Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έβαλα διευθυνση γερμανιας και απο εκει θα μου το στειλει ο κουμπαρος, αλλα δε βλεπω να κουνιεται..

 

AAA μην το λες, μπορεί ήδη να είναι Γερμανία, κάνε μία επικοινωνία με την gls και την royal mail

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατσε να ρωτησω ενα φιλο μου αν τη θελει... Ειμαι Αγγλια και μπορω να το παρω για εκεινον.

 

φιλε καποιος σε προλαβε ηταν πιο γρηγορος και μου την ζητησε,συγνωμη ευχομαι να παρω και αλλες και θα τις μοιρασω εδω παλι.

Ειναι μια δεν μπορεις να τους ευχαριστησεις ολους...

H προσκληση δοθηκε στον χρηστη: pantelis07

Edited by sikuonas
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

φιλε καποιος σε προλαβε ηταν πιο γρηγορος και μου την ζητησε,συγνωμη ευχομαι να παρω και αλλες και θα τις μοιρασω εδω παλι.

Ειναι μια δεν μπορεις να τους ευχαριστησεις ολους...

H προσκληση δοθηκε στον χρηστη: pantelis07

 

ωραία !!!! Γιατί τον είχα ΄΄καψει΄΄ τον Παντελή την προηγούμενη εβδομάδα με την βιασύνη μου !!!!!!!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ωραία !!!! Γιατί τον είχα ΄΄καψει΄΄ τον Παντελή την προηγούμενη εβδομάδα με την βιασύνη μου !!!!!!!

 

Χαχαχα ισχυει, αλλα ολα οκ. Παρακολουθω συνεχεια το νημα για να προλαβω την προσκληση τις τελευταιες μερες. Θελει και ο πατερας μου το τηλεφωνο αλλα οχι σιγουρα, οποτε αν λαβω προσκληση και μου περισσεψει θα την δωσω εδω. Μολις παραλαβω ποσταρω γνωμες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ! Μόλις ήρθε και σε εμενα το oneplus one ενός φίλου ο οποίος τελικά δεν το ήθελε γιαυτό έβαλα και αγγελία τελοσπαντων ηλπιζα να μου έδινε μια πρόσκληση αλλά παει το όνειρο . γιαυτό επειδή έχω διαβάσει παρα πολλα για το κινητό και έφαγα πολλές ώρες να κοιταω για miui και λοιπά ήθελα να ζητησω επειδή δεν μπορώ να διάθεσω τα συγκεκριμενα χρήματα απο κινέζικα μαγαζιά για να πάρω αυτό το υπέροχο κινητό αν μπορεί καποιος απο το forum να μου στείλει μια πρόσκληση θα το εκτιμουσα παρα πολύ ! Αυτά απο εμένα εύχομαι να είμαι μελλοντικός χρήστης του κινητού . BTW το έχω στο σαλόνι μου κλειστό και δεν μπορω ουτε να το ανοιξω !
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα ! Μόλις ήρθε και σε εμενα το oneplus one ενός φίλου ο οποίος τελικά δεν το ήθελε γιαυτό έβαλα και αγγελία τελοσπαντων ηλπιζα να μου έδινε μια πρόσκληση αλλά παει το όνειρο . γιαυτό επειδή έχω διαβάσει παρα πολλα για το κινητό και έφαγα πολλές ώρες να κοιταω για miui και λοιπά ήθελα να ζητησω επειδή δεν μπορώ να διάθεσω τα συγκεκριμενα χρήματα απο κινέζικα μαγαζιά για να πάρω αυτό το υπέροχο κινητό αν μπορεί καποιος απο το forum να μου στείλει μια πρόσκληση θα το εκτιμουσα παρα πολύ ! Αυτά απο εμένα εύχομαι να είμαι μελλοντικός χρήστης του κινητού . BTW το έχω στο σαλόνι μου κλειστό και δεν μπορω ουτε να το ανοιξω !

Κ γτ δεν το παίρνεις Εσύ;

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Γιατί βγαίνουν πολλά λεφτά ρε ! Όσοι το πήραν απο invite έκανε κοντά στα 220 αν δεν κάμω λάθος .

Από Αμερική;;

 

Νομίζω μόνο εκεί έχει τόσο..

 

Βάλε και τα μεταφορικά και πιθανόν τελωνείο και έφτασες το m8

Edited by andrewk
Link to comment
Share on other sites

Γιατί βγαίνουν πολλά λεφτά ρε ! Όσοι το πήραν απο invite έκανε κοντά στα 220 αν δεν κάμω λάθος .

 

Αμα βρεις τοσο κρατα μου 1, θα σου δωσω εγω προσκληση οταν ερθει :lol:

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βγαίνουν πολλά λεφτά ρε ! Όσοι το πήραν απο invite έκανε κοντά στα 220 αν δεν κάμω λάθος .

