Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ήξερα ότι οι άλλες εταιρείες το κάνουν.

μεγάλο φάουλ τότε.

 

Είναι μόνο για εταιρικές συνδέσεις????

 

 

υ.γ. μήπως έχεις link από τις άλλες δύο? Θα στείλω κάποιο mail.

 

οχι ... το εχω πει στο 8005000200 στο chat κ.τ.λ πολλες φορες εδω και 3 χρονια .....και δεν κανουν κατι για αυτο . μονο σε συμβολαια δινει twinsim και μαλιστα με παγιο δεν ξερω γιατι δεν το κανουν περιεργο ειναι .... σε cosmote -vodafone υπαρχει εδω και χρονια σε καρτοκινητο

 

https://www.wind.gr/gr/gia-tin-epiheirisi/kiniti/etairika-programmata-upiresies/upiresies-diktuou/sim-kartes-upiresies/

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάτι άλλο....

αν πάρω ακόμη ένα νούμερο....καρτοκινητό...το οποίο ΔΕΝ θα είναι φοιτητικό....

Μπορώ με κάποιο τρόπο να κάνω μεταφορά των GB για internet που έχω από το φοιτητικό?

 

 

Υ.Γ. Να βρω μία λύση να έχω gb πολλά για το tablet.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=T21&objId=Business__service__service_twinsim&cat=Additional_services_BUS&s=1

 

 

https://www.whatsup.gr/el/twinsim whatsup

 

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1160&menuId=10772 vodafone

 

 

Μεταφορα στα MB δεν μπορεις στην wind σε κανενα πακετο φοιτητικο .κ.τ.λ

 

Απο την αρχη ο αριθμος πρεπει να ειναι φοιτητικο αλλιως δεν μπορεις υπαρχον νουμερο wind να γινει φοιτητικο

 

 

Στην wind γενικα μονο σε συμβολαια κοινα η εταιρικα μπορεις να εχεις twinsim

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση εάν πάρω έναν αριθμό wind καινούργιο μπορώ να πάρω αυτή την προσφορά στέλνοντας 1000 στο 1264? και κάτι ακόμα οι SIM είναι multi ή πρέπει να ζητησω nano εξ αρχής;

 

Δύσκολο.. Εκτος και αν κάνεις αίτημα και το δεχτούνε.Τωρα για το δεύτερο,πριν λίγους μήνες έκανα αντικατάσταση και μου έδωσαν multi άρα υποθέτω πως ναι,χωρίς 100% σιγουριά

Link to comment
Share on other sites

2,5GB από το πακέτο, συν το 1GB εάν αν ανανεώσεις με αξία ίση ή μεγαλύτερη των 10€ με διάρκεια 30 μέρες, το σύνολο 3,5GB !!!

 

2.5 gb για 25 μέρες και 1 gb 30 μέρες.

 

Κι επειδή πρώτα βάζουμε κάρτα, τρώει από το 1 gb κι ύστερα από τα υπόλοιπα.......

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο.. Εκτος και αν κάνεις αίτημα και το δεχτούνε.Τωρα για το δεύτερο,πριν λίγους μήνες έκανα αντικατάσταση και μου έδωσαν multi άρα υποθέτω πως ναι,χωρίς 100% σιγουριά

ευχαριστώ φιλος

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω φοιτητικό χωρίς να έιμαι φοιτητής.

1) πως μπορώ να μάθω αν το κινητό είναι στο όνομά μου;

2) απ'ότι ξέρω, πρέπει να αλλάξω sim για να υποστηρίζει 4G,

θα την αλλάξουν σε κατάστημα Wind, ή θα έχω πρόβλημα

(να μου σταματήσουν το φοιτητικό, αν δεν είναι στο όνομά μου, ή να ζητήσουν τίποτα βεβαιώσεις);

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

για αλλαγή sim θα σου ζητήσουν ταυτότητα. αν δεν είναι στο ονομα σου το νιυμερο, δεν θα σου την αλλάξουν.

 

Το φοιτητικό από που το απέκτησες?

Link to comment
Share on other sites

πάντως το φοιτητικό/ειδικο πακέτο το παραγγελνεις και από τη σελίδα της wind είδα δεν ξέρω αν θα σου ζητήσουν πάσο
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Αν ζητησες να μπει στο όνομα σου, και εστειλες πχ την ταυτότητα σου στον μεσολαβητή, το πιθανότερο είναι να μπήκε στο όνομα σου.

Για να σιγουρευτείς για αυτό,πηγαινε σε οποιοδήποτε κατάστημα wind, εννοείται με την ταυτότητα σου, και ζήτησε τους να σου πουν ,αν υπάρχει αριθμός στο όνομα σου.

