Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά, συγνώμη αν έχει απαντηθεί, με invite πόσο κοστίζει το 64αρι μαζί με τα μεταφορικά;

Μιλάω για αποστολή στη Γερμανία.

 

ΓΕΡΜΑΝΙΑ 340€

ΑΓΓΛΙΑ 390€

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

με πεισατε για τις tempered glass και μολις παρηγγειλα αυτην που μου φανηκε αρκετα φτηνη, http://www.geekbuying.com/item/Nillkin-9H-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-OnePlus-329667.html
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΡΜΑΝΙΑ 340€

ΑΓΓΛΙΑ 390€

 

Αυτές οι τιμές είναι με προσκλήσεις;

 

Όταν αγοράσεις το κινητό με πρόσκληση σε αγγλική διεύθυνση έχεις και τελωνεία κλπ;

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι τιμές είναι με προσκλήσεις;

 

Όταν αγοράσεις το κινητό με πρόσκληση σε αγγλική διεύθυνση έχεις και τελωνεία κλπ;

 

Αυτες ειναι η τιμες με invitation μεσα απο το site τις Oneplus.net καθως και τα εξοδα αποστολης με DHL EXPRESS για Ελλάδα

 

*ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Η ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες από το ίδιο μαγαζί σε 13 μέρες!Εξαιρετική ποιότητα φαίνεται αν και το κινητό δεν ήρθε ακόμη για να το δοκιμάδω...:)

με πεισατε για τις tempered glass και μολις παρηγγειλα αυτην που μου φανηκε αρκετα φτηνη, http://www.geekbuying.com/item/Nillkin-9H-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-for-OnePlus-329667.html
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν 3 προσκλήσεις για το παντοφλάκι! κλαίωωωωω!!! :chair:

Θέλει κανείς;

Βασικά μου ήρθαν 3 email... και δεν πρέπει να είναι ο ίδιος κωδικός.

Αν θέλει κανείς, του κάνω προώθηση να διεκδικήσει την πρόσκληση. Δε μένει πολύς χρόνος. Καμιά 18 ώρες ακόμα.

Καλύτερα να μου στείλετε πμ.

free yourself
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν 3 προσκλήσεις για το παντοφλάκι! κλαίωωωωω!!! :chair:

Θέλει κανείς;

Βασικά μου ήρθαν 3 email... και δεν πρέπει να είναι ο ίδιος κωδικός.

Αν θέλει κανείς, του κάνω προώθηση να διεκδικήσει την πρόσκληση. Δε μένει πολύς χρόνος. Καμιά 18 ώρες ακόμα.

Καλύτερα να μου στείλετε πμ.

 

 

Έχεις pm!!!

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο κατάλαβα, όταν έρθει η πρόσκληση έχεις περιθώριο 24 ώρες για claim και μετά άλλες 24 για να ολοκληρώσεις την παραγγελία.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν 3 προσκλήσεις για το παντοφλάκι! κλαίωωωωω!!! :chair:

Θέλει κανείς;

Βασικά μου ήρθαν 3 email... και δεν πρέπει να είναι ο ίδιος κωδικός.

Αν θέλει κανείς, του κάνω προώθηση να διεκδικήσει την πρόσκληση. Δε μένει πολύς χρόνος. Καμιά 18 ώρες ακόμα.

Καλύτερα να μου στείλετε πμ.

 

PM κι από εμένα. Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Αυτες ειναι η τιμες με invitation μεσα απο το site τις Oneplus.net καθως και τα εξοδα αποστολης με DHL EXPRESS για Ελλάδα

 

*ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Η ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ.

 

Χωρίς DHL (στο φέρνει κάποιος δικός σου πχ) πόσο βγαίνει; Μήπως βγαίνει 310€ Γερμανία και 350€ Αγγλία;

Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο κατάλαβα, όταν έρθει η πρόσκληση έχεις περιθώριο 24 ώρες για claim και μετά άλλες 24 για να ολοκληρώσεις την παραγγελία.

 

Ναι, κάπως έτσι φαίνεται να είναι.

 

Εγώ τις έδωσα τις προσκλήσεις και σε καλή μεριά στα παιδιά!

free yourself
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν 3 προσκλήσεις για το παντοφλάκι! κλαίωωωωω!!! :chair:

Θέλει κανείς;

Βασικά μου ήρθαν 3 email... και δεν πρέπει να είναι ο ίδιος κωδικός.

Αν θέλει κανείς, του κάνω προώθηση να διεκδικήσει την πρόσκληση. Δε μένει πολύς χρόνος. Καμιά 18 ώρες ακόμα.

Καλύτερα να μου στείλετε πμ.

Έχεις πμ:D:D:D

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση ακόμα αν και το ξέρω ότι είμαι λίγο off topic...

Να το πάρω από το site με invite πόσες μέρες θα κάνει να παραδοθεί αγγλία/γερμανία Forward2m/mailboxde και μετά να έρθει ελλάδα .

