Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αναναίωσα πριν λίγο 3 πακετάκια..και τα 3 ενεργοποιήθηκαν με ισχύει 30 ημέρες.Προς το παρών ακόμα λογικά ισχύει ο μήνας.Άρα λογικά από αύριο οι αναναιώσης πάντα συμφωνα με την WIND θα ενεργοποιούνται με διάρκεια 25 ημέρες.
Link to comment
Share on other sites

Αναναίωσα πριν λίγο 3 πακετάκια..και τα 3 ενεργοποιήθηκαν με ισχύει 30 ημέρες.Προς το παρών ακόμα λογικά ισχύει ο μήνας.Άρα λογικά από αύριο οι αναναιώσης πάντα συμφωνα με την WIND θα ενεργοποιούνται με διάρκεια 25 ημέρες.

 

Πήρες και το έξτρα 1GB σαν bonus ανανέωσης που δινόταν μέχρι τώρα ή αυτό το ξεχνάμε ;

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν ανανεώσω τωρα επειδη σήμερα λήγει θα παρω 2,5 gb με το ενα που δίνει δώρο ή να περιμένω αύριο; Με ενδιαφέρει το 1 gb πιο πολυ απο τις 25 μέρες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν ανανεώσω τωρα επειδη σήμερα λήγει θα παρω 2,5 gb με το ενα που δίνει δώρο ή να περιμένω αύριο; Με ενδιαφέρει το 1 gb πιο πολυ απο τις 25 μέρες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το sms έλεγε από 1/7.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν ανανεώσω τωρα επειδη σήμερα λήγει θα παρω 2,5 gb με το ενα που δίνει δώρο ή να περιμένω αύριο; Με ενδιαφέρει το 1 gb πιο πολυ απο τις 25 μέρες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μου είχε έρθει SMS που έλεγε ότι από 1/7 και για κάθε ενεργοποίηση του πακέτου μέσα στον Ιούλιο, θα μου δώσει 1GB ακόμα δώρο. Φαντάζομαι για να μειώσει τη γκρίνια των 25 ημερών... :)

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα που είχε έρθει έλεγε:

 

"TO AΓAΠHMENO ΣOY ΠAKETO AΛΛAZEI AΠO 1/7. 1500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 1.5GB ME 8,5€ & ΔIAPKEIA 25 HMEPEΣ. EΠIΠΛEON ΓIA OΛO TON IOYΛIO ΣE KAΘE ENEPΓOΠOIHΣH KEPΔIZEIΣ 1GB ENTEΛΩΣ ΔΩPEAN!"

 

Άρα λογικά και τον Ιούλιο είμαστε οκ με το έξτρα 1GB, απομένει να το δούμε στην πράξη από αύριο.

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατι νομίζω οτι ειναι ενα γίγα συν. Δηλαδη σύνολο 3,5 gb. 1gb απο την ανανεωση σε καταςτημα ή online, 1,5gb απο το πακετο και 1gb δώρο για όλο τον Ιούλιο. Λάθος να εχω καταλάβει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατι νομίζω οτι ειναι ενα γίγα συν. Δηλαδη σύνολο 3,5 gb. 1gb απο την ανανεωση σε καταςτημα ή online, 1,5gb απο το πακετο και 1gb δώρο για όλο τον Ιούλιο. Λάθος να εχω καταλάβει;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Όιχι έτσι είναι!2,5GB από τ οπακέτο κα 1 από online ανανέωση ή καταστηματος

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Αφού λέει επιπλέον 1gb με κάθε ενεργοποίηση του πακέτου. Λογικά λοιπόν μόνο 2,5 θα πάρεις από αυτό. Αν πάρεις και το gb της ανανέωσης θα πας στα 3,5.

 

Edit: μάλλον το ίδιο λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα το πακέτο 00:02 και μου το έδωσε για 30 μέρες και χωρίς επιπλέον 1GB.Προφανως δεν πρόλαβαν να το αλλάξουν... Μεσα στις επόμενες ώρες θα γίνει η αλλαγή
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

Έχω εδώ και δύο χρόνια ένα φοιτητικό f2g, το οποίο στη συνέχεια μετατράπηκε σε "ειδική προσφορά".

