Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πηγαίνεις σε ένα κατάστημα και ζητάς αλλαγή sim σε 4G
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...πηρα και εγω φοιτητικο πακετο(το ηθελα καιρο).Πειτε μου λιγο ποσο θα κραητησει η διαδικασια να γινει φοιτητικο το νουμερο.Το εβαλα μεσα στο κινητο,κλησεις στο 1269 δεν μπορω να κανω...σημα ομως εχω.Την καρτα ανανεωσης την περναω απο το myf2g σωστα?

 

Sent from mTalk

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να γίνει φοιτητικό; Τα φοιτητικά τα δίνει μόνο με νέο νούμερο.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να γίνει φοιτητικό; Τα φοιτητικά τα δίνει μόνο με νέο νούμερο.

 

 

 

Sent from my XT1562

 

Χθες πηρε ο πατερας μου το νουμερο...αλλα δεν ενεγοποιηθηκε.Σημα εχω κανονικα,ειμαι στο δικτυο.Ελπιζω να ενεργοποιηθει σημερα,γιατι εδωσα την αλλη καρτα μου(Q).

 

 

 

Sent from mTalk

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργοποιηθεί θα κάνεις μία εξερχόμενη κλήση οπουδήποτε αλλά όχι στο 1269 .
Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργοποιηθεί θα κάνεις μία εξερχόμενη κλήση οπουδήποτε αλλά όχι στο 1269 .

 

Το ενεργοποιησα...για το φοιτητικο πακετο τι πρεπει να κανω?

 

Sent from mTalk

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

τώρα μπορείς να καλέσεις το 1269 οπότε θα ακούσεις ότι απολαμβάνεις την καλύτερη προσφορά της αγοράς , ( ή κάτι τέτοιο)

Στην συνέχεια αν έχεις πάνω από 8,57 ευρώ στείλε 1500 στο 1264

 

Με την ευκαιρία που ενεργοποίησες το πακέτο στείλε κενό SMS στο 19088 να γραφτείς στο WIND CLUB.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

τώρα μπορείς να καλέσεις το 1269 οπότε θα ακούσεις ότι απολαμβάνεις την καλύτερη προσφορά της αγοράς , ( ή κάτι τέτοιο)

 

Στην συνέχεια αν έχεις πάνω από 8,57 ευρώ στείλε 1500 στο 1264

 

 

 

Με την ευκαιρία που ενεργοποίησες το πακέτο στείλε κενό SMS στο 19088 να γραφτείς στο WIND CLUB.

 

Εστειλα 1000...ολα οκ,απλα αντι για 500MB με εδωσε 100MB ως δωρο ανανεωσης? Πητα καρτα μαζι με το νουμερο 10€ ομως.Δεν μετραει σαν καρτα περιπτερου?

 

Sent from mTalk

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνεις σε ένα κατάστημα και ζητάς αλλαγή sim σε 4G

 

συγνωμη η καρτα δεν ειναι 4g απο μονη της?δεν την εχω πανω απο 2 χρονια με τιποτα...Επισης υπαρχει κοστος για αλλαγη καρτας?φυσικα και δεν ειναι στο ονομα μου...:lol:

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη η καρτα δεν ειναι 4g απο μονη της?δεν την εχω πανω απο 2 χρονια με τιποτα...Επισης υπαρχει κοστος για αλλαγη καρτας?φυσικα και δεν ειναι στο ονομα μου...:lol:

 

Όχι θέλει αλλαγη..η πρώτη αλλαγη είναι δωρεαν και πρέπει να το τονισεις αυτο γιατί το λέει και στο σαιτ..Απλα μερικά καταστήματα ζητάνε 5€.

Link to comment
Share on other sites

Όχι θέλει αλλαγη..η πρώτη αλλαγη είναι δωρεαν και πρέπει να το τονισεις αυτο γιατί το λέει και στο σαιτ..Απλα μερικά καταστήματα ζητάνε 5€.