 

Εμένα γιατί μου φαίνεται από την Κίνα είναι πιο φθηνό το κινητό πλέον...? Εγώ παρήγγειλα από to2c.com το 64άρι με 320 ευρώ και θα έρθει σπίτι μου (...αργεί λίγο βέβαια αλλά δε μπορείς να τα έχεις και όλα...!!!). Εαν είσαι Ελλάδα και πρέπει να βάλεις "ενδιάμεσο" για να σου έρθει από την oneplus πάει ακριβότερα νομίζω ...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί μου φαίνεται από την Κίνα είναι πιο φθηνό το κινητό πλέον...? Εγώ παρήγγειλα από to2c.com το 64άρι με 320 ευρώ και θα έρθει σπίτι μου (...αργεί λίγο βέβαια αλλά δε μπορείς να τα έχεις και όλα...!!!). Εαν είσαι Ελλάδα και πρέπει να βάλεις "ενδιάμεσο" για να σου έρθει από την oneplus πάει ακριβότερα νομίζω ...

 

Τελευταία που κοίταξα στο coolicool έκανε 309 το 64άρι...

Link to comment
Share on other sites

340€ με invite από Αγγλία. Κράτα του φίλου σου καλύτερα
Link to comment
Share on other sites

Γιατί βγαίνουν πολλά λεφτά ρε ! Όσοι το πήραν απο invite έκανε κοντά στα 220 αν δεν κάμω λάθος .

 

ούτε καν φίλε. ίσως βγει και παραπάνω απο κινέζικο μαγαζι

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί μου φαίνεται από την Κίνα είναι πιο φθηνό το κινητό πλέον...? Εγώ παρήγγειλα από to2c.com το 64άρι με 320 ευρώ και θα έρθει σπίτι μου (...αργεί λίγο βέβαια αλλά δε μπορείς να τα έχεις και όλα...!!!). Εαν είσαι Ελλάδα και πρέπει να βάλεις "ενδιάμεσο" για να σου έρθει από την oneplus πάει ακριβότερα νομίζω ...

Ισχυει αυτό! Εδώ εγώ που μπορώ να το παραλαβω κανονικά σε μια απ τις "επίσημες" χώρες, σας πληροφορω οτι κοστίζει σχεδόν το ίδιο (π.χ. απ το minideal) ειτε το πάρω με invite ειτε απο μεταπωλητή, με τη διάφορα πως απ τον μεταπωλητή δε χρειάζεται να περιμένω σα μλκας κάποιο invite ή να ζητιανευω σπαμαροτας, αλλα το after sales service πιθανόν να είναι χειροτερο και απ αυτό της OnePlus... Ασε που απο μεταπωλητές απ οτι ακούγεται δεν υπάρχει η κιτρινιλα και υπάρχει η επιλογή για 16gb...

Link to comment
Share on other sites

25/07/2014 το παρήγγειλα και το πλήρωσα στην Γερμανική ιστοσελίδα του Oneplus One και σήμερα 31/07 ακόμα δείχνει Pending Shipment. Να ανησυχώ και εγώ;
Link to comment
Share on other sites

25/07/2014 το παρήγγειλα και το πλήρωσα στην Γερμανική ιστοσελίδα του Oneplus One και σήμερα 31/07 ακόμα δείχνει Pending Shipment. Να ανησυχώ και εγώ;

 

Τελικά υπάρχει λόγος που αργεί η παραγγελία μου. Σε περίπτωση που αναρωτιέται κάποιος γιατί καθυστερεί η παραγγελία του (από πρόσκληση) παραθέτω εδώ το email που μου έστειλαν από μόνοι τους χωρίς νς τους ρωτήσω:

 

Dear drade,

 

Thank you for purchasing the OnePlus One! We would not be where we are*today*without your help.In our eagerness to get the phone into everyone’s hands, we sent out a few too many invites. This means that you might experience 3-6 days of delay in your order shipment. Please don’t panic; everyone will still receive his or her OnePlus One! Express shipping will take priority and devices will be shipped chronologically according to order date.If you simply cannot wait, we can refund your order. Please reply to your order confirmation email stating that you’d like to cancel and our Customer Support team will be ready to help.As a young startup, we are still working out kinks in our operations. Please bear with us as we try to deliver to you the best product possible. We are very grateful for your support and understanding.OnePlus Support© OnePlus**

Edited by drade
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχω 3 προσκλησεις οποιος θελει μου λεει το email το πηρα στις 8μμ σημερα

 

Να ευχαριστήσω τον φίλο gdimitris για την πρόσκληση.

