Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το παρηγγειλα και γω χτες 11:30 το πρωί και μου έγραψε 20/9 παραλαβή για Αθήνα.

Φαντάζομαι το γκρι. Εγώ πήρα το χρυσό και από ότι είδα και στο σαιτ, αλλά και με το live chat, έχουν ήδη πρόβλημα διαθεσιμότητας. Το περιμένω 10/10 με priority :/

 

Θέλω να πιστεύω ότι θα φύγει νωρίτερα από τις 5/10 από αυτούς (αυτή είναι η dispatch ημερομηνία για εμένα)

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι το γκρί,και να σκεφτείς ότι όσο ήταν κλειστές οι αποστολές για ευρωπη,αγγλια και γερμανια το λευκό ήταν άμεσα διαθέσιμο και αντίστοιχα το γκρί σε έλειψη.

Φαντάζομαι θα γέμισαν αποθήκες με γκρί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι και εγώ την αγορά του είμαι ανάμεσα σε s6/s7 ή oneplus2/3 τι προτείνεται?? Ερώτηση τα λεφτά τα πληρώνω με PayPal ή μπορώ και με αντικαταβολή? (είμαι άσχετος με παραγγελίες απ έξω).

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σκέφτομαι και εγώ την αγορά του είμαι ανάμεσα σε s6/s7 ή oneplus2/3 τι προτείνεται?? Ερώτηση τα λεφτά τα πληρώνω με PayPal ή μπορώ και με αντικαταβολή? (είμαι άσχετος με παραγγελίες απ έξω).

 

Sent from mTalk

Μόνο PayPal. Τώρα τι να σου πω. Εγώ νομίζω πάει κάπως έτσι.

S7>op3>op2>s6

Βέβαια εγώ και πάλι το oneplus προτίμησα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να πάρεις s7 και όχι s7 edge, τότε προφανώς αξίζει το s7 για κάποια ευρώ παραπάνω. Αλλιώς και μόνο μεγάλης διαφοράς πάρε το 1+3

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Xθες μου εβγαλε delivery 20/09 και σήμερα πάλι 22/09 :worry:

Εχω βάλει priority αλλα σήμερα το έχουν αφαιρέσει απο τη τιμή....

Δε καταλαβαίνω τι γίνετε...

Link to comment
Share on other sites

Xθες μου εβγαλε delivery 20/09 και σήμερα πάλι 22/09 :worry:

Εχω βάλει priority αλλα σήμερα το έχουν αφαιρέσει απο τη τιμή....

Δε καταλαβαίνω τι γίνετε...

 

Και μένα το ίδιο χτες το βράδυ ήταν να φύγει 15/9 κ παράδοση στις 22/9 κ σημερα άλλαξε έγινε 14/9 με παραδοση στις 20/9

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ήθελα μας ρωτησω αν ξέρει κανείς στο paypal με τι ποσό ακριβώς πρέπει να φορτισω την κάρτα μου για να κάνω τη αγορά της συσκευης.Κρατειται προμηθεια; Πόσο πρέπει να είναι το τελικό ποσό;
Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ήθελα μας ρωτησω αν ξέρει κανείς στο paypal με τι ποσό ακριβώς πρέπει να φορτισω την κάρτα μου για να κάνω τη αγορά της συσκευης.Κρατειται προμηθεια; Πόσο πρέπει να είναι το τελικό ποσό;

Search it.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ήθελα μας ρωτησω αν ξέρει κανείς στο paypal με τι ποσό ακριβώς πρέπει να φορτισω την κάρτα μου για να κάνω τη αγορά της συσκευης.Κρατειται προμηθεια; Πόσο πρέπει να είναι το τελικό ποσό;

 

Με βάση την εμπειρία μου από την αγορά του OP2, το τελικό ποσό που θα δεις κατά την πληρωμή (εάν αγοράσεις από OnePlus.net και σε Ευρώ) είναι αυτό που θα πληρώσεις. Το Paypal δεν κρατάει προμήθεια, μπορεί ομως να κρατάει η τράπεζα, εφόσον πληρώνεις σε ξένο νόμισμα.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

399 ακριβώς τραβάει αν θυμάμαι καλά.Δεν υπάρχει προμήθεια για συνάλλαγμα αφού πληρώνεις σε ευρώ.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

παντως ρε παιδια παλι δεν υπαρχει αμεσα διαθεσιμο,σε 5 εβδομαδες λεει παλι.

 

Για ΗΠΑ παντως, "Estimated availability: Ships immediately"...

Soyons réalistes, nous demandons l'impossible!! ;)
Link to comment
Share on other sites

το τσέκαρα και εγώ μόλις τώρα..... 27-10 μου βγάζει ημερομηνία !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παντως ρε παιδια παλι δεν υπαρχει αμεσα διαθεσιμο,σε 5 εβδομαδες λεει παλι.

Εσένα για πότε σου λέει παράδοση που είχες ήδη παραγγείλει?

