Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε windows? :wacko:

 

Σε Windows δεν έχω παίξει μπάλα αλλά λογικά πιστεύω το μόνο που αλλάζει είναι στην εκτέλεση των εντολών fastboot δεν χρησιμοποιείς πριν από την εντολή το ./

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έεεεερχεται!!

Μου έστειλαν τώρα μήνυμα ότι ξεκίνησε το ταξίδι! :D

 

Για να δούμε...

 

Πότε το είχες παραγγείλει , από ποιό location de-uk, και με τη αποστολή standard ή express ;

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[/color]

Πότε το είχες παραγγείλει , από ποιό location de-uk, και με τη αποστολή standard ή express ;

 

με ενδιαφέρει και εμένα ιδιαίτερα η απάντηση σε αυτή την ερώτηση!!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ο φίλος μάλλον από Γερμανία μιας και Αγγλία αργούν κά τα 3-4 μέρες παραπάνω

 

και γω για Γερμανία παρήγγειλα Παρασκευή και είμαι στο shipping pending...αλλα καίγομαι γιατι 25/7 Παρασκεύη φεύγει ο παραλήπτης μου στη Γερμανία.

Link to comment
Share on other sites

και γω για Γερμανία παρήγγειλα Παρασκευή και είμαι στο shipping pending...αλλα καίγομαι γιατι 25/7 Παρασκεύη φεύγει ο παραλήπτης μου στη Γερμανία.

 

Standard Η express ;

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μισό να δω πότε μου έστειλαν πρόσκληση...

Λοιπόν, εγώ παράγγειλα στις 15/7 κ μόλις τώρα με ενημέρωσαν ότι έφυγε!

Με standard shipping για Γερμανία!

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Μισό να δω πότε μου έστειλαν πρόσκληση...

Λοιπόν, εγώ παράγγειλα στις 15/7 κ μόλις τώρα με ενημέρωσαν ότι έφυγε!

Με standard shipping για Γερμανία!

 

Με DHL ? χώρα αναχώρησης Aγγλία σου δίνει το tracking?

 

Standard Η express ;

 

express

Link to comment
Share on other sites

Μισό να δω πότε μου έστειλαν πρόσκληση...

Λοιπόν, εγώ παράγγειλα στις 15/7 κ μόλις τώρα με ενημέρωσαν ότι έφυγε!

Με standard shipping για Γερμανία!

 

Ωραία οπότε εγώ από Αγγλία με standard θα φύγει από αυτούς Τετάρτη αφού παράγγειλα στις 15/7 :)

 

ωραια! ευχαριστω!

 

Παρακαλώ

 

Με DHL ? χώρα αναχώρησης Aγγλία σου δίνει το tracking?

 

 

 

express

 

Ναι δίνουν κανονικά

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ωραία οπότε εγώ από Αγγλία με standard θα φύγει από αυτούς Τετάρτη αφού παράγγειλα στις 15/7 :)

 

 

 

Παρακαλώ

 

 

 

Ναι δίνουν κανονικά

 

παραγγελία Παρασκευή 18/7 ακόμα δεν έχει φύγει..θα παραλάβω με express μέχρι Παρασκευή 25/7 Γερμανία? πως το κόβεις?

 

αν όχι την κάτσαμε..

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο ποιο καταστημα προτεινεται αγορα της συσκευης ωστε να μην εχω προβληματα με ota αναβαθμισεις ? σκοπευω να παρω το 64αρι
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο ποιο καταστημα προτεινεται αγορα της συσκευης ωστε να μην εχω προβληματα με ota αναβαθμισεις ? σκοπευω να παρω το 64αρι

Δε νομίζω να είναι θέμα κατάστηματος... Προσωπικά το πήρα από geekbuying και με το που το άνοιξα μου έκανε αμέσως το τελευταίο update.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο ποιο καταστημα προτεινεται αγορα της συσκευης ωστε να μην εχω προβληματα με ota αναβαθμισεις ? σκοπευω να παρω το 64αρι

 

Από aliexpress το πήρα χωρίς πρόβλημα αναβαθμίσεων

Link to comment
Share on other sites

Το απογευμα εγινε η αγορα απο το επισημο σαιτ,με προορισμο Γαλλια με dhl expess στα 322 ευρω!

