Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει δυνατότητα να βρούμε σιμ με την ειδική προσφορά πλεον ή τελος;

Σε αγγελία ναι, θα βρεις

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Και αν εισαι φοιτητης

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Και αν εισαι φοιτητης

Λίγο άκυρο θα ήταν αν το παλικάρι είναι φοιτητής και ρωτάει που θα βρει την ειδική προσφορά

 

Στάλθηκε από το m2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έχω βρε παιδιά,απο τους πρώτους κιολας,αλλα θέλω να δώσω στην αδερφή μου έναν αριθμό.

 

Στάλθηκε από το Lenovo K50a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

@mark,τελείωσε εδω και καιρό η φοιτητική ταυτότητα,@kokonelos η πρεβεζα ειναι κομμάτι μακρυά απο Αθήνα,απλα θυμόμουν παλιότερα κάποιες συζητήσεις που έπαιζε με pm επικοινωνία με τις κοπέλες και κανόνιζε η ιστορία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

@mark,τελείωσε εδω και καιρό η φοιτητική ταυτότητα,@kokonelos η πρεβεζα ειναι κομμάτι μακρυά απο Αθήνα,απλα θυμόμουν παλιότερα κάποιες συζητήσεις που έπαιζε με pm επικοινωνία με τις κοπέλες και κανόνιζε η ιστορία

 

Ψάξε στις αγγελίες

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον ειναι φοιτητικό πόσο καιρό μπορώ να <<αφήσω>> το νούμερο χωρίς ανανέωση χωρίς να λήξει?
Link to comment
Share on other sites

Καμία διαφορά δεν έχει από τα υπόλοιπα καρτοκινητά σε αυτό. Άρα μετά από 3 μήνες από την ανανέωση χάνεις το υπόλοιπο και μετά από 12+1 μήνες τον αριθμό. Αυτά για το ερώτημά σου. Επιπρόσθετα έχει παρατηρηθεί πως αν δεν ενεργοποιείς το φοιτητικό πακέτο για μεγάλο χρονικό διάστημα, τότε το χάνεις και μετατρέπεται πρακτικά σε απλό F2G. Οπότε αν σε ενδιαφέρει να το έχεις ως φοιτητικό πρέπει να ενεργοποιείς ένα πακέτο κάθε 4-5 μήνες περίπου.
Link to comment
Share on other sites

Καμία διαφορά δεν έχει από τα υπόλοιπα καρτοκινητά σε αυτό. Άρα μετά από 3 μήνες από την ανανέωση χάνεις το υπόλοιπο και μετά από 12+1 μήνες τον αριθμό. Αυτά για το ερώτημά σου. Επιπρόσθετα έχει παρατηρηθεί πως αν δεν ενεργοποιείς το φοιτητικό πακέτο για μεγάλο χρονικό διάστημα, τότε το χάνεις και μετατρέπεται πρακτικά σε απλό F2G. Οπότε αν σε ενδιαφέρει να το έχεις ως φοιτητικό πρέπει να ενεργοποιείς ένα πακέτο κάθε 4-5 μήνες περίπου.

 

Εφόσον χαθεί σαν φοιτητικό να φανταστώ δεν μπορεί να ξαναγίνει?

Επίσης αφού λήξει το πάσο ληγει η φοιτητική προσφορά?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το έκαναν μετά από επικοινωνία με εξυπηρέτηση πελατών, αλλά είχα και φοιτητική ταυτότητα. Αν δεν έχεις δεν ξέρω αν θα μπορεί να γίνει το ίδιο. Για το 2ο τίποτα δεν είναι σίγουρο.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γιατι δεν μπορω να κανω on line ανανεωση χρονου οπως εκανα τοσους μηνες ? απο χτες το μεσημερι κατι γραφει οτι η ιστοσελιδα εχει προβλημα ,,,,,,,,το εχει και καποιος απο εσας το προβλημα ?
Link to comment
Share on other sites

Τον προηγουμενο μηνα ανανεωσα χρονο και η καρτα ανανεωθηκε για 6 μηνες. Σημερα ανανεωσα αλλο νουμερο και ανανεωθηκε για 3 μηνες. Αλλαξε ο χρονος διαρκειας σε καθε ανανεωση η προκειται για λαθος;

 

 

Sent from my iPad Pro using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο.Έχει μειωθεί η διάρκεια στους 3 μήνες.

 

 

 

Αυτο ισχυει πλεον σε ολες τις εταιρειες και ανεξαρτητα απο το ποσο ανανεωσης ;

 

 

Sent from my iPad Pro using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Ναι, σε όλες πλέον, και ανεξάρτητα με το ύψος του ποσού της ανανέωσης

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Όντως πλεον καθε 3 μήνες. Καλο δεν ειναι παντως. Επισης, να γνωριζετε οτι αρχισε παλι το "μοιρασμα" μεςω τηλεφωνου της ειδικης-φοιτητικης προσφορας με τα 1500' κ τα 1,5gb.

