Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα ήρθε μειλ το πρωί από op ότι έφυγε και πριν λίγο ήρθε sms από DHL που λέει Παρασκευή παραλαβή.

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αθήνα είσαι;

Εγώ ,Ηράκλειο μάλλον πάω από βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι. Μίλησα με DHL και το Παρασκευή παίζεται.ολα καλά

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις απο oppomart? Ειναι Κινεζικη εκδοση μονο απο εκει?

Προσπαθησα να το παρω απο τη σελιδα τους αλλα μου λεει "Estimated delivery by Nov 3, 2016" και οταν μπηκα στην Αγγλικη σελιδα "Sorry, we currently don't ship to this address" οποτε μαλλον δε θα το παρω απο εκει τελικα...

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις απο oppomart? Ειναι Κινεζικη εκδοση μονο απο εκει?

Προσπαθησα να το παρω απο τη σελιδα τους αλλα μου λεει "Estimated delivery by Nov 3, 2016" και οταν μπηκα στην Αγγλικη σελιδα "Sorry, we currently don't ship to this address" οποτε μαλλον δε θα το παρω απο εκει τελικα...

 

Και απο αγγλια πλεον σε 5 weeks λεει,υπομονη λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις απο oppomart? Ειναι Κινεζικη εκδοση μονο απο εκει?

Προσπαθησα να το παρω απο τη σελιδα τους αλλα μου λεει "Estimated delivery by Nov 3, 2016" και οταν μπηκα στην Αγγλικη σελιδα "Sorry, we currently don't ship to this address" οποτε μαλλον δε θα το παρω απο εκει τελικα...

 

Δες λίγο τις μπάντες εδώ ---> op3

Γράφει με κόκινα γράμματα "- Europe/Asia/Australia 4G LTE-FDD bands supported: B1/B3/B7". Λείπει η Β20 aka 800. ;)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Δες λίγο τις μπάντες εδώ ---> op3

Γράφει με κόκινα γράμματα "- Europe/Asia/Australia 4G LTE-FDD bands supported: B1/B3/B7". Λείπει η Β20 aka 800. ;)

 

Υπαρχουν ακομα οι 1,3,7 οποτε λογικα θα καλυπτουν συμφωνα με https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LTE_networks_in_Europe

Εδω που ειμαι η Βοντα εχει 1,3 οποτε και παλι κατι θα καλυπτει. Αλλα το προβλημα ειναι κυριως στην εγγυηση και στην προελευση αν ειναι κινεζικη η συσκευη (και η ΡΟΜ).

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την Κυριακή το παρήγγειλα, κι από βιασύνη δεν είδα ότι θα είναι available σε 5 εβδομάδες! (όχι ότι θα άλλαζε κάτι βέβαια, απλώς θα ήμουν πιο προετοιμασμένος ψυχολογικά.. :( )

 

Πάντως γενικά έχουν χοντρό θέμα με το availability, κι αυτό είναι κάτι που ενδεχομένως μακροπρόθεσμα να κάνει κακό στην εταιρεία.

Από όλες τις συσκευές που πουλάνε στο site τους:

- OnePlus X: Out of stock

- OnePlus 2: Out of stock

- OnePlus 3: Soft gold: Out of stock / Graphite: Ships within 5 weeks

 

Xαρήκαμε, δεν πάμε πουθενά με τέτοια παραγωγή...

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

καλά πάμε....σήμερα αν παραγγείλεις παραλάμβάνεις 4-11 !!!!!!!!!!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

καλά πάμε....σήμερα αν παραγγείλεις παραλάμβάνεις 4-11 !!!!!!!!!!

 

δυστηχως,ηταν κλειστα για 40 ημερες κ μολις ανοιξαν σου λενε ειναι σε στοκ αλλα παραλαμβανεις σε 5 εβδομαδες.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την Κυριακή το παρήγγειλα, κι από βιασύνη δεν είδα ότι θα είναι available σε 5 εβδομάδες! (όχι ότι θα άλλαζε κάτι βέβαια, απλώς θα ήμουν πιο προετοιμασμένος ψυχολογικά

 

 

Mια απο τα ιδια φιλε. Το παρηγγειλα στις 21/9 και μετα ειδα τις 5 εβδομαδες. Παλι θα το επερνα αλλα οπως λες θα ημουν πιο προετοιμασμενος. :)

 

 

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την Κυριακή το παρήγγειλα, κι από βιασύνη δεν είδα ότι θα είναι available σε 5 εβδομάδες! (όχι ότι θα άλλαζε κάτι βέβαια, απλώς θα ήμουν πιο προετοιμασμένος ψυχολογικά

 

 

Mια απο τα ιδια φιλε. Το παρηγγειλα στις 21/9 και μετα ειδα τις 5 εβδομαδες. Παλι θα το επερνα αλλα οπως λες θα ημουν πιο προετοιμασμενος. :)

 

 

 

Στάλθηκε από το A0001 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Και εγώ μετά την παραγγελία είδα τις 5 εβδομάδες...Παραγγελία 21/09 estimated dispatch 21/10 estimated delivery 28/10

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, από εγγύηση τι γίνεται το καλυπτει κάποιος εδώ Ελλάδα ή πρέπει να το στείλεις με δικά σου έξοδα κάπου;
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Παρέα έρχονται με το δικό μου!