 

Σε ποσες μερες θ παραδωθει?

 

Και απο εκει ποια εταιρια να κοιταξει να μου το στειλει ο φιλος μου γρηγορα χωρις να εχουμε "θεματακια"?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Το απογευμα εγινε η αγορα απο το επισημο σαιτ,με προορισμο Γαλλια με dhl expess στα 322 ευρω!

 

Σε ποσες μερες θ παραδωθει?

 

Και απο εκει ποια εταιρια να κοιταξει να μου το στειλει ο φιλος μου γρηγορα χωρις να εχουμε "θεματακια"?

 

EU δεν θα έχεις θεματάκια.. Νομίζω πως αυτήν την ερώτηση την έχουμε απαντήσει όλοι μας 6000000000000 φορές..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες, εάν υπάρχει κανένα invite στείλτε από εδώ ένα (για 16 GB κατά προτίμηση, αλλά και 64 GB δεν πειράζει :P) για εμάς που είμαστε εξωτερικό και μπορούμε να το πάρουμε κατευθείαν απ' την OnePlus...

 

Υ.Γ. Ελπίζω να μην παραβιάζει κάποιον κανόνα το μήνυμα, αν ναι, οκ σβήστε το, δεν υπάρχει πρόβλημα. :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει περίπτωση να υπάρχει διαθέσιμο ένα τηλέφωνο ολοκαίνουργιο, από το επίσημο ευρωπαϊκό μαγαζί. Το έχει παραγγείλει ο φίλος μου που θα πάρει κ το δικό μου...Αν ενδιαφέρεται κάποιος, να μάθω το οριστικό οκ κ ποια έκδοση κ πόσα χρήματα κ να το πάρει!

Αλλιώς θα το βάλω αγγελία, αλλά κρίμα δεν είναι να μην πάρει κάποιος από δω...??

 

Anyway, αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ένα μήνυμα, αλλά ξαναλέω για να μην παρεξηγηθώ, δεν ξέρω λεπτομέρειες ακόμα!! :)

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και συγνωμη αν επαναλαμβανομαι, απλα θελω να το σιγουρεψω να μην γινει καμια "βλακεια". εχει αγορασει κανεις απο την oneplus (επισημη) και το εστειλε σε φιλο του στο εξωτερικο?

θελω να κανω αυτο ακριβως που γραφω παραπανω αλλα "κολλαω" στο γεγονος οτι αν πληρωσω μεσω paypal θα βλεπει διαφορετικη shipping andress απο αυτην που θα δηλωσω να παει στο εξωτερικο. εγω ειμαι ελλαδα και θελω να το στειλω γερμανια. θα δημιουργηθει θεμα ή θα το στειλουν κανονικα εκει που θα το δηλωσω με διαφορετικα στοιχεια?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και συγνωμη αν επαναλαμβανομαι, απλα θελω να το σιγουρεψω να μην γινει καμια "βλακεια". εχει αγορασει κανεις απο την oneplus (επισημη) και το εστειλε σε φιλο του στο εξωτερικο?

θελω να κανω αυτο ακριβως που γραφω παραπανω αλλα "κολλαω" στο γεγονος οτι αν πληρωσω μεσω paypal θα βλεπει διαφορετικη shipping andress απο αυτην που θα δηλωσω να παει στο εξωτερικο. εγω ειμαι ελλαδα και θελω να το στειλω γερμανια. θα δημιουργηθει θεμα ή θα το στειλουν κανονικα εκει που θα το δηλωσω με διαφορετικα στοιχεια?

ευχαριστω

 

το εγχειρημα αυτο το εχουν επιχειρησει ουκ ολιγοι και δεν υπηρξε προβλημα οποτε αφοβα απλα βαζεις τα δικα σου στοιχεια στο paypal για να μην σου κοψουν την αγορα και στο shipiing adress τα στοιχεια του παραληπτη στο εξωτερκο:)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και συγνωμη αν επαναλαμβανομαι, απλα θελω να το σιγουρεψω να μην γινει καμια "βλακεια". εχει αγορασει κανεις απο την oneplus (επισημη) και το εστειλε σε φιλο του στο εξωτερικο?