 

 

Sent via iPhone

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Όντως πλεον καθε 3 μήνες. Καλο δεν ειναι παντως. Επισης, να γνωριζετε οτι αρχισε παλι το "μοιρασμα" μεςω τηλεφωνου της ειδικης-φοιτητικης προσφορας με τα 1500' κ τα 1,5gb.

 

 

Sent via iPhone

 

Καλό θα ήταν αν είναι ευρέως διαθέσιμη η προσφορά να μάθουμε κάποιο τηλέφωνο αν δεν υπάρχει θέμα με τους κανόνες. Ας μας πει κάποιος moderator και ας πορευθούμε ανάλογα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν αν είναι ευρέως διαθέσιμη η προσφορά να μάθουμε κάποιο τηλέφωνο αν δεν υπάρχει θέμα με τους κανόνες. Ας μας πει κάποιος moderator και ας πορευθούμε ανάλογα.

Το δεδομένο είναι πως δεν πρόκειται για κάποια επίσημη προσφορά που απευθύνεται σε όλους, με πληροφόρηση στο site σχετικά με τον τρόπο απόκτησης(πέρα από την περίπτωση που κάποιος είναι φοιτητής και μπορεί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά να πάρει μέχρι 2 αριθμούς). Λογικά έχει να κάνει με επιλεκτική διάθεση στα πλαίσια της προώθησης. Σε αυτήν την περίπτωση το βλέπω λιγάκι δύσκολο να υπάρχει νούμερο που καλείς για να ζητήσεις να το δώσουν. Μάλλον εννοεί ο φίλος που το έγραψε πως παίρνουν οι ίδιοι τηλέφωνο στα πλαίσια της προώθησης, κάτι ανάλογο με τη διάθεση που γίνεται στο δρόμο.

 

Κατά τα άλλα, ότι έχω γράψει εδώ.

 

Με λίγα λόγια, αν σας το δίνουν με 10€ πρόκειται για κανονική διάθεση αριθμού της προσφοράς στα πλαίσια της προώθησης. Σε ακριβότερη τιμή μάλλον πρόκειται για αγγελία που έχει κάποιος νουμεράκια και τα δίνει για δικό του όφελος. Φυσικά για κάποιον που τον ενδιαφέρει να αποκτήσει ένα πάση θυσία, ενδεχομένως να μην τον πειράζει να πληρώσει παραπάνω χρήματα που ζητάνε σε τέτοιες περιπτώσεις. Ωστόσο επειδή εδώ απαγορεύονται οι δημοσιεύσεις που έχουν σαν αντικείμενο αγοραπωλησίες(αγγελίες), μηνύματα του τύπου όποιος θέλει νουμεράκι ας επικοινωνήσει με pm, ή ζητάω νουμεράκι φοιτητικό και στίλτε μου pm, θα αφαιρούνται ως αντίθετα προς τους όρους πρόσβασης και χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά και άλλο κουτσούρεμα;

Μου ήρθε μήνυμα ότι με κάθε αναναίωση από 10 ευρώ και πάνω μόνο σε κατάστημα wind δώρο 500MB .... πάει το 1GB;....έκπτωση και εδώ; :mad:

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα που ήρθε σε μένα λέει τα παρακάτω:

 

ΔΩPO 500MB ΣE KAΘE ANANEΩΣH AΠO 10€! ΠPOΣΦOPA ΓIA ANANEΩΣH ME ΠIΣTΩTIKH / PAYPAL MEΣA AΠO TO MYF2G APP / http://WWW.F2G.GR!

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα που ήρθε σε μένα λέει τα παρακάτω:

 

ΔΩPO 500MB ΣE KAΘE ANANEΩΣH AΠO 10€! ΠPOΣΦOPA ΓIA ANANEΩΣH ME ΠIΣTΩTIKH / PAYPAL MEΣA AΠO TO MYF2G APP / http://WWW.F2G.GR!

 

Στάλθηκε από το ASUS_Z00AD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

 

Δεν διαφωνώ.....απλά πριν ηταν 1GB το δώρο και ξεκινήσαν και εδώ τις εκπτώσεις.....περιμένω πως και πως το επόμενο βήμα..

Edited by makouin
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ.....απλά πριν ηταν 1GB το δώρο και ξεκινήσαν και εδώ τις εκπτώσεις.....περιμένω πως και πως το επόμενο βήμα..

 

Σημαντική λέξη στο απο πάνω το "δώρο" ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...