Θέλω να ρωτήσω αν το μετατρέψω σε Q, θα συνεχίσει να ισχύει η ειδική προσφορά, ή χάνεται;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.

Έχω εδώ και δύο χρόνια ένα φοιτητικό f2g, το οποίο στη συνέχεια μετατράπηκε σε "ειδική προσφορά".

Θέλω να ρωτήσω αν το μετατρέψω σε Q, θα συνεχίσει να ισχύει η ειδική προσφορά, ή χάνεται;

Χάνεται......

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν έχει ειπωθεί, είναι ότι τώρα με το 25ημερο πακέτο, θα χρειαστεί να κάνουμε και 2η ανανέωση με 10€ μέσα στον ίδιο μήνα. Όμως το 1GB δώρο δίνεται μόνο στην 1η ανανέωση του κάθε μήνα και στη 2η ανανέωση, δε θα παίρνουμε τίποτα! Μας υποχρεωσε η WIND με τις χαζομάρες της... :mad:

 

Θα πρέπει να αφήσει για πάντα το 1GB έξτρα, που είναι μόνο για τον Ιούλιο, για να καλυφθεί το δώρο που χάνουμε στην ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν έχει ειπωθεί, είναι ότι τώρα με το 25ημερο πακέτο, θα χρειαστεί να κάνουμε και 2η ανανέωση με 10€ μέσα στον ίδιο μήνα. Όμως το 1GB δώρο δίνεται μόνο στην 1η ανανέωση του κάθε μήνα και στη 2η ανανέωση, δε θα παίρνουμε τίποτα! Μας υποχρεωσε η WIND με τις χαζομάρες της... :mad:

 

Θα πρέπει να αφήσει για πάντα το 1GB έξτρα, που είναι μόνο για τον Ιούλιο, για να καλυφθεί το δώρο που χάνουμε στην ανανέωση.

Το έξτρα 1GB θα δίνεται για ενεργοποιήσεις μόνο τον Ιούλιο!Μετά πάλι 1,5!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου έδωσε κανονικά το 1 γιγα στις 14.00 που ανανεωσα και τις 30 ημέρες όπως συνήθως .

 

Στάλθηκε από το Lenovo A7000-a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν έχει ειπωθεί, είναι ότι τώρα με το 25ημερο πακέτο, θα χρειαστεί να κάνουμε και 2η ανανέωση με 10€ μέσα στον ίδιο μήνα. Όμως το 1GB δώρο δίνεται μόνο στην 1η ανανέωση του κάθε μήνα και στη 2η ανανέωση, δε θα παίρνουμε τίποτα! Μας υποχρεωσε η WIND με τις χαζομάρες της... :mad:

 

Θα πρέπει να αφήσει για πάντα το 1GB έξτρα, που είναι μόνο για τον Ιούλιο, για να καλυφθεί το δώρο που χάνουμε στην ανανέωση.

 

Αν ανανεώσεις πχ 15/6 και μετά 10/7 θα πάρεις και τις 2 φορές το 1gb της ανανέωσης. Το bonus το παίρνεις αρκεί να μπει ο μήνας. Οπότε αποφεύγεις να ενεργοποιείς το πακέτο τις πρώτες μέρες του μήνα. Δεν υπάρχει άλλη λύση.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Για να αποφύγουμε μπερδέματα, θα έλεγα να μην μπλέκετε το 1gb της ανανέωσης σε κατάστημα ή on line. Με την ενεργοποίηση του πακέτου των 8,57€ πήρε κανείς 2,5 αντί 1,5Gb;

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Για να αποφύγουμε μπερδέματα, θα έλεγα να μην μπλέκετε το 1gb της ανανέωσης σε κατάστημα ή on line. Με την ενεργοποίηση του πακέτου των 8,57€ πήρε κανείς 2,5 αντί 1,5Gb;

 

Sent from my XT1562

Κανονικά το πακέτο δίνει 1,5 αλλά με sms είπαν ότι για όλο τον ιούλιο θα δίνουν 2,5!Πιο πάνω υπάρχει και τι έλεγε το sms.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...