Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αγορα απο λιρες σε ευρω βγαινει 340,08

 

αγορα σε ευρω ειναι 299

 

αρα συμφερει να το κλεισω απο Γαλλια ε?

 

τα μεταφορικα απο Γαλλια να ερθει σε ευλογο χρονικο διαστημα απο μεταφορικη ξερει κανεις ποσο κοστιζουν?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αγορα απο λιρες σε ευρω βγαινει 340,08

 

αγορα σε ευρω ειναι 299

 

αρα συμφερει να το κλεισω απο Γαλλια ε?

 

τα μεταφορικα απο Γαλλια να ερθει σε ευλογο χρονικο διαστημα απο μεταφορικη ξερει κανεις ποσο κοστιζουν?

 

λογικά κανά 20αρι ευρώ και 4-5 μέρες με ταχυδρομείο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

269£ ειναι η χρεωση + τα μεταφορικά που θα επιλέξεις,με standard που επέλεξα χρεώθηκα 347,48€ ακριβώς+την υπηρεσια που θα στο στειλει μετα ελλαδα

 

Εαν επελεξες Forward2me υπολογισε μαζι με την DHL αλλα 40€ πανω-κατω εαν επελεξες Aramex ειναι γύρω στα 35€ πανω κατω με αλλα λόγια η μια η αλλη.

Εγω επελεξα απο Αγγλια λόγο τις εγγυησεις 2 χρόνια και ας βγαίνει σχεδον ιδια τιμη με ενα κινεζικο και στη τελική οτι μου παθει εχω συγγενη Αγγλια θα του το στειλω και θα αναλαβει την ολη διαδικασια του service και θα μου το ξανα στειλει πισω Ελλλαδα.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ποσες μερες κανει να παραδοθει στην αγγλικη διευθυνση; Επελεξα την express...
Link to comment
Share on other sites

Ποσες μερες κανει να παραδοθει στην αγγλικη διευθυνση; Επελεξα την express...

 

Express 3-7 ημερολογιακές ημέρες

Standard 5-7 εργάσιμες ημέρες

 

πολλοί στο επίσημο Φόρουμ εάν διαβάσεις τελικά δεν παίζει ρόλο το τι αποστολή έχεις επιλέξει διότι έχουν τύχει πολλές φορές η standards αποστολές να φτάνουν και ποιό γρήγορα από τις express.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Forward2me εχω διαλεξει με τις διαστασεις πακετου που αναφερονται στο site και ενα κιλο βαρος μου βγάζει γυρω στα 38 οπως σωστα λες -+40€

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Forward2me εχω διαλεξει με τις διαστασεις πακετου που αναφερονται στο site και ενα κιλο βαρος μου βγάζει γυρω στα 38 οπως σωστα λες -+40€

 

Εμένα μου βγήκε στις 273.99£ =352€ και κανένα 40€ τα έξοδα αποστολής για Ελλάδα.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την εντύπωση ότι με το mailbox de έρχεται φθηνότερα..

310 + περίπου 20 ευρώ για αποστολή Ελλάδα...

Εμένα μου βγήκε στις 273.99£ =352€ και κανένα 40€ τα έξοδα αποστολής για Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την εντύπωση ότι με το mailbox de έρχεται φθηνότερα..

310 + περίπου 20 ευρώ για αποστολή Ελλάδα...

 

Θα το δοκιμάσω και το mailboxde στην επόμενη αγορά :)

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Έρχονται στην αγορά και οι θήκες από βδομάδα!!οπότε θα το δοκιμάσεις σύντομα:)

Θα το δοκιμάσω και το mailboxde στην επόμενη αγορά :)
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

 

Πήγα invite μόλις και δεν ξέρω τι να κάνω? Βασικά δεν υπάρχουν τα χρήματα τώρα !!! :( Αξίζει να στριμωχτώ για το 300άρι που κοστίζει!!!??? Δεν θέλω να πάει χαμένη και η πρόσκληση ...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν αν δεν θέλεις να το πάρεις τώρα τη δίνεις σε κάποιον εδώ ή αλλού που το θέλει πολύ.

αν αξίζει ή όχι είναι ερώτημα που μπορείς να το απαντήσεις μόνο εσύ...

Παίδες καλησπέρα,

 

Πήγα invite μόλις και δεν ξέρω τι να κάνω? Βασικά δεν υπάρχουν τα χρήματα τώρα !!! :( Αξίζει να στριμωχτώ για το 300άρι που κοστίζει!!!??? Δεν θέλω να πάει χαμένη και η πρόσκληση ...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ... σαν specs αξιζει τα λεφτά του μάλλον , γιατι και συσκευες των εξακοσίων ευρώ σε ένα χρόνο εχουν χάσει το 35 % και πλησιάζουν σε αυτή την τιμή.. θα ρωτήσω καποιο φιλαράκι μου αν θέλει να το παρει , αν όχι θα δώσω την πρόσκληση εδω στο φόρουμ ...
Link to comment
Share on other sites

Έρχονται στην αγορά και οι θήκες από βδομάδα!!οπότε θα το δοκιμάσεις σύντομα:)

 

Έφτιαξα account και από περιέργεια και μόνο παρήγγειλα μια θήκη για το NEXUS μου.Οπότε εάν όλα πάνε καλά τις αγορές θα τις κάνω από amazon.de , eBay.de , oneplus.net/de :)

Δεν το ήξερα ότι υπήρχε και στη Γερμανία forward Υπηρεσία και μου έπιαναν το Κ...Λογικά με την αγγλική λίρα , όπως έγινε και με την παραγγελία του one.Δεν πειράζει τώρα πλέον ξέρω :)

 

Απ οτι καταλαβα αν το παρεις με την αγγλικη τιμη £269=340€, ερχεται κανενα 40€ πιο ακριβα απ οτι απο Γερμανια ή Γαλλια που ειναι 299€, ενω Αμερικη 258€!!!

