Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τωρα δουλευει πάντως (σε android)

 

Και για iPhone παιζει κανονικα.Εχω 5s με ios 10,κανενα θεμα τωρα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

Αγόρασα πακέτο, στην εφαρμογή φαίνονται όλα κανονικά (τα λεπτά, το υπόλοιπο, οι χρόνοι λήξης κλπ αλλά το site στο desktop δεν έχει ενημερωθεί :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οταν λεει " το υπολοιπο του λογαριασμου σου ειναι 8,33€" και "ο υπολειπομενος χρονος ομιλιας σου ληγει την 8/4/17", σημαινει οτι απο τις 8/4/17 και μετα θα χαθουν τα παραπανω χρηματα αν δεν μπουν επιπλεον χρηματα ;

Αν ενεργοποιηθει με τα 8,33€ καποιο πακετο στις πχ. 7/4/17 τι θα συμβει ; ποσο θα διαρκεσει ;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

1 ημέρα, σύμφωνα με ότι λένε άτομα που έχουν ενεργοποιήσει πακέτο ενώ το υπόλοιπο που έχουν λήγει.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

1 ημέρα, σύμφωνα με ότι λένε άτομα που έχουν ενεργοποιήσει πακέτο ενώ το υπόλοιπο που έχουν λήγει.

 

Sent from my XT1562

 

 

 

Αρα η θα πρεπει να ενεργοποιησω τωρα καποιο πακετο, που θα διαρκεσει μεχρι τις 8/4 η απλα μετα τις 8/4 θα χασω και τα 8,33 που υπαρχουν σημερα μεσα ;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι πως μετά τη λήξη μηδενίζουν τα υπόλοιπα από αγορασμένα πακέτα. Όποτε μάλλον συμφέρει να ενεργοποιήσεις πακέτο όσο νωρίτερα γίνεται πριν τη λήξη του υπολοίπου.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι πως μετά τη λήξη μηδενίζουν τα υπόλοιπα από αγορασμένα πακέτα. Όποτε μάλλον συμφέρει να ενεργοποιήσεις πακέτο όσο νωρίτερα γίνεται πριν τη λήξη του υπολοίπου.

 

Sent from my XT1562

 

 

 

Οκ αφου θα χαθουν που θα χαθουν, θα το ενεργοποιησω απο τωρα ετσι για να υπαρχει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Οκ αφου θα χαθουν που θα χαθουν, θα το ενεργοποιησω απο τωρα ετσι για να υπαρχει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Μόνο που δε σε φτάνουν τα 8,33€ για το "φοιτητικό" πακέτο των 8,57€ για 25 μέρες, έτσι; Εδώ στο topic αυτό που γράφεις.

 

ΝΑΙ:

Με τη λήξη 3μηνου (Και μόνο σε όλα τα καρτοκινητά Wind και της Q συμβαίνει αυτό, όχι σε άλλες εταιρίες):

α) Γίνεται 0€ το υπόλοιπο (ΟΚ σε αυτό: Συμβαίνει και στις άλλες εταιρίες)

Και

β) {Δε συμβαίνει σε καμιά άλλη εταιρία αυτό}: Διαγράφονται όλα τα πακέτα (MB, sms και ομιλίας): ΟΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο που δε σε φτάνουν τα 8,33€ για το "φοιτητικό" πακέτο των 8,57€ για 25 μέρες, έτσι; Εδώ στο topic αυτό που γράφεις.

 

 

 

ΝΑΙ:

 

Με τη λήξη 3μηνου (Και μόνο σε όλα τα καρτοκινητά Wind και της Q συμβαίνει αυτό, όχι σε άλλες εταιρίες):

 

α) Γίνεται 0€ το υπόλοιπο (ΟΚ σε αυτό: Συμβαίνει και στις άλλες εταιρίες)

 

Και

 

β) {Δε συμβαίνει σε καμιά άλλη εταιρία αυτό}: Διαγράφονται όλα τα πακέτα (MB, sms και ομιλίας): ΟΛΑ.

 

 

 

Ναι δεν το διευκρινησα.

Θα παρω το blender με 8,07€ =400+100+1gb μεχρι την ληξη.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν το διευκρινησα.

Θα παρω το blender με 8,07€ =400+100+1gb μεχρι την ληξη.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Απλά να ξέρεις ότι το blender είναι:

το blender με 8,07€ =400 ή 100 ή 1gb μεχρι την ληξη.

Link to comment
Share on other sites

Απλά να ξέρεις ότι το blender είναι:

 

το blender με 8,07€ =400 ή 100 ή 1gb μεχρι την ληξη.

 

 

 

Α ωραια !!!

Εγω νομιζα οτι ηταν ολα μαζι και οχι με διαζευκτικο.

Τελος παντων δεν με ενδιαφερει πλεον καθως ο σκοπος ειναι να μην χαθουν ετσι τα χρηματα, αν και με τον ενα η τον αλλο τροπο στην εταιρεια θα καταληξουν.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Α ωραια !!!

Εγω νομιζα οτι ηταν ολα μαζι και οχι με διαζευκτικο.

