη μου ειπαν οτι δεν ισχυει οτι θα το παραλαβω 25 σεπτεμβριου κ οτι ναι σε stock.
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

την μερα που παραγγειλα. μου ειπαν οτι ειναι λαθος του συστηματος... και οτι θα παραλαβω κανονικα.

 

αν εχουμε τετοια απο τωρα, σκεψουν αν χρειασουμε κατι μεσα στην εγγυηση τι θα εχουμε... λεω να παω για s7 edge.. 180 πανω και ελληνικη εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

την μερα που παραγγειλα. μου ειπαν οτι ειναι λαθος του συστηματος... και οτι θα παραλαβω κανονικα.

 

αν εχουμε τετοια απο τωρα, σκεψουν αν χρειασουμε κατι μεσα στην εγγυηση τι θα εχουμε... λεω να παω για s7 edge.. 180 πανω και ελληνικη εγγυηση

 

ξαναμιλησες σημερα?θα σου κανουν αμεσα refund?

Edited by giorgos79
Link to comment
Share on other sites

ξαναμιλησες σημερα?θα σου κανουν αμεσα refund?

 

οχι δεν μιλησα. λεει οτι αν κανει cancel order, ακυρωνεται. αφου δεν εχει φυγει ακομα. εννοειται πως θα κανουν refund.

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι να μην την χρειαστείς καν την εγγύηση, αν την χρειαστείς τότε είναι άστα να πάνε, είτε ελληνική είτε κινέζικη το ίδιο μου κάνει.

 

 

κάντε λίγο υπομονή πάντως, έτσι και αλλιώς το ξέρουμε από πριν ότι είναι θέμα αφού δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.

Edited by johny_pl
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, εγω το παρήγγειλα για λογαριασμό φίλου. τπ μαύρο χρώμα στις 7/8 και ακόμα βλέπω το status pending shipping... εχω ελπίδες να παραλαβω εντος Αυγούστου? Ευχαριστώ..
Link to comment
Share on other sites

Λογικά όχι... Γιατί έχουν σταματήσει οι αποστολές προς κάποιες χώρες (μεταξύ αυτών και η Ελλάδα) μέχρι τις 14/09 λόγω έλλειψης αποθέματος... Στο γράφει και πάνω πάνω όταν μπαίνεις στη σελίδα...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, εγω το παρήγγειλα για λογαριασμό φίλου. τπ μαύρο χρώμα στις 7/8 και ακόμα βλέπω το status pending shipping... εχω ελπίδες να παραλαβω εντος Αυγούστου? Ευχαριστώ..

 

μιλησες καθολου μαζι τους?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...