Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΔΕ ξέρω τότε τι να πω. Εγώ από το ελληνικό έκανα τη παραγγελία πριν δύο μέρες. Βέβαια αν αργισει όντως τότε ξενέρωσα. Είχα στο μυαλό μου το πολύ δέκα μέρες.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H Ελλάδα δεν εξυπηρετείται από την ίδια αποθήκη με το Ηνωμένο Βασίλειο...

 

Η OnePlus έχει αποθήκες στην Αγγλία...

 

Η Ελλάδα εξυπηρετείται από τις αποθήκες της OnePlus στην Πολωνία....

 

Οπότε και η διαθεσιμότητα και ο χρόνος παράδοσης θα διαφέρουν ανάμεσα στις δύο χώρες...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται για την αγορά του κινητού λάβετε υπόψιν ότι από 9 Αυγούστου παγώνουν οι πωλήσεις προς Ελλάδα και κάποιες άλλες ευρωπαϊκές χώρες μέχρι και 12 Σεπτεμβρίου.

Οπότε οποίος το θέλει, καλό θα είναι να βιαστεί για την αγορά του.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται ότι θα σου ζητήσουν ταυτότητα.Εμένα μου ζητησανε.

 

Συνήθως από την στιγμή που φεύγει από Βουδαπέστη (Ουγγαρία) κάνει 2-3 εργασιμες για να το παραλάβεις.

 

Εμένα η ups ταυτότητα δε μου ζήτησε. Ουτε το κινητό έφυγε απο Ουγγαρία. Έφυγε απο Πολωνία και έφτασε Ελλάδα σε μια μέρα.

Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Η αποστολη δεν ήταν free shiping?Ηρθε αεροπορικώς?Οσο για την ταυτοτητα το θεωρω τεραστιο λαθος που δεν σου ζήτησαν ταυτότητα.Σε ξερανε κι από χθες και σου παρέδωσαν έτσι?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tommy1984
Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ από χθες βράδυ να πάρω το τηλ και μου πετάει σφάλμα το site.

Τους μιλησα στο support και μου είπαν ότι έχει θέμα το site τους και να προσπαθήσω σε 24 ώρες ξανά. Πόσο άκυρο;

 

Τον ρώτησα και γι'αυτό και μου είπε δεν έχουν κανένα θέμα, ούτε παίζει ρόλο ποιο από τα δύο θα πάρω, το γκρι ή το χρυσό. Προσπαθώ από το αγγλικό site (εδώ μένω) και η διαθεσιμότητα λέει 15 αυγούστου, μα μου'πε ότι σίγουρα θα'ρθει νωρίτερα. Τι να πω...

 

Εντάξει, οι άνθρωποι της τεχνικής υποστήριξης είναι χαζοβιόληδες.. :lol: μπήκα ξανά απόψε να το παραγγείλω και πάλι δεν γινόταν με την κάρτα μου. Μιλάω λοιπόν ξανά με support και λέω ακόμα το site φτιάχνετε;; Μου κάνει τι κάρτα χρησιμοποιείτε; Λέω της τάδε τράπεζας, visa debit.. ααα μου λέει δεχόμαστε μόνο credit. Λέω πες το βρε κοπέλα μου χρυσή :lol: μπήκα στα καπάκια και το τσίμπησα με το paypal κι όλα καλά.

Την ρώτησα για την διαθεσιμότητα και μου τα μάσησε.. της λέω ξέρω ότι θα παγώσετε τις πωλήσεις σε πολλές ευρωπαϊκές χώρες, με uk τι θα γίνει; Τίποτα μου λέει, εδώ συνεχίζουμε κανονικά.. λέω θα το παραλάβω άμεσα, γιατί καίγομαι να το χρησιμοποιήσω για ερευνητικούς σκοπούς κι όχι απλά για την πλάκα μου; Κι εκεί άργησε να απαντήσει και μου είπε μετά από λίγο ότι θα έρθει το συντομότερο δυνατό και δεν υπάρχει κανένα θέμα με τους χρόνους παράδοσης στην Αγγλία. Για να δούμε....

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

http://amp.androidcentral.com/oneplus-3-will-be-temporarily-unavailable-many-european-countries-starting-august-9

 

Υπομονή όσοι δεν το πηρατε

 

Sales for the following regions will be temporarily paused on oneplus.net from August 9th 0:00 (CEST) until September 12th 23:59 (CEST): Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Estonia, France, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia and Spain. Sales in Hong Kong will also be paused during this time frame.

