Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλοι μου το παρήγγειλα και γω την Πέμπτη προχτές από το to2c.com...

Έβαλα shipping με EMS και ήθελα να ξέρω αν κάποιος είχε βάλει επίσης EMS να μου πεί εάν είναι όντως τόσο γρήγορη...:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

ποιοτικά φαίνονται αλλά ακριβούλικα

Link to comment
Share on other sites

Εν αναμονή και εγώ να παραλάβω από to2c.com (Δε περνάνε οι ρημάδες οι μέρες...!!!) και για να κατευνάσω την πείνα μου για το κινητό, προσπαθώ να το εξοπλίσω όσο καλύτερα μπορώ. Παρήγγειλα ήδη μια πράσινη θηκούλα από oppomart.com που πολύ μου άρεσε. Η προστασία οθόνης θεωρείται σημαντική? Υπάρχει σοβαρός κίνδυνος τραυματισμού της οθόνης? Συνήθως εγώ δε βάζω στα κινητά μου τίποτα γιατί μου χαλάνε την αίσθηση με το κινητό, αλλά τα μεταφέρω σε θήκες τύπου pouch. Ποια προστασία οθόνης θεωρείτε καλύτερα και λιγότερο αισθητή κατά τη χρήση του κινητού? Και δεν έχω καταλάβει αυτό το tempered glass που γράφετε μερικές σελίδες πιο πίσω είναι οι ζελατίνες αυτές? Και με ποιο τρόπο τις τοποθετείτε ώστε να μην δημιουργούνται οι εκνευριστικότατες φουσκάλες στην οθόνη...?!!!! Edited by kdami4
Link to comment
Share on other sites

σε 12 μέρες το πολύ θα το έχεις. εγώ 10/7 είχα κάνει την παραγγελία, 22/7 το είχα στα χέρια μου απο merimobiles.

 

Σε λίγο θα ανεβάσω review.

 

Εγώ παρήγγειλα 16/7 από to2c.com με singapore post. Δε νομίζω να κάνει 12 μέρες μόνο και να μου έρθει τη Δευτέρα. Ακόμα εμφανίζεται despatched to overseas. Όσο πλησιάζουμε και στον Αύγουστο και ξεκινούν και οι άδειες στο Ελλάδα... Υπολογίζω καμιά 10αριά μέρες ακόμα και βλέπουμε...!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τωρα μου ήρθε ερώτηση αν γνωρίζεται,εμεις που τα πήραμε με invite απο opo,δεν επρεπε να μας δωσουν απόδειξη στο πακέτο?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τωρα μου ήρθε ερώτηση αν γνωρίζεται,εμεις που τα πήραμε με invite απο opo,δεν επρεπε να μας δωσουν απόδειξη στο πακέτο?

Μπορείς να την κάνεις download από το store account

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τωρα μου ήρθε ερώτηση αν γνωρίζεται,εμεις που τα πήραμε με invite απο opo,δεν επρεπε να μας δωσουν απόδειξη στο πακέτο?

 

Εμπα στο store account σου και εκτυπωσε το invoice που εχεις κανει παραγγελια.

Αλλωστε εαν παθει κάτι το τηλεφωνο αυτο θα τους στειλεις σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα πριν 1 εβδομαδα περιπου.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Είχα υποσχεθεί στην παρουσίαση του τηλεφώνου οτι θα δώριζα μια πρόσκληση στο φόρουμ όταν με το καλό μου έρθουν. Αν και ήθελα να το κάνω μέσω της επίσημης οδού του φόρουμ, δυστυχώς ο Mythozz μάλλον πηζει και δεν μου εχει απαντήσει ακόμη οπότε πηρα την απόφαση να το κάνω εγω, μόνος μου.

 

Για να γίνει σωστά η διαδικασία, και επείδή ο χρόνος είναι περιορισμένος για να γίνει claim η πρόσκληση, θα το κάνω ως εξης:

- οποιος απαντήσει στο συγκεκριμένο θέμα μέχρι τον αριθμό 50 (δηλ τα πρώτα 50 σχόλια) μπαινει σε δική μου κληρωσούλα

- γιατί οι πρώτοι 50: γιατι θα κοιτάξω και εάν υπάρχει διπλό σχόλιο από κάποιον θα αποκλείεται αυτόματα (και αυτό σημαίνει οτι θα πρέπει να δώ 50 σχόλια ένα προς ενα...)

- η κλήρωση θα γίνει με to http://www.random.org/integers/ για να βγεί ο τυχερός.

- η κλήρωση θα γίνει Δευτέρα πρωί μετά τις 8:00 ώρα Ελλάδος με όποια σχόλια υπάρχουν μέχρι εκέινη την ώρα.

 

Ευελπιστω στην κατανόηση όλων οτι δίνω μια δωρεάν προσκληση για το 64GB Oneplus One Sandstone και οτι δεν επιθυμώ τίποτα σε επιστροφή. Επίσης είναι λόγω καλης θέλησης οπότε παρακαλώ την κατανόηση σας σε οτι έχει να κάνει με τη διαδικασία καθώς και με την ισχύ της προσκλησης (έχουν μείνει 5 ημέρες την ώρα που γράφω αυτές τις γραμμές, ελπίζω να μην αλλάξει τίποτα μέχρι τη Δευτερα). :)

 

Για όσους δεν γνωρίζουν: για να παρεις την international εκδοση του τηλεφώνου χρειάζεσαι πρόσκληση από την Oneplus... οποιο κατάστημα πουλαει (Κινέζικο κατάστημα κυρίως) πουλάει την Κινέζικη έκδοση του... εγω πηρα τη δική μου πρόσκληση και 3 προσκλησεις να μοιραστώ - τη μία από τις οποίες δίνω εδω...

Edited by kostas73
διευκρίνιση για το τι είναι η "πρόσκληση"
Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφέρεται δίνω μια πρόσκληση δωρεάν για το Oneplus One κατευθείαν από την Oneplus.

 

λεπτομέρειες εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5529575#post5529575

Link to comment
Share on other sites

Καλη μας επιτυχια
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...