Link to comment
Share on other sites

Στην πρόσκληση που έχω λέει ότι έχω μεν πρόσκληση αλλά επειδή είμαι Ελλάδα και να κάνω claim δεν θα μπορώ να παραγγείλω. Αλλάζει αυτό όταν θα βάλω αλλοδαπή διεύθυνση;
Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα το παρω απο vickmall και μου εχει 2 επιλογες singapure post kai netherland post πιο να πρωτιμισω;;;

sp προτιμησε, σε 20 μερες το πολυ θα το εχεις.

 

Παιδιά μια ερώτηση ακόμα αν και το ξέρω ότι είμαι λίγο off topic...

Να το πάρω από το site με invite πόσες μέρες θα κάνει να παραδοθεί αγγλία/γερμανία Forward2m/mailboxde και μετά να έρθει ελλάδα .

περιπου 10-15 μερες απο οσα εχω διαβασει και αναλογα με την διαθεσιμοτητα.

 

Στην πρόσκληση που έχω λέει ότι έχω μεν πρόσκληση αλλά επειδή είμαι Ελλάδα και να κάνω claim δεν θα μπορώ να παραγγείλω. Αλλάζει αυτό όταν θα βάλω αλλοδαπή διεύθυνση;

εγω εβαλα billing address ελλαδα, τα στοιχεια μου και shipping address γερμανια, τα στοιχεια ενος φιλου μου και παρηγγειλα κανονικα και βρισκεται σε processing η παραγγελια

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω το φίλο ptsolak που έδωσε το invite

360 € βγήκε το 64bg η μετατροπή από λίρες σε ευρώ (paypal) , αποστολή σε φίλο μου στην Αγγλία που θα μου το στείλει Ελλάδα μετά

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα billing address ελλαδα, τα στοιχεια μου και shipping address γερμανια, τα στοιχεια ενος φιλου μου και παρηγγειλα κανονικα και βρισκεται σε processing η παραγγελια

 

Αυτό στο έβγαζε:

 

http://i.imgur.com/q3Obcg0.jpg

Link to comment
Share on other sites

ναι το εβγαζε αλλα αφου ειχα δηλωμενη shipping address στην γερμανια πατησα "claim this invite anyway" και προχωρησα κανονικα στην αγορα του κινητου

 

προσεχε οταν κανεις την παραγγελια τον φορτιστη να ειναι ευρωπαικος. αυτο αλλαζει αν κατω κατω στην σελιδα πατησεις την σημαιουλα που εχει (σε εμενα ηταν των ηπα) και επιλεξεις την γερμανικη πχ.

Edited by sakkouk
Link to comment
Share on other sites

ναι το εβγαζε αλλα αφου ειχα δηλωμενη shipping address στην γερμανια πατησα "claim this invite anyway" και προχωρησα κανονικα στην αγορα του κινητου

 

αα ωραία αυτό ήθελα να μάθω. Danke!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω 3 προσκλησεις οποιος θελει μου λεει το email το πηρα στις 8μμ σημερα Edited by gdimitris

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω 3 προσκλησεις οποιος θελει μου λεει το email το πηρα στις 8μμ σημερα

 

Πω πω και σε μένα εκείνη την ώρα είχε έρθει και το είδα που ήμουν έξω...

Τελικά αποφάσισαν να στείλουν μαζικά. Και να σκεφτείς πως είχα εκνευριστεί τόσο, που τους έβαλα να διαγράψουν το account μου στο site...! Το ξαναέφτιαξα τώρα όμως.. :p

free yourself
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση ακόμα αν και το ξέρω ότι είμαι λίγο off topic...

Να το πάρω από το site με invite πόσες μέρες θα κάνει να παραδοθεί αγγλία/γερμανία Forward2m/mailboxde και μετά να έρθει ελλάδα .

 

Εγώ το παρήγγειλα 15/7 βράδυ και μου ήρθε εχθές το μεσημέρι 24/7 έκανε συνολικά 9 μέρες.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Hello παιδες.εφυγε και το δικο μου κινητακι απο coolicool.το στελνουν με postnl εταιρεια.εχει κανεις εμπειρια??δεν πιστευω να φαμε κανα τελωνειο εεε??

 

Πότε το είχες παραγγείλει και πότε το ταχυδρομισαν;

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά από μαμά εταιρία το τηλ κοστίζει 260 € το 64 γιγα πως βγαίνει 350€ και πάνω μετά. 100€ έχουν τα μεταφορικά? ?? Επίσης έχω ακούσει για μια εταιρεία που αν φτιάξεις λογαριασμό σε αυτήν μετά μπορείς άνετα να αγοράζεις πράγματα από μαγαζιά που δεν στέλνουν Ελλάδα. Στην ουσία φτιάχνει μια ψεύτικη διεύθυνση σε άλλη χώρα.

Ξέρω ότι έχει απαντηθεί αλλά για άλλη μια αξίζει να το πάρεις από μαμά η από κινεζομαγαζο γιατί με τα μεταφορικά 100 € από μαμά το δεύτερο είναι πιο φτηνό. Το μόνο που κερδίζεις από μαμά είναι η εγγύηση.

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...