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Εγω που θα λειπω απο την Αθηνα 13-28 και μου λεει στην παραγγελια dispatch date 26 Aug -- 31Aug Delivery να το παραγγειλω? Μετα που κοβονται οι πωλησεις αργει πολυ...Υπαρχει περιπτωση να ερθει νωριτερα?
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Εγω που θα λειπω απο την Αθηνα 13-28 και μου λεει στην παραγγελια dispatch date 26 Aug -- 31Aug Delivery να το παραγγειλω? Μετα που κοβονται οι πωλησεις αργει πολυ...Υπαρχει περιπτωση να ερθει νωριτερα?

 

κάνε παραγγελία.και να έρθει νωριτερα δεν πειράζει.με το που θα πάρεις το tracking number να συνεννοηθεις με τη μεταφορική τηλεφωνικως να κάνεις παραλαβή από το καταστημα.εγω αυτό έκανα και δεν υπηρχε πρόβλημα.

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ήρθε αρκετά νωρίτερα, 6 μέρες από τη αναμενόμενη άφιξη.

 

Η αποστολη δεν ήταν free shiping?Ηρθε αεροπορικώς?Οσο για την ταυτοτητα το θεωρω τεραστιο λαθος που δεν σου ζήτησαν ταυτότητα.Σε ξερανε κι από χθες και σου παρέδωσαν έτσι?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Standard shipping είχα επιλέξει και στη ups δε νομιζω να με ήξεραν και από χθες.

Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ήρθε αρκετά νωρίτερα, 6 μέρες από τη αναμενόμενη άφιξη.

 

 

 

Standard shipping είχα επιλέξει και στη ups δε νομιζω να με ήξεραν και από χθες.

 

Δεν ηταν ειρωνικό για σενα το σχίλιο αλλα για τη μεταφορική.Δηλαδη θα μπορουσε να παραλαβει για σενα και ένας αγνωστος εφοσον δεν ζητανε ταυτοτητα.

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

κάνε παραγγελία.και να έρθει νωριτερα δεν πειράζει.με το που θα πάρεις το tracking number να συνεννοηθεις με τη μεταφορική τηλεφωνικως να κάνεις παραλαβή από το καταστημα.εγω αυτό έκανα και δεν υπηρχε πρόβλημα.

 

Δηλαδη μπορω να το παρω και μια βδομαδα μετα που λεει ο λογος απο την μεταφορικη αφου τους εχω παρει τηλ κ εχω συννεοηθει μαζι τους?

 

σου στειλα και pm

1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

οταν ειναι να παραλαβω το πακετο γνωριζω πιο πριν απο ποια εταιρια delivery θα το παραλαβω ωστε να τους καλεσω και να τους δωσω εξτρα πληροφοριες αν χρειαστει? Εκανα ενα λαθος...ενω εβαλα την διευθυνση της εργασιας μου δεν εβαλα τον σωστο όροφο και ποια πόρτα...
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Χτες πήρα το μαύρο

Σήμερα έβαλα παραγγελία το χρυσό

Μπαίνω στο σιτε και λέει out of stock το χρυσό

Μπαίνω και μία ώρα και λέει in stock

Με την μία παραγγελία

12-8 θα φύγει από εκεί λέει το αργότερο

Έχω τύχη να το έχω πριν της παναγιας;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα το μαύρο χθες...Σημερα για πλακα δοκιμασα να κανω μια παραγγελία παλι στο μαυρο και λεει οτι We currently dont ship to this address...και εβαλα την διευθυνση που εκανα την παραγγελια χθες..λετε να εκοψαν τις παραγγελίες για Ελλαδα?
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα,ενω το μαυρο το εχει επιλογη να το παραγγειλεις,πιο κατω γραφει

Estimated availability: Ships within 4 weeks,δεν ξερω τι να κανω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει το μαύρο μια του μηνός. Μόλις μίλησα με το τσατ τους γιατί δεν έχει φύγει ακόμα. Και μου είπε θα κάνει περίπου τέσσερις βδομάδες. Οπότε σίγουρα δε θα έχουν απόθεμα. Έφαγα τρελό ξενέρωμα...
Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει το μαύρο μια του μηνός. Μόλις μίλησα με το τσατ τους γιατί δεν έχει φύγει ακόμα. Και μου είπε θα κάνει περίπου τέσσερις βδομάδες. Οπότε σίγουρα δε θα έχουν απόθεμα. Έφαγα τρελό ξενέρωμα...

 

ευτηχως που δεν το παραγγειλα κ γω,οποτε παμε απο σεπτεμβριο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω εβαλα προχθες το βραδυ δεν αντεξα ....24 αποστολη μου λεει παραλαβη 31 Αυγουστου

 

υπομονη,εγω περιμενα να δω κ το χρυσο,αλλα στο μαυρο θα παω.θα την κανω την παραγγελεια τον σεπτεμβριο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...