 

Ναι φίλε εμένα μου βγήκε 352€ + έξοδα αποστολής κανένα 40€

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσεις και να ανεβάσεις και το έγγραφο που λέγεται registration data!

Μόνο τότε είσαι οκ!!

Έφτιαξα account και από περιέργεια και μόνο παρήγγειλα μια θήκη για το NEXUS μου.Οπότε εάν όλα πάνε καλά τις αγορές θα τις κάνω από amazon.de , eBay.de , oneplus.net/de :)

Δεν το ήξερα ότι υπήρχε και στη Γερμανία forward Υπηρεσία και μου έπιαναν το Κ...Λογικά με την αγγλική λίρα , όπως έγινε και με την παραγγελία του one.Δεν πειράζει τώρα πλέον ξέρω :)

 

 

 

Ναι φίλε εμένα μου βγήκε 352€ + έξοδα αποστολής κανένα 40€

Link to comment
Share on other sites

παραγγειλα και εγω απο coolicool.για να δουμε ποτε θα μου ερθει.ελπιζω ως τοτε να εχει λυθει το θεμα με τα OTA κλπ.

για τον φιλο που λεει για τα διπλα κλικ και το εικονιδιο που δεν πατιεται λογικα εχει γινει καποια παραμετροποιηση που διορθωνεται με λιγο ψαξιμο στο μενου.αλλιως επιστροφη....

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν αν δεν θέλεις να το πάρεις τώρα τη δίνεις σε κάποιον εδώ ή αλλού που το θέλει πολύ.

αν αξίζει ή όχι είναι ερώτημα που μπορείς να το απαντήσεις μόνο εσύ...[/quote

 

το invite λήγει σε 10 ώρες ...κανένας φίλος μου δεν το θέλει αυτή τη στιγμή...όποιος θέλει pm για να στείλω των κωδικό

Link to comment
Share on other sites

προσκληση για οποιον προλαβει ας στειλει πμ σε 2 ωρες ληγει

edit ¨δοθηκε

Edited by dragonmaster

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια <<χαζη>> ερωτηση γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε, το 64αρι ''επισημα'' (οχι να αλλαζει καπακι το κινεζικο καταστημα) υπαρχει μονο σε μαυρο ή και σε λευκο χρωμα ?

 

Ευχαριστω .

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι το πηρατε απο κινα και ζητησατε να σας βαλουν cm11s εχετε κανει update κανονικα μεσω ota ? και αν ναι απο ποιο καταστημα ?

ξερω οτι καποιοι εχουν προβλημα θελω να μαθω μηπως οφειλεται σε ορισμενα μαγαζια (κακο φλασαρισμα) η γενικα οσα προερχονται απο colors os το αντιμετωπιζουν

Link to comment
Share on other sites

Απο το επισημο σαιτ το αγοραζουμε με paypal? Αν το παραγγειλω κ το στειλω σε διευθυνση φιλου μου στην γερμανια θα υπαρχει προβλημα με την ταυτοποιηση στοιχειων του PayPal και της διευθυνσης που θα το στειλω? Κ μια ερωτηση ακομα, δινουν tracking number?
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με το φίλο taliban νομίζω επιβάλεται για μια τέτοια συσκευή

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο το επισημο σαιτ το αγοραζουμε με paypal? Αν το παραγγειλω κ το στειλω σε διευθυνση φιλου μου στην γερμανια θα υπαρχει προβλημα με την ταυτοποιηση στοιχειων του PayPal και της διευθυνσης που θα το στειλω? Κ μια ερωτηση ακομα, δινουν tracking number?

Paypal κανονικά,δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα εγω συνδεθηκα με ip απο uk για να δώσω παραγγελία,εκει δες τι γίνεται,δεν γνωρίζω αν μπορείς να παραγγείλεις με ελληνική ip σε άλλη χώρα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι το πηρατε απο κινα και ζητησατε να σας βαλουν cm11s εχετε κανει update κανονικα μεσω ota ? και αν ναι απο ποιο καταστημα ?

ξερω οτι καποιοι εχουν προβλημα θελω να μαθω μηπως οφειλεται σε ορισμενα μαγαζια (κακο φλασαρισμα) η γενικα οσα προερχονται απο colors os το αντιμετωπιζουν

 

Νομίζω πως στην πλειοψηφία τους όλα τα επώνυμα Κινέζικα καταστήματα φλασάρουν cm11s από μόνα τους, για αυτό και υπάρχουν αρκετές πιθανότητες να έχεις κάποιο θέμα με κάποιο ΟΤΑ update. Όπως θα δεις όμως λίγο παραπίσω, έχω βάλει και εγώ και κάποια άλλα παιδιά οδηγούς για πανεύκολο και γρήγορο φλασάρισμα της ρομ, εάν και εφόσον έχεις θέμα.

 

Να ρωτήσω κάτι, καθότι εγώ το έχω μετά βίας ένα 24ωρο, έχει βάλει κανείς σας το Peek? Πως πάει από κατανάλωση?

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...