 

οταν λες σαιτ?wind.gr? μην ψαχνω τσαμπα :lol::lol: γιατι θα παω συντομα μη μου λενε που το ειδα και δεν ξερω τι να πω...παιζει ρολο η καρτα που δεν ειναι στο ονομα μου?

Link to comment
Share on other sites

οταν λες σαιτ?wind.gr? μην ψαχνω τσαμπα :lol::lol: γιατι θα παω συντομα μη μου λενε που το ειδα και δεν ξερω τι να πω...παιζει ρολο η καρτα που δεν ειναι στο ονομα μου?

 

Εδω διάβασε... https://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/kalupsi/diktuo-prosvasis-kinitis/4g/

 

Οσο για το άλλο ναι απο όσο ξέρω θα ζητήσουν ταυτότητα για την αλλαγη.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανανεωσα και στην ενημέρωση έλεγε για 25 μέρες γμτ.κάποιος που τα χρησιμοποιεί όλα τα 1500 λεπτά στις είκοσι εικοσιπέντε μέρες δεν τον πειράζει αλλά εμείς που δεν καταναλωναμε όλα τα λεπτά με ενοχλεί που το έκαναν

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με τις 25 ημέρες και το 1GB που δίνουν εχτρά με την αναναίωση το αναφέρουν καλοκαιρινή προσφορά...τι να παίζει άραγε;

Λέτε να το βάλανε δοκιμαστηκά να δούνε αναλόγως το κράξημο και τις απώλειες που θα έχουν πως θα κινηθούνε και τι θα κάνουν ή απλά δόλωμα για τον πρώτο μήνα να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με τις 25 ημέρες και το 1GB που δίνουν εχτρά με την αναναίωση το αναφέρουν καλοκαιρινή προσφορά...τι να παίζει άραγε;

Λέτε να το βάλανε δοκιμαστηκά να δούνε αναλόγως το κράξημο και τις απώλειες που θα έχουν πως θα κινηθούνε και τι θα κάνουν ή απλά δόλωμα για τον πρώτο μήνα να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα;

 

Και τα 2; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εμείς που έχουμε τρία τηλέφωνα και ανανεώνονται διαφορετικές εβδομάδες κάναμε ένα μικρό κόλπο

 

Φορτώσαμε τα 10 ευρώ που μας έδωσε 1500 προς 3 αριθμούς και 1 γίγα ίντερνετ αλλά δεν στείλαμε το sms 1000. Την πρώτη εβδομάδα τη βγάλαμε με 20+20+20= 60 λεπτά προς όλους και στο κλείσιμο της εβδομάδας στείλαμε το sms. Έτσι στην επόμενη φόρτιση θα έχει περάσει ένας μήνας και δεν θα χάσουμε το 1 γίγα που δίνει με τα 10 ευρώ.

Αν είχαμε και έναν τέταρτο θα ήταν ακόμη καλύτερα αλλά να μην είμαστε και πλεονέκτες.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ θα ενεργοποιήσω αυτο το μήνα την "ειδικη προσφορά" Μια χαρα θα με φτασει το 1γκιγκα από τη 10ευρη καρτα μέσω paypal και με 5 ευρώ πακετο απο το application με 400 λεπτα και καθε εβδομαδα το δωρακι.

Απαράδεκτο το 25ήμερο... δεν θα τους κάνω τη χάρη...σαν καταναλωτες έχουμε τη δυναμη να τους δείξουμε οτι κάτι δεν μας αρέσει και να το απορίψουμε... απορώ ποιος μεγάλος εγκέφαλος έκανε τον μηνα 25ήμερο!

Έλεος... ριχτε τους άκυρο

 

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα πολλοί θα βάζουμε αλλά πακέτα τώρα, και προφανώς θα δίνουμε λιγότερα από τα 8.5€.

Εγώ πάντως είμαι πλέον ένας από αυτούς. Τα 400 λεπτά μία χαρά θα μου πέσουν. Ίσως καταλάβουν το λάθος τους στο τέλος όταν

Δουν τα + και τα - .

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση off topic σχολιασμών
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...