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα, Σεπτέμβριος 19, 2016 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

13 Αναχώρησε από τον σταθμό BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 12:18

1 Τεμάχιο

12 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 12:18

1 Τεμάχιο

Παρασκευή, Σεπτέμβριος 16, 2016 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

11 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:52

1 Τεμάχιο

10 Αναχώρησε από τον σταθμό BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 16:54

1 Τεμάχιο

9 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 15:01

1 Τεμάχιο

8 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής BRNO - CZECH REPUBLIC, THE BRNO - CZECH REPUBLIC, THE 14:58

1 Τεμάχιο

7 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 11:13

1 Τεμάχιο

6 Αναχώρησε από τον σταθμό KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 11:13

1 Τεμάχιο

5 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής KATOWICE - POLAND KATOWICE - POLAND 07:15

1 Τεμάχιο

Πέμπτη, Σεπτέμβριος 15, 2016 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

4 Αναχώρησε από τον σταθμό POZNAN - POLAND POZNAN - POLAND 22:49

1 Τεμάχιο

3 Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής POZNAN - POLAND POZNAN - POLAND 21:19

1 Τεμάχιο

2 Αναχώρησε από τον σταθμό SZCZECIN - POLAND SZCZECIN - POLAND 18:17

1 Τεμάχιο

1 Παραλαβή αποστολής SZCZECIN - POLAND 11:28

1 Τεμάχιο

 

Εγώ το παρήγγειλα 5' μετά το άνοιγμα για αγορά και ακόμα περιμένω, λογικά μεθαύριο θα το έχω στα χέρια μου..(Θεσσαλονικη)

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα, Σεπτέμβριος 19, 2016ΤοποθεσίαΏραΤεμάχιο

13Αναχώρησε από τον σταθμό BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY12:18

1 Τεμάχιο

12Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY12:18

1 Τεμάχιο

Παρασκευή, Σεπτέμβριος 16, 2016ΤοποθεσίαΏραΤεμάχιο

11Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY23:52

1 Τεμάχιο

10Αναχώρησε από τον σταθμό BRNO - CZECH REPUBLIC, THEBRNO - CZECH REPUBLIC, THE16:54

1 Τεμάχιο

9Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην BRNO - CZECH REPUBLIC, THEBRNO - CZECH REPUBLIC, THE15:01

1 Τεμάχιο

8Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής BRNO - CZECH REPUBLIC, THEBRNO - CZECH REPUBLIC, THE14:58

1 Τεμάχιο

7Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην KATOWICE - POLANDKATOWICE - POLAND11:13

1 Τεμάχιο

6Αναχώρησε από τον σταθμό KATOWICE - POLANDKATOWICE - POLAND11:13

1 Τεμάχιο

5Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής KATOWICE - POLANDKATOWICE - POLAND07:15

1 Τεμάχιο

Πέμπτη, Σεπτέμβριος 15, 2016ΤοποθεσίαΏραΤεμάχιο

4Αναχώρησε από τον σταθμό POZNAN - POLANDPOZNAN - POLAND22:49

1 Τεμάχιο

3Η αποστολή έφτασε στο Κέντρο Διαλογής POZNAN - POLANDPOZNAN - POLAND21:19

1 Τεμάχιο

2Αναχώρησε από τον σταθμό SZCZECIN - POLANDSZCZECIN - POLAND18:17

1 Τεμάχιο

1Παραλαβή αποστολήςSZCZECIN - POLAND11:28

1 Τεμάχιο

 

Εγώ το παρήγγειλα 5' μετά το άνοιγμα για αγορά και ακόμα περιμένω, λογικά μεθαύριο θα το έχω στα χέρια μου..(Θεσσαλονικη)

2 εργάσιμες από Βουδαπέστη υπολόγισε

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

2 εργάσιμες από Βουδαπέστη υπολόγισε

Ναι ήμουν πολύ αισιόδοξος, αν όλα πάνε καλά αύριο Αθήνα και μεθαύριο Θεσσαλονίκη..

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα στις 13/9 και μου είπαν ότι θα φύγει 20/9 και θα το παραλάβω 27/9.

Όντως έφυγε σήμερα 20/9 και το μεσημέρι μου έστειλε sms η κούριερ ότι θα μου το παραδώσει Την Δευτέρα 26/9. Αυτό αλλάζει; δηλαδή μπορεί να έρθει πιο νωρίς;

 

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω πόσες μέρες τώρα να γίνει διαθέσιμο το άσπρο/χρυσό χρώμα αλλά προς το παρόν τίποτα!

 

Στάλθηκε από το ONE A2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα στις 13/9 και μου είπαν ότι θα φύγει 20/9 και θα το παραλάβω 27/9.

Όντως έφυγε σήμερα 20/9 και το μεσημέρι μου έστειλε sms η κούριερ ότι θα μου το παραδώσει Την Δευτέρα 26/9. Αυτό αλλάζει; δηλαδή μπορεί να έρθει πιο νωρίς;

 

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Ειναι φυσιολογικο που εγω εκανα παραγγελια 12/9 που ανοιξανε οι παραγγελιες και μου βγαλανε ημερομηνια παραλαβης 10/10;

πως γινεται αρκετα ατομα που κανανε παραγγελια πιο μετα να τους ερχεται το κινητο σε 7 μερες και εμενα σχεδον σε 1 μηνα; Μπορω λετε να κανω κατι για αυτο;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...