Τελος παντων δεν με ενδιαφερει πλεον καθως ο σκοπος ειναι να μην χαθουν ετσι τα χρηματα, αν και με τον ενα η τον αλλο τροπο στην εταιρεια θα καταληξουν.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Υπάρχουν και οι διαγωνισμοί εαν δεν θες να πάρεις κάποιο πακέτο και να ξοδέψεις το χρηματικό υπόλοιπο!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και οι διαγωνισμοί εαν δεν θες να πάρεις κάποιο πακέτο και να ξοδέψεις το χρηματικό υπόλοιπο!

 

 

 

Δηλαδη ;

Σε τι ειδους διαγωνισμους αναφερεσαι ;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ;

Σε τι ειδους διαγωνισμους αναφερεσαι ;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Άκου λίγο ραδιόφωνο και θα βρεις: Όλοι έχουν με αποστολή sms (κόστους 1€/sms +κάτι περίπου)

 

Να μπανίζεις από πριν τους "στημένους".

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια !!!

Εγω νομιζα οτι ηταν ολα μαζι και οχι με διαζευκτικο.

Τελος παντων δεν με ενδιαφερει πλεον καθως ο σκοπος ειναι να μην χαθουν ετσι τα χρηματα, αν και με τον ενα η τον αλλο τροπο στην εταιρεια θα καταληξουν.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Υπάρχουν καλύτεροι τρόποι να χρησιμοποιηθούν τα χρήματα, από το να καταλήξουν στην εταιρία.

Προσωπικά, δεν με ενδιαφέρουν οι διαγωνισμοί που αναφέρθηκαν.

Από παρόμοιες περιπτώσεις με μεγάλα υπόλοιπα που δεν είχα σκοπό να χρησιμοποιήσω, έχω δώσει πολλά στο Χαμόγελο του παιδιού.

Όπως και να `χει εσύ αποφασίζεις. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

έχω βρει κάτι σαν το PayPal που φορτώνει υπόλοιπο με SMS payment μόλις το δοκιμάσω θα το ανεβάσω αναλυτικά.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

έχω βρει κάτι σαν το PayPal που φορτώνει υπόλοιπο με SMS payment μόλις το δοκιμάσω θα το ανεβάσω αναλυτικά.

 

Ενδιαφέρον θα ήταν να φορτωνόταν και από καρτοκινητό Wind.

Ενημέρωσέ μας και από που μπορείς να αγοράσεις με τα € (απ'τα sms) που θα φορτώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν καλύτεροι τρόποι να χρησιμοποιηθούν τα χρήματα, από το να καταλήξουν στην εταιρία.

Προσωπικά, δεν με ενδιαφέρουν οι διαγωνισμοί που αναφέρθηκαν.

Από παρόμοιες περιπτώσεις με μεγάλα υπόλοιπα που δεν είχα σκοπό να χρησιμοποιήσω, έχω δώσει πολλά στο Χαμόγελο του παιδιού.

Όπως και να `χει εσύ αποφασίζεις. :)

 

 

 

Ασφαλως πολυ καλυτερα.

Δεν το γνωριζα και μαλλον ετσι θα γινει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

έχω βρει κάτι σαν το PayPal που φορτώνει υπόλοιπο με SMS payment μόλις το δοκιμάσω θα το ανεβάσω αναλυτικά.

 

Πως γίνεται αυτό;;;:blink:

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται αυτό;;;:blink:

 

Δύσκολο το βλέπω ΑΠΟ Wind να φορτώνει με sms τα € του υπολοίπου.

Για άλλη εταιρία, θα έλεγα : πιθανόν,

αλλά ας μας πει και ο loyros: δούλεψε τελικά; Και αν ναι: Από πού μπορεί να αγοράζει προϊόντα με τα € που φορτώνει εκεί;

Link to comment
Share on other sites

paysera λέγεται αλλά μου κάνουν νούμερα με την εξακρίβωση.Οταν βρω νορμάλ ώρα θα καλέσω μέσω Skype να μου δώσουν πρόσβαση στην υπηρεσία και να κάνω τη δοκιμή.

Έχεις δυνατότητα έκδοσης visa με 4€ έξοδα αποστολής και συνδρομή 0.45€ μηνιαίως.

Edited by loyros
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

μόνο με διαβατήριο ή εξακρίβωση έγγραφο που δεν διαθέτω :( 31040c9c64275d04687d92a9bc25cc3d.jpg
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Ενώ εδώ αναφέρει τη χώρα μας και τους operators:

 

https://www.paysera.lt/v2/en-LT/sms/greece

 

http://i68.tinypic.com/wmds86.jpg

 

Στην κεντρική σελίδα δεν υπάρχει η χώρα μας: https://www.paysera.lt/v2/en-LT/fees/collection-of-payments-via-operators

 

Είσαι σίγουρος ότι με αυτή μπορείς να φορτώσεις την κάρτα αυτή με € από το υπόλοιπό σου € σε καρτοκινητή Wind στέλνοντας sms;

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

εάν δεν το δοκιμάσω δεν θα σου πω ναι.στο support που ρώτησα μου είπα οκ και γω προσπαθώ να βγάλω άκρη μεσω Skype τώρα
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...