Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας

Έχει πρόβλημα στην εφαρμογή η on line ανανέωση (με paylal) ;;;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Θελω να κανω την καρτα μου nano

Ειχα παρει την καρτα απο την Ομονοια με το γνωστο τροπο και ουτε καν γνωριζω αν εχει γυρισει στο ονομα μου κλπ

Υπαρχει περιπτωση να μου δημιουργησουν προβλημα ?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι στο όνομά σου μάλλον θα έχεις πρόβλημα.

Εγώ θα πήγαινα να ζητήσω αλλαγή. Στην περίπτωση που μου έλεγαν ότι δεν είναι στο όνομά μου, θα έλεγα "μα αφού το πήρα από συνεργάτη σας που μου πήρε τα στοιχεία". Αν έχεις και κανένα χαρτί που τυχόν σου είχε δώσει να πάρεις μαζί, ακόμα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι στο όνομά σου μάλλον θα έχεις πρόβλημα.

Εγώ θα πήγαινα να ζητήσω αλλαγή. Στην περίπτωση που μου έλεγαν ότι δεν είναι στο όνομά μου, θα έλεγα "μα αφού το πήρα από συνεργάτη σας που μου πήρε τα στοιχεία". Αν έχεις και κανένα χαρτί που τυχόν σου είχε δώσει να πάρεις μαζί, ακόμα καλύτερα.

Σου το γυρίζουν στο όνομα σου αν τους πεις έτσι και το παίξεις και λίγο τρέλα?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ακουστεί κάτι τέτοιο γενικά. Αλλά αν όταν πήρες το νούμερο σου υποσχέθηκαν ότι θα πάει στο όνομά σου, ή υπέγραψες κάποια υπεύθυνη δήλωση, ίσως αν κάνεις κάποια σχετική φασαρία να υπάρξει πιθανότητα για να γίνει κάτι.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Είδα και εγώ από το FB την προσφορά και έσπευσα να κάνω on line παραγγελία αλλά ο σύνδεσμος που είχε προηγούμενος συμφορουμήτης δεν λειτουργούσε (μνμ ότι η προσφορά εξαντλήθηκε)

Έκανα post στη WIND και μου έστειλαν καινούργιο link για on line παραγγελία..

https://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/foititiko-paketo-sundesis-f2g/?345&accept=1&refer=http%253A%252F%252Fm.facebook.com%252F

Sony Xperia Z Ultra

Cubot X17 3/32

Lenovo A588t

Vernee Apollo Lite 4/32

Xiaomi Redmi Note 5 4/64

Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό της wind δεν γίνεται να γίνει φορητότητα?Πρεπει αναγκαστικά ν αλλάξει νουμερο?

Ένας φίλος μου που είναι φοιτητής έχει cosmokarta και πλεον ψάχνει τα φοιτητικά πακέτα των εταιρειών.

Η cosmote (whats up) και η vodafone (cu) δέχονται φορητότητα και δίνουν καλες προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό της wind δεν γίνεται να γίνει φορητότητα?Πρεπει αναγκαστικά ν αλλάξει νουμερο?

Ένας φίλος μου που είναι φοιτητής έχει cosmokarta και πλεον ψάχνει τα φοιτητικά πακέτα των εταιρειών.

Η cosmote (whats up) και η vodafone (cu) δέχονται φορητότητα και δίνουν καλες προσφορές.

Όχι φίλε δυστυχώς δεν γίνεται. Μόνο νέους αριθμούς. Στη wind δικαιούσε 2 αριθμούς ανά πάσο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε δυστυχώς δεν γίνεται. Μόνο νέους αριθμούς. Στη wind δικαιούσε 2 αριθμούς ανά πάσο.

 

Σ ευχαριστω για την αμεση ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μία απορία:

Φοιτητής που έχει ήδη φοιτητικό πακέτο Whatsup, φαντάζομαι δεν υπάρχει κάποιο "ασυμβίβαστο" να κάνει αίτηση και να πάρει και Wind F2G φοιτητικό έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Ένας φοιτητής μπορεί να πάρει με το ποσό του 2 φοιτητικά από wind και ένα από κάθε μια από τις άλλες 2 εταιρείες. 4 στο σύνολο.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπορει καποιος να βαλει πχ 50€ (5 καρτες των 10€ δλδ) και καθε 25 μερες που λειγει ο χρονος του να στελνει το sms και να του αφαιρει το αναλογο ποσο;;

Προφανως γινετε αλλα ρωταω για σιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται διότι εγώ πήγα να το κάνω στην voda αλλά απλά μου έτρωγε χρήματα...

φαντάζομαι ο φίλος εννοεί να τραβά τα χρήματα μεν το σύστημα....αλλά να ενεργοποιεί και το φοιτητικό πακέτο.

 

 

πως γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Αυτόματα δεν γίνεται. Ειδικά στο φοιτητικό της wind που δεν ενεργοποιείται μέσω της εφαρμογής, ο μόνος τρόπος είναι με αποστολή του σχετικού sms από το ίδιο το τηλέφωνο.

 

Sent from my XT1524

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω κάνει αυτόματο με το textra. Προγραμματίζω να φύγει το μήνυμα την μέρα που θέλω

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλή σκέψη.

η εφαρμογή είναι εύχρηστη?

 

 

Εγώ το έχω κάνει αυτόματο με το textra. Προγραμματίζω να φύγει το μήνυμα την μέρα που θέλω

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλή σκέψη.

η εφαρμογή είναι εύχρηστη?

 

Ναι πολύ εύχρηστη, πολύ καλό πακέτο ρε παιδιά το φοιτιτικό

ck
Link to comment
Share on other sites

καλή σκέψη.

η εφαρμογή είναι εύχρηστη?

 

Οταν γράφεις το 1000 πατάς αριστερά ενα + και επιλέγεις χρόνο αποστολής.

Επίσης κάνει και για χρόνια πολλά για να μην ξεχάσεις και αν εχεις πακέτο με μπόλικα sms στέλνεις και στον εαυτό σου κάτι που δεν πρέπει να ξεχάσεις

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας έχω έναν αριθμό της wind με τα στοιχεία της μάνας μου μπορώ να το γυρίσω στο όνομα μου και να βάλω το πακέτο ή μπα ? Edited by lefossax
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το γυρίσεις στο όνομα σου, αλλά δεν μπορείς να βάλεις το φοιτητικό. Μόνο σε νέο αριθμό το δίνουν, αν και έχουν αναφερθεί εξαιρέσεις.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω κάνει αυτόματο με το textra. Προγραμματίζω να φύγει το μήνυμα την μέρα που θέλω

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ωραία εφαρμογή :D

thanx

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να βαλει πχ 50€ (5 καρτες των 10€ δλδ) και καθε 25 μερες που λειγει ο χρονος του να στελνει το sms και να του αφαιρει το αναλογο ποσο;;

Προφανως γινετε αλλα ρωταω για σιγουρα.

 

Γίνεται...είναι βολικό γιατί δεν ασχολείσαι ....αλλά....έτσι θα χάνεις κάθε μήνα το 1 gb δώρο data που δίνει το κατάστημα ή η olline ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται...είναι βολικό γιατί δεν ασχολείσαι ....αλλά....έτσι θα χάνεις κάθε μήνα το 1 gb δώρο data που δίνει το κατάστημα ή η olline ανανέωση.

 

Σωστός, γιατί το 1GB το μήνα είναι για μένα τουλάχιστον σωτήριο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...