Είμαι σε αναμονή παραλαβής!!!! (μέσω φίλου από εξωτερικό)

 

:)

Edited by sakoula
μήνυμα εκ παραδρομής
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, την περασμένη Παρασκευή, 25/8, παράγγειλα απο την OnePlus, με πρόσκληση που είχε την καλοσύνη να μου παραχωρήσει το μέλος gdimitris. Χθές το μαύρο 64αρι OPO μου παραδόθηκε σε φίλο μου στο Λονδίνο και θα το έχω στα χέρια μου κατά το τέλος του μήνα, που θα έρθει Ελλάδα. Η πλάκα ειναι οτι σήμερα μου έστειλαν email οτι έγινε η απσστολη της συσκευής :)
Link to comment
Share on other sites

Ο aosp browser μου σπαει το sync των bookmarks,λογικα ειναι θεμα gapps

Εχει ανεβει καπου η stock cm που ερχεται απο τη μανα του?

Εδώ

 

https://cyngn.com/products/oneplusone/

 

Στο τέλος σχεδόν της σελιδας

 

 

Οποιος έχει invite και δεν το θελει,ας με υπολογιζει

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Εδώ

 

https://cyngn.com/products/oneplusone/

 

Στο τέλος σχεδόν της σελιδας

 

 

Οποιος έχει invite και δεν το θελει,ας με υπολογιζει

 

 

Αργύρη το fastboot.zip περνάει κανονικά με custom recovery αν θες να την ξανά περάσεις απο πάνω;

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Thanks αργύρη ακόμα δεν μου εχουν δωσει invites ..μολις πάρω θα ειδοποιήσω

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει λόγος που αργεί η παραγγελία μου. Σε περίπτωση που αναρωτιέται κάποιος γιατί καθυστερεί η παραγγελία του (από πρόσκληση) παραθέτω εδώ το email που μου έστειλαν από μόνοι τους χωρίς νς τους ρωτήσω:

 

Dear drade,

 

Thank you for purchasing the OnePlus One! We would not be where we are*today*without your help.In our eagerness to get the phone into everyone’s hands, we sent out a few too many invites. This means that you might experience 3-6 days of delay in your order shipment. Please don’t panic; everyone will still receive his or her OnePlus One! Express shipping will take priority and devices will be shipped chronologically according to order date.If you simply cannot wait, we can refund your order. Please reply to your order confirmation email stating that you’d like to cancel and our Customer Support team will be ready to help.As a young startup, we are still working out kinks in our operations. Please bear with us as we try to deliver to you the best product possible. We are very grateful for your support and understanding.OnePlus Support© OnePlus**

 

Και εγώ που έκανα παραγγελία στις 30/07 για Γερμανία έλαβα το ίδιο μήνυμα χθες, στις 26/07 όμως είχα κάνει παραγγελία για Αγγλία(όχι για μένα αλλά από το δικό μου account), αυτή πήγε κανονικά(σήμερα μου έστειλαν mail με tracking number, το οποίο δείχνει ότι είδη παραδώθηκε το κινητό).. Μάλλον η αποθήκη στην Γερμανία έχει "θέμα" με τις συσκευές..

OnePlus One

Xperia Mini Pro 2.3.4 rooted.. :)

LG ARENA KM900 V10F_00 (By Vaggos)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που έκανα παραγγελία στις 30/07 για Γερμανία έλαβα το ίδιο μήνυμα χθες, στις 26/07 όμως είχα κάνει παραγγελία για Αγγλία(όχι για μένα αλλά από το δικό μου account), αυτή πήγε κανονικά(σήμερα μου έστειλαν mail με tracking number, το οποίο δείχνει ότι είδη παραδώθηκε το κινητό).. Μάλλον η αποθήκη στην Γερμανία έχει "θέμα" με τις συσκευές..

Δεν υπάρχει γερμανική αποθήκη όλα από Αγγλία φεύγουν

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη μου ετυχε το λεω για αυτους που θα παραγγειλουν απο "μαμα" εταιρεια με προσκληση. Εκανα παραγγελια 23/7 με αποστολη σε φιλο στην γερμανια. Την επομενη μερα το status αλλαξε απο pending σε processing. Το κινητο εφτασε γερμανια 31/7 κ το status δεν εχει αλλαξει ακομα :p

Οποτε μην περιμενετε να σας αλλαξει το status. Γινεται πανικος με τις αποστολες κ δεν προλαβαινουν ουτε tracking number να στειλουν. Π.χ. εγω δεν ελαβα ποτε.

Αλλα ισχυει αυτο που λενε πανω κατω 5-7 ημερες για παραλαβη με express shipping.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι κοιτάτε για θήκες, το oppomart έχει στοκ από όλες τις official.. http://www.oppomart.com/official-colorful-protective-cover-shield-for-oneplus-one.html

Στέλνει Ελλάδα? Γιατί όταν πήγα να κάνω πληρωμή για κάτι θήκες δεν υπήρχε επιλογή αποστολής. Και μου είπε και με mail ότι δεν.

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...