θελω να κανω αυτο ακριβως που γραφω παραπανω αλλα "κολλαω" στο γεγονος οτι αν πληρωσω μεσω paypal θα βλεπει διαφορετικη shipping andress απο αυτην που θα δηλωσω να παει στο εξωτερικο. εγω ειμαι ελλαδα και θελω να το στειλω γερμανια. θα δημιουργηθει θεμα ή θα το στειλουν κανονικα εκει που θα το δηλωσω με διαφορετικα στοιχεια?

ευχαριστω

 

Στο site σου ζητάει shipping address και την δηλώνεις, έπειτα το paypal την τσιμπάει, άσχετα με την διεύθυνση που έχεις εσύ σαν βασική στο paypal!!

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

επεσε η παραγγελια για το 64 sandstone black μεσω του account του alcamus06 (του ειχε δοθει Invite και ειχε την καλοσυνη να μου δωσει το Username Και password του για να μπω και να βαλω τα δικα μου στοιχεια shipping and billind address για να αγορασω το κινητο)

ελπιζω ολα να πανε καλα.

ευχαριστω alcamus με το που ερθει το κινητο θα σου δωσω πισω το account σου και φυσικα προσκληση αν παρω θα τη διαθεσω ελευθερα

το confirmation απο την παραγγελια που ερχεται για να κανω και tracking?

Edited by charlie_GR

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

επεσε η παραγγελια για το 64 sandstone black μεσω του account του alcamus06 (του ειχε δοθει Invite και ειχε την καλοσυνη να μου δωσει το Username Και password του για να μπω και να βαλω τα δικα μου στοιχεια shipping and billind address για να αγορασω το κινητο)

ελπιζω ολα να πανε καλα.

ευχαριστω alcamus με το που ερθει το κινητο θα σου δωσω πισω το account σου και φυσικα προσκληση αν παρω θα τη διαθεσω ελευθερα

Με το καλο να το παραλαβεις!

Μετρα αντιστροφα!:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας αρχίζουμε να ποντάρουμε προτάσεις για θήκες,μεμβράνες κλπ αξεσουάρ...

και κάνω εγώ την αρχή.....

αγόρασα τις παρακάτω δύο

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6154400067.html

 

http://www.aliexpress.com/snapshot/6154400067.html

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Από μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα η τιμή του one 64gb είναι 432$ στο φθηνότερο κατάστημα.

Έχει βρει κανείς κάτι φθηνότερο;

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Την έχω παραγγείλει αλλά δεν έχει έρθει ακόμη.Την είχα και στο ΝΟΤΕ2 και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος.

Αυτή:

http://www.ebay.co.uk/itm/Nillkin-Super-Frosted-Shield-Matte-Hard-Back-Cover-Case-Film-for-OnePlus-One/281363625952?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20131017132637%26meid%3D8465800917728616095%26pid%3D100033%26prg%3D20131017132637%26rk%3D1%26rkt%3D4%26sd%3D281363625952

 

 

εγω θελω ενα τετοιο καλυμμα,εκανα τυχαια αναζητηση και μου εβγαλε αυτο το σαιτ,ξετρελαθηκα με αυτο το καλυμμα εχω να πω!

μαζι με καλυμμα θελω και μεμβρανη οθονης οποσδηποτε.

 

παιζει κανενα σαιτ να κοιταξω και για τα 2?

 

εαν ειναι δυνατον να μπορουν να ερθουν μεσα σε 2 εβδομαδες ομως....:/

 

 

http://gr.mobilefun.com/46783-toughguard-oneplus-one-rubberised-case-blue.htm

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Είχε προτείνει ένα παιδί εδώ αλλά δεν το βρίσκω ένα Ισπανικό ηλεκτρονικό κατάστημα που είχε καλές τιμές!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...