Link to comment
Share on other sites

από πωλητή της Wind (?) το 2014 που τα μοίραζαν στους δρόμους

 

Όπως και το δικό μου δλδ, κανονικά πρέπει να είναι στο ονομα σου, στη περίπτωση μου το είχαν γράψει λίγο λάθος, μου το διόρθωσαν σε ενα κατάστημα της wind.... οταν περασα να κανω και εγω αλλαγή της sim για το 4g

Εννοείται θα εχεις τη ταυτότητα μαζί σου

Link to comment
Share on other sites

Είμαι διακοπάτος. Τελείωσε το πακέτο, είμαι σε wifi δεν έβαλα άλλο ακόμα. Είχα 1,83 ευρώ και κλειστά δεδομένα. Εννοείται ξέρω τι κάνω. 2 μερες σερί έφαγε από 1 ευρώ. Έστειλα στο φβ και ζήτησαν το κινητό μου να το δούνε. Εν τω μεταξύ μου έρχεται μήνυμα ότι μπορεί να οφείλεται σε αυτόματες ανανεώσεις και μου χορηγούν 1 ευρώ χρόνο ομιλίας. Μεγάλη κομπίνα. Έλεος με την κουτοπονηρια της wind.
Link to comment
Share on other sites

******** που με έκανε να φύγω, αφήνοντας τους την καλύτερη περίοδο, δηλαδή 1000 λεπτά κι 1gb με 5 ευρώ... Μετά το μπιπ τελείως με 8 ευρώ για αέρα 500 λεπτά και τώρα με το 25ήμερο... Πρέπει να μου έφαγαν γύρω στα 5 ευρώ σύνολο (τα αγύριστα δηλαδή γιατί μου είχαν επιστρέψει 8. Βέβαια έκανα βλακεία που δεν ασχολήθηκα με ΕΕΤΤ αλλά χαλάλι τους έχω βρει την ησυχία μου με τις άλλες 2,αν και η κόκκινη μάλλον θα φάει σουτ κι αυτή Edited by impreza_sti
Ασκούμε κριτική σε ιδέες και όχι σε ανθρώπους
Link to comment
Share on other sites

Τι προτείνεις για αλλαγή? Και τα 1500 δεν τα καταναλωνα. Ωστόσο με βολεύει το magic για την γυναίκα μου
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις γνωστό με φοιτητικό πάσο ώστε να πάρεις εσύ το δικαίωμα για την άλλη εταιρεία (εναλλάξ δηλαδη ο ένας cosmote ο άλλος voda με ένα πάσο ή κάποιον με ηλικία μικρότερη των 30 για κάρτα νέας γενιάς και Vodafone, δυστυχώς κάθεσαι ******** της wind... Αλλά όλο και κάποιον θα έχεις ειδικά για το 2ο Edited by impreza_sti
Ασκούμε κριτική σε ιδέες και όχι σε ανθρώπους
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

έχετε πετύχει κάπου να δίνουν ακόμη την ειδική προσφορά;

 

Ευχαριστώ.

Δωρεάν ορθογράφος: addons.mozilla.org/el/firefox/addon/english-greek-spelling-diction/
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

έχετε πετύχει κάπου να δίνουν ακόμη την ειδική προσφορά;

 

Ευχαριστώ.

 

Προχτές έκανα τον γύρο της Ομόνοιας και κανένας δεν είχε να μου δωσει.

Link to comment
Share on other sites

Προχτές έκανα τον γύρο της Ομόνοιας και κανένας δεν είχε να μου δωσει.

ρε παιδιά γιατί δεν την παραγγελνετε από το ίντερνετ;σιγά μην ζητήσει ο κούριερ πάσο και στη φόρμα από ότι είδα μόνο ταυτότητα ζητάει απλά θέλει να βάλεις ένα δεκαρικό καρτα

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι δε ζητάει πάσο?

Οι courier σε τέτοιες περιπτώσεις εργάζονται κάτω από τις οδηγίες του πελάτη τους. Δεν πάνε κ αφήνουν ένα δέμα απλώς.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι δε ζητάει πάσο?

Οι courier σε τέτοιες περιπτώσεις εργάζονται κάτω από τις οδηγίες του πελάτη τους. Δεν πάνε κ αφήνουν ένα δέμα απλώς.

 

Ακριβως,πριν εναμιση μηνα που εκανε ο πατερας μου ζητησαν βεβαιωση σπουδων την ωρα που θα ερχοταν το πακετο απο την courier.Ειχαν παρει εμενα τηλεφωνο και μου το ειπε η υπαλληλος.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά γιατί δεν την παραγγελνετε από το ίντερνετ;σιγά μην ζητήσει ο κούριερ πάσο και στη φόρμα από ότι είδα μόνο ταυτότητα ζητάει απλά θέλει να βάλεις ένα δεκαρικό καρτα

Ζηταει φωτοτυπια ταυτοτητας και φωτοτυπια φοιτητικο πασο.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι δε ζητάει πάσο?

Οι courier σε τέτοιες περιπτώσεις εργάζονται κάτω από τις οδηγίες του πελάτη τους. Δεν πάνε κ αφήνουν ένα δέμα απλώς.

χαχαχαα με τρολαρεις έτσι ποτέ δεν μου έχουν ζητήσει ταυτότητα

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Φωτοτυπία ταυτότητας παραλαμβάνει o courier για επιστροφή στην εταιρεία, πάντως.

Φοιτητής δεν είμαι να ξέρω αν ζητά και πάσο. Πάντως βάζεις τον αριθμό του πάσο σε ηλεκτρονική παραγγελία και γίνεται ένας πρώτος έλεγχος από εκεί. Πχ φοιτητική ταυτότητα ΑΕΙ εξωτερικού δεν τη δέχεται το σύστημα.

 

Όταν γίνω φοιτητής θα ενημερώσω (όχι για Wind φοιτητικό, πάντως).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...