Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω ξενερωσει σημερα επρεπε να κραταω την ναυαρχιδα :wacko:

μιλησα με ελτα και μου λενε οτι εχουν καθυστερησεις και μεχρι πεμπτη παρασκευη κατι θα εχει γινει.

δεν με επεισαν...παντως.

 

και εγώ είμαι από UK despatch μέσω royal mail από την Παρασκευή, δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν έχει μπει ακόμα Ελλάδα:mad:

κάτι τρέχει μετα elta, ίσως οι άδειες ......τι να πω ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και εγώ είμαι από UK despatch μέσω royal mail από την Παρασκευή, δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν έχει μπει ακόμα Ελλάδα:mad:

κάτι τρέχει μετα elta, ίσως οι άδειες ......τι να πω ?

μα εμας ειναι Ελλαδα στο Κ.Δ αεροδρομιου...απο το σαββατο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάρει κανείς από επίσημο site τις 1+? Μήπως, λέω μήπως έχετε κανένα invite? Θα ήμουν πολύ ευγνώμων.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα ταχυδρομία όχι με την συσκευή την οποία παρέλαβα σχεδόν 3 μέρες από την παραγγελία στο επίσημο site αλλά με την θήκη που τώρα 35 μέρες και ακόμα στην αποστολή από κίνα - Ελλάδα φαίνεται να είναι βάση του tracking number. :mad: :mad:

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Τα ελληνικά ταχυδρομεία ειναι για τα πανηγύρια. Εχω παραγγείλει θήκες απο τις 10 Ιουλίου απο Ευρώπη και ακομα δεν εχουν φτάσει.

Το δικό μου One+ θα το παραλάβω την Παρασκευή απο την UPS.

Ευτυχώς έχω αγοράσει από ελληνικό μαγαζί μια θήκη ζώνης για note3 τουλάχιστον να το βαζω κάπου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μολις πληρωσα forward2me, σημερα πηγε uk,και περιμενω άμεσα με dhl παραλαβη

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Μολις πληρωσα forward2me, σημερα πηγε uk,και περιμενω άμεσα με dhl παραλαβη

 

Σήμερα παρέδωσε το πρωί η Royal mail το πακέτο μου στη forward2me .περιμενο να μου στείλουν email για να τους πληρώσω για να ξεκινήσει να έρχεται Ελλάδα με DHL.

Τελικά πόσο βγήκε η χρέωση; Σου έστειλαν email αμέσως;

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέδωσε το πρωί η Royal mail το πακέτο μου στη forward2me .περιμενο να μου στείλουν email για να τους πληρώσω για να ξεκινήσει να έρχεται Ελλάδα με DHL.

Τελικά πόσο βγήκε η χρέωση; Σου έστειλαν email αμέσως;

29.09£ ηταν η τιμή. 36.88€ χρεωθηκα στην τραπεζα,λογικα μου εστειλαν μολις πηγε

13:40pm

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Ως μέλος του 1+forum μου έφτασαν τρεις προσκλήσεις. Το χρονικό περιθώριο για claim είναι περίπου 18 ώρες. Για τις δυο που απομένουν μπορώ να στείλω τα email σε όποιον ενδιαφέρεται πραγματικά. Οι ενδιαφερόμενοι ας στείλουν PM αναφέροντας email για να τους προωθήσω τις προσκλήσεις.

 

 

Update... Οι προσκλήσεις στάλθηκαν στα μέλη dream21 και sakkouk (ήταν οι πρώτοι που ενδιαφέρθηκαν)

Edited by Stavros8691
Link to comment
Share on other sites

Εν αναμονή του bamboo, λέω να τσιμπήσω την κίτρινη.. να υποθέσω πως δεν την έχει πάρει κάποιος ε..:rolleyes:

Πριν λίγο παρήγγειλα την κίτρινη από oppomart.Συνολικό κόστος 15$.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

μολις το παρηγγειλα απο oneplus με αποστολη και παραλαβη σε φιλο στην Γερμανια. αντε να παραλαβουμε να ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ :lol:

ευχαριστω πολυ τον stavros8691 για την προσκληση και φυσικα αν μου στειλουν προσκλησεις θα τις διαθεσω σε παιδια εδω στο forum. τωρα υπομονη μεχρι την παραλαβη :p

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου είμαι έτοιμος για αγορά μετά από πολύ "ζύγισμα"... να επιλέξω coolicool.com ή to2c.com? (από άποψη ταχύτητας παράδοσης)

Αξιοπιστα και τα 2 μαγαζια.