Αχαχαααχα!!! Να γνωριστούμε να τα βγάζουμε βόλτα!!!

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα παιδιά, από εγγύηση τι γίνεται το καλυπτει κάποιος εδώ Ελλάδα ή πρέπει να το στείλεις με δικά σου έξοδα κάπου;

Ελλάδα όχι πίσω στην one plus. Έξοδα δικά τους λογικά. Δεν το ξέρω

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρώτα τους στο τσατ

 

Στάλθηκε από το C6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο theverge.com γράφουν ότι από αύριο ξεκινάει η διανομή του τηλεφωνου από το δίκτυο καταστημάτων της Ο2 στην Αγγλία! Δεν αναφέρονται τιμές πάντως.

http://www.theverge.com/2016/9/27/13055800/oneplus-3-o2-exclusive-carrier-uk-partnership

Edited by razkal
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να παραγγέιλλω την συσκευή και μου εμφανίζει ημερομηνία παράδοσης στις αρχές του Νοέμβρη. Ρωτάω λοιπόν εάν υπάρχει κάποιο γνωστό θέμα διαθεσιμότητας.
Link to comment
Share on other sites

Έχουν μειωθεί πολύ τα αποθέματα πάλι και λογικά περιμένουν νέα παραλαβή... Έγινε χαμός μόλις ανοιξαν πάλι οι παραγγελίες...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αχαχαααχα!!! Να γνωριστούμε να τα βγάζουμε βόλτα!!!

 

Ναι... κρίμα είναι ,τώρα που γνωριστήκανε !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχουν μειωθεί πολύ τα αποθέματα πάλι και λογικά περιμένουν νέα παραλαβή... Έγινε χαμός μόλις ανοιξαν πάλι οι παραγγελίες...

 

ακριβώς αυτό που έλεγα όταν έκανα την παραγγελία μέσω Γερμανίας, ότι και να περίμενα 12/9 θα γινόταν χαμός και ενδεχομένως ακόμα θα περίμενα.

 

Είναι λογικό να γίνεται τόσος χαμός με το κινητό αφού είναι τρελό vfm για την ώρα.Πέρα απο τα σπεκς είναι και το θέμα ότι έχεις την ελευθερία να το ξεκλειδώσεις χωρίς την απώλεια της εγγύησης που αυτό για αρκετό κόσμο είναι σημαντικό άσχετα που στην ελλάδα δεν μας απασχολεί.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Στο theverge.com γράφουν ότι από αύριο ξεκινάει η διανομή του τηλεφωνου από το δίκτυο καταστημάτων της Ο2 στην Αγγλία! Δεν αναφέρονται τιμές πάντως.

http://www.theverge.com/2016/9/27/13055800/oneplus-3-o2-exclusive-carrier-uk-partnership

 

Είναι λογικό να γίνεται τόσος χαμός με το κινητό αφού είναι τρελό vfm για την ώρα.Πέρα απο τα σπεκς είναι και το θέμα ότι έχεις την ελευθερία να το ξεκλειδώσεις χωρίς την απώλεια της εγγύησης που αυτό για αρκετό κόσμο είναι σημαντικό άσχετα που στην ελλάδα δεν μας απασχολεί.

 

Πολύ φοβάμαι πως αν ισχύει αυτό που έγραψε ο φίλος πιο πάνω ότι θα ξεκινήσει διανομή και από το δίκτυο της O2, θα κάνει τα πράγματα ακόμα χειρότερα.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Οχι κανονικό απλό είναι, εχει ξεκινήσει την Τρίτη από SZCZECIN Πολωνία και από την Πέμπτη το μεσημέρι είναι κολλημένο στη Βουδαπέστη

http://www.dhl.com/en/express/tracking.html?AWB=5826536645&brand=DHL

Szczenin ;;; έχουν αποθήκες εκεί; ποιο μαγαζί;

Έχουμε γνωστούς εκεί αν είναι να οαζαρεψουν την τιμή.

 

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εκεί είναι οι κεντρικές αποθήκες της 1+ για όλη την ευρώπη εκτός από αγγλία κύπρο νομίζω.σιγά μην κάνουν παζάρια, τι είναι μπακάλικο.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...