Εχω ψωνισει χωρις κανενα προβλημα και απο τους δυο οπως πολλα παιδια απο το forum.

 

Το θεμα γρηγορης παραδοσης αφορα την εκαστοτε μεταφορικη.;)

Με την προυποθεση να ειναι διαθεσιμες οι συσκευες παντα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου είμαι έτοιμος για αγορά μετά από πολύ "ζύγισμα"... να επιλέξω coolicool.com ή to2c.com? (από άποψη ταχύτητας παράδοσης)

Εγω παντος θα σου προτεινα to2c. Το εχουν σε ποιο χαμηλη τιμη και σου δινουν δωρο θηκη και φορτιστη αυτοκινητου ενω εχουν stock και πολλες αλλες θηκες και αξεσουαρ.. Η επιλογη δικη σου.

Link to comment
Share on other sites

Αν ψάξεις στα μηνύματα των προηγούμενων ημερών εχει οδηγίες να περάσεις manual το update. Μετα θα σου έρχονται ΟΤΑ.

 

 

 

 

Προσπάθησε να επικοινωνήσεις μαζί τους. Αν δεν στο εχουν στείλει ακύρωσε το και πες τους τον λόγο μήπως σου κάνουν έκπτωση.

Γιατί να το ακυρώσει ; σε εμένα πρώτα έφτασε στην διεύθυνση της Αγγλίας και μετά ήρθε το t/n

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να το ακυρώσει ; σε εμένα πρώτα έφτασε στην διεύθυνση της Αγγλίας και μετά ήρθε το t/n

 

εδω καναμε αμαν να βρουμε προσκληση...απλα πρεπει να παει γερμανια ως μια ορισμενη ημερομηνια γιατι μετα ο κουμπαρος ερχεται διακοπες και αστα να πανε

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

εδω καναμε αμαν να βρουμε προσκληση...απλα πρεπει να παει γερμανια ως μια ορισμενη ημερομηνια γιατι μετα ο κουμπαρος ερχεται διακοπες και αστα να πανε

Δεν μπορεί να κάνει κάπου μια εξουσιοδότηση ώστε να το παραλάβει και να στο στείλει κάποιος άλλος ;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο παρήγγειλα την κίτρινη από oppomart.Συνολικό κόστος 15$.

Εμένα μου γυάλισε η πράσινη αλλά δεν είναι διαθέσιμη?!?!

BTW

Posting Date Status Date Status Description

22-07-2014 22-07-2014 Received from Customer

 

με παραγγελία απο to2c.com placed on July 16, 2014...

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση που μάλλον έχει χιλιοαπαντηθεί, αλλά ποια είναι η διαδικασία για να πάρουμε invite από το απευθείας από την εταιρεία; Είναι απαραίτητο να έχουμε ενεργή συμμετοχή στο εκεί forum (γιατί μόνο αυτό φαίνεται να βρίσκω στο site τους); Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

για να μπει το Xposed framework πρεπει να ρουταριστει η συσκευή η η μαμα rom ειναι ok?

tempered glass σα να προεξεχει πολυ..

Τ-devil εσυ απο 20/07 πήρες tracking?εγω απο 19/07 ακομα περιμενω, ποια εκδοση πηρες 64ρι η 16ρι?

 

Ναι,κυριη παταγγειλα το 64αρι απο την εταιρια,σμρ ειδα το μειλ με το τρακινγκ που γρει πως απο 22 βρισκετε στο Χιθροου στην Αγγλια.

Βεβαια μεχρι χθες το βραδυ στην παραγγεια μου ελεγε πως ειναι processing ακομα,και το πρωιμου εγινε complete.

Πηρα και την Dhl για προλαβω την παραγγελεια να μου το στειλουν σε αλλη διευθυνση(εδω ελλαδα δλδ) και μου ειπε οτι ειναι θεμα της εταιριας που στελνει το δεμα να την ααλλαξει,αν ειναι και το προλαβω να το κανει.

Μιλησα με οπο(που μου ειχαν πει για αλλαγη διευθυνσης να παρω dhl)και μου απαντησαν πως δεν γινετε γιατι δεν στελνουν Ελλαδα(χαιρω πολυ).

Μα ποσο δυσκολο ειναι απλα να αλλαζαν μια διευθυνση,αφου απο το μειλ θα βλεπανε πως το ζηταει ο ιδιος που εκανε την παραγγελεια τους..... :/

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που το έχετε πάρει δεν περισσεύει καμιά πρόσκληση? Γιατί μέσο του φόρουμ τους είναι λίγο δύσκολο.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...